Νέα

Θα γαμάγατε την ξαδέρφη ή τη θεία σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greeklovems
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 257
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
235
Like
368
Πόντοι
21
Καυλιάρες θείες και ξαδέρφες έρχονταν το καλοκαίρι στο χωριό απ την Αμερική. Καύλωναν και τα βράχια.... Με μια έπαιξε καυλοκουβέντα. Μια άλλη με γούσταρε 2η ξαδέρφη
Με μια άλλη πήγαν μου κάνουν κονέ το ίδιο το σόι! Εδώ σας θέλω...
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.958
Like
29.978
Πόντοι
6.056
Καυλιάρες θείες και ξαδέρφες έρχονταν το καλοκαίρι στο χωριό απ την Αμερική. Καύλωναν και τα βράχια.... Με μια έπαιξε καυλοκουβέντα. Μια άλλη με γούσταρε 2η ξαδέρφη
Με μια άλλη πήγαν μου κάνουν κονέ το ίδιο το σόι! Εδώ σας θέλω...
Εχω και εγω μια 1η ξαδέλφη απο Αμερικη, ωραιο μουνι, ερχοταν καθε καλοκαίρι, αν δεν ηταν ήρεμων τόνων, σχεδόν σεμνότυφη, ισως και να ειχα χωθεί.
 

spy8898

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2013
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
οταν ειμουν 14 στο χωριο επαιζα το γιατρο με την κορη μιας ξαδερφης μου, αυτη ηταν 12 χρονων καθως η μανα της ηταν αρκετα μεγαλυτερη απο εμενα. Περα απο αγκαλιτσες και χουφτοματα τιποτε παραπανο και τωρα ειναι χωρισμενη με δυο παιδια και με απιστευτα μεγαλες βυζαρες.....!!! Η καλυτερη φαση ομως ηταν με μια δευτερη ξαδερφη μου. εγω ημουν 27 και αυτη 28. την γουσταρα απο παλια αλλα δεν βρισκομασταν συχνα. Ηταν πριν απο 20 χρονια περιπου και εγω ειχα χωρισει απο μια σχεση και ξεκινησαμε να βρισκομαστε πιο συχνα για να της πω τον πονο μου. Την καλεσα μαλιστα να παμε μαζι διακοπες σε νησι ως φιλοξενουμενη μαζι με τους δικους μου και δεχτηκε. Απο τις πρωτες μερες την επερνα ματι οταν εκανε μπανιο και καυλωνα απιστευτα. Ενα απογευμα πηγαμε σε ενα beach bar και αφου ηπιαμε και μεθυσαμε εγινε χοντρη φαση και το επομενο βραδυ της εκανα ενα ωραιωτατο γλυφομουνι αλλα δεν ηθελε να την πηδηξω ακομα. Οταν γυρισαμε Αθηνα ομως με καλεσε το επομενο βραδυ σπιτι της και εκει την πηδηξα κανονικοτατα. Ηταν μελαχρινη, κοντουλα με πολυ γλυκο προσωπο και ωραιο σωμα και η ολη φαση κρατησε ενα μηνα περιπου. Μετα σιγα σιγα σταματησαμε γιατι απο οτι καταλαβα ηθελε γενικα να κανει φαση και με αλλους καθως πριν απο εμενα ειχε μονο μια σχεση στη ζωη της. Αφου τελειωσε τον κυκλο της ξαναγυρισε παλι στον πρωτο της γκομενο και παντρευτηκε με αυτον. Αυτο ομως που εχω να πω ειναι το εξης: Εγκεφαλικα ηταν το καλυτερο γαμησι της ζωης μου, οχι μονο επειδη ηταν ομορφουλα αλλα και επειδη εκανα κατι απαγορευμενο, κατι που θεωρειται ταμπου...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.496
Κριτικές
62
Like
41.256
Πόντοι
8.530
Κι αν είχατε θεία την Nina Hartley????

BF8758CC-C287-4DB6-8A51-2F77987C0522.jpeg

:bigdick: :fuck2:
Προηγούμαι εγώ που την έχω και εικόνισμα....στο προφίλ μου!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.496
Κριτικές
62
Like
41.256
Πόντοι
8.530
Άρα όταν βλέπουμε πιτσιρίκια να πιάνονται χέρι χέρι και να σαλιαρζουν έξω, μάλλον είναι ξαδερφακια και όχι απλά στην ίδια τάξη σε σχολείο η φροντιστήριο,σωστά;
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
246
Κριτικές
11
Like
1.022
Πόντοι
311
Άνετα γαμουσα κ ξαδέρφη κ θεία αλλά μόνο από κώλο για να μην είναι αμαρτία :fuck1:
Και να μείνει κ η ξαδέρφη παρθένα για τον μελλοντικό σύζυγο:sopase:
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
36
Like
5.194
Πόντοι
5.595
Γενικά, λένε ότι ακόμα και τρίτα ξαδέρφια δεν είναι σωστό να γίνονται σχέσεις και σεξ, γιατί οι γονείς είναι δεύτερα ξαδέρφια. Από τρίτα και κάτω, δεν υπάρχει θέμα...
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
779
Like
1.129
Πόντοι
206
Δεν θα γάμαγα συγγενή ΠΟΤΕ
Ευτυχώς δεν μούχει τύχει
Με γαμάγανε αυτές ..

Δηλαδή εγώ ήμουνα κάτω
κι αυτές από πάνω.


Ανέραστοι
Το να χαϊδεύεσαι με ξαδελφούλα ε'ιναι έργο τέχνης
 
Τελευταία τροποποίηση:

Alekos48

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
64
Like
954
Πόντοι
80
Ξαδέρφη όχι. Τουλάχιστον οχι ακόμα....Όμως τη θεία μου την είχα επειίκος ξεκωλιάσει στα χρόνια που ήμουν φαντάρος και στις εξόδους εμένα στο σπίτι τους....
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
10
Like
5.425
Πόντοι
2.816
Γενικά, λένε ότι ακόμα και τρίτα ξαδέρφια δεν είναι σωστό να γίνονται σχέσεις και σεξ, γιατί οι γονείς είναι δεύτερα ξαδέρφια. Από τρίτα και κάτω, δεν υπάρχει θέμα...
Ρε τύπε.. τα δεύτερα ξαδέρφια είναι εκτος βαθμός συγγενείας .. δεν υπάρχει κάποιο κόλλημα. Μέχρι τέταρτο βαθμό (πρώτα ξαδέρφια) απαγορεύεται να παντρευτείς...
Τώρα για σεξ πολλά λέγονται..
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.885
Like
4.179
Πόντοι
506
Εχω θεια 45 χρονων...εχει 2 παιδια,αλλα η ατιμη εχει σωμα 20χρονης...
Εναν καιρο δεν τα πηγαινανε καλα με τον θειο και παραμονευα.....
Πεταει κατι μπηχτες οταν μιλαμε στο ΦΒ καμια φορα,και σε μια κηδεια τωρα τελευταια επαιζε πολυ το ματι της...
ο θειος...ο κλασικος χοντρομπαλας που δεν βλεπει το πουλι του....απορω πως την πηδαει...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.496
Κριτικές
62
Like
41.256
Πόντοι
8.530
Εχω θεια 45 χρονων...εχει 2 παιδια,αλλα η ατιμη εχει σωμα 20χρονης...
Εναν καιρο δεν τα πηγαινανε καλα με τον θειο και παραμονευα.....
Πεταει κατι μπηχτες οταν μιλαμε στο ΦΒ καμια φορα,και σε μια κηδεια τωρα τελευταια επαιζε πολυ το ματι της...
ο θειος...ο κλασικος χοντρομπαλας που δεν βλεπει το πουλι του....απορω πως την πηδαει...
Σιγά μην την πηδάει...απεσύρθη αυτός λογικά .
Ενώ η θεία μένει με την όρεξη και είναι θέμα χρόνου να ξεσπάσει κάπου...φρόντισε να είσαι κάπου κοντά.
Εσείς οι αστοί έχετε πολύ χαλαρά ήθη και προφανώς πολύ όμορφες θείες.Συνδυασμος.. αμαρτωλός.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
2.507
Like
3.316
Πόντοι
456
Εξαρτάται από το για ποια ξαδέρφη μιλάμε, και για ποια θεία...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom