Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
εγω παντως παιδια πηδηξα μια 34αρα τις προαλλες και μου δωσε 200 ευρω με πληρωσε και χοτελ και φαγητα...
Αλλα εγινε τοσο κολτσιδα που την ξαποστειλα ενω με ειχε πει να με χορηγουσε σε πολλα θεματα αν δεν ημουν καλα.
Μαρτυς μου ο Στεφαν...
Ειχε καλο σωμα φατσα μετρια αλλα με σπαγε ταρχιδια.δεν αντεξα.
Μακαρι να ηταν λιγο πιο ΟΚ μπας και με πηγαινε και κανα ταξιδι.
Και στο σεξ ξενερωτη μονο στα τεσσερα ηταν καλη.Τουλαχιστον το καλο ηταν που με τα ηπιε ολα αλλα και τσιμπουκι καλο δεν εκανε.

Ενιωσα για μια ημερα Ταιλανδεζα και εγω..........και με πηρε και short...ημουν απο τις ξινες ταιλανδεζες.

Μετα απο αυτην πονηρευτικα και αρχισα να  ψαχνω μιλφ απο τοτες πηδηξα αλλες 5 ηλικιες 45-46-51-34-28 αλλα απο αυτες χαιρι δεν ειδα. μονο καλο σεξ.Επισης η αλλη 34αρα παλι με κερασε και με πηγε σπιτι της ειχε αγορασει κρασια και μετα με κερασε παλι φαι.
Τελικα κατεληξα με το πιπινι μου το 23χρονο που μαρεσει και πιο πολυ απολες φυσικα και τις εκανα και περα.

Πρεπει να βαραω ταριφα shortaki 8000 baht ενα 3ωρο.

Ενα συμπερασμα που εβγαλα ειναι οτι απο 34 και ανω ηλικιες και ειδικα παντρεμενες ψαχνονται παρα πολυ να γαμηθουνε.Σε ενα σημειο δεν ηξερα με ποια να πρωτοπαω.τωρα σταματησα να ψαχνομε γιατι μετακινησεις και συναντησεις θελουν και λεφτα.μονο αν αξιζε καποια πολυ.

Πρεπει να βαραω ταριφα shortaki 8000 baht το 3ωρο+φαγητο,ποτακια κτλ   :2funny: :2funny: :2funny:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
Κυριοι
Καλα ειναι τα σεντονια, οταν ειναι και καλογραμμενα. Αλλα η λεξη κλειδι πισω απο ολα αυτα νομιζω ειναι μια. ΜΟΝΑΞΙΑ.
Και να θυμισω ενα στιχο απο ενα παληο τραγουδι, του Χατζη νομιζω:
" Σπουδαιοι ανθρωποι αλλα
  η μοναξια τους παγωνει
  πηγαινουνε στο σινεμα
  για να μη νοιωθουνε μονοι."
Τοτε, τωρα πανε Ταυλανδη ή οπου.
τωρα τα ειπες ολα σε 2 γραμμες
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
εγω παντως παιδια πηδηξα μια 34αρα τις προαλλες και μου δωσε 200 ευρω με πληρωσε και χοτελ και φαγητα...
Αλλα εγινε τοσο κολτσιδα που την ξαποστειλα ενω με ειχε πει να με χορηγουσε σε πολλα θεματα αν δεν ημουν καλα.
Μαρτυς μου ο Στεφαν...
Ειχε καλο σωμα φατσα μετρια αλλα με σπαγε ταρχιδια.δεν αντεξα.
Μακαρι να ηταν λιγο πιο ΟΚ μπας και με πηγαινε και κανα ταξιδι.
Και στο σεξ ξενερωτη μονο στα τεσσερα ηταν καλη.Τουλαχιστον το καλο ηταν που με τα ηπιε ολα αλλα και τσιμπουκι καλο δεν εκανε.

Ενιωσα για μια ημερα Ταιλανδεζα και εγω..........και με πηρε και short...ημουν απο τις ξινες ταιλανδεζες.

Μετα απο αυτην πονηρευτικα και αρχισα να  ψαχνω μιλφ απο τοτες πηδηξα αλλες 5 ηλικιες 45-46-51-34-28 αλλα απο αυτες χαιρι δεν ειδα. μονο καλο σεξ.Επισης η αλλη 34αρα παλι με κερασε και με πηγε σπιτι της ειχε αγορασει κρασια και μετα με κερασε παλι φαι.
Τελικα κατεληξα με το πιπινι μου το 23χρονο που μαρεσει και πιο πολυ απολες φυσικα και τις εκανα και περα.

Πρεπει να βαραω ταριφα shortaki 8000 baht ενα 3ωρο.

Ενα συμπερασμα που εβγαλα ειναι οτι απο 34 και ανω ηλικιες και ειδικα παντρεμενες ψαχνονται παρα πολυ να γαμηθουνε.Σε ενα σημειο δεν ηξερα με ποια να πρωτοπαω.τωρα σταματησα να ψαχνομε γιατι μετακινησεις και συναντησεις θελουν και λεφτα.μονο αν αξιζε καποια πολυ.

Πρεπει να βαραω ταριφα shortaki 8000 baht το 3ωρο+φαγητο,ποτακια κτλ  :2funny: :2funny: :2funny:
εγω στο ειπα
οποιος αντεχει καμενα χαρτια 35+ (εως 35 περιπου γιατι οι ελληνιδες ειναι γριες απο τα 30) και μυλος που τα αλεθει ολα αλλα αντεχει και την παρανοια που διακατεχει αυτες τις προχωρημενες ηλικιες στις γυναικες , τοτε μπορει αν οχι να βγαλει λεφτα , να περναει καλα
εγω δεν το εχω ουτε με σφαιρες τις βλεπω σαν θεια η μανα μου
βεβαια υπαρχουν και ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ χιλιαδες εκατονταδες χιλιαδες που ειναι ασχημολαγνοι βρωμιαρολαγνοι γριαλαγνοι ...μιλαμε για ελλαδα
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Κυριοι
Καλα ειναι τα σεντονια, οταν ειναι και καλογραμμενα. Αλλα η λεξη κλειδι πισω απο ολα αυτα νομιζω ειναι μια. ΜΟΝΑΞΙΑ.
Και να θυμισω ενα στιχο απο ενα παληο τραγουδι, του Χατζη νομιζω:
" Σπουδαιοι ανθρωποι αλλα
   η μοναξια τους παγωνει
   πηγαινουνε στο σινεμα
   για να μη νοιωθουνε μονοι."
Τοτε, τωρα πανε Ταυλανδη ή οπου.
Μπορεί η μοναξιά να είναι η κυριώτερη-κεντρικότερη αιτία αλλά πιστεύω δεν είναι η μόνη.

Στα ''σεντόνια'' που έγραψα έβαζα και κάποιες άλλες αιτίες. Τις παραθέτω πάλι σε συντομία.

Μοναξιά, Αποξένωση, Ελλειψη Κοινωνικότητας και Επικοινωνίας, Ασχημη εμφάνιση, Ελλειψη αυτοπεποίθησης, Ηλιθιότητα σε βαθμό μαλακίας, Στρεβλώσεις από τη τάση τους να αγοράζουν τα πάντα στη ζωή τους ακόμη και πράγματα που δεν αγοράζονται κλπ

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
εγω στο ειπα

βεβαια υπαρχουν και ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ χιλιαδες εκατονταδες χιλιαδες που ειναι ασχημολαγνοι βρωμιαρολαγνοι γριαλαγνοι ...μιλαμε για ελλαδα
:rockon: :rockon: :rockon:

Η απλά μιλφάκηδες να συμπληρώσω.

Και οι περισσότεροι μιλφάκηδες είναι συνήθως νεαρής ηλικίας. Οταν τα νειάτα τα εχει κάποιος δεδομένα ''πειραματιζεται'' με μεγαλύτερες ηλικίες θέλοντας να πάρει εμπειρίες.

Αντίθετα οι περισσότεροι άντρες πιπινολάτρες είναι σχετικά μεγαλύτερης ηλικίας.

Απο όλα έχει ο μπαξές !! :hi: :hi:

 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Μπορεί η μοναξιά να είναι η κυριώτερη-κεντρικότερη αιτία αλλά πιστεύω δεν είναι η μόνη.

Στα ''σεντόνια'' που έγραψα έβαζα και κάποιες άλλες αιτίες. Τις παραθέτω πάλι σε συντομία.

Μοναξιά, Αποξένωση, Ελλειψη Κοινωνικότητας και Επικοινωνίας, Ασχημη εμφάνιση, Ελλειψη αυτοπεποίθησης, Ηλιθιότητα σε βαθμό μαλακίας, Στρεβλώσεις από τη τάση τους να αγοράζουν τα πάντα στη ζωή τους ακόμη και πράγματα που δεν αγοράζονται κλπ

Σωστοτατα απλα νομιζω η μοναξια ειναι η κυρια αιτια και συνεπικουρουμενη απο τη ηλιθιοτητα και τα αλλα που περιγραφεις ειναι συνδυασμος που σκοτωνει,
Ανθρωπους και καταθεσεις.

Το ¨σεντονια¨δεν το εγραψα κακοπιστα προς αποφυγη παρεξηγησης :grin:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.696
Κριτικές
36
Like
35.434
Πόντοι
18.565
:rockon: :rockon: :rockon:

Η απλά μιλφάκηδες να συμπληρώσω.

Και οι περισσότεροι μιλφάκηδες είναι συνήθως νεαρής ηλικίας. Οταν τα νειάτα τα εχει κάποιος δεδομένα ''πειραματιζεται'' με μεγαλύτερες ηλικίες θέλοντας να πάρει εμπειρίες.

Αντίθετα οι περισσότεροι άντρες πιπινολάτρες είναι σχετικά μεγαλύτερης ηλικίας.

Απο όλα έχει ο μπαξές !! :hi: :hi:
Καποιοι εχουν και καποια συμπλεγματα-βιωματικα που τους εχουν μεινει απο την παιδικη ηλικια. Εγω για παραδειγμα οταν ειμουν 7-8 χρονων ειχα μια θεια (ξαδερφη της μητερας μου) που ερχοταν να μεινει στο λειομενο που ειχε η οικογενεια μου τα καλοκαιρια στη Ραφηνα. Με εβαζε ,λογω ελλειψης χωρου και κρεβατιων, και κοιμομουνα μεσημερι-βραδυ μαζι της. Φοραγε ενα κομπινεζον μονο και καμμια φορα οταν εκανε πολυ ζεστη τα μεσημερια και ο πατερας μου ητανε στη δουλεια του ζτην Αθηνα το εβγαζε. Κοιμομουν (τροπος του λεγειν) επανω στα απαλα μπουτια της και αποχαυνονωμουνα μεσα στην αγκαλια της.
Απο τοτσ μου εχει μεινει αποθημενο αυτη η ηλικια 30-35, αν και τωρα που μεγαλωσα αρχισα να βρισκ χαρες και σε ακομα μεγαλυτερες ηλικιες 40-45.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Καποιοι εχουν και καποια συμπλεγματα-βιωματικα που τους εχουν μεινει απο την παιδικη ηλικια. Εγω για παραδειγμα οταν ειμουν 7-8 χρονων ειχα μια θεια (ξαδερφη της μητερας μου) που ερχοταν να μεινει στο λειομενο που ειχε η οικογενεια μου τα καλοκαιρια στη Ραφηνα. Με εβαζε ,λογω ελλειψης χωρου και κρεβατιων, και κοιμομουνα μεσημερι-βραδυ μαζι της. Φοραγε ενα κομπινεζον μονο και καμμια φορα οταν εκανε πολυ ζεστη τα μεσημερια και ο πατερας μου ητανε στη δουλεια του ζτην Αθηνα το εβγαζε. Κοιμομουν (τροπος του λεγειν) επανω στα απαλα μπουτια της και αποχαυνονωμουνα μεσα στην αγκαλια της.
Απο τοτσ μου εχει μεινει αποθημενο αυτη η ηλικια 30-35, αν και τωρα που μεγαλωσα αρχισα να βρισκ χαρες και σε ακομα μεγαλυτερες ηλικιες 40-45.

Σου προτείνω το  Malena με την Monica Belluci στα καλά της !!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
εγω παντως παιδια πηδηξα μια 34αρα τις προαλλες και μου δωσε 200 ευρω με πληρωσε και χοτελ και φαγητα...

Ενιωσα για μια ημερα Ταιλανδεζα και εγω..........και με πηρε και short...ημουν απο τις ξινες ταιλανδεζες.

Τελικα κατεληξα με το πιπινι μου το 23χρονο που μαρεσει και πιο πολυ απολες φυσικα και τις εκανα και περα.

Πρεπει να βαραω ταριφα shortaki 8000 baht ενα 3ωρο.

Τα λεφτά

Ο έρωτας.

Και η επιρροή απο τη Ταιλάνδη.


ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ !!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
:rockon: :rockon: :rockon:

Η απλά μιλφάκηδες να συμπληρώσω.

Και οι περισσότεροι μιλφάκηδες είναι συνήθως νεαρής ηλικίας. Οταν τα νειάτα τα εχει κάποιος δεδομένα ''πειραματιζεται'' με μεγαλύτερες ηλικίες θέλοντας να πάρει εμπειρίες.

Αντίθετα οι περισσότεροι άντρες πιπινολάτρες είναι σχετικά μεγαλύτερης ηλικίας.

Απο όλα έχει ο μπαξές !! :hi: :hi:
ελα χαχα θα το ελεγα αλλα συπμαθω μερικους απο αυτους και δεν θελω να παρεξηγηθουν
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
Σωστοτατα απλα νομιζω η μοναξια ειναι η κυρια αιτια και συνεπικουρουμενη απο τη ηλιθιοτητα και τα αλλα που περιγραφεις ειναι συνδυασμος που σκοτωνει,
Ανθρωπους και καταθεσεις.

Το ¨σεντονια¨δεν το εγραψα κακοπιστα προς αποφυγη παρεξηγησης :grin:
δεν θα το ελεγα ηλιθιοτητα αλλα εξαναγκασμος αν απο χαρακτηρα ειναι καποιος μοναχικος.....οσο για την ταση να τα αγοραζει ολα καποιος ναι , ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ-ΜΑΛΑΚΙΑ-ΑΧΡΗΣΤΙΑ
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
Καποιοι εχουν και καποια συμπλεγματα-βιωματικα που τους εχουν μεινει απο την παιδικη ηλικια. Εγω για παραδειγμα οταν ειμουν 7-8 χρονων ειχα μια θεια (ξαδερφη της μητερας μου) που ερχοταν να μεινει στο λειομενο που ειχε η οικογενεια μου τα καλοκαιρια στη Ραφηνα. Με εβαζε ,λογω ελλειψης χωρου και κρεβατιων, και κοιμομουνα μεσημερι-βραδυ μαζι της. Φοραγε ενα κομπινεζον μονο και καμμια φορα οταν εκανε πολυ ζεστη τα μεσημερια και ο πατερας μου ητανε στη δουλεια του ζτην Αθηνα το εβγαζε. Κοιμομουν (τροπος του λεγειν) επανω στα απαλα μπουτια της και αποχαυνονωμουνα μεσα στην αγκαλια της.
Απο τοτσ μου εχει μεινει αποθημενο αυτη η ηλικια 30-35, αν και τωρα που μεγαλωσα αρχισα να βρισκ χαρες και σε ακομα μεγαλυτερες ηλικιες 40-45.
πιπινολατρη μου εσυ !!! χαχαχα εισωραιος
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
:rockon: :rockon: :rockon:

Η απλά μιλφάκηδες να συμπληρώσω.

Και οι περισσότεροι μιλφάκηδες είναι συνήθως νεαρής ηλικίας. Οταν τα νειάτα τα εχει κάποιος δεδομένα ''πειραματιζεται'' με μεγαλύτερες ηλικίες θέλοντας να πάρει εμπειρίες.

Αντίθετα οι περισσότεροι άντρες πιπινολάτρες είναι σχετικά μεγαλύτερης ηλικίας.

Απο όλα έχει ο μπαξές !! :hi: :hi:

Εγω παντα με εξιταρε να παω με μεγαλυτερες και τα καταφερα σε εξι μηνες να παω με 3 βασικα...αλλα βλεπω δεν μπορεις να συννενοηθεις καλα και με την εσπαγε..πιο καλα συννενοησε με 20χρονο....αλλα κατεληξα οτι σαν το νεο αιμα δεν εχει...καλο και το μιλφ που κ που αλλα ως εκει...
και να πω ηταν καλα μιλφ οχι τιποτα σαβουρια..αν θα μπορουσα να βαλω φωτος θα παθαινατε ζημια.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Εγω παντα με εξιταρε να παω με μεγαλυτερες και τα καταφερα σε εξι μηνες να παω με 3 βασικα...αλλα βλεπω δεν μπορεις να συννενοηθεις καλα και με την εσπαγε..πιο καλα συννενοησε με 20χρονο....αλλα κατεληξα οτι σαν το νεο αιμα δεν εχει...καλο και το μιλφ που κ που αλλα ως εκει...
και να πω ηταν καλα μιλφ οχι τιποτα σαβουρια..αν θα μπορουσα να βαλω φωτος θα παθαινατε ζημια.

Η αληθεια ειναι οτι τα πουρα κσι ιδιως τα παντρεμενα πουρα απο τοτε που "ανακαλυψαν" τη τεχνολογια εχουν ξεσαλωσει.

Και πραγματι καποια απο αυτα ειναι και αξιολογα και σου μπαινει ο διαολος μαζι τους.

Κατι τετοιες μαλακιες κανω τελευταια και εγώ.
Αν με παρουν χαμπαρι Θα με βρουν σε κανενα χαντακι.
Θελει προσοχη.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Η αληθεια ειναι οτι τα πουρα κσι ιδιως τα παντρεμενα πουρα απο τοτε που "ανακαλυψαν" τη τεχνολογια εχουν ξεσαλωσει.

Και πραγματι καποια απο αυτα ειναι και αξιολογα και σου μπαινει ο διαολος μαζι τους.

Κατι τετοιες μαλακιες κανω τελευταια και εγώ.
Αν με παρουν χαμπαρι Θα με βρουν σε κανενα χαντακι.
Θελει προσοχη.
Ο τολμων γαμα!
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Η αληθεια ειναι οτι τα πουρα κσι ιδιως τα παντρεμενα πουρα απο τοτε που "ανακαλυψαν" τη τεχνολογια εχουν ξεσαλωσει.

Και πραγματι καποια απο αυτα ειναι και αξιολογα και σου μπαινει ο διαολος μαζι τους.

Κατι τετοιες μαλακιες κανω τελευταια και εγώ.
Αν με παρουν χαμπαρι Θα με βρουν σε κανενα χαντακι.
Θελει προσοχη.

Θα σε πω περιπετειες δικες μου μια μερα...οντως με την τεχνολογια ξεσαλωσαν ξεφυγαν με λιγα λογιΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom