Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
beer bar girls... barfine 300baht. σε μερικα μπαρακια ισως να ειναι λιγο παραπανω. short time 1000baht. long time 1500baht.
Zan εμένα όσες φορές έτυχε να φορτώσω από beer bar μου ζητάγανε 1000 long + 300 bar fine, φαντάζομαι ότι παίζει ρόλο το bar και η γκόμενα γιατί δεν ήταν και τίποτα αστέρια αυτές που φόρτωσα απλά καλές
οι freelancer από κλαμπάκια δεν συζητάγανε για τιμή μάλλον για να το παίξουνε σχέση και καλά, οι freelancer από από την παραλιακή ήταν στο χιλιάρικο για long time :grin:
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
djan, παλι εγραψες, ωραιος

εγω απο σημερα σας χαιρεταω απο ελλαδα και εαν ολα πανε καλα, αυριο πρωι θα ειμαι παταγια. θα προσπαθησω να κανω ανταποκρισεις
Αντε τα πήρες όλα μαζεμένα στρωμένα, κανόνισε μέχρι να 'ρθω να μήνεις άφραγκος και να μου ζητάς δανεικά :2funny:
με προσοχή και ρέγουλα
 

dingo3005

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για αρχη θα ηθελα να ευχαριστησω ολους που ποσταρανε στο σαιτ(και στειλανε πμ) για να με καθοδηγησουνε ωστε να μην πιαστω μαλακας απο την πρωτη μερα.
πιστευω οτι ολες οι γνωμες εχουν καλοπροερετο χαρακτηρα και ο καθε ενας τις ερμηνευει με βαση αυτο.
σιγουρα το προγραμα αλαξε λιγο και με προσγειωσατε αλα αφτο δεν θα πει σε καμια περιπτωση δεν θα περασω καλα με 90 την μερα
και παλι ευχαριστω.

 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Dingo,υπ'οψιν οτι 90 ευρω ειναι 3500 μπατ.
Αν αφαιρεσεις τα 1000 μπατ μεσο ορο που ειναι το ξενοδοχειο και που ειναι το μονο σιγουρο εξοδο καθε μερα (οπως ειπε και ο Μονολυκος),κανε τα κουμαντα σου τι μπορει να κανεις με τα 2500 που μενουν.
Αφαιρεσε επισης και τα λεφτα που χρειαζεσαι (συμφωνα με τους "τιμοκαταλογους" που πολυ σωστα παρεθεσε ο Μονολυκος)
α)για 2 γευματα την ημερα
β)1-2 ποτα καθε βραδυ στα μπαρ,γιατι μπορει να μην εχουν "εισοδο",αλλα αυτο δε σημαινει πως μπορεις να μπαινεις μεσα και να περιφερεσαι με τις ωρες χωρις να παραγγειλεις εστω ενα ποτο.
γ)"προσωπικα εξοδα" (μετακινησεις,καφεδες,νερο,χυμοι,φρουτα,τσιγαρα-αν καπνιζεις,κλπ κλπ)
δ)μασαζ και πηδημα (καθε μερα με διαφορετικο γκομενακι)
και ΕΑΝ τα καταφερεις να τα κανεις ολα αυτα καθε μερα επι 19 μερες,εγω προσωπικα θα σου βγαλω το καπελο και θα σε παραδεχτω γιατι κανενας αλλος εδω μεσα στο φορουμ δεν το εχει καταφερει ΤΗ ΠΡΩΤΗ φορα που πηγε να τη "βγαλει" με μεσο ορο 3500 μπατ την ημερα.
Καλη επιτυχια  ;)

Υ.Γ..Και βεβαια μη ρωτησεις εμενα προσωπικα,πως θα τα καταφερεις,γιατι εγω ειμαι απο τα "αμερικανακια" και τους "χλιδατους",που γουσταρουν να επιδεικνυουν το πλουτο τους (μου τρεχουν και απο τα μπατζακια) και θελω καθε μερα λιμουζινα και να πηδαω τα μωρα πεντε-πεντε "σουβλακι"...
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
με 90ευρω (καθαρα) την μερα μπορεις να περασεις πολυ καλα αλλα μην εχεις τρελλες απαιτησεις.

καποιες μερες θα μαμησεις 2 γκομενες, καποιες μερες 1.

το θεμα ειναι να διαχειριστεις καλα τα λεφτα σου και να μην κανεις σπαταλες. αν μια μερα φας παραπανω απο 90ευρω φροντισε την επομενη να φας λιγοτερα!

να ξερεις οτι στα κερασματα μπορουν να σου φυγουν πολλα λεφτα.

το θεμα ειναι οτι θα εισαι ταυλανδη και θα περνας καλα, ασχετο με το ποσα λεφτα θα εχεις να ξοδευεις την ημερα!!!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Παρακαλω οταν αναφερεστε σε χρηματικα θεματα,να μη χρησιμοποιειτε τα ευρω,αλλα το τοπικο νομισμα.
Δε μιλαμε λοιπον για "90 ευρω" αλλα για "[size=10pt]3500 μπατ[/size]".
 

dingo3005

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Dingo,υπ'οψιν οτι 90 ευρω ειναι 3500 μπατ.
Αν αφαιρεσεις τα 1000 μπατ μεσο ορο που ειναι το ξενοδοχειο και που ειναι το μονο σιγουρο εξοδο καθε μερα (οπως ειπε και ο Μονολυκος),κανε τα κουμαντα σου τι μπορει να κανεις με τα 2500 που μενουν.
Αφαιρεσε επισης και τα λεφτα που χρειαζεσαι (συμφωνα με τους "τιμοκαταλογους" που πολυ σωστα παρεθεσε ο Μονολυκος)
α)για 2 γευματα την ημερα
β)1-2 ποτα καθε βραδυ στα μπαρ,γιατι μπορει να μην εχουν "εισοδο",αλλα αυτο δε σημαινει πως μπορεις να μπαινεις μεσα και να περιφερεσαι με τις ωρες χωρις να παραγγειλεις εστω ενα ποτο.
γ)"προσωπικα εξοδα" (μετακινησεις,καφεδες,νερο,χυμοι,φρουτα,τσιγαρα-αν καπνιζεις,κλπ κλπ)
δ)μασαζ και πηδημα (καθε μερα με διαφορετικο γκομενακι)
και ΕΑΝ τα καταφερεις να τα κανεις ολα αυτα καθε μερα επι 19 μερες,εγω προσωπικα θα σου βγαλω το καπελο και θα σε παραδεχτω γιατι κανενας αλλος εδω μεσα στο φορουμ δεν το εχει καταφερει ΤΗ ΠΡΩΤΗ φορα που πηγε να τη "βγαλει" με μεσο ορο 3500 μπατ την ημερα.
Καλη επιτυχια  ;)
αγαπητε πιπιν το 1000 για  διαμονη ειναι σιγουρο 1 φαγητο την μερα και καλο οπως κανω παντα
εχω κοψει το ποτο τα τελευταια 2  χρονια οποτε 1 ποτακι σε καμια γκομενα και αν
τσιγαρα θα εχω παρει 1 κουτα καπνο που περναω 1 μηνα και για το βασικο θα βρω φρι κοριτσακι για σχεσουλα (αντε να πληρωσω και κανα φαγακι δικο της με ρεγουλα παντα)οσο για μασαζακι καθε 2 μερες ειναι καλα πιστευω ψωνια μονο για μενα γιατι θα παω πολυ αναλαφρος απο ρουχα μετακινησεις με τα ποδια και να νοικιασω κανα μηχανακι για 8 μερες ταξιδακια οχι πολλα 5 υπολογιζω.
πως το βλεπεις τωρα? ειναι πιο εφικτο?
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Σιγουρα πιο εφικτο...
Ασε λοιπον τα "πεταλουδισματα" και το "καθε μερα αλλη γκομενα" και κοιταξε να βρεις ενα Τιλακ να βολευτεις...
Αυτο εκανα στα τελευταια 4 ταξιδια μου και περασα ζαχαρη..
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
αγαπητε πιπιν το 1000 για  διαμονη ειναι σιγουρο 1 φαγητο την μερα και καλο οπως κανω παντα
εχω κοψει το ποτο τα τελευταια 2  χρονια οποτε 1 ποτακι σε καμια γκομενα και αν
τσιγαρα θα εχω παρει 1 κουτα καπνο που περναω 1 μηνα και για το βασικο θα βρω φρι κοριτσακι για σχεσουλα (αντε να πληρωσω και κανα φαγακι δικο της με ρεγουλα παντα)οσο για μασαζακι καθε 2 μερες ειναι καλα πιστευω ψωνια μονο για μενα γιατι θα παω πολυ αναλαφρος απο ρουχα μετακινησεις με τα ποδια και να νοικιασω κανα μηχανακι για 8 μερες ταξιδακια οχι πολλα 5 υπολογιζω.
πως το βλεπεις τωρα? ειναι πιο εφικτο?
Με το καπνο προσεξε το λιγο...μπορεις να εχεις μεχρι 250gr νομιζω.Αν σε ψαξουν-χλωμο λιγακι-πλερωνεις προστιμο...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Μπραβο ρε soisix.
ΑΥΤΕΣ ειναι χρησιμες πληροφοριες..
Μπορει να ειναι βεβαια "λεπτομερειες",αλλα ποτε δε ξερεις απο που μπορει να σου ερθει η στραβη.
Αλλωστε τα τσιγαρα ειναι γενικα φτηνα στη Ταυλανδη...Εχουν γυρω στα 60-70 μπατ το πακετο,οι "γνωστες" μαρκες...Δε χρειαζεται λοιπον να παρει και καβατζα μαζι του...
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Μπραβο ρε soisix.
ΑΥΤΕΣ ειναι χρησιμες πληροφοριες..
Μπορει να ειναι βεβαια "λεπτομερειες",αλλα ποτε δε ξερεις απο που μπορει να σου ερθει η στραβη.
Αλλωστε τα τσιγαρα ειναι γενικα φτηνα στη Ταυλανδη...Εχουν γυρω στα 60-70 μπατ το πακετο,οι "γνωστες" μαρκες...Δε χρειαζεται λοιπον να παρει και καβατζα μαζι του...
Καλα κανει το παλικαρι και τη ψαχνει...η μαλακια  ειναι οτι οσο εγκρατης οικονομικα και να εισαι τις πρωτες 2-3 μερες,μπροστα στο ολο σκηνικο λες ξαφνικα δε γαμιεται, και ψιλο-χοντρο παρασυρεσαι...
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Μπραβο ρε soisix.
ΑΥΤΕΣ ειναι χρησιμες πληροφοριες..
Μπορει να ειναι βεβαια "λεπτομερειες",αλλα ποτε δε ξερεις απο που μπορει να σου ερθει η στραβη.
Αλλωστε τα τσιγαρα ειναι γενικα φτηνα στη Ταυλανδη...Εχουν γυρω στα 60-70 μπατ το πακετο,οι "γνωστες" μαρκες...Δε χρειαζεται λοιπον να παρει και καβατζα μαζι του...

παραπανω εχουν. δεν θυμαμαι ακριβως.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Εχει "μαλλιασει" η γλωσσα μου να το λεω,αλλα "καποιοι ειδημονες" εξακολουθουν να πιστευουν πως ολα ειναι ευκολα και απο τη πρωτη μερα που θα πατησεις το ποδι σου στο "παραδεισο" μπορεις να διατηρησεις την αυτοκυριαρχια και τον αυτοελεγχο.

παραπανω εχουν. δεν θυμαμαι ακριβως.
Το Φεβρουαριο καπνιζα τα LM,με 63 μπατ το πακετο...Τα πιο ακριβα ειναι τα Marlboro...Νομιζω πανω απο 80 μπατ ειχε το πακετο..
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Εχει "μαλλιασει" η γλωσσα μου να το λεω,αλλα "καποιοι ειδημονες" εξακολουθουν να πιστευουν πως ολα ειναι ευκολα και απο τη πρωτη μερα που θα πατησεις το ποδι σου στο "παραδεισο" μπορεις να διατηρησεις την αυτοκυριαρχια και τον αυτοελεγχο.
Το Φεβρουαριο καπνιζα τα LM,με 63 μπατ το πακετο...Τα πιο ακριβα ειναι τα Marlboro...Νομιζω πανω απο 80 μπατ ειχε το πακετο..

αααα εισαι καπνιστης πιπινομανιακακι μου...
τωρα ειμαι πλεον σιγουρος οτι επινες και φραπεδια!!!  :2funny:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
αααα εισαι καπνιστης πιπινομανιακακι μου...
τωρα ειμαι πλεον σιγουρος οτι επινες και φραπεδια!!!  :2funny:
Μα οταν ο Κωστακης ο F16,αναφερεται στον "Ελληναρα" με τη τσιγαρουμπα και τη φραπεδουμπα,ΕΜΕΝΑ εχει ως παραδειγμα και προτυπο και "κραζει"!!! :2funny:
Φραπεδουμπα παντως δεν πινω,γιατι δε βρισκεις ευκολα και το "ice coffee" που πουλανε δε κανει ουτε για τα γουρουνια..Την εχω "καταβρει" ομως,με τα κουτακια ετοιμου καφε στα 7/11...Ειδικα το NESCAFE το πρασινο (10 μπατ),ειναι "τρελλα"...Καλυτερο και απο φραπε...Βεβαια ειναι μικρο,οποτε πινω 2...και μου ερχεται και πολυ πιο φτηνα απο το να πινω τα "ξερασματα" του Starbacks... ;)
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
ταξιδακια οχι πολλα 5 υπολογιζω

Νάντα πάλι τα ταξιδάκια...  :headbang:
Ρε αδελφέ ποιά ταξιδάκια και για που;Γίνε πιο συγκεκριμένος.Δε βλέπεις όλο το φόρουμ προσπαθεί να σε βοηθήσει.Ταξιδάκια άν εννοείς στο Koh Lan εντάξει.
Πάντως δώσε μεγάλη προσοχή στα των Pipino & djzan γραφόμενα και αν γίνεται να τα εκτυπώσεις και όταν πας να μας ποστάρεις και εντυπώσεις.Αντε έχεις καιρό ακόμα να τακτοποιήσεις τις σκέψεις σου και τα οικονομικά σου.
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Μα οταν ο Κωστακης ο F16,αναφερεται στον "Ελληναρα" με τη τσιγαρουμπα και τη φραπεδουμπα,ΕΜΕΝΑ εχει ως παραδειγμα και προτυπο και "κραζει"!!! :2funny:
Φραπεδουμπα παντως δεν πινω,γιατι δε βρισκεις ευκολα και το "ice coffee" που πουλανε δε κανει ουτε για τα γουρουνια..Την εχω "καταβρει" ομως,με τα κουτακια ετοιμου καφε στα 7/11...Ειδικα το NESCAFE το πρασινο (10 μπατ),ειναι "τρελλα"...Καλυτερο και απο φραπε...Βεβαια ειναι μικρο,οποτε πινω 2...και μου ερχεται και πολυ πιο φτηνα απο το να πινω τα "ξερασματα" του Starbacks... ;)
Δοκιμασε espreso-frape στα coffe world...εχει καπως ικανοποιητικη γευση και σε τσιτωνει αρκετα...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Να και μια φωτο του καφε που πινω...Το δεξια το πρασινο,εχει γευση κατι αναμεσα απο εσπρεσο και νες,γλυκο με λιγο γαλα... :grin:
10 μπατ στα σουπερ μαρκετ,12 μπατ στα 7/11... ;)
 

Συνημμένα

  • Nestle_Nescafe_Ice_Coffee_180ml_Cans.jpg
    Nestle_Nescafe_Ice_Coffee_180ml_Cans.jpg
    100,4 KB · Εμφανίσεις: 26

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Ειδικα το NESCAFE το πρασινο (10 μπατ),ειναι "τρελλα"

Τα είχα ξεσκίσει τα πρώτα χρόνια όντως άπαιχτα αλλά και με πολλά συντηρητικά  :S
Τωρα πέρνω μαζί μου το μαγικό βαζάκι.Δοκιμάστε το ζεστό και κρύο

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom