Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
κωστα
δεν σε εχω δει στη δουλεια οσε φορες εχω περασει και ειναι αρκετες πιστεψε με

ειχα ενα τηλ αλλα με μια αλλαγη τηλεφωνου δεν εχω τιποτα

ακη καλησπερα
 

Επισκέπτης
Τελικα εσυ εισαι μεγαλε ε;
Και για πες μας γιατι το εκλεισες.
[/quote
Η νοοτροπια σου και η βλακεια σου  πιστευουν οτι αυτοι οι λιγοι Ελληνες που κανουν δουλειες κατω εχουν μονο σουβλατζιδικα....και φυσικα οχι!!!!Αυτα τα εχουν κατα βασει οι Τουρκοι!!
αλλα εσυ με τι ασχολεισαι και που? και εισαι 5αστερος?
Και φυσικα μπορω να απαντησω και απαντω σε σοβαρους μεσω ΠΜ.Και εκει που πιστευω οτι αξιζει τον κοπο!!!
 

Επισκέπτης
καλησπερα
βρε σεις εδω ειμαστε για ενα κοινο θεμα
το να δημιουργουνται αντιπαραθεσεις μεταξυ μας ειναι μεγαλη παπαρια

στο θεμα μας
ποιος θα μου πει τωρα που ειναι οι καλυτερες να παω και γω να πηδησω αλλα με λιγα λεφτα και ναμην κινδυνευω να αρπαξω τιποτα με τον αερα
λουσιανο  εχεις καμμια φωλια γιατι σε βλεπω πολυ ενημερο να παω και γω γιατι με εχουν πεθανει ολοι με λαθος πληροφοριες
αν δεν μπορεις εσυ κανενας αλλος φιλος που ξερει καλα τα κατατοπια γιατι κατεβαινω σε 10 μερες κατω και θελω να τις αξιοποιησω αναλογα
Φιλε ταυλανδη το μονο σταθερα σιγουρο μερος:Phuket πρωτο κατα τη γνωμη μου ποιοτικα Chiang mai με λιγοτερες επιλογες αλλα καλυτερες και ισως ποιοτικοτερες, Hua hin αρκετα καλο και Pattaya για χυμα καταστασεις!!Βεβαια προσεχε ολα τα αρνητικα που αναφερουμε και για περισοτερα ΠΜ, γιατι οι διαφοροι μας κουραζουν ποικιλοτροπως!!!
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
κωστα
δεν σε εχω δει στη δουλεια οσε φορες εχω περασει και ειναι αρκετες πιστεψε με

ειχα ενα τηλ αλλα με μια αλλαγη τηλεφωνου δεν εχω τιποτα

ακη καλησπερα

Γεια σου ρε Κωστη
Που χαθηκες Φιλε;
Καμμια Σιγκαπουρη παιζει;
 

kliduhos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
144
Like
4
Πόντοι
1
Οι πλουσιοι Ταυλανδοι απολαμβανουν "αλλες" υπηρεσιες...εναντι βεβαια αδρας αμοιβης...

Για να γινουμε λιγο πιο συγκεκριμενοι...
Οι οικονομημενοι Ταυλανδοι, αυτοι που μπορουν να διαθεσουν απο 100€ και πανω για μια short time περιπετεια, θα πανε στα 10-12 πολυτελη μπουρδελα της Μπανγκοκ.
[URL unfurl="true"]http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=el&msa=0&msid=200186257349195325705.00049a9a2abbde603fa1b&ll=13.760735,100.593511&spn=0.093705,0.154324&z=13[/url]
Εκει θα τους περιμενει το μοντελο που θα το εχουν κλεισει απο πριν τηλεφωνικως και θα κανουν την δουλεια διακριτικα και ομορφα.
Την ομορφια ομως μπορει να την απολαυσει και ο φαλανγκ αρκει να μην εχει απαιτησεις για hardcore υπηρεσιες (τουλαχιστον απο την πρωτη συναντηση με την κουκλιτσα της αρεσκειας του).
Οπως μπορει να την απολαυσει και στα G-Clubs με περισσοτερα χρηματα (ας πουμε 10000Β και ανω). Δεν ειναι δυσκολο να κανονισει συναντηση για τα περαιτερω αρκει να ειναι διατεθειμενος να τα ακουμπησει.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Λοιπον
Περα απο τις χαζοπαρεξηγησεις και τις ανοητες εξυπναδες και επειδη πολλοι φιλοι πανε και σε αλλες χωρες πιο δυσκολες να μερικες προφυλαξεις που μπορει να παρει καποιος:
1. Βγαζουμε μερικες φωτοτυπιες απο το διαβατηριο, τη σελιδα με τα στοιχεια μας και του αεροπορικου εισητηριου. Οταν φτασουμε στο ξενοδοχειο κλειδωνουμε στο χρηματοκιβωτιο διαβατηριο και εισητηρια και εχουμε παντα μαζι μας 1 φωτοτυπια του διαβατηριου, τις φωτοτυπιες του εισητηριου τις φυλαμε ξεχωριστα, το ιδιο κανουμε και με τα λεφτα μας, υπολογιζουμε ποσα θελουμε να χαλασουμε ανα ημερα και τα υπολοιπα τα κλεινουμε στο χρηματοκιβωτιο του ξενοδοχειου μαζι με τις πιστωτικες μας καρτες.
2. Παιρνουμε και εχουμε παντα μαζι μας 1 καρτα του ξενοδοχειου που εχει τη διευθυνση στη γλωσσα της χωρας που ειμαστε και τη δειχνουμε στον ταξιτζη εαν δεν μπορουμε να συνενοηθουμε.
3. Εαν θελουμε να μετακινηθουμε με ταξι ζηταμε ΠΑΝΤΑ απο το ξενοδοχειο να μας καλεσει ταξι αφου τους εχουμε πει που θελουμε να παμε, ετσι υπαρχει αρχειο του ποτε φυγαμε, με ποιον και που θελαμε να παμε.
4. Εαν θελουμε να φυγουμε απο το μερος που ειμαστε, εστιατοριο, μαγαζι, μασαζ κλπ τους ζηταμε να καλεσουν ταξι αναφεροντας το που θελουμε να παμε, για τους ιδιους λογους που ανεφερα πιο πανω.
5. Δεν πινουμε ποτε για να μεθυσουμε οταν ειμαστε σε μερος που δεν το ξερουμε ή δεν νοιωθουμε ανετα, μπορουμε να γινουμε τυφλα στο ξενοδοχειο πχ.
6. Οταν περπαταμε στο δρομο αποφευγουμε τα σκοτεινα και ερημικα μερη και προτιμαμε να ειμαστε αναμεσα σε κοσμο.
7. Δεν τσαμπουκαλεβομαστε ποτε με ντοπιους εστω και να εχουμε δικιο.
8. Δεν επιδεικνυουμε αντικειμενα που προκαλουν, κινητα, ρολογια, κοσμηματα κλπ
9. Εαν μας εκμεταλευτουν οικονομικα δεν προκαλουμε αλλα υποχωρουμε χαμογελωντας παντα, απλα δεν ξαναπαμε.
10. Οταν περπαταμε στο δρομο δεν παμε ποτε ουτε στην ακρη του πεζοδρομιου προς το δρομο αλλα και ουτε κολλητα στο τοιχο, και εχουμε παντα τη προσοχη μας στο τι συμβαινει μπροστα μας, γυρω μας ή και πισω μας.
Αυτες ειναι καποιες συμβουλες και καποιοι κανονες που ισως δεν χρειαζονται στη Πατταγια αλλα χρειαζονται οπωσδηποτε αλλου.
Εαν τους ακολουθησουμε μπορουμε να παμε οπου θελουμε και να περασουμε καλα παντου.
Η συμβουλη μου για καποιον που ενδιαφερεται θα ηταν να τυπωσει αυτο το κειμενο και να το κρατησει.
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6

Από την Ημερησία.

Σε κάθειρξη εννέα ετών καταδικάστηκε ένας πρώην μουσικός στη Γερμανία επειδή κακοποίησε σεξουαλικά εκατοντάδες ανήλικα κορίτσια στην Ταϊλάνδη ενώ γνώριζε ότι ήταν φορέας του ιού HIV αλλά δεν έπαιρνε καμία προφύλαξη για να μην κολλήσει τα παιδιά.
Σε βάρος του 65χρονου, που είναι πρώην μέλος του συγκροτήματος Godewind, εκκρεμούσαν 403 κατηγορίες περί κακοποίησης ανήλικων παιδιών. Επειδή είναι φορέας του HIV, κάτι που δεν αποκάλυπτε στις ανήλικες κοπέλες με τις οποίες ερχόταν σε σεξουαλική επαφή, είχε κατηγορηθεί επίσης ότι επιχείρησε να μολύνει τα θύματά του.
Ο κατηγορούμενος παραδέχτηκε τα περισσότερα από τα αδικήματα που φέρεται να έγιναν από το 2005 έως το 2009 στο θέρετρο Πατάγια της Ταϊλάνδης.
Από το 1993 τα γερμανικά δικαστήρια επιτρέπεται να δικάζουν σεξουαλικά εγκλήματα σε βάρος ανηλίκων, όπου και αν έχουν διαπραχθεί.
Το δικαστήριο απέρριψε το αίτημα της εισαγγελίας να κρατηθεί ο 65χρονος προληπτικά αφού εκτίσει το σύνολο της ποινής του ώστε να μην θέσει σε κίνδυνο ανθρώπους εφόσον αφεθεί ελεύθερος.
Πηγή: ΑΠΕ
 

Επισκέπτης
@lordin

ο lonely planet εισαι? αυτα τα ξερει και η γατα μουυ,,ισχυουν και στη ομονοια και στη φυλης!!!κανε μας τη χαρη και κοψε τις μαλακιες και σοβαρεψου!!!εισαι 50τοσων χρονων..εχω διαβασει το ιστορικο σου γι'αυτο στη λεω,,κουραζεις με τις επιδειξιομανιες σου και τα αποθημενα σου!!!!
3 χρονια phuket χορτασα σαν και σενα..δηθεν..ξερολες κλπ. Μας εβγαλες και σουβλατζιδες ρε τυπε ..ελεος!!!!
Και να πω και κατι,μαλλον το ανεφερα στην αρχη,το forum το παρακολουθω πολυ καιρο χωρις να συμμετεχω,αλλα τωρα τελευταια βγηκα εξω απο τα ρουχα μου γιαυτο αποφασισα να γραψω!!!αλλα μαλλον καποιοι ειναι εντελως εκτος πραγματικοτητας..καλυτερες και ποιο σοβαρες τοποθετησεις υπαρχουν στο εδω σαιτ,Ταυλανδη καποιοι μαλλον τρελαινονται... τι να πω!!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
κοσμος ξαναμαζευετε βλεπω !!!!


Για να γινουμε λιγο πιο συγκεκριμενοι...
Οι οικονομημενοι Ταυλανδοι, αυτοι που μπορουν να διαθεσουν απο 100€ και πανω για μια short time περιπετεια, θα πανε στα 10-12 πολυτελη μπουρδελα της Μπανγκοκ.
[URL unfurl="true"]http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=el&msa=0&msid=200186257349195325705.00049a9a2abbde603fa1b&ll=13.760735,100.593511&spn=0.093705,0.154324&z=13[/url]
Εκει θα τους περιμενει το μοντελο που θα το εχουν κλεισει απο πριν τηλεφωνικως και θα κανουν την δουλεια διακριτικα και ομορφα.
Την ομορφια ομως μπορει να την απολαυσει και ο φαλανγκ αρκει να μην εχει απαιτησεις για hardcore υπηρεσιες (τουλαχιστον απο την πρωτη συναντηση με την κουκλιτσα της αρεσκειας του).
Οπως μπορει να την απολαυσει και στα G-Clubs με περισσοτερα χρηματα (ας πουμε 10000Β και ανω). Δεν ειναι δυσκολο να κανονισει συναντηση για τα περαιτερω αρκει να ειναι διατεθειμενος να τα ακουμπησει.

ωραιες πληροφοριες!

και ωραιος χαρτης ! ευγε !
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Ενταξει παιδια ειρηνη ειμην! Ρε συ Luciano μην εισαι τοσο ερειστικος μου θυμιζεις ακριβως τον spyba ημαρτον δηλαδη ειπαμε εδω ειμαστε για ενημερωση και οχι για φτηνιαρικες κοκορομαχιες, τη γνωση σου σε παρακαλω να την δωσεις απλοχερα οπως κανανε και παλαιοτερα μελη και σε παρακαλω να μας εξηγησεις τι σε εκανε και βγηκες εξω απο τα ρουχα σου γιατι ειναι πολυ σημαντικο!!!! Τωρα για τα παλια μελη του foroum και παρα πολυ αξιους συναγωνιστες χαιρομαι πολυ που τους ξαναδιαβαζω οπως πραγματικα χαρηκα πολυ για την κατακτηση της πρωτης σελιδας απο τον Kostasf16 οπως επισης και απο την παρουσια του kostasbmw και βεβαιως απο την παρουσια του lordjim και φυσικα του vonmakoulis! Δηλαδη που θελετε να καταληξουμε ρε παιδια, κανενας να μην λεει σε κανενα τιποτα η να διασπειρει λαθος πληροφοριες? Ειμαστε λιγοι σαν λαος παλληκαρια και πρεπει να ειμαστε ενωμενοι, φυσικα και υπαρχουν και οι ανοητοι αλλα τι να κανουμε ειπαμε ειμαστε λιγοι, απλα θα ηθελα το foroum να ειναι οπως παλια, πολλες και αστειρευτες πληροφοριες χωρις επιδειξη και ανιδιοματισμος, για να μην ξεχναμε τις πληροφοριες που εχουνε γραφει εδω και ωπως προειπα χωρις αυτες τις γνωσεις καποιοι δεν θα πηγαιναν Ταιλανδη αλλα μεχρι το μπακαλικο της γειτονιας τους και ο οριζοντας τους στις γυναικες θα ηταν η κορη της καντιλαναυτισας! Pagtao περιμενω νεα σου, ξερεις εσυ!!!!
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
Ξυπνησα εχτες το πρωι ελλαδα κ μου την εδωσε εκλεισα εισητηριο για την ιδια μερα και μολις εφτασα στο hotel ταλαιπωρημενος!!

δυστυχως δεν κοιμηθηκα λεπτο... full το αεροπλανο

 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Ελα tsafus παιχταρα παμε γερα και δυνατα αγορι μου!!!!
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Ξυπνησα εχτες το πρωι ελλαδα κ μου την εδωσε εκλεισα εισητηριο για την ιδια μερα και μολις εφτασα στο hotel ταλαιπωρημενος!!

δυστυχως δεν κοιμηθηκα λεπτο... full το αεροπλανο
Eν τελη αποδεικνυεσαι "κρυφος" σεντερ φορ,ταχυτατος και γκολτζης  :rockon:  :2funny:

 

kirem

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ  ΦΟΙΛΟΙ ΜΟΥ ....

ΕΦΥΓΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ...
ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΦΤΑΝΟΥΝ...

ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ...


33 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
@lordin

ο lonely planet εισαι? αυτα τα ξερει και η γατα μουυ,,ισχυουν και στη ομονοια και στη φυλης!!!κανε μας τη χαρη και κοψε τις μαλακιες και σοβαρεψου!!!εισαι 50τοσων χρονων..εχω διαβασει το ιστορικο σου γι'αυτο στη λεω,,κουραζεις με τις επιδειξιομανιες σου και τα αποθημενα σου!!!!
3 χρονια phuket χορτασα σαν και σενα..δηθεν..ξερολες κλπ. Μας εβγαλες και σουβλατζιδες ρε τυπε ..ελεος!!!!
Και να πω και κατι,μαλλον το ανεφερα στην αρχη,το forum το παρακολουθω πολυ καιρο χωρις να συμμετεχω,αλλα τωρα τελευταια βγηκα εξω απο τα ρουχα μου γιαυτο αποφασισα να γραψω!!!αλλα μαλλον καποιοι ειναι εντελως εκτος πραγματικοτητας..καλυτερες και ποιο σοβαρες τοποθετησεις υπαρχουν στο εδω σαιτ,Ταυλανδη καποιοι μαλλον τρελαινονται... τι να πω!!

Κοιτα
Ειναι η τελευται φορα που ασχολουμαι μαζι σου.
Με επεισες και εμενα και ολους οτι εισαι ΒΛΑΚΑΣ, σταματα τη προσπαθεια, σε πιστευουμε. ;)
Ενας MILF  :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom