Νέα

Θα γαμούσατε την αδελφή της γκόμενα σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα homan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

diversth

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ θα προσπαθούσα να τις γαμήσω και τις δύο μαζί :boobies: :boobies:
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
εγω φυσικα κ θα τις γαμουσα κ τις 3 αδερφες τις κοπελας μου. ποσο μαλλον οταν η μια ειναι καλυτερη απο την αλλη.
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
16

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια το παιδι ποσταρε και ειπε τι εγινε και εσεις συνεχιζετε τις συμβουλες?Το ξεχειλωσατε το θεμα.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Θα γαμούσατε την αδελφή της γκόμενας του μπατζανάκη της συνυφάδας της θείας του βαφτισιμιού της φίλης του γείτονά σας;;; :think:
Ρε παιδιά βοηθήστε με σας παρακαλώ γιατί είμαι σε τραγικό δίλημμα!!! :helpplea:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
και τη γιαγια μπρε?
 

Επισκέπτης
μπραβο ρε homan.εκανες αυτο που επρεπε.ακολουθησες τη λογικη του κατω κεφαλιου και του πανω πιστευω.αντε κανε περιγραφες τωρα.γαμα τη αλλες 2-3 φορες αν ηταν καλη και μετα ψαχνε για νεες σεξυ αδερφες
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
185
Like
4.072
Πόντοι
14.175
Χαλαρα.. :rockon: :rockon:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
εγω παντως εχω πανεμορφες ξαδερφες αλλα δεν τις γαμησα ποτε με εμποδισαν οι ηθικες αναστολες και η επικειμενη τιμωρια  :bottom:  :bottom:  :bottom:

Εμένα που δεν μου είναι τίποτα... οπότε δεν θα έχω αναστολές... γίνεται να μου τις γνωρίσεις?  :rockon:
Σου υπόσχομαι να τις περιποιηθώ κα-υ-λά...  :boobies: θα τους ρίξω κι ένα εκ μέρους σου...  :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Λοιπον φιλοι μολις γυρισα οτι και να πω ειναι λιγο ευτυχως που ακουσα το κατω κεφαλι και οχι το επανω.....ενα θα σας πω μονο φωτια η γκομενα........και οχι μονο.....περισσοτερα αυριο

Για πες μας λοιπόν αναλυτικά, ΤΙ έγινε... ;)
 

macadou

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Κώδικας:
και εγω ειχα μια περιπετια παλια, με την αδερφη της γκομενας μου, μεχρι που στο τελος την  :knockinb:, και υστερα αρχισανε αλλα κολπα, ηθελε παρτουζες,οσο για την δικια μου κανενα πρωβλημα, γιατι ηξερε τι πουτανιτσα ηταν η αδερφη της.
αυτα ειναι γουστα; μπραβο σου ρε μαγκα!
 

tripitiris

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
Ναι ναι άλλος γάμησε καί οι υπόλοιποι  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :bigdick:
 
OP
OP
H

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Για πες μας λοιπόν αναλυτικά, ΤΙ έγινε... ;)
Λοιπον για να μην σας αφηνω στην αγωνια αντε ας κανω την περιγραφη.Η γκομενα τρελλο γαμηση εγω δεν ηξερα πως να ξεκινησω δεν ηξερα πως να το φερω,στο μυαλο μου ηδη το ειχα δουλεψει παρα πολυ και ειχα παει αποφασισμενος.Οταν της ειπα να καθησουμε καπου για κανενα καφε μου προτεινε η ιδια να παμε καπου αλλου......για να ειμαστε πιο μονοι δεν ηθελα και πολυ εγω και πηρα μπροστα της πρωτεινα αν ξερει κανενα καλο μερος εκει κοντα στο Μουσειο που ειμαστε και μου ειπε παμε οπου θες εσυ,καβαλαμε την μηχανη και την πηγα στο Πριαμος σε μια σουιτα μειναμε μαζι 2 ωρες στο διαστημα αυτο ουτε που την αναζητησε ο ανδρας της γιατι υπαρχει προβλημα μεταξυ τους χθες τα εμαθα καλα και οχι οπως μου τα ειχε πει η αδελφη της.Τωρα το τι εγινε εκει μεσα περιτο να το περιγραψω......σε 2 ωρες τελειωσα και εγω και αυτη 3 φορες!!!!!!!!!!
 

tripitiris

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον για να μην σας αφηνω στην αγωνια αντε ας κανω την περιγραφη.Η γκομενα τρελλο γαμηση εγω δεν ηξερα πως να ξεκινησω δεν ηξερα πως να το φερω,στο μυαλο μου ηδη το ειχα δουλεψει παρα πολυ και ειχα παει αποφασισμενος.Οταν της ειπα να καθησουμε καπου για κανενα καφε μου προτεινε η ιδια να παμε καπου αλλου......για να ειμαστε πιο μονοι δεν ηθελα και πολυ εγω και πηρα μπροστα της πρωτεινα αν ξερει κανενα καλο μερος εκει κοντα στο Μουσειο που ειμαστε και μου ειπε παμε οπου θες εσυ,καβαλαμε την μηχανη και την πηγα στο Πριαμος σε μια σουιτα μειναμε μαζι 2 ωρες στο διαστημα αυτο ουτε που την αναζητησε ο ανδρας της γιατι υπαρχει προβλημα μεταξυ τους χθες τα εμαθα καλα και οχι οπως μου τα ειχε πει η αδελφη της.Τωρα το τι εγινε εκει μεσα περιτο να το περιγραψω......σε 2 ωρες τελειωσα και εγω και αυτη 3 φορες!!!!!!!!!!
Εύγε εύγε :happy: :happy:είδες τί θά έχανες?
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Εδω ερχεται κ κολλαει το γνωστο ασμα που ισως ξερετε κ λεει: Εμπενε Γιωργη εεεεεεμπενε!Πες μας και αλλα ρε φιλε.Και εγω θελω να γαμησω μια οικεγεινιακη φιλη παντρεμενη κ δεν ξερω πως να το φερω.Δωσε μας τα φωτα σου!
 
OP
OP
H

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Εδω ερχεται κ κολλαει το γνωστο ασμα που ισως ξερετε κ λεει: Εμπενε Γιωργη εεεεεεμπενε!Πες μας και αλλα ρε φιλε.Και εγω θελω να γαμησω μια οικεγεινιακη φιλη παντρεμενη κ δεν ξερω πως να το φερω.Δωσε μας τα φωτα σου!
Εδω ερχεται κ κολλαει το γνωστο ασμα που ισως ξερετε κ λεει: Εμπενε Γιωργη εεεεεεμπενε!Πες μας και αλλα ρε φιλε.Και εγω θελω να γαμησω μια οικεγεινιακη φιλη παντρεμενη κ δεν ξερω πως να το φερω.Δωσε μας τα φωτα σου!
Τι να σου φιλε μου.....εμενα με βασανιζε καιρο αυτη η ιστορια αμα θελει η γυναικα φαινεται, μην ξεχνας οτι η γυναικες μας επιλεγουν δεν της επιλεγουμε εμεις απλα ετσι θελουμε να νομιζουμε αν σου εχει δειξει  σημαδια προχωρα!!!!!!!!και πιστευω δεν θα βγεις χαμενος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom