Νέα

Θα θέλατε να τα μπλέξετε/παντρευτείτε ιερόδουλη;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα θέλατε να τα μπλέξετε/παντρευτείτε ιερόδουλη;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    77
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Εχεις φαντασιωση να κανεις ελευθερη σχεση ή παρεα με ιεροδουλη?Γιατι?



Επειδη ειναι-ηταν ενα στουντιοκοριτσο που με γουσταρει,με ενοχλει και που με γουσταρει απλως.Οχι να κανω και σχεση μαζι της.
Εμένα δε θα με ενόχλουσε να εκανα παρεα με ιερόδουλη. Αν έπεφτε και ένας που και που γιατί όχι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άλλωστε παλιοτερα ήξερα μια που πηγαίναμε στο ίδιο γυμναστήριο. Μια Ρωσίδα.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
18
Like
15.466
Πόντοι
4.546
αγαπητοί φίλοι,
όσοι έχουμε φάει τη φόλα του συζυγικού σεξ (προσωπικά την έχω φάει από δυο διαδοχικές συζύγους) γνωρίζουμε πολύ καλά ότι ο άντρας που γουστάρει το σεξ και τα ωραία κορίτσια ΔΕΝ πρέπει να παντρεύεται γενικώς. Το σεξ μπορεί να είναι καλό για κα'ναν χρόνο και μετά, μόλις η γυναίκα δέσει το γάιδαρό της, αρχίζουν οι πονοκέφαλοι και τα είμαι κουρασμένη και τα γνωστά. Κι από ένα σημείο και μετά κι ο ίδιος ο σύζυγος βαριέται να πηδάει την ίδια μιλφ εφ όρου ζωής.
Οπότε γάμο ούτε με ιερόδουλη ούτε με καμία.
Ελεύθερη σχέση ή και παρέα με ιερόδουλη θα έκανα ευχαρίστως. Μάλιστα είναι και φαντασίωσή μου, δεν μου έχει συμβεί ποτέ.
Δεν είμαι παντρεμένος, αλλά με τα χρόνια, άρχισα κατανοώ (και ίσως, να συμπονώ) τους παντρεμένους όλο και περισσότερο(και το μέγιστο όπλο του εκβιασμού με το σεξ / αποχής). Μάλλον τους κατέκρινα υπερβολικά στο παρελθόν όταν στρέφονταν στον αγοραίο έρωτα.

Πρέπει να είναι μεγάλη δοκιμασία αυτό που περιγράφεις, φαντάζομαι όλοι οι γάμοι το έχουν.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Επειδη ειναι-ηταν ενα στουντιοκοριτσο που με γουσταρει,με ενοχλει και που με γουσταρει απλως.Οχι να κανω και σχεση μαζι της.
Σ’ ενοχλεί το ότι σε γουστάρει ένα στουντιοκόριτσο που ΠΛΗΡΩΣΕΣ για να γαμήσεις, ενώ το ενδεχόμενο ελεύθερης σχέσης μαζί της δεν θες ούτε να το ακούς... Μάϊστα:confused:
EE πες ότ’ είσαι ΤΡΕΛΟΣ ρε φίλε να συννενοηθούμε, το πας τόσο καιρό γύρω γύρω...; :2funny: :2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
896
Κριτικές
48
Like
4.648
Πόντοι
2.836
Δεν είμαι παντρεμένος, αλλά με τα χρόνια, άρχισα κατανοώ (και ίσως, να συμπονώ) τους παντρεμένους όλο και περισσότερο(και το μέγιστο όπλο του εκβιασμού με το σεξ / αποχής). Μάλλον τους κατέκρινα υπερβολικά στο παρελθόν όταν στρέφονταν στον αγοραίο έρωτα.

Πρέπει να είναι μεγάλη δοκιμασία αυτό που περιγράφεις, φαντάζομαι όλοι οι γάμοι το έχουν.
κοίταξε, θα ήταν ενδιαφέρον να μας γράψουν κι άλλοι παντρεμένοι την εμπειρία τους από το συζυγικό σεξ, η δική μου πάντως είναι κάκιστη.
Η σύζυγος μετά από 1-1,5 χρόνο άρχισε να μου το αραιώνει και μάλιστα σιγά-σιγά, όπως στο ανέκδοτο με το βάτραχο, ώστε να μην εγκαταλείψω το σκάφος έγκαιρα. Επίσης πλέον δεν υπάρχει φλερτ, δεν υπάρχει πρόκληση.
Έχω σταματήσει να ασχολούμαι - λέω άει στο καλό που θα παρακαλάω κιόλας - και μόνο αν εκείνη ζητήσει σεξ (1-2 φορές το μήνα και αν) ανταποκρίνομαι πιο πολύ για ξεκάρφωμα.
Αφού παράλληλα επί τόσα χρόνια δεν μου έχει κάτσει ούτε one night stand, μονόδρομος πλέον οι επισκέψεις σε στούντιο (και σπανιότερα σε εσκορτάκια, λόγω κόστους). Και μάλιστα ένας άλλος παντρεμένος φίλος με ξύπνησε. Διαφορετικά η σεξουαλική μου ζωή θα ήταν να χαλβαδιάζω τα κοριτσάκια στο δρόμο και να τον κουδουνάω μόνος μου :cheesy:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.974
Κριτικές
3
Like
10.466
Πόντοι
3.936
ασε τα αλεπουδιαρικα και πες ονομα λεμε...
Τυπε θυμάμαι μια Άννα η Ανκα ένα μελαχρινό μωρό από φυλής. Άνετα την έκλεβα...! Λεπτή, μελαχρινή ίσιο μαλλί και νομίζω πάντα φορούσε ένα φωσφοριζε πράσινο κ Ροζ φουστάκι. Αχχχχ εποχές ωραίες.
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.964
Πόντοι
206
Σ’ ενοχλεί το ότι σε γουστάρει ένα στουντιοκόριτσο που ΠΛΗΡΩΣΕΣ για να γαμήσεις, ενώ το ενδεχόμενο ελεύθερης σχέσης μαζί της δεν θες ούτε να το ακούς... Μάϊστα:confused:
EE πες ότ’ είσαι ΤΡΕΛΟΣ ρε φίλε να συννενοηθούμε, το πας τόσο καιρό γύρω γύρω...; :2funny: :2funny:
Τρολολολολολολολολολ τυπε.Μην πας στο γυμναστήριο και δείχνεις και τα δικά μου μυνήματα στον φίλο σου τον σφιχτερμαν και στην μουναρα την γκόμενα του και γελάτε και μαζί μου.Σε παρακαλω.

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 
Τελευταία τροποποίηση:

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
502
Like
1.064
Πόντοι
206
Απορώ σε ποιο πλανήτη ζείτε που νομίζετε ότι οι εκδιδόμενες είναι γυναίκες της διπλανής πόρτας μου μπορείτε να τις παντρευτείτε αν θέλετε και αν και καλά θέλουν. Μια εκδιδόμενη είναι σαν ένα ταξί κύριοι. Την παίρνουν όλοι για να κάνουν την δουλειά τους και αν σας αρέσει πολύ μπορείτε να την αγοράσετε από τον ιδιοκτήτη τους με το κατάλληλο αντίτιμο. Δεν πρέπει να ξεχνάτε ότι όπως ένα ταξί που έχει κάνει εκατομμύρια χιλιόμετρα και ας είναι και 300αρα μερσεντές θα είναι για απόσυρση!!!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
καταραμένη φάση είναι, δοκιμάστε αν το θέλετε, εγώ είχα μια σχέση που τέλειωσε, μια που δεν έκανα από μαλακία μου, και άλλη μια που ενώ μου την έπεσε ΚΑΝΟΝΙΚΑ μετά έκανε πως δεν με ήξερε (μιλάμε αλλαγή κινητών, έξω 2 φορές)
σχεδόν ορκίζομαι πως κάτι τέτοιο είναι καταραμένο να μην πιάσει από το Θεό τον ίδιο! Σαν λουλούδι που το ποτίζεις και μαραίνεται
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.184
Like
10.513
Πόντοι
2.256
κοίταξε, θα ήταν ενδιαφέρον να μας γράψουν κι άλλοι παντρεμένοι την εμπειρία τους από το συζυγικό σεξ, η δική μου πάντως είναι κάκιστη.
Η σύζυγος μετά από 1-1,5 χρόνο άρχισε να μου το αραιώνει και μάλιστα σιγά-σιγά, όπως στο ανέκδοτο με το βάτραχο, ώστε να μην εγκαταλείψω το σκάφος έγκαιρα. Επίσης πλέον δεν υπάρχει φλερτ, δεν υπάρχει πρόκληση.
Έχω σταματήσει να ασχολούμαι - λέω άει στο καλό που θα παρακαλάω κιόλας - και μόνο αν εκείνη ζητήσει σεξ (1-2 φορές το μήνα και αν) ανταποκρίνομαι πιο πολύ για ξεκάρφωμα.
Αφού παράλληλα επί τόσα χρόνια δεν μου έχει κάτσει ούτε one night stand, μονόδρομος πλέον οι επισκέψεις σε στούντιο (και σπανιότερα σε εσκορτάκια, λόγω κόστους). Και μάλιστα ένας άλλος παντρεμένος φίλος με ξύπνησε. Διαφορετικά η σεξουαλική μου ζωή θα ήταν να χαλβαδιάζω τα κοριτσάκια στο δρόμο και να τον κουδουνάω μόνος μου :cheesy:
Φίλε, σε τέτοιες περιπτώσεις το διαζύγιο είναι μονόδρομος.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Νομιζω οτι το ερωτημα ειναι διαφορετικο : Εμπιστευεται μια ιεροδουλη εναν ανδρα για να κανει σοβαρη σχεση μαζι του;
Νομίζω αν σκεφτόταν με το πάνω κεφάλι η απάντηση θα ήταν όχι... Τώρα επειδή το κάτω κάνει τα δικά του.. μάλλον πάει προς το ναι...

Edit.. γράψε λάθος.. κατάλαβα αν εμπιστεύεται ο άντρας...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.474
Like
13.181
Πόντοι
3.506
Νομιζω οτι το ερωτημα ειναι διαφορετικο : Εμπιστευεται μια ιεροδουλη εναν ανδρα για να κανει σοβαρη σχεση μαζι του;
Πολύ σωστό το ερώτημα, νομίζω πως πολύ δύσκολα θα εμπιστευτεί ένα κορίτσι του χώρου κάποιον, με αυτά που βλέπουν και ακούν κάθε μέρα...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Νομιζω οτι το ερωτημα ειναι διαφορετικο : Εμπιστευεται μια ιεροδουλη εναν ανδρα για να κανει σοβαρη σχεση μαζι του;
δεν περίμενα τέτοια απορία από άτομο με τη δικιά σου πείρα. ΦΥΣΙΚΑ. Για τον απλούστατο λόγο, ότι αυτή είναι επαγγελματίας, κι ο μέσος άντρας (όχι κακοποιός ή νταβάς) είναι ερασιτέχνης. Φαντάσου αγώνα ερασιτέχνη Πυγμάχου με Επαγγελματία, ποια θα είναι η κατάληξη
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.609
Κριτικές
36
Like
35.080
Πόντοι
18.565
δεν περίμενα τέτοια απορία από άτομο με τη δικιά σου πείρα. ΦΥΣΙΚΑ. Για τον απλούστατο λόγο, ότι αυτή είναι επαγγελματίας, κι ο μέσος άντρας (όχι κακοποιός ή νταβάς) είναι ερασιτέχνης. Φαντάσου αγώνα ερασιτέχνη Πυγμάχου με Επαγγελματία, ποια θα είναι η κατάληξη
Aγαπητε Ιωαννη. θα στο θεσω αλλιως. Αν ησουν εσυ επαγγελματιας του πληρωμενου ερωτα και καθημερινα εκανες ερωτα με 10-15 γυναικες πολλες απο τις οποιες θα ηταν παντρεμενες η, με σχεση, τι εμπιστοσυνη θα ειχες στις γυναικες, μετα απο 5-10 χρονια στο επαγγελμα;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Aγαπητε Ιωαννη. θα στο θεσω αλλιως. Αν ησουν εσυ επαγγελματιας του πληρωμενου ερωτα και καθημερινα εκανες ερωτα με 10-15 γυναικες πολλες απο τις οποιες θα ηταν παντρεμενες η, με σχεση, τι εμπιστοσυνη θα ειχες στις γυναικες, μετα απο 5-10 χρονια στο επαγγελμα;
Θα ήμουν ΑΠΟΛΥΤΑ σίγουρος ότι θα μπορούσα να τις χειριστώ. Αν αποφάσιζα να κάνω παιδιά, θα διάλεγα όποια έκρινα ότι θα ήταν η ευκολώτερα διαχειρίσιμη και θα την παντρευόμουν
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.964
Πόντοι
206
Aγαπητε Ιωαννη. θα στο θεσω αλλιως. Αν ησουν εσυ επαγγελματιας του πληρωμενου ερωτα και καθημερινα εκανες ερωτα με 10-15 γυναικες πολλες απο τις οποιες θα ηταν παντρεμενες η, με σχεση, τι εμπιστοσυνη θα ειχες στις γυναικες, μετα απο 5-10 χρονια στο επαγγελμα;

Σιγα μην τους φτανει το μυαλο μεχρι εκει.Μια κοπελα 20 χρονων θεοφτωχη που παει και κανει 2 και 3 παιδια και δεν σκεφτεται καν πως θα τα μεγαλωσει,επιλεγει στην συνεχεια να μεταναστευσει σε μια ξενη χωρα ωστε να περνανε απο πανω της 20-30 παππουδες και βρωμιαρηδες για να παρει 5-10-15€ απο τον καθεναν,τι ψαχνετε να βρειτε?Οι περισσοτερες ειναι καλα κοριτσια σε χαρακτηρα,αυτες οι 2-3 που εχω γνωρισει εγω τουλαχιστον αλλα απο μυαλο απαραδεκτες.Και μονο που πιστευουν οτι θα βρουνε μαλακα για να κανουν σχεση ενω αυτες θα συνεχισουν κανονικα το επαγγελμα,λεει πολλα για τον τροπο που σκεφτονται.

Εγω θα σε ρωτησω κατι αλλο,αν εσυ εκανες ερωτα με 10-20 γυναικες καθε μερα οι οποιες εχουν πληρωσει για να τις πηδηξεις,μερικες απο αυτες να πληρωναν και εξτρα προγραμματα οπως πχ τελειωμα στο στομα με καταποση απο αυτες (κατι που θα ηταν για σενα μεγαλυτερη ευχαριστηση αυτες θα το πληρωναν οπως κανουν οι αντρες με το 69 πχ),να ερχοταν μερικες να σου πουν οτι ειναι ερωτευμενες μαζι σου κτλ,ποσο αστειο θα σου φαινοταν?Υπηρχε περιπτωση να παρεις καποια απο αυτες στα σοβαρα η΄΄ εστω να δεχθεις να παρατησεις την δουλεια για να ζησεις μαζι τους?Ουτε για πλακα.Το ιδιο αστειο ακουγεται και σε αυτες,τωρα το τι μαλακιες λενε σε διαφορους αγαπουληδες ειναι αλλη ιστορια.

Στην τελικη ποιος στο διαολο θελει να κανει σχεση με μια απερισκεπτη εκδιδομενη με οσα ψυχολογικα μπορει να κουβαλαει απο το επαγγελμα?Οση ελλειψη γυναικειας επαφης και να υπαρχει,μην ειστε μαλακες και πεφτετε στην παγιδα.Πατε,γαμηστε και δρομο,τι σχεσεις και παντρειες με εκδιδομενες ρε γμτ?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.609
Κριτικές
36
Like
35.080
Πόντοι
18.565
Θα ήμουν ΑΠΟΛΥΤΑ σίγουρος ότι θα μπορούσα να τις χειριστώ. Αν αποφάσιζα να κάνω παιδιά, θα διάλεγα όποια έκρινα ότι θα ήταν η ευκολώτερα διαχειρίσιμη και θα την παντρευόμουν
Και δεν θα ειχες παντοτε την υποψια οτι δεν θα συνεχιζε να πηγαινει σε ανδρικο "μπουρδελο" και μετα το γαμο; Υποθετικα παντοτε μιλαμε.
Οπως μου ειχε πει καποτε το εδω και 11 χρονια στανταρακι μου, για τους παντρεμενους ¨μια φορα σε μπουρδελο, παντοτε σε μπουρδελο".
(Δηλ. οτι δεν εχει εμπιστοσυνη ποτε σε εναν ανδρα που εχει παει εστω και μια φορα σε μπουρδελο)
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.609
Κριτικές
36
Like
35.080
Πόντοι
18.565
Εγω θα σε ρωτησω κατι αλλο,αν εσυ εκανες ερωτα με 10-20 γυναικες καθε μερα οι οποιες εχουν πληρωσει για να τις πηδηξεις,μερικες απο αυτες να πληρωναν και εξτρα προγραμματα οπως πχ τελειωμα στο στομα με καταποση απο αυτες (κατι που θα ηταν για σενα μεγαλυτερη ευχαριστηση αυτες θα το πληρωναν οπως κανουν οι αντρες με το 69 πχ),να ερχοταν μερικες να σου πουν οτι ειναι ερωτευμενες μαζι σου κτλ,ποσο αστειο θα σου φαινοταν?Υπηρχε περιπτωση να παρεις καποια απο αυτες στα σοβαρα η΄΄ εστω να δεχθεις να παρατησεις την δουλεια για να ζησεις μαζι τους?Ουτε για πλακα.Το ιδιο αστειο ακουγεται και σε αυτες,τωρα το τι μαλακιες λενε σε διαφορους αγαπουληδες ειναι αλλη ιστορια.
Αρα, συμφωνεις μαζι μου. Αυτες οι κοπελες εχουν δει τοσα πραγματα απο τους ανδρες-πελατες που πολυ δυσκολα θα τους εμπιστευτουν και θα κανουν σχεση μαζι τους. Και αν σε περιπτωση που βρουν καποιον μαλακα, θα του κανουν την ζωη μαρτυριο απο ζηλειες, επειδη θα ειναι υποψιασμενες.
Για αυτο οι περισσοτερες καλυπτουν τα συναισθηματικα τους κενα, ειτε κανοντας καποιο παιδι χωρις να παντρευτουν, ειτε με αλλες κοπελες απο τον ιδιο χωρο. Σπανια ομως με ανδρες, εκτος αν αυτοι ειναι οι νταβατζηδες τους.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Και δεν θα ειχες παντοτε την υποψια οτι δεν θα συνεχιζε να πηγαινει σε ανδρικο "μπουρδελο" και μετα το γαμο; Υποθετικα παντοτε μιλαμε.
Οπως μου ειχε πει καποτε το εδω και 11 χρονια στανταρακι μου, για τους παντρεμενους ¨μια φορα σε μπουρδελο, παντοτε σε μπουρδελο".
(Δηλ. οτι δεν εχει εμπιστοσυνη ποτε σε εναν ανδρα που εχει παει εστω και μια φορα σε μπουρδελο)
η Πηνελόπη περίμενε τον Οδυσσέα. Θα ήμουν σίγουρος για την επιλογή μου, πολύ περισσότερο από τον μέσο άντρα
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.964
Πόντοι
206
Αρα, συμφωνεις μαζι μου. Αυτες οι κοπελες εχουν δει τοσα πραγματα απο τους ανδρες-πελατες που πολυ δυσκολα θα τους εμπιστευτουν και θα κανουν σχεση μαζι τους. Και αν σε περιπτωση που βρουν καποιον μαλακα, θα του κανουν την ζωη μαρτυριο απο ζηλειες, επειδη θα ειναι υποψιασμενες.
Για αυτο οι περισσοτερες καλυπτουν τα συναισθηματικα τους κενα, ειτε κανοντας καποιο παιδι χωρις να παντρευτουν, ειτε με αλλες κοπελες απο τον ιδιο χωρο. Σπανια ομως με ανδρες, εκτος αν αυτοι ειναι οι νταβατζηδες τους.
Συμφωνώ 100% φυσικά.Ειναι 100 φορές πιο ζηλιάρες από τις έξω.Οσες έχουν παιδι-παδια είναι τυχερες.Γνωμη μου,μακριά από τέτοια σκηνικά,δεν αξίζει ούτε για την εμπειρία που λένε κάποιοι,ούτε για κανένα άλλο λόγο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom