Νέα

Θα γαμούσατε την αδελφή της γκόμενα σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα homan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Το συγκεκριμένο ερώτημα ήταν η πρώτη φορά που είχα διαπιστώσει σαν πιτσιρικάς πόσο πουτάνες είναι όλες οι γκόμενες και πόσο δεν υπολογίζουν τίποτα όταν θέλουν να τον αρπάξουν.
Είχα μόνιμο δεσμό και καψούρα με πολύ όμορφη γκόμενα (ήμουν και ομορφόπαιδο πιτσιρικάς) η οποία είχε μια μικρότερη αδερφή λίγο πιο άσχημη στο πρόσωπο αλλά με κορμάρα απίστευτη. Μετά τις 2-3 πρώτες κοινές εξόδους (δεν ήταν και πολλές) η πιτσιρίκα όποτε ήμασταν σε κανένα μπαρ με στριμωξίδι όλο και "τύχαινε" να είναι κοντά μου και φρόντιζε να πιέζει τις βυζάρες της πάνω μου. Κάποια φορά καθόμουν σε ένα σκαλοπάτι σε ένα κλαμπάκι και δήθεν για να ξεκουραστεί μου έρχεται να κάτσει στα πόδια μου. Δεν έκατσε όμως στα πόδια αλλά στο κέντρο όπου άρχισε κουνήματα ρυθμικά με τη μουσική χωρίς να γίνεται αντιληπτή καθώς γινόταν της πουτάνας από κόσμο. Ούτε όταν άρχισε ο χούλιγκαν να γίνεται ξύλο από την κάβλα σταμάτησε με αποτέλεσμα να θέλω να τη βουτήξω και να την πάω στην τουαλέτα να της ξηγήσω το όνειρο που είχε δει. Η καψούρα βέβαια με έκανε και το ξανασκέφτηκα οπότε κάποια στιγμή σηκώθηκα να χορέψω για να ξεκαβλώσω.
Τα ίδια μου έκανε και το επόμενο καλοκαίρι στη θάλασσα που ήμασταν όλοι μαζί. Δήθεν παιχνιδάκια, πιτσιλίσματα και πατητές με τα τουμπανόβυζα σε απόσταση αναπνοής. Αλλά πουουουύ ο καψούρης...

 
 
OP
OP
H

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
χαχα μακάρι... αλλά μάλλον για να τσεκάρουν πόσο πιστός είναι (έχει τύχει παρόμοια φάση σε φίλο, που είχε σοβαρή σχέση με κάποια και τελικά χώρισε μετά από ανάλογο σκηνικό) !!!
Ειμαι αρκετα μεγαλος με αρκετες εμπειριες για να την πατησω ετσι πιστευω οτι εχω καταλαβει τι παιζει η γυναικα τα θελει και τα θελει τρελα.. σημερα τις εστειλα καποια μυνηματα οχι βεβαια απο το κανονικο κινητο μου(για λογους που φανταζεστε μην εχει αποδειξεις σε καμμια στραβη) αλλα ξερει οτι ειμαι εγω και οι απαντησεις ηρθαν πολυ καυτες .Για να μην τα πολυλογο κανενα καλο Hotel κρυφο ομως στο κεντρο της Αθηνας υπαρχει επειδη ειμαι απο Ν.Προαστεια και δεν ξερω καλα το κεντρο επειδη το απογευμα θα παει σε κατι γιατρους και θα βρουμε χρονο για κανενα καφεδακι και ισως προκυψει κατι.. Θα σας ενημερωσω το βραδακι τι εγινε
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
αν ανοιγε θεμα γυναικα λεγοντας οτι της την πεφτει ο θεος αδερφος του γκομενου της κ δεν ξερει τι να κανει κ σκεφτεται να ενδωσει τα ιδια θα λεγατε???

ενα τοπικ ελλεηνες ποτε θα ανοιξουμε??? :rolleyes:
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Βαζω αυτο το ερωτημα γιατι εδω και καιρο μου εχει καρφωθει η ιδεα επειδη βλεπω την αδελφη της γκομενας μου που αν και παντρεμενη μου την πεφτει εν ψυχρω με πολλα υπονοουμενα με το που βρισκεται λιγο μαζι μου ενω η δικια μου ειναι τουαλετα η παει στο περιπτερο κλπ,χθες μου εστειλε ενα πολυ καυτο μηνυμα με πολλα υπονοουμενα......τι θα κανατε εσεις? εγω παντως το σκεφτομαι σοβαρα εδω και πολυ καιρο και μια και ειναι και παντρεμενη πιστευω οτι ειναι καλη περιπτωση......

να σου πω την γνωμη μου?γαμησε την αδελφη της, γαμησε την γκομενα σου ,γαμησε αμα λαχει και τον αντρα της.βασικα μην μασας γαμα οσο πιο πολυ μπορεις.γιατι οταν παρουσιαστει η ευκαιρεια αναποδα δεν θα διστασει καθολου.και σιγουρα δεν προκειτε να ανοιξει topic για συμβουλες.
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
σωστός αν και εγώ δεν θα μπορούσα να αντισταθώ στον πειρασμό...
η απόλυτη καύλα να γαμάς την αδερφή της γκόμενας σου!
όχι όμως αν την βλέπεις σοβαρά....
ΠΡΟΣΕΧΕ μόνο μην είναι ΠΑΓΙΔΑ... και είναι συνενοημένες οι 2 αδερφές για να σε τσεκάρουν !!!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.226
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Το χω πάθει πιο μικρός βέβαια. Ένα έχω να πω: ΜΑΚΡΙΑ!!! Δεν έχετε ιδέα το τι γίνεται όταν τελικά το γεγονός γνωστοποιείται!!
 

Stavros76

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
56
Like
2
Πόντοι
0
Εγω ειχα γαμήσει τις δύο δίδυμες αδερφες της γκομενας μου ταυτοχρονα...
Μαλιστα, μπροστα στο σκηνικο ηταν και η ιδια, μαζι με τη μάνα της, μια γειτόνισα και ενα μουνι που είχε ερθει για επιδειξη τάπερ και χαιδευόντουσαν...
Μετά όμως ξύπνησα...
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Βαζω αυτο το ερωτημα γιατι εδω και καιρο μου εχει καρφωθει η ιδεα επειδη βλεπω την αδελφη της γκομενας μου που αν και παντρεμενη μου την πεφτει εν ψυχρω με πολλα υπονοουμενα με το που βρισκεται λιγο μαζι μου ενω η δικια μου ειναι τουαλετα η παει στο περιπτερο κλπ,χθες μου εστειλε ενα πολυ καυτο μηνυμα με πολλα υπονοουμενα......τι θα κανατε εσεις? εγω παντως το σκεφτομαι σοβαρα εδω και πολυ καιρο και μια και ειναι και παντρεμενη πιστευω οτι ειναι καλη περιπτωση......
οτι και να σου πούμε, αν σου φτάσει μέχρι τα αυτιά δεν το γλιτώνει το  :knockinb:
μη ξεχνάς οτι ανάμεσα σε αδέλφια παίζει και ζήλια, μικρή ή μεγάλη
υπάρχει το ενδεχόμενο η παντρεμένη απλά να σε παίζει για επιβεβαίωση και μόνο!
και εκεί που νόμιζες οτι είναι τελειωμένη δουλειά, να τα πει όλα στην αδελφή της, να σε βγάλει αφίσα και να μείνεις με το πουλί στο χέρι
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
ΞεκωλιΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΕς. Βαστατε ρε και μην υποκυπτετε στις ορεξεις των γυναικων. ΜΑς εχουν ξεζουμησει ολους. Ψοφανε για πουτσα ολες. Βαστατε χαρακτηρα παιδια και δειξτε τους οτι το Πατρις Θρησκεια Οικογενεια δε πρεπει να πεθανει.
 

macadou

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
ενα παραμα να σκευτεσε ολες ι γυναικες σε ενα
πουρδελο καζανι βραζουνε
κρατα την καβατζα σου αυτες ειναι ευκαιριες
που δεν συναντας συχνα.
"χοσε και δοσε"πουτσο και ξιλο..
 

Επισκέπτης
αν ανοιγε θεμα γυναικα λεγοντας οτι της την πεφτει [size=16pt]ο θεος[/size] αδερφος του γκομενου της κ δεν ξερει τι να κανει κ σκεφτεται να ενδωσει τα ιδια θα λεγατε???

ενα τοπικ ελλεηνες ποτε θα ανοιξουμε??? :rolleyes:

με φωναξες μωρο μου ????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Εγω ειχα γαμήσει τις δύο δίδυμες αδερφες της γκομενας μου ταυτοχρονα...
Μαλιστα, μπροστα στο σκηνικο ηταν και η ιδια, μαζι με τη μάνα της, μια γειτόνισα και ενα μουνι που είχε ερθει για επιδειξη τάπερ και χαιδευόντουσαν...
Μετά όμως ξύπνησα...

Πάλι καλά που ξύπνησες! Φαντάσου να ζήλευαν... και να μάλωναν μεταξύ τους... θα σου έφερναν τα τάπερ στο κεφάλι! :2funny:
 

Επισκέπτης
Ρε καλα σας κάνουν οι γκομενες και ουτε για φτύσιμο δεν σας έχουν... Οχι μόνο καλά ..ΑΡΙΣΤΑ. Μερικοί απο εσάς είστε για χοντρό δούλεμα.. θα έλεγα και αλλα, αλλά βαριέμαι να ασχοληθώ με παπαριές μεσημεριάτικο..
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Ρε καλα σας κάνουν οι γκομενες και ουτε για φτύσιμο δεν σας έχουν... Οχι μόνο καλά ..ΑΡΙΣΤΑ. Μερικοί απο εσάς είστε για χοντρό δούλεμα.. θα έλεγα και αλλα, αλλά βαριέμαι να ασχοληθώ με παπαριές μεσημεριάτικο..
ε μη κάνεις μισές δουλειές!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
παραφραζω
θα γαμουσατε τη γκομενα της αδελφης σας?? ;)
 

maxell

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
γεια σου φιλε, και εγω ειχα μια περιπετια παλια, με την αδερφη της γκομενας μου, μεχρι που στο τελος την  :knockinb:, και υστερα αρχισανε αλλα κολπα, ηθελε παρτουζες,οσο για την δικια μου κανενα πρωβλημα, γιατι ηξερε τι πουτανιτσα ηταν η αδερφη της.
 

jonathan88

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον καυλιαγκουρες γαματε και σπερνετε......homan θα σου ελεγα να την πηδηξεις προς γνωσιν και συμορφωσιν της γκομενας σου ετσι ωστε να καταλαβει καθε φορα που της την πεφτει καποιος οτι  πρεπει  να γαμηθει μαζι του....δωσε το παραδειγμα!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom