Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 718K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
590
Κριτικές
28
Like
1.976
Πόντοι
1.196
βγαλτε ενα παγιο μηνιαιο για τον oversize . σαν τα κομμωτηρια 50 ευρω 4 χτενισματα το μηνα.
Εσυ κουμπάρε με ποιον εισαι??
Βλέπω να τον προσκαλω σε μονομαχία για τα ματια της γλυκιας μου Ντάριας :rose::rose::rose::rose::rose:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
2
Like
3.394
Πόντοι
456
ρε φιλε νομιζα οτι ησουνα εσυ και οτι ειχες αλλαξει ονομα . σορρυ. βγαλε κι εσυ ενα διαρκειας.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Καλησπέρα!!
Έκανες ένα δοκιμαστικό από ότι είδα με μία θεραπεύτρια και πέρασες πάρα πολύ όμορφα από ότι διάβασα θα έχουμε και κουμπαριά .
Εχεις ακόμα άλλα δύο challenge να περάσεις μέχρι να φτάσεις στην κορυφή της πυραμίδας κ να φτάσεις σε εμένα ώστε να φωτιστής.
Λειτουργούμε με το τεκτονικό μασονικό σύστημα ( κλαίω)
Αν και φοβάμαι ότι μέχρι να φτάσεις σε μένα Θα σε έχουν ρουφήξει τα κορίτσια... κάπου εκεί αναλαμβάνω δράση εγώ και ανασταίνω νεκρούς.
Θελω να αναστηθω!!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Θελω να αναστηθω!!!
Καλησπέρα Αγαπημένε μου αν θυμάσαι
( ξεχνιούνται αυτά δεν νομίζω) κάποτε .... πάμε πολλά χρόνια πίσω που με ανακάλυψες όταν είχα δικό μου χώρο σε είχα αρρωστήσει/ αναστήσει πάρα πολλές φορές...
Εγώ η ίδια σε αυτό το μακρινό παρελθόν...
Τα όμορφα δωράκια σου τα έχω ακόμα στο συρτάρι μου μμμμμμ...
Βέβαια Έχει ο καιρός γυρίσματα και βλέπω ότι έχεις πάει σε άλλες κατευθύνσεις για να έχεις άλλες εμπειρίες... Μάλλον δεν κατάφεραν να σε αναστήσουν Αυτό καταλαβαίνω εγώ για να γυρνάς Πάλι στα παλιά και γνώριμα.
Για σένα είμαστε εδώ πάντα παρών.
Σε φιλώ κ αναμένω σαν κεράκι αναμμένο επειδή βλέπω ότι χρησιμοποιείς και λίγο ποίηση προσοχή μην ανέβει η πίεση.
(Κλαίωωωω!!)
ΦΙΛΙΑ ΚΑΥΛΑ κ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΟΝΟ !!!!!
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Θεά Τέα & Τέα Θεά , πόσες εκκλησίες κ μοναστήρια σε κεριά και λαμπάδες να πάρω για να ανέβεις Θεσ/νίκη κάποια στιγμή ?
Με τις φίλες σου ή μόνη ή οι φίλες σου...
Να αναστηθούμε κ εμείς εδώ να νιώσουμε την κ@βλα όπως έπρεπε και πρέπει να είναι.
Ευλόγησον .... :priest:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
....περιμενω να δω οτι εδωσες το "πεσκεσι" στην καβλα! :wink::wink::wink:
Αν σου πω ρε Αγάπη μου ότι δεν την έχω δει ακόμα είναι γεμάτη Φούλ η Νάγια και Είναι αντίθετα τα δρομολόγια και οι ώρες μας για να βρεθούμε.
Έχω υποσχεθεί.
Πότε έρχεσαιιιιι??
να δούμε κάνα πουλί της προκοπής όπως πρέπει και εμείς!!!!
Για το χαρακτήρα δεν αναφέρομαι καν μας έχεις σκλαβώσει - υποτάξει σχεδόν.
 

Gian77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2020
Μηνύματα
4
Like
12
Πόντοι
0
Θελω να αναστηθω!!!
Απλα Δεν υπαρχεις, Τεα Θα μας τρελανεις:) PS Έκλεισα πρώτο ραντεβού με Ντάρια και θα κλείσω και τις άλλες δύο. Θα επιμένω μέχρι να σε γνωρισω από κοντά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
966
Κριτικές
29
Like
1.944
Πόντοι
1.416
Καλησπέρα!!
Έχεις δίκιο μοιάζουν πολύ και σε πολλάααα!!!!!
Όμως είναι διαφορετικές δεν είναι η ίδια αλλά κουβαλάνε την ίδια καύλα και τρέλα!!
Να είσαι σίγουρος.
Όποτε θέλεις Είμαστε στη διάθεσή σου ώστε να το δεις βιωματικά.
Διαφωνώ κάθετα..
Να' ναι καλά η Alice όπου και να ναι :angel:
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.338
Πόντοι
5.896
Αν σου πω ρε Αγάπη μου ότι δεν την έχω δει ακόμα είναι γεμάτη Φούλ η Νάγια και Είναι αντίθετα τα δρομολόγια και οι ώρες μας για να βρεθούμε.
Έχω υποσχεθεί.
Πότε έρχεσαιιιιι??
να δούμε κάνα πουλί της προκοπής όπως πρέπει και εμείς!!!!
Για το χαρακτήρα δεν αναφέρομαι καν μας έχεις σκλαβώσει - υποτάξει σχεδόν.
...θα περιμενω λοιπον να ταιριαξουν τα προγραμματα σας!!!!
Θα'ρθω αλλα αργω ακομη ενα μηνα+ και οταν ερθω θα γινουν ολα οπως πρεπει ! :wink: :wink::wink:
Αλλωστε το καλο πραγμα, αργει να γινει!!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Διαφωνώ κάθετα..
Να' ναι καλά η Alice όπου και να ναι :angel:
Στην εμφάνιση μοιάζουν απίστευτα πάρα πολύ κ στην καύλα επίσης.
Είναι καλά Μην ανησυχείς είναι φίλη Και πίστεψέ με Είναι πολύ κομπλέ.
 

abcxyz

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2013
Μηνύματα
300
Like
510
Πόντοι
81
Πότε έρχεσαιιιιι??
να δούμε κάνα πουλί της προκοπής όπως πρέπει και εμείς!!!!

Tα βλεπεις τωρα τι κανεις ?

Ανεπροκοπο το αξιοπιστο και γλυκουδικο πουλι μου ? Τωρα σ' εβαλε στο στοχαστρο, και αντε να δω που θα καταληξουμε..
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

milfakiass93

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
17
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην πμαδα ! Διαβάζοντας πολύ καιρό το thread της Τεας αποφάσισα χθες να κάνω το πρώτο ραντεβού μασαζ. σπίτι. Αρχικά ζήτησα Κίρα λόγο του ότι μ έκανε περισσότερο νομίζω βάση όσον διάβασα εδώ . Το κορίτσι δεν είναι διαθέσιμο και έτσι μ πρότειναν και έκλεισα υην Νταρια για 2ωρο πρόγραμμα . Ότι και να πω είναι λίγο . Το κορίτσι μπήκε σπίτι όλο ναζί και ευγένεια . Δεν έχασε καθόλου χρόνο περάσαμε για μπανάκι και μετέπειτα δωμάτιο ! 3 φορές με τελείωσε η θέα . Εννοείται προτείνεται και αναμένω να περάσω και με τα υπόλοιπα κορίτσια ! Με Τεα απ ότι θα χρειαστεί χρόνος ;
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Καλησπέρα Αγαπημένε μου αν θυμάσαι
( ξεχνιούνται αυτά δεν νομίζω) κάποτε .... πάμε πολλά χρόνια πίσω που με ανακάλυψες όταν είχα δικό μου χώρο σε είχα αρρωστήσει/ αναστήσει πάρα πολλές φορές...
Εγώ η ίδια σε αυτό το μακρινό παρελθόν...
Τα όμορφα δωράκια σου τα έχω ακόμα στο συρτάρι μου μμμμμμ...
Βέβαια Έχει ο καιρός γυρίσματα και βλέπω ότι έχεις πάει σε άλλες κατευθύνσεις για να έχεις άλλες εμπειρίες... Μάλλον δεν κατάφεραν να σε αναστήσουν Αυτό καταλαβαίνω εγώ για να γυρνάς Πάλι στα παλιά και γνώριμα.
Για σένα είμαστε εδώ πάντα παρών.
Σε φιλώ κ αναμένω σαν κεράκι αναμμένο επειδή βλέπω ότι χρησιμοποιείς και λίγο ποίηση προσοχή μην ανέβει η πίεση.
(Κλαίωωωω!!)
ΦΙΛΙΑ ΚΑΥΛΑ κ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΟΝΟ !!!!!
Αγαπητή ακριβοθώρητη φιλενάδα (ελπιζω να μου επιτρέπεις τη προσφώνηση) τα γούστα μου έχουν παραμείνει τα ίδια (μασάζ και ...μασάζ) τώρα κατ καιρούς γινεται και καμιά άλλη καταδρομική που και που έτσι για δοκιμή. Μη ξεχνάς δε και τη παροιμία "Λάδια πολλά κι από τηγανίτα τίποτα" όπως και οτι ο Γκράχαμ Γκρην (Βρετανός συγγραφέας (1904-1991) είπε: Γιατί ο Θεός μας έδωσε γεννητικά όργανα αν ήθελε να σκεφτόμαστε λογικά;
Οσο για τη πιεση φωντίζω να κρατιλεται χαμηλα εκτό απο το κατω κεφάλι!!!

Φιλάκια πολλά!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Αγαπητή ακριβοθώρητη φιλενάδα (ελπιζω να μου επιτρέπεις τη προσφώνηση) τα γούστα μου έχουν παραμείνει τα ίδια (μασάζ και ...μασάζ) τώρα κατ καιρούς γινεται και καμιά άλλη καταδρομική που και που έτσι για δοκιμή. Μη ξεχνάς δε και τη παροιμία "Λάδια πολλά κι από τηγανίτα τίποτα" όπως και οτι ο Γκράχαμ Γκρην (Βρετανός συγγραφέας (1904-1991) είπε: Γιατί ο Θεός μας έδωσε γεννητικά όργανα αν ήθελε να σκεφτόμαστε λογικά;
Οσο για τη πιεση φωντίζω να κρατιλεται χαμηλα εκτό απο το κατω κεφάλι!!!

Φιλάκια πολλά!
Καλησπέρα ποιητή μου!!!
Το ότι εμείς οι δύο μιλάμε μέσα από το μπού με ξεπερνά.....
Η φροντίδα του πέους είναι απαραίτητη τα έχουμε πει αυτά(Κλαίωωωω).
ΥΓ.
Όσο έχει ακόμα καλό καιρό (ΣΚ) call .
Έλα να με πάρεις με τη μηχανή να πάμε ταβερνάκι ψηταααα θελωωωω να θυμηθούμε τα παλιά !!!
Σε φιλώ και σε αγκαλιάζω.
TEA ΚΑΥΛΕΑ.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
8
Like
2.880
Πόντοι
736
Διαφωνώ κάθετα..
Να' ναι καλά η Alice όπου και να ναι :angel:
συμφωνω και εγω φιλε μου, ειναι ιεροσυλια να συγκρινεται η Αλις με αλλες κοπελες, της Τεας και γενικα, ηταν μια κατηγορια μονη της και δεν ειναι απλο να αναπληρωθει (για εμενα ανωτερη και της Τεας, αυτο βεβαια ειναι προσωπικη γνωμη και παιζει ρολο και το ποσο ταιριαζει ο καθενας με την κοπελα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom