Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.629
Κριτικές
36
Like
35.206
Πόντοι
18.565
Εγω κολλησα στα 45. Ειναι η ηλικια που μικρες και μεγαλες νομιζουν πως βρηκαν τον ιδανικο μαλακα. :grin:
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Η ιδανική γυναίκα πρέπει να έχει κορμί 20άρας, φάτσα 30άρας, εμπειρίες 40άρας, μυαλό αχιβάδας...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.629
Κριτικές
36
Like
35.206
Πόντοι
18.565
Και να ειναι και μουγγη :grin: Μεγαλο προσον αυτο.
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Και να ειναι και μουγγη :grin: Μεγαλο προσον αυτο.

μουγγες εχει πολλες η ταιλανδη παντως...θυμαμαι σε ενα γκογκο παταγια ο φιλος μου και η μουγγη εκαναν τα παζαρια ενα ενα χαρτι με στυλο.
Ξεραθηκα στο γελιο...
 

GIORGAROS1975

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
47
Κριτικές
9
Like
81
Πόντοι
0
Ενδιαφέρομαι για ταξιδάκι Ταϊλάνδη, δεν έχω ξαναπάει, ψάχνω συναγωνιστή για παρέα, όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει.
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Μιας και  ήδη κάποιοι από εδώ μέσα κλαίνε ένα σεβαστό ποσό και για λόγους που δεν γνωρίζω  σιωπούν εδώ μέσα.
1. Ας προσέχουν ιδιαίτερα  τους  Έλληνες που θα τους προτείνουν  συνεταιρισμό η  επένδυση σε ακίνητα η  επιχειρήσεις.
2. Καμία   επένδυση δεν μπορεί να γίνει χωρίς την συμμετοχή δικηγορικού η λογιστικού γραφείου με  ειδικότητα στην  ρύθμιση  επιχειρήσεων  και  πάντα  μέσα στα επιτρεπόμενα  όρια
3. Καμία επένδυση δεν εξασφαλίζει βίζα εργασίας εκτός επενδύσεων πάνω από ένα απαγορευτικό ποσό στην σημερινή κατάσταση.


The Thai Company Ownership Issue

This is the one sticking point that stands out.

The laws in Thailand are pretty nationalistic. In the vast majority of cases, the company must be "majority owned" by Thais, in terms of shareholders. This means that the company can be no more that 49% foreign owned. Sometimes, it is a maximum of 39% foreign ownership, for practical reasons. In most cases it's 49% foreign owned.

This is by far the most serious issue for the largest number of foreigners.

The exceptions -- majority foreign ownership -- require an Alien Business License a.k.a. a Foreign Business License from the Ministry of Commerce, normally granted with the blessings of the Board of Investment (BoI) on the basis of very large investments of money, very large numbers of Thais employed, and/or exceptionally strategic transfer of technology to Thais (such as in the energy field). There are also American Treaty Companies, which I will discuss later on this page. The ability to set up either kind of company depends on the sector of business you are in, and other factors.


 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Ενδιαφέρομαι για ταξιδάκι Ταϊλάνδη, δεν έχω ξαναπάει, ψάχνω συναγωνιστή για παρέα, όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει.
Πηγαινε να χορτασει το ματι σου γυφταραιους ινδους στα μασατζιδικα  :grin: με τις μουστακες τους απελπισμενοι για γυναικεια σαρκα,κοντευα να ξερασω οταν τους εβλεπα  :2funny: χιλιες φορες χειροτεροι απο τους λιγουρηδες τους αραβες.
Η ολη φαση ομως με τον καιρο και το μερος αξιζει για επισκεψη,καλα να περασεις.
 

namoro

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2015
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Yπαρχει ενας γκομενοφυλακας στην γωνια Buakhao @soi 15...εκει ειναι ενα σταντ που πουλαει καφεδες και το δουλευει μια γκομενιτσα...Λοιπον ο τυπος,Ελληνας βεβαια, καθεται παραδιπλα και αν καποιος πειραξει την γκομενα η της κανει παρατηρηση για την εξυπηρετηση,του την πεφτει για τσαμπουκα!!ειναι ακριβως διπλα απο το 7/11 και απεναντι απο το Ιταλικο!!!
Μιλαμε για χαλια αδιορθωτα!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
Πηγαινε να χορτασει το ματι σου γυφταραιους ινδους στα μασατζιδικα  :grin: με τις μουστακες τους απελπισμενοι για γυναικεια σαρκα,κοντευα να ξερασω οταν τους εβλεπα  :2funny: χιλιες φορες χειροτεροι απο τους λιγουρηδες τους αραβες.
Η ολη φαση ομως με τον καιρο και το μερος αξιζει για επισκεψη,καλα να περασεις.
ελα τωρα θα σε πουν ρατσιστα .......τα συχαμενα ποντικοκουραδα οι αραβοπακοτουρκοινδοι ειναι για πολλα χρονια τωρα ΜΟΝΙΜΗ ΜΟΛΥΝΣΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΟΝΤΟΣ στην περιοχη....ακολουθουν ΟΙ ΕΛΛΕΙΝΟΙ ΒΡΩΜΟΚΙΝΕΖΟΙ και φυσικα ΟΙ ΡΩΣΟΙ ΠΟΥ ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΕΙΝΟΥΝ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
Yπαρχει ενας γκομενοφυλακας στην γωνια Buakhao @soi 15...εκει ειναι ενα σταντ που πουλαει καφεδες και το δουλευει μια γκομενιτσα...Λοιπον ο τυπος,Ελληνας βεβαια, καθεται παραδιπλα και αν καποιος πειραξει την γκομενα η της κανει παρατηρηση για την εξυπηρετηση,του την πεφτει για τσαμπουκα!!ειναι ακριβως διπλα απο το 7/11 και απεναντι απο το Ιταλικο!!!
Μιλαμε για χαλια αδιορθωτα!
ωραια οταν παω θα τον περασω ενα τσεκαρισμα χωρις να καταλαβει οτι ειμαι ελληνας.....γερμανικα θα του την πεσω για να στραβωσει πιο πολυ
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
ελα τωρα θα σε πουν ρατσιστα .......τα συχαμενα ποντικοκουραδα οι αραβοπακοτουρκοινδοι ειναι για πολλα χρονια τωρα ΜΟΝΙΜΗ ΜΟΛΥΝΣΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΟΝΤΟΣ στην περιοχη....ακολουθουν ΟΙ ΕΛΛΕΙΝΟΙ ΒΡΩΜΟΚΙΝΕΖΟΙ και φυσικα ΟΙ ΡΩΣΟΙ ΠΟΥ ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΕΙΝΟΥΝ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ
Οι ρωσσοι σε λιγο ετσι οπως παει η οικονομια τους θα εξαφανιστουν απο παντου  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom