Νέα

Θα θέλατε να τα μπλέξετε/παντρευτείτε ιερόδουλη;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα θέλατε να τα μπλέξετε/παντρευτείτε ιερόδουλη;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    77
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.430
Πόντοι
3.296
Και δεν θα ειχες παντοτε την υποψια οτι δεν θα συνεχιζε να πηγαινει σε ανδρικο "μπουρδελο" και μετα το γαμο; Υποθετικα παντοτε μιλαμε.
Οπως μου ειχε πει καποτε το εδω και 11 χρονια στανταρακι μου, για τους παντρεμενους ¨μια φορα σε μπουρδελο, παντοτε σε μπουρδελο".
(Δηλ. οτι δεν εχει εμπιστοσυνη ποτε σε εναν ανδρα που εχει παει εστω και μια φορα σε μπουρδελο)
Για να μην εχει μια γυναικα εμπιστοσυνη σε ανδρα που πηγε σε μπουρδελο;
Ισα ισα σε αυτο τον ανδρα πρεπει να εχει εμπιστοσυνη γιατι επελεξε απο τις μορφες απιστιας την πιο ελαφρια σε βαρος(αμεσως μετα ειναι η απιστια αν πας με τη χουφτα σου)
Ειναι μοιραιο για ενα ανδρα να ποθησει και αλλες γυναικες και λυτρωση για ολους(για τον ιδιο και τη συντροφο του)να το κανει πραξη καθως αποβαλλει τα απωθημενα του και αποκτα stamina(αντοχη και εγκρατεια) να μεινει μακρια απο αλλες γυναικες που θα ζητουσαν σχεση(και αρα θα ταν επιβλαβεις για το γαμο/μακροχρονια ηδη υπαρχουσα σχεση του)
Απορω με τους χρονια καταπιεσμενους που θελουν να ναι σωστοι απεναντι στη συντροφο τους(η οποια εν τω μεταξυ αγνωστο εντελως αν εχει απιστησει εις βαρος τους καπου καπως καποτε)
Ποσα απωθημενα θα εχουν.Ποση αθροισμενη αρνητικη ενεργεια που δε βρισκει εκτονωση και φθειρει την ψυχικη και σωματικη υγεια τους.Μου φαινεται αδιανοητο...
Η επισκεψη σε μπουρδελο ειναι η πιο ανωδυνη εμπειρια απιστιας και οποιος την κανει ειναι αξιος εμπιστοσυνης.
Ωστοσο δεν ειναι αυτο το θεμα.
Η γυναικα ιεροδουλη ηδη βλεπει υποτιμητικα τους πελατες της.
Οτι και καλα πληρωνουν για να γαμησουν επειδη ειναι μειωμενης αξιας αρσενικα.
Εσφαλμενο αλλα λειτουργει υποσυνειδητα ως σκεψη της γυναικας και την κανει να αδυνατει να ερωτευτει τον πελατη της
Η γυναικα ιεροδουλη και μη για να ερωτευτει πρεπει να θαυμασει ενα ανδρα.
Ποσο δυσκολο ειναι λοιπον να θαυμασει καποιον που πληρωνει για να δοκιμασει το μουνι της...
 
Τελευταία τροποποίηση:

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
579
Like
183
Πόντοι
6
αγαπητοί φίλοι,
όσοι έχουμε φάει τη φόλα του συζυγικού σεξ (προσωπικά την έχω φάει από δυο διαδοχικές συζύγους) γνωρίζουμε πολύ καλά ότι ο άντρας που γουστάρει το σεξ και τα ωραία κορίτσια ΔΕΝ πρέπει να παντρεύεται γενικώς. Το σεξ μπορεί να είναι καλό για κα'ναν χρόνο και μετά, μόλις η γυναίκα δέσει το γάιδαρό της, αρχίζουν οι πονοκέφαλοι και τα είμαι κουρασμένη και τα γνωστά. Κι από ένα σημείο και μετά κι ο ίδιος ο σύζυγος βαριέται να πηδάει την ίδια μιλφ εφ όρου ζωής.
Οπότε γάμο ούτε με ιερόδουλη ούτε με καμία.
Ελεύθερη σχέση ή και παρέα με ιερόδουλη θα έκανα ευχαρίστως. Μάλιστα είναι και φαντασίωσή μου, δεν μου έχει συμβεί ποτέ.
οι ιεροδουλες μπορουν να ερωτευονται πελατες?
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
4 Μαΐ 2024
Μηνύματα
87
Like
65
Πόντοι
0
Πολλές ιερόδουλες είναι οι καλύτερες κοπέλες....οπότε ναι, γιατί όχι; Αρκεί να αφήσει το επάγγελμα. Αλλιώς είναι ένας καρκίνος στην ψυχή σου, να σκέφτεσαι ότι πηγαίνει με άλλους άντρες ακόμα και σαν επάγγελμα δεν είναι ό,τι καλύτερο...
 

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.629
Like
10.641
Πόντοι
2.256
Θα θέλατε να τα μπλέξετε με κορίτσι του χώρου;; Όταν λέω όμως "μπλέξιμο" δεν εννοώ κάτι που από την αρχή θα είναι με ημερομηνία λήξεως. Εννοώ αν θα γουστάρατε να κάνατε σχέση κανονική και όπου αυτό βγει. Αν ναι, θα υπήρχαν όροι;
instar-maxxkg.gif
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2024
Μηνύματα
87
Like
65
Πόντοι
0
οι ιεροδουλες μπορουν να ερωτευονται πελατες?
Ναι ρε φίλε. Άμα είσαι ωραίος γκόμενος, με τρόπους και κουλ τύπος ευχάριστος με χιούμορ γιατί όχι; Εξαρτάται από την αύρα που αποπνέεις. Αν πας απλά για ένα γαμήσι ή για κάτι πιο ιδιαίτερο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
579
Like
183
Πόντοι
6
Ναι ρε φίλε. Άμα είσαι ωραίος γκόμενος, με τρόπους και κουλ τύπος ευχάριστος με χιούμορ γιατί όχι; Εξαρτάται από την αύρα που αποπνέεις. Αν πας απλά για ένα γαμήσι ή για κάτι πιο ιδιαίτερο...
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2024
Μηνύματα
87
Like
65
Πόντοι
0
Ναι, το άρθρο ουσιαστικά λέει ότι δεν υπάρχει έρωτας, ότι είναι κάτι πιο ξεκάθαρο από τους έρωτες που μας "σκοτώνουν" ψυχικά. Εγώ άλλο λέω, ότι μπορεί να υπάρξει έρωτας. Όχι με μία συνάντηση βέβαια, αλλά η σπίθα από την αρχή θα φανεί...τεσπά, αυτά είναι προσωπικά βιώματα του καθενός και δεν υπάρχουν γενικοί κανόνες....πολλές φορές δεν αφήνεις απλά ένα κομμάτι, αλλά όλο σου το είναι σε μια γυναίκα που απλά έτυχε να την συναντήσεις σε αυτό το μέρος κι όμως ήταν/είναι η γυναίκα της ζωής σου...
 
Τελευταία τροποποίηση:

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
164
Like
186
Πόντοι
1
Ναι ρε φίλε. Άμα είσαι ωραίος γκόμενος, με τρόπους και κουλ τύπος ευχάριστος με χιούμορ γιατί όχι; Εξαρτάται από την αύρα που αποπνέεις. Αν πας απλά για ένα γαμήσι ή για κάτι πιο ιδιαίτερο...
Γινεται....Γίνεται....
αλλα περα απο το Αποκτημα-----ας το πουμε----- δεν οδηγει καπου το ολο ζητημα......
το εχω κανει καποιες φορες, δυσκολες καταστασεις
(και σου μιλαω για καλο επιπεδο γυναικων, οχι φυλης....)
αστα να πανε.. απλα μονο να θυμασαι...
Μια απο αυτες, μην φανταστεις 4-5 ειχα απο δαυτες, μου ειπε οταν τσακωθηκαμε για τα καλα,
με μισος αλλα και πονο=και σε ειχα ερωτευτει ρε μαλακααα......αντε γαμησου...δεν πειραζει....
ασε με....παρατα με... -----να κλαις και να γελας....
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
164
Like
186
Πόντοι
1
Για να μην εχει μια γυναικα εμπιστοσυνη σε ανδρα που πηγε σε μπουρδελο;
Ισα ισα σε αυτο τον ανδρα πρεπει να εχει εμπιστοσυνη γιατι επελεξε απο τις μορφες απιστιας την πιο ελαφρια σε βαρος(αμεσως μετα ειναι η απιστια αν πας με τη χουφτα σου)
Ειναι μοιραιο για ενα ανδρα να ποθησει και αλλες γυναικες και λυτρωση για ολους(για τον ιδιο και τη συντροφο του)να το κανει πραξη καθως αποβαλλει τα απωθημενα του και αποκτα stamina(αντοχη και εγκρατεια) να μεινει μακρια απο αλλες γυναικες που θα ζητουσαν σχεση(και αρα θα ταν επιβλαβεις για το γαμο/μακροχρονια ηδη υπαρχουσα σχεση του)
Απορω με τους χρονια καταπιεσμενους που θελουν να ναι σωστοι απεναντι στη συντροφο τους(η οποια εν τω μεταξυ αγνωστο εντελως αν εχει απιστησει εις βαρος τους καπου καπως καποτε)
Ποσα απωθημενα θα εχουν.Ποση αθροισμενη αρνητικη ενεργεια που δε βρισκει εκτονωση και φθειρει την ψυχικη και σωματικη υγεια τους.Μου φαινεται αδιανοητο...
Η επισκεψη σε μπουρδελο ειναι η πιο ανωδυνη εμπειρια απιστιας και οποιος την κανει ειναι αξιος εμπιστοσυνης.
Ωστοσο δεν ειναι αυτο το θεμα.
Η γυναικα ιεροδουλη ηδη βλεπει υποτιμητικα τους πελατες της.
Οτι και καλα πληρωνουν για να γαμησουν επειδη ειναι μειωμενης αξιας αρσενικα.
Εσφαλμενο αλλα λειτουργει υποσυνειδητα ως σκεψη της γυναικας και την κανει να αδυνατει να ερωτευτει τον πελατη της
Η γυναικα ιεροδουλη και μη για να ερωτευτει πρεπει να θαυμασει ενα ανδρα.
Ποσο δυσκολο ειναι λοιπον να θαυμασει καποιον που πληρωνει για να δοκιμασει το μουνι της...
Φιλαρακο καλησπερα,
Μια και ειδα το ποστ σου και ετυχε να ειμαι σε καταλληλο μουντ,
εχουμε και λεμε....
ορισμενες εχουν κερκοπορτες--εαν με καταλαβαινεις--
εκει χτυπας--οταν σου βγει και εσενα---
συντομες και δυσκολες καταστασεις.....αλλα ομορφες καταστασεις....
αστα να πανε.....
να βλεπεις--την αγριογατα--να γινεται μικρο-μικρο γατακι στην αγκαλια σου...
να χανεται πανω σου... να φευγει το μυαλο της.... να γινονται τεραστια τα ματια τους...
να ακους την καρδια τους...
Και οπως ειπε μια Αρχιγατα-Μαγκακι, σε καποιες ιδιαιτερες στιγμες... μας....
Τωρα Αρχιζουν τα Δυσκολααααα.........!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom