Νέα

Θέλετε να επιστρέψει ο mindreader;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 163
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θέλετε να επιστρέψει ο mindreader;

  • Ναι!

    Ψήφοι: 125 77,6%
  • Όχι. Να κατσει εκει που ειναι.

    Ψήφοι: 36 22,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    161

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
10
Like
1.361
Πόντοι
506
Ενα εκλεκτο μελος του site εφυγε. Ειναι πολυς ο κοσμος που τον θελει πισω, να συνεχισει να μας δινει τα φωτα του.
Παρτε θεση. Χωρις φοβο, αλλα με παθος.
εαν δεν κανω λαθος ειχες καταχωρησει ερωτημα-ψηφοφορια εαν ειναι ναυαγιο
 

dimi dimi

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2014
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Αν και δε νομιζω να μετραει η ψηφος στην αποφαση του, προφανως και να επιστρεψει. Απ τους λιγους, μορφωμενους, ταξιδεμενους και γνωστες του αντικειμενου.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
ναι, να επιστρεψει, οπως να επιστρεψει και ο ακαποτος για να μαλωνει με το πουλι..
ε ναι ρε φιλε, η τιτανοτεραστια διαμαχη του μπου,το μεγαλο θεατρο των ονειρων,  ας οψεται ο πουλις που δεν την πάλευε και ηταν στα χαπια μ αυτα που του σερνε
ο ακαπ και εβαλε τα κυκλωματα του μπου να τον φάνε,ητο σπουδαιο θέαμα καλο θα ητο να επανέλθει
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Το να μην γραφει ο Mindreader εξαιτίας ενός τύπου που είναι στην κοσμάρα του,χοντρή μαλακία.
 

PLM

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2019
Μηνύματα
226
Like
46
Πόντοι
1
Ναι

Ένα από τα λίγα αξιόλογα μέλη του σάιτ
 

o_grego_bruxo

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Εγω θέλω να επιστρέψει ο τρισμέγιστος ΤΑΚΜΑΝ!
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.570
Like
2.882
Πόντοι
506
Παρτε θεση. Χωρις φοβο, αλλα με παθος.

Ίσως τον εξουθένωσαν πνευματικά οι σκληρές μάχες με τον Kman(aka Rommel).

CorruptEmbarrassedAsp-size_restricted.gif





Μη ξεχνάμε ότι ο αρχηγός διαθέτει αστείρευτο οπλοστάσιο.....

Βαλκανικοί πύραυλοι σε θέσεις μάχης για το τριήμερο.

gmA8g9.jpg
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Για να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους  μια και κάποιοι ρωτάνε.

Ο μάιντ δεν την έκανε λόγω της κόντρας του με τον κμαν2. Αλωστε πολλοί είναι αυτοί που την πέφτουν στον κμαν2 και μάλιστα άγρια. Για να μην πω η πλειοψηφία.

Ο μαιντ την έκανε γιατί τον έβαλαν σε μια ψηφοφορία με πραγματικά ναυάγια.

Μπορεί κάποιοι να διαφωνούν μαζί του αλλά το τελευταίο που μπορεί κάποιος να πει για τον μαιντ είναι οτι είναι ναυάγιο.

Και αυτό φαίνεται.

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Εγώ θέλω να επιστρέψουν τα Πακοτίνια που είχαν και ένα κεσεδάκι κέτσαπ μέσα στη συσκευασία, ή έστω τα Πιτσίνια με γεύση μπέϊκον, να ανοίξω νήμα; :think:
Τον εμποδίζει κανένας να επιστρέψει;
Εγω θέλω να επιστρέψει ο τρισμέγιστος ΤΑΚΜΑΝ!

Ιδού με ποιους σε εξισώνουν :grin: :grin: :grin:
Άλλο ένα αυτογκόλ από τον mind και τη παρέα του!
Το ξέρω πως διαβάζεις,το site του ημίτρελου χοντρού που είσαι τώρα δε σε φτιάχνει,γύρνα πίσω ρε!Μια χαρά γελάγαμε :-*
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Εγω τους βαζω στο κλουβί στη μαχη χωρίς κανονες που είναι φυσικό να χάσουν.Προκειται για καθαρό ξύλο.

Σα να διακορεύεις μεθυσμένη Ουκρανή τέλος του μήνα που δεν έχει να πληρώσει ενοίκιο,αέριο ενώ έχει βγει στην αγορά και το καινούργιο i phone...έτσι απλά τον ξεπάστρεψες άρχοντα!
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
:smiley6600:

Ιδού με ποιους σε εξισώνουν :grin: :grin: :grin:
Άλλο ένα αυτογκόλ από τον mind και τη παρέα του!
Το ξέρω πως διαβάζεις,το site του ημίτρελου χοντρού που είσαι τώρα δε σε φτιάχνει,γύρνα πίσω ρε!Μια χαρά γελάγαμε :-*

giphy.gif
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
ε ναι ρε φιλε, η τιτανοτεραστια διαμαχη του μπου,το μεγαλο θεατρο των ονειρων,  ας οψεται ο πουλις που δεν την πάλευε και ηταν στα χαπια μ αυτα που του σερνε
ο ακαπ και εβαλε τα κυκλωματα του μπου να τον φάνε,ητο σπουδαιο θέαμα καλο θα ητο να επανέλθει
το νεοναζι καραφλο βελος μπανιαριστηκε απο υπερβολικη δοση μαλακιας

δεν αντεξαν οι αντμινς

το πουλι ευχεται να ηταν ακομα εδω για να του εκανε το κωλοτρυπιδι τουνελ οπως παλια

δεν υπαρχει τιποτα πιο διασκεδαστικο απο εναν βλακα που ταυτοχρονως ειναι και μαλακας

ο ακαπωτος κοντος με τα χτικιαρικα χερακια και το μπυροκοιλι εκτος απο ολα τα παραπανω ηταν και νεοναζι

πρωτοφανης συνδυασμος μαλακιας που μας λειπει ηδη

Υ.Γ. μου λειπει και ο βαλκανιος ψευταρας με τη γκομενα webcam model και το σπιτι απο φωτογραφιες μεσιτικου. οι καλοι φευγουν νωρις
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Βασικά δεν μπορεί να με αντιμετωπισει κανείς αφου είναι ολοι κατώτεροι και ξερω τις δυνατότητες τους.Ο μαιντριντερ ηταν προβλεψιμος.Μονο ο πουλης με ξαφνιάζει ειναι δηλαδή έξυπνος αντίπαλος δεν ξερω πώς γίνεται αυτό.
Ο ΒΠ εκεί την πατησε,υποτιμησε τον πουλη γιατί είναι πιο έξυπνος από όσο θα έπρεπε.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Βασικά δεν μπορεί να με αντιμετωπισει κανείς αφου είναι ολοι κατώτεροι και ξερω τις δυνατότητες τους.Ο μαιντριντερ ηταν προβλεψιμος.Μονο ο πουλης με ξαφνιάζει ειναι δηλαδή έξυπνος αντίπαλος δεν ξερω πώς γίνεται αυτό.

Άρχοντα είσαι μανούλα στα mind games ...

;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom