Νέα

Θα θέλατε να γαμήσετε την κουμπάρα/πεθερά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kris74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 691
  • Εμφανίσεις 189K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
Κοιτά αν δεν μπορείς να τις το πεις. Το πας πούστηκα και περιμένεις να την βρεις μόνη να την αλλάξεις τα φώτα ! Εκτός αν τύχη καμιά φορά και την μεθύσεις η την δώσεις τίποτα και την ανάψεις και ψάχνει την μανικά σου να σβήσει την φωτιά  :dancing:
μπορεί να είναι εύκολο να σου τα λέω αλλά αν το σκεφτείς και δεις τους τρόπους σου που θα σου αρέσει κάποιος θα τον σκεφτείς πολλές φορές μέχρι να τον τελειοποιήσεις! Πάντως αν φοβάσαι να μην το πει στην κόρη τις τότε ξέχασε το άλλα υπάρχει και ενδεχόμενο να την κάνεις να τις αρέσει! Υπάρχουν πολύ τρόποι να κάνεις κάτι που θα σου αρέσει! ;)

φαντασου να παρεις τη γυναικα σου κ την μανα της μαζι !3ο.... :dancing:
 

grazypoutsa

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
127
Like
0
Πόντοι
1
άμα αξίζει τότε πρέπει να να γίνει......

και ναι το καλύτερο είναι να είναι και οι δυο στο κρεβάτι....
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
[youtube=425,350]khjQ0_AXxrM[/youtube]

θΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ
 

vumbar

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
φαντασου να παρεις τη γυναικα σου κ την μανα της μαζι !3ο.... :dancing:
Άμα σε ανάβει τόσο πολύ η πεθερά σου πρέπει να έχεις σοβαρό πρόβλημα ώστε να την πάρεις μαζί με την γυναίκα σου  :2funny: Πάντως μεταξύ σοβαρού και αστείου έχεις σκεφτεί πως να την πλησίασις για να το κάνεις αυτό η δεν σου δίνει δικαιώματα να την πλησιάσεις;
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Παιδες ακουστε μια ιστορία με πεθερά.
Ειμαι στο αεροδρομιο και εχω κλεισει ραντεβου με συναδελφο/προισταμενο για να παμε εξωτερικο για σεμιναριο.
Οπως με πλησιαζει βλεπω πισω το το ΘΕΟΜΟΥΝΟ. Aυθορμητα του λεω: "Κοιτα πισω σου ενα παιδι"  Γυριζει και μου λεει "δικο μου ειναι" !!!!!   Την καταστασταση ειχε σωσει ο... απο μηχανης θεός. Ειχε ξεπροβαλει ενα μικρο κοριτσακη 2-3 χρονων που δεν το ειχα αρχικα προσεξει. Σοβαρα του λεω κορη σου ειναι; καλε τι χαριτωμενο που ειναι. Και ενω μου συστηνει το θΕΟΜΟΥΝΟ - σιγουρος εγω οτι ειναι η γυναικα του, μου αμολαει "Απο εδω η πεθερα μου"
Επαθα την πλακα της ζωης μου. Εγω δεν την εκανα πανω απο 25 χρονων (πρεπει να ητανε γυρω στα 38-40) Σε λιγο σκαει μυτη και η γυναικα του. Ενταξει Θεομουνο και αυτη, αλλα αυτη δικαιολογηται αφου δεν πρεπει να ειχε κλεισει τα 20.
(Τι διαολο 16 χρονων παντρεφτηκανε και οι 2;) Παιδια καταλαβα οτι θα γινομουν ενοχλητικος αφου το βλεμα μου δεν μπορουσε να ξεκολησει απο την πεθερα και την εκανα λεγοντας του προισταμενου μου οτι θελω να ψωνισω μερικα πραγματα και θα τα πουμε στο αεροπλανο.
Αντε ναχεις τωρα τετοια πεθερα, και να καθεσε στ' αυγα σου  :headbang::rockon: :headbang: :rockon: :headbang: :rockon:  :headbang::rockon:
 

Επισκέπτης
Εγώ πάλι... ευχαρίστως θα σκότωνα την δικιά μου!!!! :cheesy: Ναι, είμαι κλασσική περίπτωση πεθερόπληκτου! Πάλι καλά που μένει στου διαόλου την μάνα και την βλέπω σπάνια!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.567
Κριτικές
61
Like
39.300
Πόντοι
21.555
Ε γαματη να τελειωνη το θεμα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
Άμα σε ανάβει τόσο πολύ η πεθερά σου πρέπει να έχεις σοβαρό πρόβλημα ώστε να την πάρεις μαζί με την γυναίκα σου  :2funny: Πάντως μεταξύ σοβαρού και αστείου έχεις σκεφτεί πως να την πλησίασις για να το κάνεις αυτό η δεν σου δίνει δικαιώματα να την πλησιάσεις;

Μωρε σαν φιλαρακια ειμαστε..κ χαβαλε κ τσιγαρακι μαζι κ οταν παμε σπιτι της με προσεχει.
φαι-μπυρες κτλπ .κ το αγορι μας τι θελει...
αλλα ως εκει...πολυ φιλικα πραγματα.δεν εχει δωσει ενδειξεις για παραπανω πραγματα...
προχτες ομως εφαγα ητα ομως....εκατσε απεναντι μου με ανοιχτα ποδαρακια κ κοντη φουστα...κ κατι τακουνακια αρρωστιαα...
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
τη πεθερα σου γαμησε,να μην παραστρατησει,λενε στο χωριο μου  :grin:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Μια τέτοια πεθερά σαν την Sharon Pink φαντασιώνω - μιλάμε δύναμη  :jerking:

 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
πραγματι
ολες ετσι ειναι
κ ολες ετοιμες να ξεχασουν κορες κ οικογενειες κ να σας ικανοποιησουν τις σεξουαλικες ορεξεις

*P
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Όχι βέβαια - πλάκα κάνουμε όπως κάνεις κι εσύ.

Έτσι Bite?  ;)
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Εγω θελω να κανω cyber sex με την μανα της πεθερας μου.Ειναι ενα μωρακι 75 ετων ολο καυλα.
 

k30

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
η δικη μου 41 με κατι ρογες ΝΑ...τελειο σωματακι...κ φοβερα ποδια...
καυλωνω αφανταστα
Εμένα η δίκη μου είναι 49 κ για την ηλικία της είναι γαμάτη.Αν μου δινότανε η ευκαιρία θα την έσκιζα!
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
...συναγωνισυες αν οι πεθερες σας ειναι μουναρες μην κρατηθειτε...σιγα σιγα ψειστε τις για γαμισι ( ασφαλης συνταγη ειναι η κολακεια για την εμφανιση τους πιστεψτε με πιανει!) Επισης ως γαμπροι εχετε καθε ευκαιρια και να τις πετυχετε μονες στο σπιτι (πχ) αλλα και να επιδιδεστε σε διαχυσεις - αγκαλιες φιλια ψιλοχουφτωμα ( δηθεν στο αστειο ) κλπ.μη χανετε τετοιες ευκαιρίες.Θα εκπλαγείτε απο το ποσο προθυμε ειναι να γαμηθουν με τον αντρα της κορης τους - υπαρχει παντα ανταγωνισμός μεταξυ μανας και κορης.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
- υπαρχει παντα ανταγωνισμός μεταξυ μανας και κορης.

Επίσης μια καλή ιδέα είναι (συναγωνιστές), να αρχίσετε τις γλύκες και στη ΜΑΜΑ της πεθεράς σας, αν είναι ακόμα εν ζωη....  Εκεί ο ανταγωνισμός μάνας και κόρης θα θριαμβεύσει!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
...συναγωνισυες αν οι πεθερες σας ειναι μουναρες μην κρατηθειτε...σιγα σιγα ψειστε τις για γαμισι ( ασφαλης συνταγη ειναι η κολακεια για την εμφανιση τους πιστεψτε με πιανει!) Επισης ως γαμπροι εχετε καθε ευκαιρια και να τις πετυχετε μονες στο σπιτι (πχ) αλλα και να επιδιδεστε σε διαχυσεις - αγκαλιες φιλια ψιλοχουφτωμα ( δηθεν στο αστειο ) κλπ.μη χανετε τετοιες ευκαιρίες.Θα εκπλαγείτε απο το ποσο προθυμε ειναι να γαμηθουν με τον αντρα της κορης τους - υπαρχει παντα ανταγωνισμός μεταξυ μανας και κορης.

γουσταρω.......
 

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
ετσι ειναι αν προσπαθησει κανεις θα εκπλαγει απο το ποσο (σχετικα) ευκολα μπορει να φθασει στο αποτελεσμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom