Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 729K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Methodmanoni

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Καλημέρα ΜΕ ΚΑΥΛΑ ΜΟΝΟ!!!
Παρακαλώ πολύ διαβάστε ξανά όλα τα σχόλια Το γράψαμε ξανά και ξανά 31 ετών. Διότι βλέπω ότι διαβάζετε επιλεκτικά διαβάστε τα όλα να βγάλετε άκρη και νόημα.
Για αυτό και ανεβάσαμε το διαβατήριο Όχι 29 Λοιπόν 31 ετών.
( δική μου λαθος διατύπωση τα 2 χρόνια διαφορά)
Τοοοοοσοο μεγα θέμα......
Όταν και αν τη δείτε από κοντά και το αποφασίσετε παρακαλώ πολύ να το επιβεβαιώσετε κιόλας.
Εδώ είμαστε το μόνο γραφείο που δουλεύει στην αγορά το μόνο γραφείο που έχει θετικές κριτικές όλα αυτά τα χρόνια και εσείς κολλήματακι okay.
Συνεχίστε τη δουλειά Να δούμε που θα σας βγάλει και εμείς τη δική μας όπως ξέρουμε όλα αυτά τα χρόνια.
Αφήστε όμως και λίγο το νήμα καθαρό μη του γαμάτε να φανεί κανένα σχολίο να διαβάζει ο κόσμος
Ευχαριστώ πολύ.
ΤΕΑ.
Διάβασα επιλεκτικά επειδή είδα το μήνυμα αυτό από την αναζήτηση. Οπότε απάντησα σε αυτό ακριβώς το μήνυμα.

Όντως το έχεις αναφέρει για το 31 σε άλλα μηνύματα οπότε ναι έχεις δίκιο. Και πάλι βέβαια εφόσον είχες το διαβατήριο στο ίδιο μήνυμα προφανώς και δε το είπες επίτηδες αλλά κατά λάθος.

Όταν λες να συνεχίσουμε τη δουλειά τι εννοείς ? Απλά απάντησα σε ένα μήνυμα που είχες κάνει λάθος, καμία διάθεση να πω κάτι κακό για το γραφείο σου ή για τις κοπέλες σου.
Προς αποφυγή παρεξηγήσεων.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Διάβασα επιλεκτικά επειδή είδα το μήνυμα αυτό από την αναζήτηση. Οπότε απάντησα σε αυτό ακριβώς το μήνυμα.

Όντως το έχεις αναφέρει για το 31 σε άλλα μηνύματα οπότε ναι έχεις δίκιο. Και πάλι βέβαια εφόσον είχες το διαβατήριο στο ίδιο μήνυμα προφανώς και δε το είπες επίτηδες αλλά κατά λάθος.

Όταν λες να συνεχίσουμε τη δουλειά τι εννοείς ? Απλά απάντησα σε ένα μήνυμα που είχες κάνει λάθος, καμία διάθεση να πω κάτι κακό για το γραφείο σου ή για τις κοπέλες σου.
Προς αποφυγή παρεξηγήσεων.
Οπότε παρακαλώ πολύ επειδή διαβάζει πάρα πολύς κόσμος και επειδή δουλεύουμε με διαφάνεια και έντιμα απέναντι σε όλα τα μέλη, σε όλους τους πελάτες που τόσα χρόνια μας επιλέγουν και στο παρελθόν
όλος αυτός ο κόσμος έχει χάσει τόσο χρονο κ χρήμα αριστερά και δεξιά αν μη τι άλλο σεβόμαστε και κοιτάζουμε να προσφέρουμε ποιοτικές υπηρεσίες, πραγματικό μασάζ, πολύ χαμηλές τιμές στα extra, πραγματικές φωτογραφίες,χωρίς κρυφές χρεώσεις και πάρα πολλά άλλα αλλά θα μου πάρει σελίδες ώστε να τα αναφέρω και δεν εξαπατουμε κανέναν με ψεύτικη πληροφορία ώστε να τραβήξουμε κόσμο δεν το έχουμε ανάγκη.
Παρακαλώ,
Μη διαβάζετε επιλεκτικά και μη βγάζετε γρήγορα συμπεράσματα Δεν μας αξίζει.
Ή τουλάχιστον πριν βγάλετε συμπέρασμα και γράψετε το οποιοδήποτε σχόλιο που αφορά κορίτσια τα οποία είναι εργαζόμενες δεν βρίσκονται στο χώρο για χαβαλέ αν μη τι άλλο πρώτα διαβάστε πραγματικά τα σχόλια που έχουν γραφτεί στο νήμα.
Οταν δημιουργηθεί ένα λάθος/ ένα ατόπημα το πρώτο πράγμα που κάνουμε είναι να το διορθώνουμε και να δώσουμε μία απάντηση προς όλους όσους μας επιλέγουν κ διαβάζουν είναι υποχρέωσή μας.
Και έτσι και πράξαμε.
Το γεγονός ότι δεν αφήνουν το νήμα καθαρό προς ενημέρωση των μελών δημιουργεί τεράστια προβλήματα.
Διότι αυτές οι κοπέλες είναι εργαζόμενες.
Καλημέρα.
ΤΕΑ
ΚΑΥΛΑ ΜΟΝΟ!!!!
 

Methodmanoni

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Οπότε παρακαλώ πολύ επειδή διαβάζει πάρα πολύς κόσμος και επειδή δουλεύουμε με διαφάνεια και έντιμα απέναντι σε όλα τα μέλη, σε όλους τους πελάτες που τόσα χρόνια μας επιλέγουν και στο παρελθόν
όλος αυτός ο κόσμος έχει χάσει τόσο χρονο κ χρήμα αριστερά και δεξιά αν μη τι άλλο σεβόμαστε και κοιτάζουμε να προσφέρουμε ποιοτικές υπηρεσίες, πραγματικό μασάζ, πολύ χαμηλές τιμές στα extra, πραγματικές φωτογραφίες,χωρίς κρυφές χρεώσεις και πάρα πολλά άλλα αλλά θα μου πάρει σελίδες ώστε να τα αναφέρω και δεν εξαπατουμε κανέναν με ψεύτικη πληροφορία ώστε να τραβήξουμε κόσμο δεν το έχουμε ανάγκη.
Παρακαλώ,
Μη διαβάζετε επιλεκτικά και μη βγάζετε γρήγορα συμπεράσματα Δεν μας αξίζει.
Ή τουλάχιστον πριν βγάλετε συμπέρασμα και γράψετε το οποιοδήποτε σχόλιο που αφορά κορίτσια τα οποία είναι εργαζόμενες δεν βρίσκονται στο χώρο για χαβαλέ αν μη τι άλλο πρώτα διαβάστε πραγματικά τα σχόλια που έχουν γραφτεί στο νήμα.
Οταν δημιουργηθεί ένα λάθος/ ένα ατόπημα το πρώτο πράγμα που κάνουμε είναι να το διορθώνουμε και να δώσουμε μία απάντηση προς όλους όσους μας επιλέγουν κ διαβάζουν είναι υποχρέωσή μας.
Και έτσι και πράξαμε.
Το γεγονός ότι δεν αφήνουν το νήμα καθαρό προς ενημέρωση των μελών δημιουργεί τεράστια προβλήματα.
Διότι αυτές οι κοπέλες είναι εργαζόμενες.
Καλημέρα.
ΤΕΑ
ΚΑΥΛΑ ΜΟΝΟ!!!!
Ωραία για να απαντήσω λοιπόν και να κλείσω εδώ. Όταν γίνεται ένα λάθος/ατόπημα και το διορθώνεται καλό είναι να το διορθώνεται καθολικά.
Πχ Στη φωτό της Νταριας που στέλνετε στο βαιμπερ γράφει ακομα ηλικία 30.

Και τέλος να πω και αυτό, όταν δίνεις τόσο τεράστιες απαντήσεις πολλές φορές δημιουργείς μόνη σου προβλήματα "καθαρότητας" στο νήμα σου, κατά τη δική μου οπτική τουλάχιστον.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.503
Κριτικές
28
Like
19.618
Πόντοι
5.896
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Ωραία για να απαντήσω λοιπόν και να κλείσω εδώ. Όταν γίνεται ένα λάθος/ατόπημα και το διορθώνεται καλό είναι να το διορθώνεται καθολικά.
Πχ Στη φωτό της Νταριας που στέλνετε στο βαιμπερ γράφει ακομα ηλικία 30.

Και τέλος να πω και αυτό, όταν δίνεις τόσο τεράστιες απαντήσεις πολλές φορές δημιουργείς μόνη σου προβλήματα "καθαρότητας" στο νήμα σου, κατά τη δική μου οπτική τουλάχιστον.
Κατά τη δική σας οπτική όπως το λέτε....
Αν Λοιπόν διαβάζεται όλα αυτά τα χρόνια σίγουρα θα έχετε κάνει Μία διαπίστωση οτι σε αυτο το νήμα όλοι οι πελάτες μας και εγώ μας αρέσει η ανάλυση είναι κάτι το οποίο το επιθυμούμε και το κάνουμε σε αυτό το νήμα γουστάρουμε να γράφουμε και να καυλώνουμε μεταξύ μας.
Δεν σας αρέσει, Μην μας διαβάζετε.
Μας αρέσει να γράφουμε εμπειρίες και βιώματα και να αναλύονται και να επεξηγούν τις υπηρεσίες μας τα μέλη ωστε να είναι ξεκάθαρα όλα στους αναγνώστες που τους αρέσει να διαβάζουν.
Αν το πρόβλημά σας είναι η γραφη η δική μου και των μελών μη μας διαβάζετε υπάρχουν άλλα νήματα που δεν γράφουν και πολλά και είναι και ψιλό μπερδεμένα επίτηδες Οπότε φόλα μπορείτε να διαβάσετε τι τραβάει ο κόσμος .
Η καρτέλα θα παραμείνει έτσι διότι έχει γίνει επεξήγηση ο κόσμος διαβάζει.
Τωρα αν η διαφορά ένα ή δύο χρόνια σας κάνει να σκάλωσετε και σας δημιουργεί πρόβλημα Okay μην μας επιλέξετε μπορείτε να μείνετε σε αυτό και να εξακολουθούμε να γράφουμε μαλακίες στο νήμα.
Εμείς με αυτό τον τρόπο λειτουργούμε σε αυτό το νήμα και έτσι θα εξακολουθήσουμε με την υπερανάλυση, τα βιώματα για ενημέρωση και καύλα.
Καλημέρα
ΌΛΟ ΚΑΥΛΑ.
ΤΕΑ.
 

Methodmanoni

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Κατά τη δική σας οπτική όπως το λέτε....
Αν Λοιπόν διαβάζεται όλα αυτά τα χρόνια σίγουρα θα έχετε κάνει Μία διαπίστωση οτι σε αυτο το νήμα όλοι οι πελάτες μας και εγώ μας αρέσει η ανάλυση είναι κάτι το οποίο το επιθυμούμε και το κάνουμε σε αυτό το νήμα γουστάρουμε να γράφουμε και να καυλώνουμε μεταξύ μας.
Δεν σας αρέσει, Μην μας διαβάζετε.
Μας αρέσει να γράφουμε εμπειρίες και βιώματα και να αναλύονται και να επεξηγούν τις υπηρεσίες μας τα μέλη ωστε να είναι ξεκάθαρα όλα στους αναγνώστες που τους αρέσει να διαβάζουν.
Αν το πρόβλημά σας είναι η γραφη η δική μου και των μελών μη μας διαβάζετε υπάρχουν άλλα νήματα που δεν γράφουν και πολλά και είναι και ψιλό μπερδεμένα επίτηδες Οπότε φόλα μπορείτε να διαβάσετε τι τραβάει ο κόσμος .
Η καρτέλα θα παραμείνει έτσι διότι έχει γίνει επεξήγηση ο κόσμος διαβάζει.
Τωρα αν η διαφορά ένα ή δύο χρόνια σας κάνει να σκάλωσετε και σας δημιουργεί πρόβλημα Okay μην μας επιλέξετε μπορείτε να μείνετε σε αυτό και να εξακολουθούμε να γράφουμε μαλακίες στο νήμα.
Εμείς με αυτό τον τρόπο λειτουργούμε σε αυτό το νήμα και έτσι θα εξακολουθήσουμε με την υπερανάλυση, τα βιώματα για ενημέρωση και καύλα.
Καλημέρα
ΌΛΟ ΚΑΥΛΑ.
ΤΕΑ.
Με ενοχλεί η υπεραναλυση με λάθος μαλιστα συμπεράσματα ενώ απαντώ πολύ συγκεκριμένα.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.016
Κριτικές
2
Like
3.407
Πόντοι
456
εγω που πηγα με τη μαθητρια , πότε μπορω να απολαυσω την καθηγητρια ?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.170
Πόντοι
4.280
Ερωτηση η ναγια ειναι η alice που ηταν παλια στο γραφειο ;
Η κανω λαθος
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Ερωτηση η ναγια ειναι η alice που ηταν παλια στο γραφειο ;
Η κανω λαθος
Καλησπέρα!!
Έχεις δίκιο μοιάζουν πολύ και σε πολλάααα!!!!!
Όμως είναι διαφορετικές δεν είναι η ίδια αλλά κουβαλάνε την ίδια καύλα και τρέλα!!
Να είσαι σίγουρος.
Όποτε θέλεις Είμαστε στη διάθεσή σου ώστε να το δεις βιωματικά.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: rofos

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
εγω που πηγα με τη μαθητρια , πότε μπορω να απολαυσω την καθηγητρια ?
Καλησπέρα!!
Έκανες ένα δοκιμαστικό από ότι είδα με μία θεραπεύτρια και πέρασες πάρα πολύ όμορφα από ότι διάβασα θα έχουμε και κουμπαριά .
Εχεις ακόμα άλλα δύο challenge να περάσεις μέχρι να φτάσεις στην κορυφή της πυραμίδας κ να φτάσεις σε εμένα ώστε να φωτιστής.
Λειτουργούμε με το τεκτονικό μασονικό σύστημα ( κλαίω)
Αν και φοβάμαι ότι μέχρι να φτάσεις σε μένα Θα σε έχουν ρουφήξει τα κορίτσια... κάπου εκεί αναλαμβάνω δράση εγώ και ανασταίνω νεκρούς.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Εισαι παλιοκοριτσο και μεγαλο πειραχτηρι.. Αφου ξερεις οτι εχει CHL σημερα, μην μας κολαζεις plz..
Μιας και δεν μπορώ εγώ να στον παίξω... Παίξε για μένα 200 ευρώ
Ατλέτικο Μαδρίτης
Manchester City
Ρεάλ Μαδρίτης
Barcelona
Ααααα κ τον Αστέρα ρεεεε
 

DSmith

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2022
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα!!
Έκανες ένα δοκιμαστικό από ότι είδα με μία θεραπεύτρια και πέρασες πάρα πολύ όμορφα από ότι διάβασα θα έχουμε και κουμπαριά .
Εχεις ακόμα άλλα δύο challenge να περάσεις μέχρι να φτάσεις στην κορυφή της πυραμίδας κ να φτάσεις σε εμένα ώστε να φωτιστής.
Λειτουργούμε με το τεκτονικό μασονικό σύστημα ( κλαίω)
Αν και φοβάμαι ότι μέχρι να φτάσεις σε μένα Θα σε έχουν ρουφήξει τα κορίτσια... κάπου εκεί αναλαμβάνω δράση εγώ και ανασταίνω νεκρούς.
Για να κάνεις ραντεβού με την Τέα πρέπει πρώτα να έχεις κάνει κάποιο ραντεβού με κάποια άλλη κοπέλα της ομάδας της;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Για να κάνεις ραντεβού με την Τέα πρέπει πρώτα να έχεις κάνει κάποιο ραντεβού με κάποια άλλη κοπέλα της ομάδας της;
Ναι!!! ΚΑΥΛΑ ναιιιι!!!!
Είναι κανονισμός το γράφει το καταστατικό.
Κοίτα η παράδοση λέει ότι πρέπει να φέρεις Τουλάχιστον ένα πέταλο από Tagimoucia Φύεται μόνο στο Ταβεούνι,στο μεγαλύτερο νησί των Φίτζι,σε υψόμετρο άνω των 600 μέτρων, στην καλντέρα του ηφαιστείου.. Οπότε είναι πάρα πολύ απλό να το καταφέρεις και μετά τρεις μέρες νηστεία μία εβδομάδα χωρίς εκσπερμάτωση και καπάκι θα βρεθούμε στο υπόσχομαι.
Αλήθεια.
(Κλαίω ασταμάτητα)
Πλάκα κάνουμε
 

KakLyk

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2023
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Ναι!!! ΚΑΥΛΑ ναιιιι!!!!
Είναι κανονισμός το γράφει το καταστατικό.
Κοίτα η παράδοση λέει ότι πρέπει να φέρεις Τουλάχιστον ένα πέταλο από Tagimoucia Φύεται μόνο στο Ταβεούνι,στο μεγαλύτερο νησί των Φίτζι,σε υψόμετρο άνω των 600 μέτρων, στην καλντέρα του ηφαιστείου.. Οπότε είναι πάρα πολύ απλό να το καταφέρεις και μετά τρεις μέρες νηστεία μία εβδομάδα χωρίς εκσπερμάτωση και καπάκι θα βρεθούμε στο υπόσχομαι.
Αλήθεια.
(Κλαίω ασταμάτητα)
Πλάκα κάνουμε
Το γελας Τέα, προφανώς δεν ισχύει αυτό που λέει ο φίλος, το έχουν γράψει κι άλλοι ότι δεν χρειάζεται κάτι τέτοιο απαραίτητα, αλλά είμαστε κι εμείς που έχουμε ΚΟΛΛΗΜΑ με το edging, για τους οποίους εισαι ίσως ακόμα και η μόνη που μπορείς να ικανοποιήσεις πραγματικά σε όλη την Αθήνα και τρώμε απανωτά άκυρα κάνα δίμηνο τώρα, οπότε το ακούω αυτό με το Ταβεουνι, ψιλοκοντα είναι τα Φίτζι
 

OversizeX777

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2009
Μηνύματα
56
Κριτικές
8
Like
277
Πόντοι
0
Ξανά τίμησα το συγκεκριμένο γραφείο τελικά το μόνο αξιόπιστο υπηρεσίες ότι έχουν γράψει τα παιδιά παραπάνω. Έστειλα και αλλού για δοκιμή δεν πήρα καμία απάντηση οπότε άκυρο και απο μένα μαύρο.
Σωστή και γρήγορη επικοινωνία με το γραφείο
Κατέληξα στο στανταράκι μου Ντάρια ηλικία γύρω στα 30
Η κοπέλα στην ώρα της ανοίγω την πόρτα μου την πέφτει στεγνά γλωσσόφιλα αγκαλιές και αρχίζει να με γδύνει
Ευγενική χαμογελαστή καθαρή από πάνω μέχρι κάτω,περιποιημένα άκρα με όρεξη και διάθεση να σε περιποιηθεί και να αισθανθείς πασάς διάθεση GFE.
Δεν ρώτησα αναλυτική λίστα υπηρεσιών μπορεί να προσφέρει κι άλλα δεν ξέρω την αφήνω να μου κάνει ότι θέλει. Έκλεισα το πρόγραμμα των δύο ωρών με λάδι και body-to-body και είχα ζητήσει από το γραφείο full extra σε ξενοδοχείο.
120+20 και τα άφησα όλα πάνω της ξεκινήσαμε πολύ δυνατά με την Ντάρια να με πετάει στο κρεβάτι με γλωσσόφιλα και με αρχίζει στο ρούφηγμα βαθύ υγρό με τρεις κινήσεις η πρώτη κατάθεση στο πρόσωπο ολοκλήρωσα με το 1-0 με πίπα στα 5' φορτωμένος δεν άντεξα .
Ακολούθησε ντους για καθάρισμα η κοπέλα με σαπουνάδες μασάζ στο μπάνιο γλωσσόφιλα να παίζω με το μουνάκι της δεκτική να πιπιλάω τις ρώγες της ελεύθερα πιασίματα σκύβει με σαπουνάδες να με πλύνει πόδια και βρίσκεται γονατισμένη ξανά πιπα δεύτερη κατάθεσή στη γλώσσα της 2-0 με πιπα και χέρι. Με πάει στο κρεβάτι λίγο κουβεντούλα Ενώ έπαιζε με τα πατουσάκια της τον πούτσο μου ζήτησα να κάνω ένα τσιγάρο ενώ παίζει και άραξα μετά μπρούμυτα μασάζ ζήτησα περισσότερη πίεση στην πλάτη και στα πόδια body to body με χέρια πόδια με όλο το σώμα της ωραίες πιέσεις επιμένει έχει βελτιωθεί πολύ. Μου ζητάει να γυρίσω ανάσκελα με άφησε να την περιποιηθώ έγινε ωραίο παιχνίδι με τα ποδαράκια της 69 πιπιλα και Ισπανία και κατέληξα με πιπα στο στόμα της 3-0.
Για το service και την τιμιότητα και μόνο έβγαλα να δώσω παραπάνω μπουρμπουάρ δεν τα δέχτηκε προς τιμήν της.
Αυτό το πράγμα δεν το έχω ξαναζήσει δεν χαλάει χατίρι δεν θα πει όχι.
Κορίτσια μπράβο σας ξεχωρίζετε.
Ευχαριστώ το γραφείο για την άψογη εξυπηρέτηση για την Ντάρια VFM/GFE για μένα δεν υπάρχουν λόγια.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.016
Κριτικές
2
Like
3.407
Πόντοι
456
βγαλτε ενα παγιο μηνιαιο για τον oversize . σαν τα κομμωτηρια 50 ευρω 4 χτενισματα το μηνα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom