Νέα

Θέλετε να επιστρέψει ο mindreader;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 163
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θέλετε να επιστρέψει ο mindreader;

  • Ναι!

    Ψήφοι: 125 77,6%
  • Όχι. Να κατσει εκει που ειναι.

    Ψήφοι: 36 22,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    161

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Ναι η ψηφοφορία;;;; υπάρχει? Κάπου?
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
τυπε δεν το θυμαμαι αυτο το νημα

θυμαμαι αυτο που ελεγε ποιος ειναι το μεγαλυτερο ναυαγιο του εξωτερικου

που πρωτευσε ο δημητρακης και αργυρο - χαλκινο μεταλλιο πηγε σε βαλκανιο ψευταρα και κμαν

δεν νομιζω να πειραχτηκε τοσο ο μαινδ απο ενα τετοιο νημα εκτος αν πασχει απο παντελη ελλειψη χιουμορ

μαλλον οι κοντρες με τον σωβρακακια κμαν και το σκουπιδιασμα που ετρωγε τον εξωθησε να κανει απεργια πεινας

Τύπε το να σε βάζουν στην ίδια ψηφοφορία με

τον σαντ μαν που εχει να δει μουνί από βαφτίσια.

τον λίλα που ποστάρει τηλεγραφόξυλα στο κώλο του

τους  χωρίς αλλες συστάσεις δημητράκη και κμαν

και δε ξέρω ποιους αλλους

εεεε δεν νομίζω οτι θα άρεσε σε κανέναν κιόλας.

Πάντως θα συμφωνήσω μαζί σου.  :hi:

Επρεπε να το πάρει στη πλάκα.

Δε ξέρεις ομως τι άλλα θέματα μπορει να είχε ο αλλος τότε. Τέλος πάντων. 

Είναι κρίμα όμως γιατί έγραφε ωραία στο σαι.

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Δεν ήταν μόνο η συμμετοχή στη ψηφοφορία

Αυτό που πραγματικά τον τσάκισε και του έδωσε το τελειωτικό χτύπημα για να πάρει την απόφαση του ήταν και η διακύμανση της ψηφοφορίας ....

dimitrakis 25
mind 23
Kman 22

Θυμάμαι...είχα αναλάβει τότε την προεκλογική καμπάνια του Δημητράκι αναρτώντας πλούσιο φωτογραφικό υλικό.
Είμαι βέβαιος ότι αν ο mind είχε ανάλογη στήριξη θα είχε καταλάβει την 1η θέση και θα παρέμενε στο site,με τον τιμητικό τίτλο να κοσμεί τη βιτρίνα με τα τρόπαια του!
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.330
Πόντοι
3.936
"Αρχηγούλη" εχεις δίκιο ρέ. :2funny:
Ολοι εδώ μέσα είναι κατώτεροι σου.  :grin:
Είσαι τεράστιος τιτάνιος μέγιστος αξεπέραστος ... :2funny:
Ελα ρίξε και ενα απο αυτά τα πολεμικά με τα μπαζούκας και τα πολυβόλα  να γουστάρουμε ρε. :2funny:
Ναι, Αρχηγός της Κουράδας και του χεσίματος. Πολυβόλο οι βρωμερές κλανιές του. Μέγας κοπρολάγνος ο τύπος.  :badair:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Θυμάμαι...είχα αναλάβει τότε την προεκλογική καμπάνια του Δημητράκι αναρτώντας πλούσιο φωτογραφικό υλικό.
Είμαι βέβαιος ότι αν ο mind είχε ανάλογη στήριξη θα είχε καταλάβει την 1η θέση και θα παρέμενε στο site,με τον τιμητικό τίτλο να κοσμεί τη βιτρίνα με τα τρόπαια του!

Παράλειψη μου που δεν ανέφερα ότι ο mind είχε περάσει  sadman και λίλα που είχαν περίπου 10-12 ψήφους , προσπέρασε τον άρχοντα στους 22 και έβαζε πλώρη για dimitrakis ...

Πιστεύω ότι είχε τη πρωτιά παρά τον αγώνα σου στήριξης του dimitrakis
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ο Κμανούλης δεν μπορεί να καταλάβει πως τις γκόμενες που χρυσοπληρώνει για να βγάλει φώτο μαζί τους ή έστω να τις αγγίξει,ότι ενας εμφανίσιμος,γυμνασμένος και με ωραίο ντύσιμο,θα τις πήδαγε εύκολα χωρίς πολύ κόπο.
Και χωρις τα ξεφτιλικια του Κμαν.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.330
Πόντοι
3.936
Βασικά δεν μπορεί να με αντιμετωπισει κανείς αφου είναι ολοι κατώτεροι και ξερω τις δυνατότητες τους.
Τι λε ρε ποντικομικρούλη καραφλούλη, με το γαριδάκι που δεν σου κάνει ώπα ούτε με γερανό. Που σ' εχουν για κουμπαρά τους όλες οι πονεμένες σάικο, και σε δουλέυουν ψιλό γαζί χωρίς να σου κάθονται. Αντε πηγαινε τώρα για  ηλεκτροσόκ και κρύα ντουζ, μήπως και επανέλθεις στην κανονικότητα, ψώνιο  :upsidedown:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Πέρα από την πλάκα,καλό θα ήταν οι διαχειριστες να ρίξουν ένα mute στον Κμαν γιατί έχει ξεφύγει.Έστω δίπλα από το προφίλ του να μπει ένα ''πρασινάκι''.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.330
Πόντοι
3.936
Είναι σκλάβος των φρίτζηδων ο κατμαν και τον πηγαίνουν πιπα κωλο, εμπλοκή στην δουλειά και ζει σε μια υπόγεια αποθήκη εκεί, κατα τα άλλα αισθάνεται και ανωτερότητα ο βλάχος.
Ακόμη και τα γατιά του πορνομετανάστη είναι σε καλύτερη μοίρα.  :sunglasses:
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Εγώ θέλω να επιστρέψουν τα Πακοτίνια που είχαν και ένα κεσεδάκι κέτσαπ μέσα στη συσκευασία, ή έστω τα Πιτσίνια με γεύση μπέϊκον, να ανοίξω νήμα; :think:
Τον εμποδίζει κανένας να επιστρέψει;
ΠΙΤΣΙΝΙΑ υπαρχουν ακομα! μηπως λες τα lays bacon? προχθες παντως επεσαν στα χερια μου κατι γαριδακια της KORONA που ηταν σαν τα ΤΙ & ΤΙ
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
- Στην αρχή τον διάβαζα.
- Απόρησα γιατί έγινε Τιμημένος μέχρι που είδα την ενημέρωση που είχε κάνει για όλα αυτά τα εξωτικά μέρη που έχει επισκεφθεί.
- Τον γνώρισα, αν και τελικά αποδείχθηκε ότι ήδη γνωριζόμασταν από καιρό.

Είμαι μέλος 15 χρόνια. Σε όλο αυτό το χρονικό διάστημα γνώρισα πολύ κόσμο αυτοπροσώπως. Με κάποιους επέλεξα να κρατήσω επαφή, ανάμεσα στους οποίους είσαι και εσύ.

Είναι τιμή μου που σε γνωρίζω. Τα γραφόμενα σου λείπουν και είναι κρίμα να απουσιάζεις από τη μεγάλη μας κοινότητα.

Εγώ σε περιμένω σύντομα πίσω.

:hi:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.127
Πόντοι
26.336
Αν καθόμασταν να ασχολούμαστε με την κακια (μαλακια) που βγάζουν ορισμένοι τύποι εδώ μέσα τότε θα είχαμε φύγει όλοι!

Αρα....  :blowup:

Keep on walking...  :walkingpenis:
Keep on fucking...    :knockinb:
Keep on writing...    :coffee: :coffee:

:hi:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.234
Πόντοι
25.786
Mindreader εκπληκτική γραφή, εκπληκτικά θέματα.
Αν και δεν τον έχω γνωρίσει προσωπικά, έχω γνωρίσει άλλους που τον ξέρουν και μόνο καλά λόγια έχουν να πουν.
Θα ήθελα να τον γνωρίσω και περιμένω την επιστροφή του.
:hi:
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
10
Like
1.354
Πόντοι
506
ο readmind ειχε και στο παρελθον γραψει οτι δεν θα επιστρεψει και ξαναεγραψε.
Το μπου ειναι κολλημα, απο τα ωραια, μαγικο οπως εγραψαν καποια τιμημενα μελη, θα επιστρεψει...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Υ.Γ. μου λειπει και ο βαλκανιος ψευταρας με τη γκομενα webcam model και το σπιτι απο φωτογραφιες μεσιτικου. οι καλοι φευγουν νωρις

Πουλί , δεν μας είπες. Τη λάθρα γιαχαμπίμπισα , πως την ξεμερέντιασες ;
Κυκλοφορούν κάποιες φήμες με βούρτσα καραμπίνας, είναι αλήθεια ;
Είχες χρησιμοποιήσει πρώτα πετρελαιοκίνητο πλυστικό , σαν αυτά που πλένουν τα λεωφορεία ;
Best-Gun-Cleaning-Kit.jpg
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
ΠΙΤΣΙΝΙΑ υπαρχουν ακομα! μηπως λες τα lays bacon? προχθες παντως επεσαν στα χερια μου κατι γαριδακια της KORONA που ηταν σαν τα ΤΙ & ΤΙ

Όποιος δεν έχει φάει στο γαλαξίδι σουβλάκι με προβατίνα, δεν έχει δει τίποτε σε αυτή τη ζωή.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Βασικά δεν μπορεί να με αντιμετωπισει κανείς αφου είναι ολοι κατώτεροι και ξερω τις δυνατότητες τους.

Έχω δει ανθρώπους να έχουν χαμηλή αυτοεκτίμηση ενώ στην πραγματικότητα είναι καλύτεροι από ότι πιστευουν.
Έχω δει ανθρώπους να έχουν γνώση των ορίων και ικανοτήτων τους.

Αλλά όταν βλέπω μερικούς σαν εσένα να πιστεύουν πως είναι ανωτεροι από ότι στην πραγματικότητα,τσαντίζομαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom