Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
μπορει να "παρασυρθουμε" και να κανουμε περριτα εξοδα η να μας πιασουν κοροιδο....
εγω παντως δεν "εκλαψα" ουτε ενα ευρο απο οσα ξοδεψα στα ταξιδια μου, οι κανονες του τυπου "εκατο τη μερα" ειναι μαλακιες,
 

dim_dim69

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές. ετοιμάζομαι να κλείσω εισιτήρια για phuket με thai στις 28 Ιουνίου ή στις 5 Ιουλίου. ξέρει κάποιος συναγωνιστής εαν υπάρχουν πολλές βροχιές το συγκεκριμένο διάστημα ή κάποια πράγματα για τον καιρό γενικά.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Το ευρω σημερα σε ορισμενα ανταλλακτηρια των τουριστικων περιοχων της Ταυλανδης,αγγιξε τα 39 μπατ...
Στο σημειο αυτο,να πω πως οι διεθνεις κυκλοι,ειναι πολυ προβληματισμενοι με την ανατιμηση του μπατ,που ειναι το δευτερο πιο ισχυρο νομισμα της Ασιας.
Κανεις εν τω μεταξυ δε μπορει να πει με σιγουρια τι θα γινει στο μελλον,γιατι οι Ταυλανδικες εξαγωγες,παρολο το ισχυρο μπατ,δεν εχουν επιρρεαστει.
Υπαρχουν 3 εντελως αντιθετες αποψεις,αναμεσα στους οικονομικους αναλυτες και forecasters.
Η αισιοδοξοι λενε,πως σιγα σιγα θα υπαρξει μια σταδιακη ανοδος τους ευρω σε σχεση με το μπατ και το Σεπτεμβριο θα "αγγιξει" ισως και τα 44-45 μπατ.Μετα ομως θα υπαρξει παλι υφεση.
Οι μετριοπαθεις μιλανε για σταθεροποιηση γυρω στα 40 μπατ.
Η απαισιοδοξοι, μιλανε για περεταιρω μειωση και "τασεις" να πλησιασει το ιστορικο "χαμηλο" των 32 μπατ ανα ευρω.
Ολα βεβαια θα εξαρτηθουν και απο τη πορεια του ευρω εναντι του δολλαριου..
Παντως ολοι συμφωνουν,οτι αν το ευρω δε πλησιασει 1.40 δολλαρια,50 μπατ ανα ευρω ειναι σχεδον αδυνατο να δουμε στο μελλον,εκτος και εαν συμβουν κοσμοιστορικες αλλαγες στα χρηματιστηρια της Ασιας.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
μας πεθανες ρε συ κωστααααα...
πως μας την εκανες για φιλλιπινες ρε ροκο ακομα δεν μπορω να το πιστεψω, εσυ ησουν "καλος μαθητης" του "ται σεξ τριπ" ,πως σε τουμπαραν οι φιλλι-πινεζες.
 

ΜΟΝΟΛΥΚΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2009
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως δώσε μεγάλη προσοχή στα των Pipino & djzan γραφόμενα και αν γίνεται να τα εκτυπώσεις και όταν πας να μας ποστάρεις και εντυπώσεις.Αντε έχεις καιρό ακόμα να τακτοποιήσεις τις σκέψεις σου και τα οικονομικά σου.
[/quote]Μην ξεχασεις να βγαλεις και κονκαρδες Pipino,ειναι διεθνως αναγνωρισμενος πιασιμοκωλας,απ οπου περναει η ισοτιμια ευρο- μπατ γινεται 1 προς 28!επισης ως δια μαγειας οι σουπερ μονντελες του πανε απο 3500βατ στα 5000βατ και βαλε :bigdick:να τον ακουτε ειναι πολυ εμπειρος :zzzzz:τι να πω και γω ο φτωχουλης που ξεπιδησα απ την καλυβα του μπαρμπα θωμα και προσπαθω να σας τακτοποιησω τη μερα σας με το αστειο ποσο των 100ευρο :helpplea:τι και αν ηρθα πρωτη φορα ναυτικος απ το '87 τοτε που αναμεσα σεκοντ και μπητς ρουαντ ηταν χωραφια και οι ταυλανδεζες σκαρφαλωναν απ τους καβους για να ρθουν πανω στο πλοιο.ντραπηκα τοσο πολυ μες την μιζερια που πηγα να σας χωσω!προτεινω να ανοιξουμε καινουργιο 'Ταυλανδη φτωχουληδες σεξ τριπ' ωστε δειλα-δειλα να συγκεντρωνομαστε χωρις να μας παρουν χαμπαρι και να τα λεμε :uglystupid:απαπα δεν ξαναμπαινω σ αυτον τον πειρασμο της ενημερωσης φτωχουληδες μου με τιποτα.Pipino η νεα ταξη πραγματων'διακοπες με ανεση και χλιδα!που να μαθει οτι περασα φετος 40 μερες με 2400ευρο(χωρις αεροπορικα)και γαμωντας καθε βραδυ :knockinb:θα του σηκωθουν οι τριχες καγκελο :new_shocked:σσσσσσστ μη του το πειτε παρακαλω θα θυμωσει :tickedoff:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
μονολυκε μην τρελενεσαι!

ο καθενας εχει διαφορετικα γουστα.
αλλος γαμαει απο beach road με 500μπατ και αλλος απο gogo με 3000-4000μπατ.
αλλος την βγαζει με σαντουιτς και αλλος με αστακους.

επισης δεν μπορουμε να ξερουμε τα γουστα του αλλου.
μπορει ο dingo να μην του αρεσουν οι γκομενες του 500-1000ρικου και να παιρνει πιο ακριβες.
εκει δεν θα του φτασουν καθολου τα 1880ευρω.

μακαρι να ημασταν ολοι πλουσιοι και να παιρναμε τα καλυτερα μοντελα.

οποτε βολευεσε μ'αυτα που εχεις!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
ΕΛΕΟΣ ρε παδια που τα ειδατε τα 4000 απο γκο γκο τα εφαγα ενα ενα απο περιεργεια κια τα τοπ εφευγαν με 2000 λονγκ συν μπαρφαιν 300-500
επαναλαμβανω τα ΤΟΠ
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
ΕΛΕΟΣ ρε παδια που τα ειδατε τα 4000 απο γκο γκο τα εφαγα ενα ενα απο περιεργεια κια τα τοπ εφευγαν με 2000 λονγκ συν μπαρφαιν 300-500
επαναλαμβανω τα ΤΟΠ
Φίλε μου για Μπανγκόκ μιλάς? γιατί για εκεί φέτος που πήγα 2 φορές δεν παίζει με τίποτα τα 2000 για long στα gogo της soicowboy που ρώτηξα σε σχεδόν όλα, φαντάζομαι σε nana και patong το ίδιο πρέπει να παίζει οι τιμές ήταν 4000 long και ίσως λέω ίσως με παζάρι να γινόταν 3000 και για sort 2000 και ίσως με παζάρι 1500 άντε 1000 με το στανιό και χωρίς να υπολογίσεις τα bar fine, βέβαια και πάλι 4000 για όλη νύχτα δηλαδή κανά κατοστάρι ευρώ δεν το βρίσκεις πουθενά αλλού στο κόσμο εκτός και αν κοιτάξω να βρω κανά Ζιμπάμπουε sex trip καμιά ανεξερεύνητη και παρθένα γη για σεξοτουρισμό
Για αυτό θα πάω Πατάγια μόνο αυτή τη φορά για 1000-3000 το πολύ long για της ίδιας ποιότητας (για μένα) γυναίκες
και ίσως για να αλλάξω περιβάλον κάποια στιγμή να δοκιμάσω κανά νησάκι για να έχω μία γνώμη και για εκεί
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
οχι, για πατταγια μιλαω και αν ηταν να δινω 100 ευρω θα πηγενα και αλλου βραζιλια μεξικο ρωσια αλλα οχι σε ται 100 ευρω
εμενα και ελλαδιτσα εχει δοξα το θεο βουλγαρες αλβανες κλπ
ημαρτον δηλαδη 7-8 χρονια παω που ηταν αυτα και δεν τα ειδα εκτος και αν μιλαμε για ατομα 150 κιλα απλυτους μεθυσμενους που πηδουσαν μονο κατσικες αραβοτουρκους φαφουτηδες που πρεπει να σκαψει στη βρωμα για να βρει πουτσα η γκομενα...εχουμε κανενα απο αυτους αναμεσα μας..δε νομιζω
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
οχι, για πατταγια μιλαω και αν ηταν να δινω 100 ευρω θα πηγενα και αλλου βραζιλια μεξικο ρωσια αλλα οχι σε ται 100 ευρω
εμενα και ελλαδιτσα εχει δοξα το θεο βουλγαρες αλβανες κλπ
ημαρτον δηλαδη 7-8 χρονια παω που ηταν αυτα και δεν τα ειδα εκτος και αν μιλαμε για ατομα 150 κιλα απλυτους μεθυσμενους που πηδουσαν μονο κατσικες αραβοτουρκους φαφουτηδες που πρεπει να σκαψει στη βρωμα για να βρει πουτσα η γκομενα...εχουμε κανενα απο αυτους αναμεσα μας..δε νομιζω

ρε συ pagtao ημαστε 150 κιλα απλυτοι μεθυσμενοι και πηδαμε μονο κατσικες?
δεν εξηγητε αλλιως τα τρελλα λεφτα που ζητουσαν τα μοντελα στο diamond.

αστο φιλε... υπαρχουν παρα πολλες που ζητανε και 3-4000μπατ για long time. και θα τις βρεις στα πιο διασημα gogos.
diamond, airport, iron, whats up.
καποιες που την εχουν δει φιρμα και τα'χουν παρει χοντρα απο μαλακες δεν ριχνουν την τιμη τους ο ιδιος ο μπραντ πιτ να εισαι.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ΕΛΕΟΣ ρε παδια που τα ειδατε τα 4000 απο γκο γκο τα εφαγα ενα ενα απο περιεργεια κια τα τοπ εφευγαν με 2000 λονγκ συν μπαρφαιν 300-500
επαναλαμβανω τα ΤΟΠ

και αληθεια που ειδες barfine σε gogo 300-500baht???  :think:

600-700 ειναι στα περισσοτερα. και σε καποια που εχουν show girls ξεφευγει πολυ το barfine.

pagtao, εκεινη η κουκλαραααααααα που καθοτανε μ'εναν παπαρα που επινε μονος του μπουκαλι στο diamond ποσο ητανε μονο το barfine? 3-4000μπατ ε???
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
οχι, για πατταγια μιλαω και αν ηταν να δινω 100 ευρω θα πηγενα και αλλου βραζιλια μεξικο ρωσια αλλα οχι σε ται 100 ευρω
εμενα και ελλαδιτσα εχει δοξα το θεο βουλγαρες αλβανες κλπ
ημαρτον δηλαδη 7-8 χρονια παω που ηταν αυτα και δεν τα ειδα εκτος και αν μιλαμε για ατομα 150 κιλα απλυτους μεθυσμενους που πηδουσαν μονο κατσικες αραβοτουρκους φαφουτηδες που πρεπει να σκαψει στη βρωμα για να βρει πουτσα η γκομενα...εχουμε κανενα απο αυτους αναμεσα μας..δε νομιζω
Οντως 100 ευρωπουλα για Ταιλανδη ειναι τρελο νουμερο.....λιγο ρεγουλα στις τιμες ρε μαγκες γιατι μου φαινεται τα πραγματα ξεφευγουνε.
Νομιζω οτι το χιλιομπατο για freelancers και βαρια μεχρι 2000 για go-go ειναι λογικα νουμερα :think:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Οντως 100 ευρωπουλα για Ταιλανδη ειναι τρελο νουμερο.....λιγο ρεγουλα στις τιμες ρε μαγκες γιατι μου φαινεται τα πραγματα ξεφευγουνε.
Νομιζω οτι το χιλιομπατο για freelancers και βαρια μεχρι 2000 για go-go ειναι λογικα νουμερα :think:
Και για αποφυγη παρεξηγησεων δεν αναφερομαι για την ΒΚΚ,εκει το ξερουμε οτι και η ποιοτητα αλλα και οι τιμες ειναι ανεβασμενες.
Αλλωστε η τσεπη μου προσωπικα δεν αντεχει 100ευρω ,εστω και αν το μωρο ειναι τρελο :tits:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Αρχιμηχανικέ να με φιλήσεις τα κορίτσια στο Diamond  :smitten: πάρε και καμμιά δυό,  χαλάλι σου.
Τα κορίτσια  :tits:  :tits2: Guest Star από την Bangkok όντως μας ζητούσαν 5 χιλιάρικα λονγκ τάιμ, αλλά το αξίζανε αναλογικά με αυτές των 2 και τριών χιλιάρικων...
Θα μου πείς με τέτοιες μπυροκοιλιές και απλυσιά που είχαμε καλά κάνανε :headbang: :headbang:
Για τα ξυρισμένα μοσχοπλυμένα στυλάτα νέα ομορφόπαιδα μπορεί και να το κάνανε τζάμπα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Πάντως όπως είπα και πριν ακόμα και 100 ευρώ για όλη τη βραδυά δεν είναι άσχημα δεν τα βρίσκεις αλλού στον κόσμο και με την συνήθως άψογη συμπεριφορά που έχεις από αυτές και προσοχή και εγώ έχω δώσει και παραπάνω από 100 για long time ελάχιστες φορές βέβαια αλλά δεν με παίρνει να δίνω τόσα για 2 βδομάδες πχ που κατεβαίνω και όχι γιατί παίρνω κατότερης ποιότητας για μένα  κορίτσια έχω πάει με κορίτσια πανέμορφα με 1500άρι και με μέτριας ομορφιάς με 4000αρο όπως και το αντίστροφο φυσικά το έχουμε ξαναπεί γούστα είναι αυτά και ο καθένας έχει τα δικά του, και το κουμάντο στο πουλί του και στο πορτοφόλι του το κάνει ο καθένας, εγώ δεν μπορώ να πω σε κανένα τι θα κάνει με ποια θα πάει και πόσα θα δώσει όπως και σε μένα δεν μπορεί κανένας να μου πει απλά απόψεις και εμπειρίες ανταλάσουμε εδω μέσα νομίζω?
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
ΕΛΕΟΣ ρε παδια που τα ειδατε τα 4000 απο γκο γκο τα εφαγα ενα ενα απο περιεργεια κια τα τοπ εφευγαν με 2000 λονγκ συν μπαρφαιν 300-500
επαναλαμβανω τα ΤΟΠ
να πώ και εγώ εδώ ότι γύρισα μερικά gogos μόνο, έτσι για την εμπειρία και πήρα μόνο από ένα, το ''happy'', ένα θεικό πλάσμα. τις υπόλοιπες χτυπούσα free γιατί μού άρεζε η ''ψευδαίσθηση'', έστω, του καμακιού και του παιχνιδιού.
στο ''happy'' o σερβιτόρος μου έγραψε την τιμή σε ένα χαρτάκι προτού προλάβω να πω κάτι τέτοιο με την γκόμενα και μάλιστα η πιτσιρίκα νευρίασε και έσκισε το χαρτάκι. οπότε μάλλον για την ταρίφα πρόκειται.
2000 sort-3000 long.
όσο για barfine σε όλο το μαγαζί γύρω-γύρω στους τοίχους έίχε ταμπελάκια που γράφαν:barfine 600 baht
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Ο Μονολυκος το χαβα του...Εξακολουθει να ειναι εκτος θεματος...
Και απο την αλλη,εγω προσωπικα,ποτε δεν δημισιοποιησα στο φορουμ ποσα λεφτα χαλασα σε καθε μου ταξιδι..
Ποιος λοιπον εχει απωθημενα εδω μεσα και τα βγαζει "αυτοπροβαλωντας" τον εαυτο του?Και απο ποτε θεωρειται "μαγκια",να επιδεικνυεις οτι πηγες διακοπες στη Ταυλανδη και καθισες 40 μερες με 2400 ευρω?
Που στο κατω-κατω,δεν αποτελει και καποιο κατορθωμα,μιας και με την αναγωγη του ποσου στη σημερινη ισοτιμια,μιλαμε για 3000 ευρω.
Και παλι βεβαια,θεωρω την ολη προσεγγιση αυτη εντελως ανωριμη και ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ...Γιατι,ΝΑΙ,μπορεις να τη βγαλεις με 3000 ευρω για 40 μερες οπως ο Μονολυκος,αλλα αυτο ειναι το ενα ακρο...Το αλλο ειναι τα 3000 ευρω να τα χαλασεις σε 10 μερες...
Και αντι να το παιζουμε "καποιοι" εδω μεσα,καλο ειναι οταν δινουμε συμβουλες στα παιδια που θα πρωτοπανε,να το κανουμε με γνωμωνα την ενημερωση και οχι την αυτοπροβολη.
Αντι λοιπον να παρουμε τα 2 ακρα,ειναι πιο ωριμο,να παρουσιαζουμε τα πραγματα,οσο το δυνατον πιο κοντα στη πραγματικοτητα,η οποια λεει πως αυτος που θα παει για ΠΡΩΤΗ φορα,μεχρι να συνηθισει να χειριζεται το νομισμα και να μαθει τα κατατοπια ειναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να τη περασει τοσο φτηνα οσο ο Μονολυκος.
Και παλι βεβαια,εδω υπαρχει μια μεγαλη διαφορα,οπως πολυ σωστα ανεφερε και ο djzan..."Εξαρταται τι ακριβως διακοπες θες να κανεις"...Γιατι "διακοπες" ειναι να πας στη Μυκονο και να στησεις μια σκηνη στη παραλια και να χρησιμοποιεις τα ντους που εχει στη παραλια για να ξεπλενεσαι απο τα αλατια,διακοπες ειναι και να πας να μεινεις σε ενα ενοικιαζομενο δωματιο με μπανιο,A/C και ψυγειακι για να βαλεις ενα μπουκαλι νερο.Στη δευτερη ομως περιπτωση το κοστος εκτοξευεται...
Αντιστοιχα,μπορεις να πας στη Παταγια (που ειναι καπου στη Ταυλανδη) και να βρεις ενα δωματιο ξενοδοχειου με τα απαραιτητα,κανα χιλιομετρο μακρια απο τη WS για να σου ερθει πιο φτηνα.Να περνας τη μερα σου "σπαρτιατικα",δηλαδη να τρως ισα-ισα για να επιβιωνεις,να μετρας και το καθε μπατ που χαλας,να μη φας ας πουμε δευτερη μεριδα φαγητο παροτι δε χορτασες,η να μη πιεις ενα χυμο και να φας ενα παγωτο για να μη ξεφυγεις απο το προυπολογισμο.Και το βραδυ που βγαινεις για να φορτωσεις,να επιλεγεις γκομενα με βασικο κριτηριο το "ποσα ζηταει" και οχι το ποσο σου αρεσει.
Εγω προσωπικα λοιπον (αφου ειναι της μοδας να αυτοπροβαλομαστε),τετοιες διακοπες ΔΕΝ ΤΙΣ ΘΕΛΩ...Αν δηλαδη το μπατζετ μου ειναι τοσο περιορισμενο,που να μου επιτρεπει ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ που περιεγραψα επανω,ΔΕΝ θα πηγαινα διακοπες στη Ταυλανδη,παρα θα καθομουνα σπιτι μου.
ΕΓΩ λοιπον που ο Μονολυκος με αποκαλει "χλιδατο",οταν θα αποφασισω να παω στη Ταυλανδη,θελω
α)Ενα ξενοδοχειο 3αστερο,με τα εξης απαραιτητα για εμενα...A/C,ψυγειο,τηλεοραση με δορυφορικα καναλια,safe box ΜΕΣΑ στο δωματιο,να ειναι καθαρο και πολυ κοντα στο κεντρο της διασκεδασης.Να φορτωνω και σε 5-10 λεπτα το πολυ με τα ποδια,να ειμαι στο δωματιο.Και αυτο γιατι δεν οδηγαω μηχανη.
β)Να τρωω με τη λογικη οτι το φαγητο ειναι και μια απολαυση και οχι μονο για να γεμιζουμε το στομαχι μας για να μη πεθανουμε.Θα ψαξω να βρω ενα φτηνο,καθαρο και καλο Ταυλανδεζικο εστιατοριο,με 50-60 μπατ το ρυζι και αν πειναω μπορει να φαω και 2 μεριδες.Που και που να τρωω και κανα φρεσκο ψαρι και καμμια γαριδα,να πηγαινω και σε κανενα εστιατοριο με δυτικα φαγητα η φαστ φουντ,ετσι για αλλαγη.Να χτυπησω και καμμια μπριζολα...Και αν το βραδυ με "κοψει",να μη τσιγκουνευτω και να χτυπησω και κανα σαντουιτς στο Subway με 200 μπατ.Να πινω και τους χυμους,καφεδες και να τρωω φρεσκα φρουτα.
γ)Να μη παω σε ενα μονο μερος,να κατσω και 2-3 μερες τουλαχιστον στη "σαγηνευτρα" Μπανγκοκ και να κανω και καμμια εκδρομη,αν μου "καπνισει" η να παρω μια εσωτερικη πτηση να επισκεφτω ενα αλλο μερος.
δ)Να κανω τα μασαζακια μου,εστω μερα παρα μερα και να παρω και ενα ρουχαλακι που μου αρεσε σε καποια βιτρινα.
ε)Τελος,οταν βγαινω το βραδυ για φορτωμα,να λειτουργω με τη λογικη και οχι αποκλειστικα και μονο με τη τσεπη.Δεν ειμαι δηλαδη διατεθειμενος να πληρωσω οτι μαλακισμενα λεφτα μου ζηταει η καθε καριολα,αλλα ΑΝ βρω σε ενα μπαρ ενα "τρελλο" μωρο που θελει 2 χιλιαρικα συν μπαρφαιν,δε θα πω "βρε δε πα να'ναι και η μις Ταυλανδη,ΜΟΝΟ freelancer και μεχρι 1000 μπατ αντεχει η τσεπη μου" γιατι θα βγω εκτος μπατζετ.
ΑΥΤΑ που σας περιεγραψα ειναι για εμενα αυτο που στη δικη μου λογικη αντικατοπτριζει στο ακεραιο την εννοια "ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗ ΤΑΥΛΑΝΔΗ" και βεβαια ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ περιπτωση δε μπορεις να τις κανεις με ενα μπατζετ της ταξεως των 2400 ευρω για 40 μερες....Και αν καποιος αυτες τις διακοπες τις θεωρει ΧΛΙΔΑΤΕΣ,τοτε ΝΑΙ ο Pipinomaniac ΕΙΝΑΙ "χλιδατος".
Και δε μπορει κανενας να μου βγαλει απο το μυαλο,οτι Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ,προσεγγιση στο θεμα "διακοπες στη Ταυλανδη" ειναι πολυ πιο κοντα στο "μεσο ορο" της λογικης της συντριπτικης πλειοψηφιας αυτων που αποφασιζουν να κανουν αυτο το ταξιδι.
Για πειτε μου λοιπον...Ειμαι ο μοναδικος "ΧΛΙΔΑΤΟΣ" εδω μεσα η υπαρχουν κι αλλοι,που σκεφτονται και πρατουν με τον ιδιο τροπο? :grin:

Edit..Στο σημειο αυτο βεβαια να διευκρινησουμε,οτι αλλο "διακοπες στη Ταυλανδη" και αλλο παιρνω το αεροπλανο και παω στην αλλη ακρη του κοσμου με ΜΟΝΑΔΙΚΟ σκοπο "να δω χαρα στα σκελια μου"...Ουτε μπανια,ουτε εκδρομες,παρα "κλειδονομαι σε ενα ξενοδοχειο,βγαινω εξω μονο για να φορτωσω γκομενα και πηδαω ολη μερα σα το κουνελι"...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom