Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 377K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Συνάντησα κι εγώ για 2η φορά τη Ζωή...Προσπαθούσα πολλές φορές να βρεθώ "μετά την πρώτη μας συνεδρία" αλλά δεν καθόντουσαν τα ωράρια αλλά αυτή την φορά τα καταφέραμε...
Για εμφάνιση, διάθεση, περιοχή, χώρος κλπ κλπ δε λέω πολλά γιατί έχουν χιλιοαναφερθεί σε προηγούμενα ποστ...

Απλά το μόνο που παρατήρησα και την πρώτη και την 2η φορά....είναι δυστυχώς οι πόνοι στην πλάτη μου από τραυματισμό λόγω του ότι ναι μεν ανεβαίνει b2b στην πλάτη αλλά εκεί όπως γυρνάει τα πόδια της με τα γόνατά της προφανώς με τραυμάτισε...Προφανώς μπορεί να έτυχε μόνο σε μένα...Απλά το λέω πως έγινε και στις 2 επισκέψεις....Σε φάση να μην μπορώ να πάρω ανάσα για κανά 2-3 μέρες μετά από τον πόνο στο σημείο που πέρασε με το γόνατο...

Κατά τα άλλα...Όμορφη, καλοστεκούμενη με σωματάρα για την ηλικία της (σίγουρα 40αρα)...., μέσα στην καύλα
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
786
Κριτικές
4
Like
1.027
Πόντοι
86
Συνάντησα κι εγώ για 2η φορά τη Ζωή...Προσπαθούσα πολλές φορές να βρεθώ "μετά την πρώτη μας συνεδρία" αλλά δεν καθόντουσαν τα ωράρια αλλά αυτή την φορά τα καταφέραμε...
Για εμφάνιση, διάθεση, περιοχή, χώρος κλπ κλπ δε λέω πολλά γιατί έχουν χιλιοαναφερθεί σε προηγούμενα ποστ...

Απλά το μόνο που παρατήρησα και την πρώτη και την 2η φορά....είναι δυστυχώς οι πόνοι στην πλάτη μου από τραυματισμό λόγω του ότι ναι μεν ανεβαίνει b2b στην πλάτη αλλά εκεί όπως γυρνάει τα πόδια της με τα γόνατά της προφανώς με τραυμάτισε...Προφανώς μπορεί να έτυχε μόνο σε μένα...Απλά το λέω πως έγινε και στις 2 επισκέψεις....Σε φάση να μην μπορώ να πάρω ανάσα για κανά 2-3 μέρες μετά από τον πόνο στο σημείο που πέρασε με το γόνατο...

Κατά τα άλλα...Όμορφη, καλοστεκούμενη με σωματάρα για την ηλικία της (σίγουρα 40αρα)...., μέσα στην καύλα
Θα συμφωνησω και εγω μαζι σου....και σε μενα το ιδιο συνεβει
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Θα συμφωνησω και εγω μαζι σου....και σε μενα το ιδιο συνεβει

Άρα δεν το συνάντησα μόνο εγώ...

Οπότε απλά καλό είναι την επόμενη φορά να της το πούμε πριν το οτιδήποτε να το προσέξει....
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
786
Κριτικές
4
Like
1.027
Πόντοι
86
Άρα δεν το συνάντησα μόνο εγώ...

Οπότε απλά καλό είναι την επόμενη φορά να της το πούμε πριν το οτιδήποτε να το προσέξει....
βγαζει τοσο καυλα το κοριτσι που ξεχνας το πονο!!!...
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Εσεις οι δύο που κάνετε παράπονα για τα γόνατα , μου θυμίζετε την παροιμία που λέει, της κοντής ψωλής της φταίνε οι τρίχες.
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
786
Κριτικές
4
Like
1.027
Πόντοι
86
Εσεις οι δύο που κάνετε παράπονα για τα γόνατα , μου θυμίζετε την παροιμία που λέει, της κοντής ψωλής της φταίνε οι τρίχες.
Μην απομονώνεις συγκεκριμένες φράσεις μόνο. Ανεξάρτητα από τις ευαισθησίες του καθενός το κορίτσι δεν παύει να είναι αστέρι για να μη πω η καλύτερη με διαφορά σε αυτό που προσφέρει!!!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Εσεις οι δύο που κάνετε παράπονα για τα γόνατα , μου θυμίζετε την παροιμία που λέει, της κοντής ψωλής της φταίνε οι τρίχες.

Δεν καταλαβαίνω τι ζόρι τρως εσύ?!?!
Δεν μπορούμε να μιλήσουμε δηλαδή? και να πούμε κάτι πέρα...από τα γλυκόλογα?!?! Και στην τελική δεν είπα και κάτι κακό ούτε την έθιξα την Ζωή!
Και μάλιστα είναι τόσο κυρία που πριν από λίγο μου έστειλε και μήνυμα πως την επόμενη φορά να της ζητήσω χαλαρό για να προσέξει τυχόν τραυματισμό...

Τώρα τι σχέση έχει για η παροιμία σου με το σχόλια που κάναμε .... μόνο εσύ ξέρεις...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Μην απομονώνεις συγκεκριμένες φράσεις μόνο. Ανεξάρτητα από τις ευαισθησίες του καθενός το κορίτσι δεν παύει να είναι αστέρι για να μη πω η καλύτερη με διαφορά σε αυτό που προσφέρει!!!

Η κοπέλα είναι αστέρι ασυζητητί...
Απλά προφανώς ήθελα κάτι πιο απαλό στην πλάτη ίσως δεν αντέχει το βάρος η δική μου
μάλιστα είναι τόσο αστέρι η Ζωή που μου ζήτησε συγγνώμη σε μήνυμα και μου ζήτησε την επόμενη φορά πολύ ευγενικά να της ζητήσω πιο χαλαρό και να της το τονίσω...Εξαιρετική κίνηση από μέρους της....
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
786
Κριτικές
4
Like
1.027
Πόντοι
86
Η κοπέλα είναι αστέρι ασυζητητί...
Απλά προφανώς ήθελα κάτι πιο απαλό στην πλάτη ίσως δεν αντέχει το βάρος η δική μου
μάλιστα είναι τόσο αστέρι η Ζωή που μου ζήτησε συγγνώμη σε μήνυμα και μου ζήτησε την επόμενη φορά πολύ ευγενικά να της ζητήσω πιο χαλαρό και να της το τονίσω...Εξαιρετική κίνηση από μέρους της....
παρομοιως, εξαιρετικη συμπεριφορα εκ μερους της και 1000 μπραβο της
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.189
Πόντοι
2.310
Σοβαρή επαγγελματίας - Αξιοπρεπής άνθρωπος - ΚΥΡΙΑ
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Πω πω ρε παιδιά... μην πούμε μια κουβέντα αμέσως αρπάζεστε...
 

nikos_87

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2017
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Παιδιά να ρωτήσω κάτι.. Είμαι νέος στο χώρο και θέλω ένα καλό κορμί για b2b και φραπέ.. Καλύτερα στη Ζωή ή Σινώπης, Δημοκρίτου κτλ;
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
34
Like
3.080
Πόντοι
4.365
Παιδιά να ρωτήσω κάτι.. Είμαι νέος στο χώρο και θέλω ένα καλό κορμί για b2b και φραπέ.. Καλύτερα στη Ζωή ή Σινώπης, Δημοκρίτου κτλ;

Εδώ καλά είσαι.. Σαφώς πιο προσεγμένες υπηρεσίες
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Παιδιά να ρωτήσω κάτι.. Είμαι νέος στο χώρο και θέλω ένα καλό κορμί για b2b και φραπέ.. Καλύτερα στη Ζωή ή Σινώπης, Δημοκρίτου κτλ;

Και η Νταϊάνα στη Λυκαβηττού κάνει πάρα πολύ καλό Β2Β με φραπε. Βέβαια κοστίζει αρκετά.
Επίσης να επισημάνω οτι έχω πάνω απο χρόνο να πάω εκεί και δεν ξέρω πλεον αν εξακολουθεί να δουλεύει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom