Νέα

Θα θέλατε να γαμήσετε την κουμπάρα/πεθερά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kris74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 691
  • Εμφανίσεις 190K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
 
  Μετα απο καποια χρονια γαμου πιο ευκολα σου καθεται η πεθερα παρα η κορη της  :2funny: :2funny:

  Ασχετο  αλλα αν το ασμα εχει δικιο και "οι χωρισμενοι δεν γιορταζουνε ποτε" και επειδη η εμπειρια μας δειχνει οτι "οι παντρεμενοι δεν γιορταζουνε ποτε" μηπως σημαινει οτι με το που παντρευεσαι ξεχνας τους εορτασμους???

  μαλλον για αυτο κανουν και γλεντι μετα το γαμο για αποχαιρετισμο των νεονυμφων απο τις γορτες  :uglystupid: :uglystupid:
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
Μετα απο καποια χρονια γαμου πιο ευκολα σου καθεται η πεθερα παρα η κορη της 

....χα χα σωστός ! αλλα αν η πεθερα ειναι καυλιαρα τοτε γιατι οχι ?...βουρ ( και θα ριξεις και αξεχαστο γαμησι )
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Μετα απο καποια χρονια γαμου πιο ευκολα σου καθεται η πεθερα παρα η κορη της 

....χα χα σωστός ! αλλα αν η πεθερα ειναι καυλιαρα τοτε γιατι οχι ?...βουρ ( και θα ριξεις και αξεχαστο γαμησι )

η γρια η κοτα εχει το ζουμι δλδ. κατι ξεραν οι παλιοι και το λεγαν :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
...αν φιλε kostantine εχεις καποια σχετικη εμπειρία ( εστω και ανεκπλήρωτη ) απο το παρελθον would share it with us ?
θα εχει ενδιαφερον
 

ass-pussy-licking

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ όχι απλά τη γάμησα αλλά την παντρεύτηκα κιόλας... και δεν είχα και πεθερά πάνω απ'το κεφάλι μου μετά!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Ε βέβαια βύζο.....γνωστός μιλφάκιας....μόνο τώρα που το ερώτημα είναι....η πεθερά σου,έχει μάνα; κι αυτή πεθερά σου θα είναι!! Το σκέφτηκες αυτό;;;;  :dancing:
 

varvatosex

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδες δεν εχω παντρευτει ακομα αλλά δε θα με χαλαγε να ειχα γυναικα και πεθερα μαζι!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
...συναγωνισυες αν οι πεθερες σας ειναι μουναρες μην κρατηθειτε...σιγα σιγα ψειστε τις για γαμισι ( ασφαλης συνταγη ειναι η κολακεια για την εμφανιση τους πιστεψτε με πιανει!) Επισης ως γαμπροι εχετε καθε ευκαιρια και να τις πετυχετε μονες στο σπιτι (πχ) αλλα και να επιδιδεστε σε διαχυσεις - αγκαλιες φιλια ψιλοχουφτωμα ( δηθεν στο αστειο ) κλπ.μη χανετε τετοιες ευκαιρίες.Θα εκπλαγείτε απο το ποσο προθυμε ειναι να γαμηθουν με τον αντρα της κορης τους - υπαρχει παντα ανταγωνισμός μεταξυ μανας και κορης.

αδερφε το τολμησα....προχωρησα οπως τα λες...
ειχα δουλεια εκτος γραφειου.οποτε τσουπ περασα απο πεθερα.
της χτυπαω, ανεβαινω πανω..
παμε κουζινα να μου φτιαξει καφεδακι..ηταν με ενα κοντο φουστανακι για μες το σπιτι..
αρχισα τα εισαι κουκλαρα κτλπ..σε καποια φαση..κολσω πισω της..δεν αντισταθηκε και πολυ...
της χουφτωνων λιγο κωλαρακι λιγο βυζακι...δεν ειπε κ οχι πολυ σθενερα...κ το αφησα ετσι για 1η φορα...
αααχχχχ.....καυλωσα τρελλα παντως..κ το ενιωσε κ εκεινη ετσι οπως ειχα κολλησει πανω της.
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
φιλε pizzalover εισαι σε πολυ καλο δρομο...συνεχισε με κολακείες και ατακες τυπου "με τρελαινεις δεν αντεχω ...σκεφτομαι το κορμι σου"  κλπ...και θα απολαυσεις πραγματα υπεροχα.

Αληθεια ποσω χρονων ειναι αυτη και ποσο εσυ ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
φιλε pizzalover εισαι σε πολυ καλο δρομο...συνεχισε με κολακείες και ατακες τυπου "με τρελαινεις δεν αντεχω ...σκεφτομαι το κορμι σου"  κλπ...και θα απολαυσεις πραγματα υπεροχα.

Αληθεια ποσω χρονων ειναι αυτη και ποσο εσυ ?

40( στα 16 εκανε την κορη της ) κ εγω 29
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
αδερφε το τολμησα....προχωρησα οπως τα λες...
ειχα δουλεια εκτος γραφειου.οποτε τσουπ περασα απο πεθερα.
της χτυπαω, ανεβαινω πανω..
παμε κουζινα να μου φτιαξει καφεδακι..ηταν με ενα κοντο φουστανακι για μες το σπιτι..
αρχισα τα εισαι κουκλαρα κτλπ..σε καποια φαση..κολσω πισω της..δεν αντισταθηκε και πολυ...
της χουφτωνων λιγο κωλαρακι λιγο βυζακι...δεν ειπε κ οχι πολυ σθενερα...κ το αφησα ετσι για 1η φορα...
αααχχχχ.....καυλωσα τρελλα παντως..κ το ενιωσε κ εκεινη ετσι οπως ειχα κολλησει πανω της.

Αν είναι έτσι όπως τα παραθέτεις, τη 2η φορά το αναμένει να της τα χώσεις κανονικά.

Τώρα αυτό αν είναι σωστό για τη γυναίκα σου βέβαια...
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
φιλε pizzalover ....αφου ειναι μονο 40 χρονων ( για πεθερα νεοτατη ) θα εχει και ενδιαφερον σωμα κλπ. ορμα στο ψητο
θα περασεις πολυ καλα !!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
φιλε pizzalover ....αφου ειναι μονο 40 χρονων ( για πεθερα νεοτατη ) θα εχει και ενδιαφερον σωμα κλπ. ορμα στο ψητο
θα περασεις πολυ καλα !!

καυλα σωμα εχει..παει γυμναστηριο σχεδον καθημερινα.
βυζαρες...ενταξει οχι σιλικονη αλλα μεγαλα κ μια ρογα ΝΑ
τελεο ποδαρακι κ καταξανθη....
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
...αδερφε θα σου συνιστουσα να μην αφησεις την ευκαιρια να παει χαμενη. Απο ότι λες και σε προηγουμενο post σε φτιαχνει πολυ για γαμισι.

Eγω δεν ειμαι παντρεμενος αλλα πριν απο μερικα χρονια ειχα γαμησει την μανα της τοτε  κοπελιάς μου.
Ηταν στο στυλ που μου  περιγραφεις αλλα μεγαλυτερη ( κοντα στα 50 ).

Ηταν παρα πολυ καλη φαση, η κοπελλα  δεν εμαθε τιποτα και η μανα ξηγιοταν πολυ καλα ( τηρηθηκαν οι ισοροπιες στο επακρο )Ειχα περασει φανταστικα. ( Σημειωση : η μανα ηταν χωρισμενη )
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
ωραιος.... :dancing:
κ μενα χωρισμενη ειναι.. :rockon:
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
ε τοτε μη το σκέφτεσαι. Καλα gamisia!! ( μη χασεις την ευκαιρια που σου δινεται)
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
ρε σεις για ηρεμηστε λιγο,τοσο ξεκολιαρες ειναι οι πεθερες σας που γαμιουνται με τον αντρα του παιδιου τους?αλλαξτε τα νικ σας και καντε τα μυνγχαουζεν :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom