Νέα

Θα γαμάγατε την ξαδέρφη ή τη θεία σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greeklovems
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 257
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.744
Like
3.873
Πόντοι
506
Σιγά μην την πηδάει...απεσύρθη αυτός λογικά .
Ενώ η θεία μένει με την όρεξη και είναι θέμα χρόνου να ξεσπάσει κάπου...φρόντισε να είσαι κάπου κοντά.
Εσείς οι αστοί έχετε πολύ χαλαρά ήθη και προφανώς πολύ όμορφες θείες.Συνδυασμος.. αμαρτωλός.
παντρευτηκε μικρη....17-18 χρονων.....και ηταν αδυνατη σαν σκιαχτρο....
με τις γεννες πηρε λιγα κιλα,αλλα τα κιλα πηγαν εκει που επρεπε....
οταν παντρευονται ετσι μικρες, μενουν απωθημενα....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.987
Κριτικές
62
Like
40.488
Πόντοι
8.530
παντρευτηκε μικρη....17-18 χρονων.....και ηταν αδυνατη σαν σκιαχτρο....
με τις γεννες πηρε λιγα κιλα,αλλα τα κιλα πηγαν εκει που επρεπε....
οταν παντρευονται ετσι μικρες, μενουν απωθημενα....
Προφανώς παντρεύτηκε κάποιον πολύ μεγαλύτερο και πολύ άνετο οικονομικά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.987
Κριτικές
62
Like
40.488
Πόντοι
8.530
Με ενδιαφέρει τέτοια παρόμοια περίπτωση ...
Παντρεμένη εδώ και πολλά χρόνια με πολύ μεγαλύτερο και πολύ άνετο οικονομικά.
Αυτή στα 55 περίπου ...έχει να δώσει πολλά.
Αμοιβαία συμπάθεια...
Μάλλον δύσκολο να προκύψει κάτι...αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.744
Like
3.873
Πόντοι
506

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
17 χρονών, φιλοξενούσαμε καλοκαίρι μια 2η ξαδέρφη (25άρα) της μητέρας μου, που μόλις τελείωσε Ιατρική στην Ιταλία. Κανονικό σώμα αλλά είχε πάρει ήδη κάτι από αύρα Ιταλική κ ντύνονταν με πολύ στυλ κ θηλυκότητα χωρίς να είναι ξεκωλο.. Ωραία τύπισα.

Αργά το απόγευμα, εγώ γυρνάω από παιχνίδι (μπάσκετ) προετοιμασίας κ μπουκάρω στο μπάνιο για ντουζ, γιατί είχαμε κανονίσει με τους κολλητούς να πάμε σε ένα πάρτυ. Η γιατρίνα μας δεν είχε κλειδώσει την πόρτα κ εγώ στην βιασύνη μου, δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι κάποιος ήταν στο ντουζ.. Όπως μπούκαρα, την είδα ολόγυμνη, με τον "θάμνο" πολύ περιποιημένο σε "λωρίδα" (φανταστειται 2-2.5 εκ πλάτος) κ το σώμα της να έχει το "άσπρο" σημάδι από το μαγιό, αλλά μόνο στο κάτω μέρος (προφανώς έκανε τόπλες ηλιοθεραπεία ). Χρονικά είμαστε στα τέλη των 80s.

Το πλάνο πρέπει να πάγωσε μερικά δευτερόλεπτα χωρίς κανείς μας να πει το παραμικρό .. Αποσύρθηκα αμήχανα χωρίς να πω κουβέντα .. Την επόμενη μέρα η γιατρίνα μας, βρήκε μια πρόφαση/δικαιολογία κ την έκανε από το σπίτι .. Θα πήγαινε σε κάτι φίλους της να συνεχίσει της διακοπές, σε άλλη πόλη..

Μετά από καμία 20αρια χρόνια την πετυχαίνω σε γάμο συγγενή, εντυπωσιακή με σεξυ φινέτσα .. Πιάσαμε κουβέντα, αφού είχαμε πιει τα ποτάκια μας, και μου πέταξε την παρόλα της για το σκηνικό που την πέτυχα στο μπάνιο.. (εσύ με είδες κ εγώ δεν είδα τίποτα κλπ κλπ). Βρεθήκαμε άλλη μια φορά σε συγγενική μάζωξη, αλλά τελικά δεν μας βγήκε ποτέ το "κροκ μεσιε".
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
1.891
Like
6.100
Πόντοι
1.056
Ξαδέρφη όχι. Τουλάχιστον οχι ακόμα....Όμως τη θεία μου την είχα επειίκος ξεκωλιάσει στα χρόνια που ήμουν φαντάρος και στις εξόδους εμένα στο σπίτι τους....
Αυτή την ιστορία θέλω να την μάθω....
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
823
Κριτικές
1
Like
1.717
Πόντοι
206
ψι λοασχετο ,αλλα θα το γραψω.Πριν απειρα χρονια ,ε ειμαο καπως μεγαλος ...Ημουν στου Ζωγραφου στο τοσταδικο ενος πολυ καλου φίλου εγω στα 22 τοτε.Μπαινει μεσα ενας μο2ναρος απο αυτες που μενεις για λιγο ,μεχρι να καταλαβαεις τι ηρθε.. αρχισα κουβεντα ,αλλα ηρθε ο φιλος καιο μου τη συστησε σαν τη νεα σχεση του .Στη συζητηση ανκάλυψα πως ηταν πτωτη ξαδερφη μου , η ΑΝΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΆ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΊΧΑ ΔΕΙ ΗΤΑΝ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΓΩ 7 .Και τωρα ρωτω αν ριχε γιναι κατι και μετα ανακαλύπταμε πως ειχαμε συγγενεια, ειχαμε αραγε κανει κατι κακο?
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.067
Κριτικές
10
Like
5.371
Πόντοι
2.816
17 χρονών, φιλοξενούσαμε καλοκαίρι μια 2η ξαδέρφη (25άρα) της μητέρας μου, που μόλις τελείωσε Ιατρική στην Ιταλία. Κανονικό σώμα αλλά είχε πάρει ήδη κάτι από αύρα Ιταλική κ ντύνονταν με πολύ στυλ κ θηλυκότητα χωρίς να είναι ξεκωλο.. Ωραία τύπισα.

Αργά το απόγευμα, εγώ γυρνάω από παιχνίδι (μπάσκετ) προετοιμασίας κ μπουκάρω στο μπάνιο για ντουζ, γιατί είχαμε κανονίσει με τους κολλητούς να πάμε σε ένα πάρτυ. Η γιατρίνα μας δεν είχε κλειδώσει την πόρτα κ εγώ στην βιασύνη μου, δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι κάποιος ήταν στο ντουζ.. Όπως μπούκαρα, την είδα ολόγυμνη, με τον "θάμνο" πολύ περιποιημένο σε "λωρίδα" (φανταστειται 2-2.5 εκ πλάτος) κ το σώμα της να έχει το "άσπρο" σημάδι από το μαγιό, αλλά μόνο στο κάτω μέρος (προφανώς έκανε τόπλες ηλιοθεραπεία ). Χρονικά είμαστε στα τέλη των 80s.

Το πλάνο πρέπει να πάγωσε μερικά δευτερόλεπτα χωρίς κανείς μας να πει το παραμικρό .. Αποσύρθηκα αμήχανα χωρίς να πω κουβέντα .. Την επόμενη μέρα η γιατρίνα μας, βρήκε μια πρόφαση/δικαιολογία κ την έκανε από το σπίτι .. Θα πήγαινε σε κάτι φίλους της να συνεχίσει της διακοπές, σε άλλη πόλη..

Μετά από καμία 20αρια χρόνια την πετυχαίνω σε γάμο συγγενή, εντυπωσιακή με σεξυ φινέτσα .. Πιάσαμε κουβέντα, αφού είχαμε πιει τα ποτάκια μας, και μου πέταξε την παρόλα της για το σκηνικό που την πέτυχα στο μπάνιο.. (εσύ με είδες κ εγώ δεν είδα τίποτα κλπ κλπ). Βρεθήκαμε άλλη μια φορά σε συγγενική μάζωξη, αλλά τελικά δεν μας βγήκε ποτέ το "κροκ μεσιε".
Κοίτα ρε τύπε κάτι απωθημένα... 20 χρόνια μετά και σου την είπε που δεν σε είδε και σένα ξεβρακωτο..
Όντως μαλακία που δεν έγινε παιχνίδι...
Εσύ της την είπες που λακησε την επόμενη μέρα;
 

Kompotis

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
837
Like
6.419
Πόντοι
1.046
Αν είναι μαμά τι γίνεται.....εισαι άρρωστος??
IMG_20240319_233214.jpg
 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
830
Like
2.726
Πόντοι
446
Το έχω ξαναγράψει κάπου, ότι ως κοινωνία οδέβουμε στην αποχαύνωση/απολυτη ηθική παρακμή και ότι όλα θα γίνονται για το χρήμα σε 10-15 χρόνια. Κάποια στιγμή σε 7-8 χρόνια η Kim Kardashian θα γυρίσει πορνό(softcore) με τον γιο της και θα γκρεμίσει το Ιντέρνετ.
 

michello

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Απρ 2014
Μηνύματα
414
Like
6.102
Πόντοι
1.041
Οι Γάλλοι λένε...με την πρώτη ξαδέρφη επιτρέπεται, με την δεύτερη ξαδέρφη επιβάλλεται...
 

gian45

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
306
Like
374
Πόντοι
21
Οι Γάλλοι λένε...με την πρώτη ξαδέρφη επιτρέπεται, με την δεύτερη ξαδέρφη επιβάλλεται...Αν
Οι Γάλλοι λένε...με την πρώτη ξαδέρφη επιτρέπεται, με την δεύτερη ξαδέρφη επιβάλλεται...
Ανάποδα το λες φίλε. Το σωστό είναι: Αν με τη δεύτερη ξαδέρφη επιτρέπεται, με την πρώτη επιβάλλεται
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.613
Like
2.424
Πόντοι
216
Το έχω ξαναγράψει κάπου, ότι ως κοινωνία οδέβουμε στην αποχαύνωση/απολυτη ηθική παρακμή και ότι όλα θα γίνονται για το χρήμα σε 10-15 χρόνια. Κάποια στιγμή σε 7-8 χρόνια η Kim Kardashian θα γυρίσει πορνό(softcore) με τον γιο της και θα γκρεμίσει το Ιντέρνετ.

Βάζεις όμως κι εσύ ιδέες ! *lol*

Άνετα μπορεί να βγεις και σωστός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom