Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Δεν θυμάμαι Νοέμβρη που πήγα πώς το έκανα για τη Βιζα αλλά προσπάθησε να μην πας μονο στα τουριστικά.
Όλο πάνε στα ίδια Πατάγια και Πουκετ και μετά λένε είναι ακριβά. Λογικό αφού όλοι πάνε στα ίδια.
Πχ Chiang Mai που πήγα τελευταία πέρασα τέλεια, κάθε μέρα έβγαινα με άλλη γκόμενα και έδινα μόνο 15€/ημέρα στο ξενοδοχείο και έτρωγα με 1.5€ φουλ μερίδα.
Και όλο λέω να πάω και εγώ ρε φιλε και όλο κολλάω στη παταγια ….
Θέλω να πάω και εγώ και μπυ έχουν πει να πάω νε το τρένο από μπανγκοκ Όχι για το οικονομικό βέβαια αλλά για την εμπειρία
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
1
Like
985
Πόντοι
81
Καλησπέρα, προσπαθώ να κάνω αίτηση για την e-visa και έχω κάποιες απορίες, αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.
1Πρέπει πρώτα να κλείσω τη πτήση και μετά να βγάλω τη visa;
2Πρέπει να έχω κλείσει ξενοδοχείο για όλη τη διάρκεια της διαμονής;
3Θέλω να μείνω για 3 μήνες, δηλαδή να κάνω το μέγιστο που γίνεται, αλλά ξέρω ότι κανονικά μπορείς να κλείσεις μέχρι 2 μήνες και κάνεις εκεί την ανανέωση για άλλες 30 ημέρες,εγώ όμως με ποιο από τα 2 θα κλείσω τα εισιτήρια και τι συμπληρώνω στην αίτηση για τη visa εκεί που ζητάει ημερομηνία άφιξης και αναχώρησης;
Γενικά αν μπορεί κάποιος να δώσει και κάποια επιπλέον συμβουλή, γιατί είναι η πρώτη φορά που κάνω τη διαδικασία
1. Ναι, το εισιτήριο είναι απαραίτητο.
2. Όχι, μπορείς να κλείσεις κάπου 1-2 μέρες και να ψάξεις εκεί να κλείσεις διαμέρισμα με το μήνα. Για Πατάγια που πάω εγώ τσέκαρε στο youtube τους "everything pattaya" και "reds" που ανεβάζουν καθημερινά reviews απο καταλύματα.
3. Μπορείς να απευθυνθείς σε ένα τουριστικό πρακτορείο να σου κάνει όλη τη διαδικασία, μπορείς φυσικά να κάνεις την ανανέωση κι εκεί, πάλι πολύ εύκολα δίνοντας ένα μικρό ποσό. Μπορείς να μείνεις πολύ περισσότερο αν θες, έχω γνωστούς που πάνε Οκτώβριο και γυρίζουν στην Ελλάδα τον Μάιο. Πολλοί κάνουν μία εκδρομούλα ως τη Καμπότζη ή Βιετνάμ και στην επιστροφή ανανεώνουν για 1 μήνα.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
1. Ναι, το εισιτήριο είναι απαραίτητο.
2. Όχι, μπορείς να κλείσεις κάπου 1-2 μέρες και να ψάξεις εκεί να κλείσεις διαμέρισμα με το μήνα. Για Πατάγια που πάω εγώ τσέκαρε στο youtube τους "everything pattaya" και "reds" που ανεβάζουν καθημερινά reviews απο καταλύματα.
3. Μπορείς να απευθυνθείς σε ένα τουριστικό πρακτορείο να σου κάνει όλη τη διαδικασία, μπορείς φυσικά να κάνεις την ανανέωση κι εκεί, πάλι πολύ εύκολα δίνοντας ένα μικρό ποσό. Μπορείς να μείνεις πολύ περισσότερο αν θες, έχω γνωστούς που πάνε Οκτώβριο και γυρίζουν στην Ελλάδα τον Μάιο. Πολλοί κάνουν μία εκδρομούλα ως τη Καμπότζη ή Βιετνάμ και στην επιστροφή ανανεώνουν για 1 μήνα.
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Οπότε ουσιαστικά κλείνω και το εισιτήριο και αν κάνω επέκταση παραμονής αλλάζω την πτήση επιστροφής;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Crixus

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
1
Like
985
Πόντοι
81

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
15
Like
11.255
Πόντοι
3.846
Και όλο λέω να πάω και εγώ ρε φιλε και όλο κολλάω στη παταγια ….
Θέλω να πάω και εγώ και μπυ έχουν πει να πάω νε το τρένο από μπανγκοκ Όχι για το οικονομικό βέβαια αλλά για την εμπειρία
Μα έχει τόσα όμορφα μέρη η Ταυλανδη. Κρίμα είναι να μην ταξιδεύεις.

Και Chiang Rai είναι ωραία και πόσα νησιά που έχω πάει γαμάνε: Koh Tao, Koh Phanghan, Koh Samui, Pipi κλπ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Την είδα την περιοχή σε προηγούμενα ποστ, θα το έχω στο μυαλό μου αν βγαίνει το πρόγραμμα να πάω και εκεί. Γενικά θέλω να δω και τη χώρα, τα αξιοθέατα και τις παραλίες
Παραλίες είναι χάλια το νερό, μην έχεις προσδοκίες.
Αν κάτσεις με μια σακούλα σκουπιδιών, την έχεις γεμίσει εύκολα σε 1 ωριτσα.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
804
Κριτικές
1
Like
1.675
Πόντοι
206
Eγω πηγα για πρωτη πανω απο μηνα και επειδη δεν προλαβαινα για ηλεκτρονικη βιζα πηγα με τη 30 ημερων που παιρνεις στο αεροδρομιο,δωρεαν κατα την αφιξη σου.Μετα πηγαινοντας στο imigration της Πατογκ πηρα για αλλες 30 ημερες με κοστος 1.0999 μπατ Εκει λοπον εγραφε πως με 3.800 δινουν και 60 ημερες.Επομενως γινονται 3 μηνες .Βεβαια εδω ισως καποπιος που το εχει κανει να ελεγε κατι για αυτο , επειδη εγω δεν ρωτησα ,μονο που το διαβασα .Εχουν ομως και τηλεφωνο στα imigration h kai ηλεκτρονικη διευθυνση ,μηπως το γραφουν εκει .Η διαδικασια μου πηρα 10 λεπτα μια αιτηση συμπληρωνεις αν δεν εχεις ,οπως κατι ασχετοι Ρωσοι εκει ,προβλημα με τα Αγγλικα τελειωνεις αμεσως .Α να μη ξεχασω μου ζητησαν και 300 μπατ εξτρα επειδη δεν ειχα μαζι 1 φωτογραφια τυπου διαβατηριου ,και μου εβγαλαν εκει.Εμενα βλέπεις δεν μου το ειχε πει κανεις και ειχα αφησει τις φωτογραφιες απο το νεο μου διαβατηριου στο διαμμερισμα .αυτα απο εμενα
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Μα έχει τόσα όμορφα μέρη η Ταυλανδη. Κρίμα είναι να μην ταξιδεύεις.

Και Chiang Rai είναι ωραία και πόσα νησιά που έχω πάει γαμάνε: Koh Tao, Koh Phanghan, Koh Samui, Pipi κλπ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Παραλίες είναι χάλια το νερό, μην έχεις προσδοκίες.
Αν κάτσεις με μια σακούλα σκουπιδιών, την έχεις γεμίσει εύκολα σε 1 ωριτσα.
Τόσο χάλια οι παραλίες; Αυτά είναι από βρωμιές της θάλασσας ή πετάνε οι τουρίστες σκουπίδια;
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Eγω πηγα για πρωτη πανω απο μηνα και επειδη δεν προλαβαινα για ηλεκτρονικη βιζα πηγα με τη 30 ημερων που παιρνεις στο αεροδρομιο,δωρεαν κατα την αφιξη σου.Μετα πηγαινοντας στο imigration της Πατογκ πηρα για αλλες 30 ημερες με κοστος 1.0999 μπατ Εκει λοπον εγραφε πως με 3.800 δινουν και 60 ημερες.Επομενως γινονται 3 μηνες .Βεβαια εδω ισως καποπιος που το εχει κανει να ελεγε κατι για αυτο , επειδη εγω δεν ρωτησα ,μονο που το διαβασα .Εχουν ομως και τηλεφωνο στα imigration h kai ηλεκτρονικη διευθυνση ,μηπως το γραφουν εκει .Η διαδικασια μου πηρα 10 λεπτα μια αιτηση συμπληρωνεις αν δεν εχεις ,οπως κατι ασχετοι Ρωσοι εκει ,προβλημα με τα Αγγλικα τελειωνεις αμεσως .Α να μη ξεχασω μου ζητησαν και 300 μπατ εξτρα επειδη δεν ειχα μαζι 1 φωτογραφια τυπου διαβατηριου ,και μου εβγαλαν εκει.Εμενα βλέπεις δεν μου το ειχε πει κανεις και ειχα αφησει τις φωτογραφιες απο το νεο μου διαβατηριου στο διαμμερισμα .αυτα απο εμενα
Κάπου διάβασα ότι τη βίζα που την βγάζεις εκεί δεν μπορείς να κάνεις επέκταση, αλλά δεν ξέρω αν ισχύει
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
15
Like
11.255
Πόντοι
3.846
Τόσο χάλια οι παραλίες; Αυτά είναι από βρωμιές της θάλασσας ή πετάνε οι τουρίστες σκουπίδια;
Οι ντόπιοι κάνουν τη ζημιά. Δεν υπάρχει ανακύκλωση εκεί.
Όλα τα πλαστικά, σακούλες καταλήγουν στα ποτάμια και αυτά στη θάλασσα.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.070
Like
2.859
Πόντοι
506
Tip
Αν εχετε λογαριασμό tinder η badoo τον διαγραφετε μια μερα πριν πάτε ταυλανδη.
Μετά κανετε νέο για να είσαστε στη πρωτη σειρα των προτιμησεων, σαν καινουριο μελος και να πέφτουν τα λαικ βροχη
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Οι ντόπιοι κάνουν τη ζημιά. Δεν υπάρχει ανακύκλωση εκεί.
Όλα τα πλαστικά, σακούλες καταλήγουν στα ποτάμια και αυτά στη θάλασσα.
Αυτό είναι αρνητικό, αλλά φαντάζομαι ότι υπάρχουν και πιο καθαρές παραλίες αν δεν πας στα πολύ τουριστικά μέρη. Είδα σε βίντεο παραλία από Κο Σαμούι φαίνεται αρκετά καθαρή

Tip
Αν εχετε λογαριασμό tinder η badoo τον διαγραφετε μια μερα πριν πάτε ταυλανδη.
Μετά κανετε νέο για να είσαστε στη πρωτη σειρα των προτιμησεων, σαν καινουριο μελος και να πέφτουν τα λαικ βροχη
Καλή ιδέα, έχω διαβάσει και για το Thai friendly, αυτό αξίζει ή μόνο το tinder;
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Thai friendly !!!!!!!’
Παμεεεεεεεεεεεεεε!!! Μετά send location
Και έρχονται ta delivery!!!!!
Με βλέπω σε 2-3 βδομάδες παταγια πάλι έχω φρικάρει χαχαχαχαχαχα
Γανησε τα!
Το τελευταίο μου ήτανε 2 μαζί
Ένα 19 και 20 φιλενάδες δουλευνιγνε μαζί τα πήρα τριπ με 2000
Και μετά πήγα αεροδρόμιο
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
IMG_2142.png

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εργατικά τα κορίτσια μου
Θα τα ξαναδώ σύντομα ….
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Thai friendly !!!!!!!’
Παμεεεεεεεεεεεεεε!!! Μετά send location
Και έρχονται ta delivery!!!!!
Με βλέπω σε 2-3 βδομάδες παταγια πάλι έχω φρικάρει χαχαχαχαχαχα
Γανησε τα!
Το τελευταίο μου ήτανε 2 μαζί
Ένα 19 και 20 φιλενάδες δουλευνιγνε μαζί τα πήρα τριπ με 2000
Και μετά πήγα αεροδρόμιο
Οπότε αξίζει αν κατάλαβα καλά. Πήρες και τις 2 μαζί για 2000 μπατ; Ήταν για όλη την ημέρα;
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.070
Like
2.859
Πόντοι
506
Αυτό είναι αρνητικό, αλλά φαντάζομαι ότι υπάρχουν και πιο καθαρές παραλίες αν δεν πας στα πολύ τουριστικά μέρη. Είδα σε βίντεο παραλία από Κο Σαμούι φαίνεται αρκετά καθαρή


Καλή ιδέα, έχω διαβάσει και για το Thai friendly, αυτό αξίζει ή μόνο το tinder;
Aξιζει απλα στέλνεις ενα μήνυμα καθε 10λεπτα. Καπου ειχα βρει κι εκεί ενα bypass αλλα απο desktop. Ανοίγεις 4 παράθυρα διαλόγου και στέλνεις 4 μυνηματα σε κοριτσια. Κατι τετοιο.
Παντως πολυ ζητανε βίντεοκλήση, γιατι αλλα ειναι στη φωτο αλλα στην πραγματικοτητα
Αν πρόκειται για φιλιππινια, το πειραγμα στη φωτο ειναι δεδομενο
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.070
Like
2.859
Πόντοι
506
Από την ώρα που το μίλησες έχει πάρει την κατρακύλα.... Την τρίτη το αγόρασα 39.1 και σήμερα 38.6 και συνεχίζει να πέφτει.... Τώρα στο χρηματιστήριο έκλεισε 38, 8
Tωρα πεφτουν τα επιτοκια.
Απόψη μου. Καντε καμια καβατζα για του χρονου. Εγω πάντα φεύγοντας κανα χιλιαρικο ωστε οταν ξαναρθω να μην ψαχνω αμεσα για συναλλαγμα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
15
Like
11.255
Πόντοι
3.846
Tip
Αν εχετε λογαριασμό tinder η badoo τον διαγραφετε μια μερα πριν πάτε ταυλανδη.
Μετά κανετε νέο για να είσαστε στη πρωτη σειρα των προτιμησεων, σαν καινουριο μελος και να πέφτουν τα λαικ βροχη
Επειδή δούλεψα και τα 3 εκεί, δεν υπάρχει κανένα νόημα για να χρησιμοποιείτε κάτι άλλο εκεί πέρα από Thai friendly.
Μην γράφουμε τα ίδια ξανά και ξανά. Έχει αναφερθεί από όλους τους παλιούς. Εγώ πιο πρόσφατα ανακάλυψα το Thai friendly και μόνο αυτό κάνει δουλειά εκεί.

Και όχι, δε δουλεύει αυτό με το desktop που προτάθηκε.
Θέλει πληρωμή για συχνότερα μηνύματα.
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Οπότε αξίζει αν κατάλαβα καλά. Πήρες και τις 2 μαζί για 2000 μπατ; Ήταν για όλη την ημέρα;
Όχι για short time ήτανε …αυτό που αναφέρεις πάει σε άλλες εποχές τος οποίες δεν έχω προλάβει ,κάποιοι πάλεμαχοι εδώ μέσα ήτανε οι τυχεροί
Που πρόλαβαν τρύπιες εποχές και ακόμα καλύτερες …τώρα 2000 ζητάνε η μια γκομενα για short που δυστυχώς τα δίνουνε αυτοί που χαλάνε τη πίατσα και γιαυτο υα ζητάνε οι γκόμενες ,εγώ δεν δίνω ποτέ πάνω από 1000 και τα 2000 θα είναι η για δυο γκόμενες short η για μια γκόμενα long time …Στο Thai friendly ειδικά της παταγιας γίνεται χάμος ,μην δίνεις ότι ζητάνε …Στην επόμενη και στην επόμενη ..,θα βρεις σίγουρα ..
Εγώ τον οκτομβρη είχα γκιμενα μόνο για πίπα και αλλά δυο τρία μέτρια με 700 τα έπαιρνα για short
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Θέλει μπλα μπλα καλό και ψάξιμο και γίνονται όλα …μη δίνεις ότι σου λένε ,αυτές τις μαλακιες κάνουνε και σε 5-7 χρόνια θα ζητάνε ότι και στην Ευρώπη ..!
Εγώ τώρα θέλω να πάω για άραγμα μόνο ,την είδα αλλιώς γιατί περνάω και μια φάση τέλος πάντων με κιλά που πήρα λόγω κακής ψυχολογίας και θα πάω να αράξω σε ένα ωραίο κόμπλεξ κοντό και θα πάρω 5ημερο να αράξει μαζί μου με 5000 …
Φυσικά και τα έξοδα του ότι φάει πιει ,Πάμε καμία βόλτα μαζί κτλ …μπορεί και στο κοντό μόνο άραγμα ..
Σαν μεροκάματο όμως 5000 για 5 μέρες
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Και μάλλον πως φεύγω και σε δυο βδομάδες πιυ έχει και καλά εισητηρια ,να το κάνω έργο ..ένα μήνα να αράξω να φτιάξει η ψυχολογία λίγο !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom