Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225

Tι εκπληξη σου προκαλεί αυτο; Στην Πατταγια το προφυλακτικο ειναι η εξαιρεση και όχι ο κανόνας. Δεν ξερω εγω εστω και έναν στα τόσα πολλά χρόνια που πηγαίνω, κάποιον ο οποίος κράτησε γυναίκα πάνω από 3 βράδια και συνέχισε με καπότα μετά το 3 βράδυ.

Σήμερα αυτό το σάιτ που λεγεται pamediakopes.gr με έκανε να βλαστημήσω. Εχει ακόμη τιμη Αθήνα Μπαγκόγκ 335 ευρώ για ημερομηνίες 17.6 με 14.7, όλο το πρωί προσπαθούσα την κλείσω την θέση, στο τέλος πήρα τηλέφωνο, αρχ...α τέτοια τιμή υπάρχει. Τηλεφωνήτρια μου είπε ότι δεν ενημερώθηκε το σάιτ λεγς και γινεται αυτό manual. Απαράδεκτοι έχασα όλο το πρωινο μου.

Θα έβλεπα και το Κιεβο κατακαλόκαιρο να δω πόσο ψηλά έχουν οι Ουκρανές το μίνι.  >:(
 

aomatosnyxtas

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ελπιζω να κανεις πλακα για την μη χρηση προφυλακτικου απο ατομα που πηγαινουν πατταγια!!!!!!!!
αλλιως ας μετονομαστει σε kamikazi-sex trip.
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
ελπιζω να κανεις πλακα για την μη χρηση προφυλακτικου απο ατομα που πηγαινουν πατταγια!!!!!!!!
αλλιως ας μετονομαστει σε kamikazi-sex trip.
Σε πολλά άτομα που τους πρότεινα πάμε να κάνουμε μαζί τεστ (HIV + ηπατίτιδα, χλαμμύδια, έρπης, κονδυλώματα κλπ), 2000 μπατ συνολικά, αρνήθηκαν διότι μετά τόσα πολλά ακάποτα φοβούνται τα αποτελέσματα. Κυρίως κάτι Εγγλέζοι φίλοι εκεί έχουν κάνει εκατοντάδες ακάποτα και συνεχίζουν απτόητοι.

Πριν λίγες ημέρες πουτάνα στην Βάθης, που κάνει πεζοδρόμιο, μου είπε, αν θέλεις κώλο θα βάλεις καπότα, για μουνί δεν πειράζει.... Παντού έχουμε ξεφύγει.

Εαν κανείς πετάει από Ταυλάνδη μέσα Ιουλίου με Aerosvit ας στειλει πμ. Ψάχνω παρέα στην επιστροφή να δούμε μαζί Κίεβο για 10 ώρες. Δεν έχω ακόμη εισιτήριο , το προσαρμόζω ανάλογα.
 

Επισκέπτης
Tι εκπληξη σου προκαλεί αυτο; Στην Πατταγια το προφυλακτικο ειναι η εξαιρεση και όχι ο κανόνας. Δεν ξερω εγω εστω και έναν στα τόσα πολλά χρόνια που πηγαίνω, κάποιον ο οποίος κράτησε γυναίκα πάνω από 3 βράδια και συνέχισε με καπότα μετά το 3 βράδυ.

Σήμερα αυτό το σάιτ που λεγεται pamediakopes.gr με έκανε να βλαστημήσω. Εχει ακόμη τιμη Αθήνα Μπαγκόγκ 335 ευρώ για ημερομηνίες 17.6 με 14.7, όλο το πρωί προσπαθούσα την κλείσω την θέση, στο τέλος πήρα τηλέφωνο, αρχ...α τέτοια τιμή υπάρχει. Τηλεφωνήτρια μου είπε ότι δεν ενημερώθηκε το σάιτ λεγς και γινεται αυτό manual. Απαράδεκτοι έχασα όλο το πρωινο μου.

Θα έβλεπα και το Κιεβο κατακαλόκαιρο να δω πόσο ψηλά έχουν οι Ουκρανές το μίνι.  >:(
Εχεις απολυτο δικιο!!κανενας μετα απο λιγο διαστημα δεν βαζει καποτα!!πολλοι δε και την πρωτη φορα..αλλα μου αρεσει οτι ολοι το παιζουν μυξοπαρθενες και ταχα δεν ξερουν!!!και απο αυτους που δινουν συμβουλες να φοβασθαι!!
Στο μασατζιδικο που ειχαμε με τον James σχεδον ολοι οι πελατες οσοι βεβαια θελαν να γαμησουν μετα,προσφεραν και παραπανω χρηματα για να γαμησουν ακοποτα!!!πολλες απο τις γκομενες δεν δεχονταν αλλα μετα 3-4 φορες το καναν σκετο..Επισης καποια διαστηματα υπηρχαν και 1-2 τραβελια και εκει το ιδιο και μαλιστα πηδαγαν και τους πελατες χωρις καποτα γιατι το ζηταγαν οι ιδιοι!!!
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
λορδε μιμικο καλησπερα

κανονιστε για κανα φαγητο μετα το 3μερο καπου κεντρικα  να πουμε καμμια παπαρια
 

Επισκέπτης
Ξυπνησα εχτες το πρωι ελλαδα κ μου την εδωσε εκλεισα εισητηριο για την ιδια μερα και μολις εφτασα στο hotel ταλαιπωρημενος!!

δυστυχως δεν κοιμηθηκα λεπτο... full το αεροπλανο
Φιλε καλα να περασεις!!!για δουλεια κατω που ρωτησες,δεν θαλεγα οτι τωρα ειναι η καλυτερη περιοδο με το Baht τοσο ψηλα και τις τιμες γενικα στα υψη,εκτος αν πιστευεις οτι εχουν δρομο ακομη!!!μετα πρεπει να φτιαξεις η να μπεις σε of shore δεν αξιζει το 51-49.καιεπισης μακρυα απο Ελληνα συνεργασια γιατι θα υπαρχει γκρινια αντιζηλια και καχυποψια,εκτος αν τον ξερεις απο πριν καλα!!πληροφοριακα παντως κατω παιζει πολυ, απο ξενους βεβαια, το Αγγλασαξονικο λομπυ για συγκεκριμενους λογους,και οι ρωσοι βεβαια τωρα τελευταια αλλα αυτοι ....μακρυα!!!!!
 

rovespieros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
[quote ]


Σήμερα αυτό το σάιτ που λεγεται pamediakopes.gr με έκανε να βλαστημήσω. Εχει ακόμη τιμη Αθήνα Μπαγκόγκ 335 ευρώ για ημερομηνίες 17.6 με 14.7, όλο το πρωί προσπαθούσα την κλείσω την θέση, στο τέλος πήρα τηλέφωνο, αρχ...α τέτοια τιμή υπάρχει. Τηλεφωνήτρια μου είπε ότι δεν ενημερώθηκε το σάιτ λεγς και γινεται αυτό manual. Απαράδεκτοι έχασα όλο το πρωινο μου.

  >:(
[/quote]

τα χα γραψει.........
καφριλα....
λεσ και ειμαστε ζωα....
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.611
Κριτικές
36
Like
35.096
Πόντοι
18.565
Eν τελη αποδεικνυεσαι "κρυφος" σεντερ φορ,ταχυτατος και γκολτζης  :rockon:   :2funny:
Μπικου ετοιμασε βαλιτσες και ελα αμεσως Ταυλανδη γιατι καποιος κοινος γνωστος εδω σε περιμενει πως και πως να κανετε παιχνιδι. Εχει βλαστημησει την ωρα και την στιγμη που με γνωρισε γιατι τον εχω πρηξει στη φυσιολατρεια. Σημερα ομως τον λυπηθηκα και τον αφησα ελευθερο υπηρεσιας να παει σε κανενα αγκογκο. ;)
 

karabe

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
216
Like
0
Πόντοι
1
Καιρο εχω να γραψω
f16 - mimiko σας πεθυμησα
Εχω και καιρο να κατεβω...... :'(
Αλλα ευτυχως εχω συνεχεια επισκεψεις  ;)
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Μπικου ετοιμασε βαλιτσες και ελα αμεσως Ταυλανδη γιατι καποιος κοινος γνωστος εδω σε περιμενει πως και πως να κανετε παιχνιδι. Εχει βλαστημησει την ωρα και την στιγμη που με γνωρισε γιατι τον εχω πρηξει στη φυσιολατρεια. Σημερα ομως τον λυπηθηκα και τον αφησα ελευθερο υπηρεσιας να παει σε κανενα αγκογκο. ;)
H βαλιτσα μολις εκλεισε
Την Κυριακη τετοια ωρα (ταιλανδης),η παρεα θα ειναι μεγαλη και... "ποικοιλοχρωμη" :grin:

Κριμα που δεν θα συναντηθουμε Κ-γερε.    Στρος Καν θελοντος στο επομενο ταξιδι  :rockon:
 

jmtms51

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
23
Κριτικές
27
Like
6
Πόντοι
10
σαβατο μεσημερι αναχωρηση για πουκετ
καλα :knockinb: συναγωνιστες
 

Επισκέπτης
!!!Κινητα δεν εχετε για τα φαγητα σας και δεν ξερω τι αλλο?πρεπει να τα μαθαινουμε ολοι?
τελος παντων..αν ειναι προσκληση..Θελετε να ελθει να σας κανει παρεα και ενας αντιδραστικος?που ξερεις μπορει να βγει και κατι καλο!!!!!
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
!!!Κινητα δεν εχετε για τα φαγητα σας και δεν ξερω τι αλλο?πρεπει να τα μαθαινουμε ολοι?
τελος παντων..αν ειναι προσκληση..Θελετε να ελθει να σας κανει παρεα και ενας αντιδραστικος?που ξερεις μπορει να βγει και κατι καλο!!!!!

Ειμαστε ανοιχτοι σε ολους, δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτε και με κανενα.
Τι θα λεγατε κινεζικο στην Ομονοια ή Ταυλανδεζικο στον Πειραια;
Εγω ουτως ή αλλως το πηδημα να ερθω και στα 2 μερη θα το φαω.
Ακουω γνωμες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom