Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pitskoumateri

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως πρέπει να ειμαι ο μόνος που ενώ έχω στείλει μήνυμα κ email γΙα να μου δώσει τηλ 5 φορές ακόμα περιμένω , δεν ξέρω με ποια κριτήρια επιλέγει απλά χωρίς να με γνωρίζει με αγνοεί κ δεν το θεωρώ επαγγελματικό
Χαιρετισμούς σε όλους
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Μα εισαι καλα;; Πέντε μηνύματα;; Την έπρηξες τη γυναίκα! Και μπαίνεις εδώ να παραπονεθείς για ένα άτομο της οποίας το νήμα είναι το μόνο που έχει θετικά σχόλια από την πρώτη μέχρι την τελευταία σελίδα γράφοντας ότι δεν είναι καλή επαγγελματίας επειδή δεν σου εχει απαντήσει. Ποιός ξερει τι θα της εχεις γράψει στα μηνύματα.
Το πιο απλό το σκέφτηκες;; Είναι γυναίκα, ίσως να είναι "στις μέρες της" και να μην μπορεί να δεχτεί κόσμο..
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
Πάντως πρέπει να ειμαι ο μόνος που ενώ έχω στείλει μήνυμα κ email γΙα να μου δώσει τηλ 5 φορές ακόμα περιμένω , δεν ξέρω με ποια κριτήρια επιλέγει απλά χωρίς να με γνωρίζει με αγνοεί κ δεν το θεωρώ επαγγελματικό
Χαιρετισμούς σε όλους

φιλε αυτο που λες δεν παιζει... σε ολους απανταει η ζωη και εμενα που δεν με γνωριζε μου απαντησε την επομενη μερα... ισως να ηταν εκτος για τις γιορτες η να υπαρχει λογος που δεν εχει απαντησει.... κακη επαγγελματιας δεν ειναι σιγουρα και καλο ειναι να προσεχεις και τους χαρακτηρισμους σου...
 

andreas_haf

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πολυ  σωστος  andreas !!!!  Απλα ηθελα να  ρωτησω αν μινατε  μονο στο μασσαζ ??? η μετα το μασσαζ  προχωρησατε και σε πιο χοτ  στιγμες  χαλαρωσης ???  Γραψε  αν  θες  τι  περιλαμβανε  το μενου  :hi: :hi: :hi:

Ολα τα καναμε....μέχρι καφε μετά
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
Παντως παιδια εστειλα και εγω μυνημα εχθες και δεν εχω παρει απαντηση προφανως θα εχει πολυ δουλεια η ζωη γιατι απο τα σχολια πρεπει να ειναι σουπερ
 

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
1
συναντηση με την ζωη μετα απο αρκετο καιρο .αναεωμενη ορεξατη ευδιαθετη με υποδεχθηκε με ενα ομορφο μαυρο φορεμα και απο μεσα ενα ωραιο μαυρο εσωρουχο ολο καυλα.επελεξα ερωτικο μασαζ το οποιο το κανει με τον δικο της τροπο!αψογη η πιπα της και καθαρο και μυρωδατο το καλοξυρισμενο μουνακι της οι λεπτομεριες του σεξ εχουν αναφερφει πολλες φορες  πιο πισω στο νημα!εμεινα μια ωρα χωρις με το ρολοι στο χερι κοστος 70 ευρω!στο τελος στο  μπανιο μου επλεινε την πλατη απο το λαδι,ηπια το νερακι που με κερασε και το σοκολατακι!!οπως παντα ομορφη συναντηση οπου ξεφευγεις και χαλαρωνεις!και επι τι ευκαιρια καλη χρονια σε ολους τους συναγωνιστες!
 

Gorilakias

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2016
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα. Δυστυχως εστειλα και εγω email αλλα δεν πηρα απαντηση. Οποιος θελει να βοηθησει, ας μου στειλει το τηλ σε πμ.
Thanks
 

samelody

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Μήπως έχει πλακώσει αρκετή δουλειά και δεν μας προλαβένει....
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
2-3 τρυπες εχει και αυτη, που να τους προλαβει ολους  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ρε νεούδια.. μάθετε να έχετε υπομονή.... Νομιζετε ότι ο κάθε ένας είναι συνεχώς πάνω από μια οθόνη υπολογιστή για να διαβαζει και να απαντάει στα μηνύματά σας;;;

Θα τα δει θα σας απαντήσει.. Σε όλους απαντάει. Είναι πολύ εντάξει άτομο και στο θέμα επικοινωνίας αλλά και στα....υπόλοιπα ;)
 

antep

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
194
Πόντοι
1
Ρε νεούδια.. μάθετε να έχετε υπομονή.... Νομιζετε ότι ο κάθε ένας είναι συνεχώς πάνω από μια οθόνη υπολογιστή για να διαβαζει και να απαντάει στα μηνύματά σας;;;

Θα τα δει θα σας απαντήσει.. Σε όλους απαντάει. Είναι πολύ εντάξει άτομο και στο θέμα επικοινωνίας αλλά και στα....υπόλοιπα ;)

έτσι ακριβώς, την συναντησα για 2η φορά πριν λίγες μέρες και απλά επιβεβαιώνω και εγώ με την σειρά μου τα όσα θετικά έχουν ακουστεί...
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Μπορει καποιος φιλος να αναφερει αν τα στηθη Ζωης ειναι φυσικα ή συλικονατα;
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
Μπορει καποιος φιλος να αναφερει αν τα στηθη Ζωης ειναι φυσικα ή συλικονατα;

δεν ειμαι 100% σιγουρος αλλα νομιζω οτι ειναι βελτιωμενα. πολυ μαλακα στην αφη. αν δεν το ειχε αναφερει και καποιος φιλος θα ελεγα οτι ειναι φυσικα
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Όλα σωστά!

Σημείωση: Εδώ για άλλες περιπτώσεις κάποιοι ποστάρουν για μήνες και απάντηση δεν παίρνουν. Λογική και υπομονή λοιπόν και όλα θα γίνουν. Και η Ζωή είναι άνθρωπος όπως όλοι μας με τις ίδιες υποχρεώσεις και ευθύνες, κτλ.  Γι αυτό .... Σεμνάαα!
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
Να ενημερώσω ότι άνοιξε καινούριος χώρος στο Κολωνάκι. Το άνοιξε η Ζωή που ήταν στη Ζάνα, βρίσκεται σε κάθετη της Σκουφά και προς το παρόν δουλεύει μόνο με ραντεβού. Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να βάλω εδώ τηλέφωνο και διεύθυνση οπότε ενημερώστε με.
φίλε μου στέλνεις το τηλέφωνο;
 

Sancho Panza

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
310
Πόντοι
301
Με τη σειρα μου κι εγω να κανω καποια σχολια για την προ ημερων συναντηση μου με τον κοριτσαρο ...
Ορμωμενος κι απο τα θετικα σχολια των συναγωνιστων , εκλεισα ραντεβου απογευμα καθημερινης κι αποδειχθηκε σοφη επιλογη καθως η διαφορα της με ενα τιμιο studio ειναι οτι η φαση δεν παει ορμηξτε,φορτωστε,τελειωστε/ψεκαστε  :grin: :grin: αλλα η Ζωη σε φερνει πιο κοντα της με την κουβεντα της, τη ζεστασια της και την τρελα της. Τεσπα, ωραια ολα αυτα στα του αγωνα επελεξα προγραμματακι μιας ωρας που εφτασε ευκολα στη 1,5 περιπου χωρις κανενα αγχος. Αφου εκανα το καθιερωμενο ντουζακι με καθαρη πετσετα+σφραγισμενες παντοφλες στο φτωχο πλην τιμιο ''φτωχικο'' της με αφησε να επιλεξω μεταξυ ταντρας και πιο πορνο καταστασεων. Με πολυ ορεξη πηγα στη 2η επιλογη και η μαχη περιλαμβανε στριπτιζ πολυ αισθησιακο, κουβεντουλες χαμηλοφωνες με ωραια αισθηση καθολη τη διαρκεια απο εκεινη, στοματικο ελευθερο με καραμελωμα all over the place, μασαζ για χαλαρωμα των αισθησεων οπου και εδωσε ρεστα η Ζωη με τις κινησεις του σωματος της και των ποδιων της ιδιαιτερα, και μετα οταν πια τα πραγματα ηταν turbo  :erection: σκουφακι, σεξ με τα ποδια της Ζωης ψηλα με την αισθηση μεσα στο μουνακι της πολυ σφιχτη και σαφως καυλωτικη, ξανα ξαπλα στο μασαζοκρεβατο για 69 ατελιωτο γλυψιμο στις τρυπες της κι εκεινη να ρουφαει το εργαλειο χωρις ελεος οπου και καταληξαμε με CIM  :pipa2:
Συμπερασματικα μια πολυ καλη επιλογη με το δωρο των 70 euros/ωρα να θεωρειται οντως VFM κι απο μενα αφου ενα τρελαμενο και ακρως καυλωμενο 40+ μωρο με καλοσχηματισμενο σφιχτο σωμα και στηθος(καθοτι λατρης) 3αρι φτιαγμενο αλλα μαλακο να σε περιποιειται και με το παραπανω χωρις μα μου και ιστορια... Μικρο αρνητικο το οτι δε φιλαει σχεδον καθολου για τους GFE λατρες.
 

arase

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα και Καλη Χρονια Και απο μενα
 

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
153
Κριτικές
2
Like
140
Πόντοι
1
Ζωή! Όνομα και πράγμα...
Και φίλε να ξέρεις ,πως αν ποτέ δεν πραγματοποιήθηκε το σεξ που φανταζόσουν με τη δασκάλα σου στο σχολειο, ποτέ δεν εϊναι αργά.η Ζωή είναι εδω!!
Θα μπεις στο χόρο της και θα κάνεις ΟΤΙ φανταζόσουν τότε με εκείνη. Μόνο προς Θεού, μην εισαι βιαστικός και παρτάκιας....άσε και εκείνη να το ευχαριστηθεί ,γιατι στην τελική δεν είναι σαν τις άλλες! :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom