Νέα

Θα γαμούσατε την αδελφή της γκόμενα σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα homan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Το εχω κανει αλλα ειχα διακοψει την σχεση ,Συμπερασμα η αδερφη της ηταν μακραν καλυτερη στο σεξ
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.011
Πόντοι
10.411
Το έχω κάνει.
Δεν μπορούσα να αντισταθώ,με προκαλούσε άγρια.
Μετά από λίγο καιρό χώρισα με την αδερφή της και ποτέ δεν έμαθα αν της το είπε αλλά και να το μάθαινε
giphy.gif
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.401
Πόντοι
2.256
Δεν μου έχει τύχει να πηδηξω και τη γκόμενα και την αδελφή της, αλλά μου έχει κάτσει το εξής περίεργο σε παλιό site γνωριμιών (το adult.gr για όσους παλιούς θυμούνται). Είναι μια τύπισσα που έχει βάλει αγγελία γνωριμίας και ό, τι προκύψει. Στέλνω ένα κάπως ιδιαίτερο mail και μου απαντάει αρκετα τυπικά, με τρόπο που αντιλαμβάνομαι ότι δεν υπήρχε περίπτωση προχωρήσει κάτι. 20 μέρες μετά, παίρνω ένα email από την φοιτήτρια αδελφή της, η οποία μου γράφει ότι βρίσκει ενδιαφεροντα τα όσα έγραφα και θα επιθυμούσε να συνεχισουμε την επικοινωνία μεταξύ μας αυτή τη φορά. Και ότι η αδελφή της ήταν χαζή που δεν εδωσε συνέχεια στο μήνυμά μου. Τέσσερα emails μετά, την καλώ σπίτι μου για φαγητό και η βραδιά καταληγει σε πίπα-γλυφομούνι μετα παγωτού. Τη ξεμούνιαζα συνεχώς και επίμονα για τα επόμενα δυο χρονια και είμαστε ακομα fuck buddies, 22 χρόνια μετά. Παντρεμένη με παιδί τώρα και στην επαρχία, αλλά πάντα θα θυμηθούμε τα παλιά όταν κατεβαίνει Αθήνα. Μου εκμυστηρευτηκε ότι είχε ασβεστη αντιζηλία με την αδελφή της, ειχε βρει τους κωδικούς του υπολογιστή της και της παρακολουθουσε το ηλεκτρονικο ταχυδρομείο. Απότερος στόχος, να της φάει τον οποίο γκομενο. Την ιντριγκαρισε το mail που ειχα στείλει και μιας και δεν είχε δει καμμία συνέχεια από πλευράς της, αποφάσισε να επικοινωνήσει εκείνη.

Την αδελφή της δεν την συνάντησα ποτέ από κοντά. Χρόνια μετά που την πέτυχα στο facebook, ειδα ότι ηταν μεγάλο μπαζο, οπότε σταθηκα διπλα τυχερός γιατί η μικρη και ηταν γερο 7αράκι και αποδείχτηκε μεγάλη γαμιολα οταν επιανε ψωλή στα χερια της...
 

Virus7

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2019
Μηνύματα
758
Like
17.701
Πόντοι
2.246
Και την ξαδέρφη της που εχει τύχει να απλώνει χέρι στο μπούτι μου, ή φιλάκι κοντ6στο στόμα, αλλά και τη μανα της με την τριαξονικη κωλαρα και τις 4αρες βυζαρες..
 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.903
Κριτικές
1
Like
4.408
Πόντοι
456
Ειχα αρραβωνιαστεί κ χώρισα,η αδερφη της ομως με συμπαθούσε πολυ κ μ λεγε η πρωην πως σε τσακωμούς επαιρνε το μερος μου,αφαιρώντας της το δικαιωμα να σκεφτεται κακα για μενα.

Ετυχε μετακομιση κ την εκανα με την αδερφη π μ σκασε με Μπουτάρες κ σορτσάκι καυτό,γυμνάστρια γαρ.

Ενα χρονο μετα που χωρισαμε ακομα σκεφτομαι να στειλω στην αδερφη
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
252
Like
251
Πόντοι
1
αμα ποτε βρω γκομενα,εννοειτε θα τη πεσω και στη ξαδελφη αδελφη της
 

Alex_BigBoy

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2023
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
0
Όρμα αν δεν θες κάτι σοβαρό με την γκόμενα:knockinb:
 

gc_2009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
8
Like
494
Πόντοι
301
Μου έτυχε, βέβαια μετά απο χωρισμό με την δικιά μου.
Τυχαία ήρθαμε κοντά, βγήκαμε για ένα φαγητό και μετα απο κρασιά και κάτι ποτα έγινε χαμός.
Ωραία φάση!
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.688
Πόντοι
456
Και την ξαδέρφη της που εχει τύχει να απλώνει χέρι στο μπούτι μου, ή φιλάκι κοντ6στο στόμα, αλλά και τη μανα της με την τριαξονικη κωλαρα και τις 4αρες βυζαρες..
απο αυτο και αλλες ιστοριες βλεπω οτι οι γκομενες δεν εχουν καμια αναστολη,τα κανουν ολα αν τους αρεσει μια πουτσα ακομα και αν ειναι σε σχεση με την αδερφη ή κορη τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom