Νέα

Θελω να γαμάω την πουτάνα και να είναι μέσα στο δωμάτιο και η τσατσά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristosBBW
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.024
Like
9.857
Πόντοι
1.406
......Tα νηματα που ανοιγουν για ερωτησεις- αποριες στα λορδεμπου ειναι απιστευτα..απλα απιστευτα!!!...ειδικα τωρα τελευταια που σφιξαν οι ζεστες...αναμενω το επομενο νημα να ειναι του στυλ "θελω να γαμαω την πουτανα,με γκωνλικον ερωτα,αφου εχω στρωσει το σεντονι μου,χωρις να βγαλω το κουστουμι μου και να ειναι στο δωματιο η τσατσα,δυο τσετσενοι μπραβοι,ενας αυτιστικος λαχειοπωλης,ενας τυπος να μας χαιδευει τα χερια και ο σκαρμουτσος να μαγειρευει κοτομπιφτεκα"....
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.105
Like
5.697
Πόντοι
1.206
πριν δυο εβδομαδες στο μεταξουργιο μου ειπε μια τσατσα να παμε στο δωματιο με 10 ευρω

Σπουδαία τα λάχανα!
Εμένα μια φορά στο Αγκύρας 1 μου είχε προτείνει να τον γαμήσω τζάμπα ο τσάτσος! Σοβαρολογώ τώρα.

Είχε στήσει αυτί που έπαιρνα την Εύα, "φιάχτηκε" προφανώς και μετά που βγήκα μου την έπεσε και μου έλεγε "Ναι καλή πίπα κάνει η Εύα, καλή κι η Μαριάννα, αλλά η δική μου δεν παίζεται!" :grin: :grin:
 

BIASTIS.XXX

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
212
Like
16
Πόντοι
1
Σπουδαία τα λάχανα!
Εμένα μια φορά στο Αγκύρας 1 μου είχε προτείνει να τον γαμήσω τζάμπα ο τσάτσος! Σοβαρολογώ τώρα.

Είχε στήσει αυτί που έπαιρνα την Εύα, "φιάχτηκε" προφανώς και μετά που βγήκα μου την έπεσε και μου έλεγε "Ναι καλή πίπα κάνει η Εύα, καλή κι η Μαριάννα, αλλά η δική μου δεν παίζεται!" :grin: :grin:
:pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

BIASTIS.XXX

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
212
Like
16
Πόντοι
1
Σπουδαία τα λάχανα!
Εμένα μια φορά στο Αγκύρας 1 μου είχε προτείνει να τον γαμήσω τζάμπα ο τσάτσος! Σοβαρολογώ τώρα.

Είχε στήσει αυτί που έπαιρνα την Εύα, "φιάχτηκε" προφανώς και μετά που βγήκα μου την έπεσε και μου έλεγε "Ναι καλή πίπα κάνει η Εύα, καλή κι η Μαριάννα, αλλά η δική μου δεν παίζεται!" :grin: :grin:
θα δεις σε λιγο θα σε ρωτησει κανεις <<δε μας λες απο περιεργεια πιο ηταν>>  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
......Tα νηματα που ανοιγουν για ερωτησεις- αποριες στα λορδεμπου ειναι απιστευτα..απλα απιστευτα!!!...ειδικα τωρα τελευταια που σφιξαν οι ζεστες...αναμενω το επομενο νημα να ειναι του στυλ "θελω να γαμαω την πουτανα,με γκωνλικον ερωτα,αφου εχω στρωσει το σεντονι μου,χωρις να βγαλω το κουστουμι μου και να ειναι στο δωματιο η τσατσα,δυο τσετσενοι μπραβοι,ενας αυτιστικος λαχειοπωλης,ενας τυπος να μας χαιδευει τα χερια και ο σκαρμουτσος να μαγειρευει κοτομπιφτεκα"....
τον αχαχουχα εννοεις τυπε; :grin: :grin:
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.024
Like
9.857
Πόντοι
1.406
τον αχαχουχα εννοεις τυπε; :grin: :grin:
:grin:  .....δεν ειμαι ρατσιστης,εαν πληρει τα κριτηρια που θετω στο ερωτημα- φαντασιωση,ας ειναι και ο αχαχουχας.....(  :think: να βαζα λες και την αγγελικουλα μεσα στο μπουγιο?)  :sunglasses:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
με την αναδουλεια που εχει πεσει γαμας και την πουτανα και την τσά2 με το δεκαρικακι
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
:grin:  .....δεν ειμαι ρατσιστης,εαν πληρει τα κριτηρια που θετω στο ερωτημα- φαντασιωση,ας ειναι και ο αχαχουχας.....(  :think: να βαζα λες και την αγγελικουλα μεσα στο μπουγιο?)  :sunglasses:
Μονο αν γαμησει μπαινει ο αχαχουχας μεσα να ξερεις τυπε  :sunglasses: :birdman:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
εγω θελω σεναριο ενω γαμαω την πουτανα να μπει στο δωματιο ο αχαχουχας να φωναζει, λαχεια λαχεια..κληρωνειιιιι
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Θα βαλει και εισοδο με 2ευρω  εισητηριο........Να βγαλει και κανα χαρτζηλικακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom