Νέα

Τα Μυστικά του Siem Reap !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 292
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Για τους φίλους μου με ρωτάνε με pm αν έχω άλλες αντίστοιχες περιγραφές !!

Εχω αρκετές αναφορές στo thread της Ταιλάνδης.

Για άλλο δικό μου thread σχετικό με ταξίδι που έκανα μπορείτε να βρείτε εδώ


μια άλλη περιγραφή ταξιδιου μου στη Μαγαδασκάρη.

Να είστε όλοι καλά !! :hi: :hi: :hi:
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16
Μindreader ποιά περιοχή  θα έλεγες ότι σε εξίταρε πιό πολύ ως προς τις γυναίκες, Αφρικη, Λατινική Αμερική, Ευρώπη, Καραιβική ή Ασια? Ξέρω ότι κάθε μια θα έχει το κατι ξεχωριστο, αλλα αν ηταν να επιλέξεις?
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.352
Κριτικές
1
Like
33.546
Πόντοι
6.256
Μindreader ποιά περιοχή  θα έλεγες ότι σε εξίταρε πιό πολύ ως προς τις γυναίκες, Αφρικη, Λατινική Αμερική, Ευρώπη, Καραιβική ή Ασια? Ξέρω ότι κάθε μια θα έχει το κατι ξεχωριστο, αλλα αν ηταν να επιλέξεις?
Οι λατινες ειναι για σεξ οι ασιατισες για αγαπουλες οι ευρωπαιες για το συμφερον τους η αφρικη για σαφαρι.
Sorry mind reader που απαντησα για σενα..
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Μindreader ποιά περιοχή  θα έλεγες ότι σε εξίταρε πιό πολύ ως προς τις γυναίκες, Αφρικη, Λατινική Αμερική, Ευρώπη, Καραιβική ή Ασια? Ξέρω ότι κάθε μια θα έχει το κατι ξεχωριστο, αλλα αν ηταν να επιλέξεις?

Θα απαντήσω αλλά σε καμμία περίπτωση δεν θέλω να παραστήσω τον ''ειδικό'' !!

Απλά τη γνώμη μου θα γράψω !!

Πρώτα απο όλα τα γούστα είναι γούστα και είναι προσωπική υπόθεση του καθενός. Είναι σαν να ρωτάς κάποιο άνθρωπο τι είδους φαγητό του αρέσει. Σε τέτοιας λοιπον φύσεως ερωτήσεις οι απαντήσεις δεν μπορεί παρά να είναι υποκειμενικές !!

Η ερώτηση είναι πιας εθνικότητας γυναίκες με εξιτάρουν περισσότερο.

Η απάντηση είναι ότι κάποιες κοπέλες απο την Κολομβία και την Βενεζουέλα είναι πραγματικά για εμένα προσωπικά άπαικτες. Κατ' αρχάς ( οι όμορφές τους ) έχουν άψογα χαρακτηριστικά τόσο σε πρόσωπο όσο και σε σώμα !!! Λεπτές μεν  αλλά με καμπύλες δε, πράγμα αρκετά σπάνιο. Λεπτά μακριά χέρια και πόδια αλλά και στενή μέση παράλληλα.  Επίσης εχουν τρομερό αισθησιασμό τόσο στη κίνηση όσο και στη στάση τους. Αρκεί να τις δεις να κουνάνε τους γοφούς τους όταν χορεύουν και θα καταλάβεις !!

Επίσης ο τρόπος που διαχειρίζονται το παιχνίδι με τον άντρα είναι ιδιαίτερος. Αρχικά σου δίνονται και δεν σου δίνονται μαζί !!! Σου δείχνουν ότι τους αρέσεις σε ερεθίζουν σε κράτάνε όμως και παράλληλα σε μια απόσταση. Ετσι κατά κάποιο τρόπο σε ''αφιονίζουν'' και σε εξιτάρουν. Κατά ένα περίεργο τρόπο όταν τελικά τις βάζεις κάτω και τις γαμάς σου δίνεται η άισθηση λες και δάμασες ένα άλογο που σου αντιστεκόταν  :grin: :grin:.
Η αίσθηση είναι διαφορετική !! Η ικανοποιησή σου αυξάνεται !! Επίσης είναι ιδιαίτερα ''επιδέξιες'' στο σέξ και το θεωρούν γυναικεία μαγκιά να σε τερματίσουν στο σεξ πράγμα που συχνά κάνουν.


Στη χώρα μας και στις κοντινές περιοχές μας με κατατρέχουν οι Σλάβες και μια Τατάρα αλλά αυτή είναι μια άλλη Ιστορία. Το διπολικό μου σύνδρομο ανάμεσα σε Σλάβες και Ασιατισες παραμένει αθεραπευτο. Κάπου όμως νομίζω ότι αρχίζω να καταλαβαίνω πως δουλεύει το πράγμα με αυτές τις δυο φυλές !!

Αυτα τα Σλαβικά Αλογατα είναι πραγματικά αξεπέραστα σε επίπεδο φυσικών χαρακτηριστικων  και προσόντων. Λες και είχε ο θεός κέφια όταν τις έφτιαχνε. Αν τις έκρινες μόνο απο φωτογραφίες θα ΄έλεγες ότι είναι σε στατιστικά πλάισια οι ομορφότερες γυναίκες του κόσμου.

Αλλά όμως αρκετές από αυτές αποδεικνύονται παρά τα πλούσια προσόντα τους κομοδίνα.

Οι Σλάβες ενώ είναι τόσο προικισμένες  σε επίπεδο φυσικών προσοντων γυναίκες στο θέμα του αισθησιασμού παθαίνουν ένα ταρακουλο όπως οι άντρες τους όταν προσπαθούν να ντυθούν μοντέρνα. Δεν τους βγαίνει ρε παιδί μου !! Λες και απλά δεν τους πάει στην ιδιοσυγκρασία τους. Πάνε για αισθησιασμό και τους βγαίνει αθλητικότητα !!

Αυτά βέβαια σε επίπεδο μέσων στατιστικών όρων, όπως είπα, γιατί κάποιες από αυτές σίγουρα τον έχουν και τον αισθησιασμό. Είχα τη τύχη να γνωρίσω 3 διαφορετικές τέτοιες περιπτώσεις αλλά πιο παλιά.
 
Απο την εμπειρία  μου όμως υπάρχουν δύο εξαιρέσεις. Οι Ρουμάνες και οι Μολδαβές. Σε αυτές τις δυο φυλές υπάρχει μια ισχυρή μίξη του λατινικού και του σλαβικού στοιχείου. Οι Ρουμάνες σε πολλές περιπτώσεις μου θύμιζαν ιταλιδες η σε μια μεγαλύτερη γεωγραφική προβολή ( και όσο και αν φαίνεται αυτό παράξενο ) Κολομβιανές !!  Οι  δε Μολδαβές έχουν έντονο το ρουμάνικο στοιχείο στο σεξ και στον Ερωτα και το Ρωσικό στο τρόπο συμπεριφοράς. Τις πολύ καλές Μολδαβές τις θεωρώ αχτύπητες στην Ευρώπη τουλάχιστον !!

Για τις Ασιάτισες θα αναφερθώ σε άλλο ποστ γιατί ήδη κατέληξα σε σεντόνι πάλι !!  :2funny: :2funny:

Γενικά Είναι πολυπαραμετρικό το "σύστημα" γυναίκα και ως εκ τούτου εξαιρετικά πολυσύνθετο.

Σαν συμπέρασμα λοιπον προτιμώ  να βλέπω τη κάθε γυναίκα ατομικά παρά να ''γενικεύω΄' σε επίπεδο εθνικοτήτων.
Διότι οποιαδήποτε γενίκευση εμπεριέχει εγενώς το στοιχείο του λάθους !!!

Τέλος το ξαναλέω !! Απλά τη γνώμη μου εξέφρασα μια και ρωτήθηκα, και δεν διεκδικώ το αλάθητο του Πάπα !!
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26

Τί είπε ρε ο άνθρωπας;;;;;!!!!!! :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:


Δηλαδή mind πηδάμε τις πιο καυλιάρες γυναίκες τις ρουμανομολδαβες χωρίς να κουνήσουμε καν τον κώλο μας;;;;;!!!!!

Εξερόχυσον!!!!! Γαμάει η Ελλάδα από όλες τις απόψεις όμως!!!! :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:


Υ.Γ.  Από δω και πέρα θα θεωρώ την καλύτερη ευχή να ζήσεις όπως ο mindreader!!! :kneel: :kneel: :kneel:
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Τέλος πάντων πολλά έγραψα !!!

Ισως οι εκφράσεις των δυο Κολομβιανών στις φωτογραφίες μιλάνε πολύ πιο καθαρά και γρήγορα !!!  :grin: :grin: :grin:

Τα άψογα σώματα και τα άψογα πρόσωπα τα βρίσκεις και αλλού !! Ολες οι χώρες έχουν γυναίκες μοντέλα.

Οι εκφράσεις τους όμως και ο τρόπος που σε προδιαθέτουν είναι μάλλον ''Ιδιαίτερος'' !! :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • main.jpg
    main.jpg
    39,2 KB · Εμφανίσεις: 55
  • loiaza.jpg
    loiaza.jpg
    23,3 KB · Εμφανίσεις: 50
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Τί είπε ρε ο άνθρωπας;;;;;!!!!!! :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:


Δηλαδή mind πηδάμε τις πιο καυλιάρες γυναίκες τις ρουμανομολδαβες χωρίς να κουνήσουμε καν τον κώλο μας;;;;;!!!!!

Εξερόχυσον!!!!! Γαμάει η Ελλάδα από όλες τις απόψεις όμως!!!! :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:


Υ.Γ.  Από δω και πέρα θα θεωρώ την καλύτερη ευχή να ζήσεις όπως ο mindreader!!! :kneel: :kneel: :kneel:

:2funny: :2funny: :2funny:

Nα είσαι καλά φίλε !!

Αλλά εγώ πλησιάζω γρήγορα αυτό που τα νέα παιδιά λένε μουσείο !!!

Τόπο στα νειάτα λοιπόν !!  :rockon: :rockon:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
:2funny: :2funny: :2funny:

Μα είσαι καλά φίλε !!

Αλλά εγώ πλησιάζω γρήγορα αυτό που τα νέα παιδιά λένε μουσείο !!!

Τόπο στα νειάτα λοιπόν !!  :rockon: :rockon:

Είναι οι συγκυρίες ρε mind μη νομίζεις ότι δε θέλουμε...!!! :S :S :S

Απαντα σε παρακαλώ όμως στην ερώτηση με ενδιαφέρει η γνώμη σου.Η καλύτερη μίξη γυναικών από αισθησιασμό και ηδονισμό ταυτόχρονα δηλαδή είναι οι Ρουμανίτσες κατά τη γνώμη σου;

Τη γνώμη σου θέλω μόνο ως πιο έμπειρου όχι να μας ευχαριστήσεις τα αυτιά...
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Είναι οι συγκυρίες ρε mind μη νομίζεις ότι δε θέλουμε...!!! :S :S :S

Απαντα σε παρακαλώ όμως στην ερώτηση με ενδιαφέρει η γνώμη σου.Η καλύτερη μίξη γυναικών από αισθησιασμό και ηδονισμό ταυτόχρονα δηλαδή είναι οι Ρουμανίτσες κατά τη γνώμη σου;

Τη γνώμη σου θέλω μόνο ως πιο έμπειρου όχι να μας ευχαριστήσεις τα αυτιά...

Πιστεύω ότι οι όμορφες Ρουμάνες και Μολδαβές ( σε στατιστικά πάντα πλαίσια) έχουν το καλύτερο σύνολο απο τα παραπάνω στοιχεία !!

Αν είχα να κοιτάξω μόνο στην ευρύτερη ''δική '' μας περιοχή θα πήγαινα στο Σλαβικό τόξο. Αν ήθελα να εστιάσω σε κάποιες εθνικότητες στο Σλαβικό τόξο θα πηγαινα σε αυτές τις δύο εθνικότητες.

Προσωπική πάντα Αποψη εκφράζω !!
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Πιστεύω ότι οι όμορφες Ρουμάνες και Μολδαβές ( σε στατιστικά πάντα πλαίσια) έχουν το καλύτερο σύνολο απο τα παραπάνω στοιχεία !!

Αν είχα να κοιτάξω μόνο στην ευρύτερη ''δική '' μας περιοχή θα πήγαινα στο Σλαβικό τόξο. Αν ήθελα να εστιάσω σε κάποιες εθνικότητες στο Σλαβικό τόξο θα πηγαινα σε αυτές τις δύο εθνικότητες.

Προσωπική πάντα Αποψη εκφράζω !!

Οκ αρχηγέ!!!! Να είσαι πάντα καλά!!! Μια διευκρίνιση μόνο: όταν λες δική μας περιοχή εννοείς Βαλκάνια-Νοτιοανατολική Μεσόγειος εως Ρωσσία ή εννοείς Ευρώπη;
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Οκ αρχηγέ!!!! Να είσαι πάντα καλά!!! Μια διευκρίνιση μόνο: όταν λες δική μας περιοχή εννοείς Βαλκάνια-Νοτιοανατολική Μεσόγειος εως Ρωσσία ή εννοείς Ευρώπη;
Εννοώ Βαλκάνια Ανατολική Ευρώπη ( Βορεισ και Νοτια ) και Ρωσσία.

Να είσαι καλά !! :hi: :hi:
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Βρε Μιντ!!!! Με μία καλτσα τριγυρνας???  :grin:

Oντως !!!!  :grin: :grin:

Ειχα παραπατησει και πατησα σε ενα βαλτο εκεινο πρωί, με το ενα ποδι οποτε και την εβγαλα  !!

Μπραβο παρατηρητικοτητα !!! :hi: :hi:
 

Kontopodis

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2016
Μηνύματα
53
Like
91
Πόντοι
0
καλημερα φιλε Mindreader Ειμαι απο Κρητη και ειμαι 58χρονων διαβασα πολλα απο τα γραφομενα σου και πραγματικα εισαι σαν αδελφη ψυχη!!Και εγω μετα τισ σπουδες μου οικονομικα και στην συνεχεια εξωτερικο δοθλευα για 27 χρονια ατζεντης για μεγαλες εταιριες που κατασκευαζουν τα προιοντα τους στην ΑΣΙΑ δηλαδη Ινδια Κινα Χονγκ Κονγκ Ινδονησια και λιγπ Ταιλανδη!!Εχω κανει τουλαχιστον 150 ταξιδια σε αυτες τις χωρες ποτε ομως Λατινικη γενικα Αμερικη!Παντρευτηκα αργα στα42 μου χρονια ετσι ειχα την ευκαιρια να γευτω ολλα τα καλα που προσφεραν αυτες οι χωρες!!!να εισαι καλα και καλη συνεχεια φιλε μου εαν καμια φορα κατεβης Κρητη περνα να πιουμε μια ρακι δικια μου!!
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
καλημερα φιλε Mindreader Ειμαι απο Κρητη και ειμαι 58χρονων διαβασα πολλα απο τα γραφομενα σου και πραγματικα εισαι σαν αδελφη ψυχη!!Και εγω μετα τισ σπουδες μου οικονομικα και στην συνεχεια εξωτερικο δοθλευα για 27 χρονια ατζεντης για μεγαλες εταιριες που κατασκευαζουν τα προιοντα τους στην ΑΣΙΑ δηλαδη Ινδια Κινα Χονγκ Κονγκ Ινδονησια και λιγπ Ταιλανδη!!Εχω κανει τουλαχιστον 150 ταξιδια σε αυτες τις χωρες ποτε ομως Λατινικη γενικα Αμερικη!Παντρευτηκα αργα στα42 μου χρονια ετσι ειχα την ευκαιρια να γευτω ολλα τα καλα που προσφεραν αυτες οι χωρες!!!να εισαι καλα και καλη συνεχεια φιλε μου εαν καμια φορα κατεβης Κρητη περνα να πιουμε μια ρακι δικια μου!!

Καλημέρα φίλε  :hi: :hi:

Χαιρομαι πραγματικά να γνωριζω ανθρωπους με παρομοιες με τη δικη μου πορειες ζωης.

Αν κατεβω κρητη θα επικοινωνησω μαζι σου για να πιουμε τις ρακες μια και θα εχουμε πολλα να πουμε.

Και ασφαλως αν ερθεις εσυ Αθηνα θα χαρω να τα πουμε κατ' ιδιαν !!

Να εισαι παντα καλά !! :hi: :hi:
 

Kontopodis

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2016
Μηνύματα
53
Like
91
Πόντοι
0
Καλημερα φιλε μου σιγουρα θα τα πουμε η Αθηνα η Κρητη θα χαρω πολυ!!
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ξεκαθαρίζοντας τις φωτογραφίες του καλοκαιριού σήμερα Κυριακή βρήκα και κάτι που ξέχασα στα αρχικά μου posts να δώσω.

Πάντα όταν ταξιδεύω προσπαθώ να φύγω έστω και για λίγο απο τα τουριστικά τους μέρη και να δώ λίγο τι γίνεται και ίσως στα μη τουριστικά τους μέρη.

Αυτό δεν είναι πάντα εύκολο όταν ταξιδεύεις σε ιδιαίτερα φτωχές τριτοκοσμικές χώρες. Κάποιες φορές γίνεται και σχετικά επικίνδυνο στη βάση του ( Curiosity Kills the Cat ).

Πάντα λοιπον σε καποια φάση ντύνομαι πολύ απλά για να μη δόνω στόχο και πηγαίνω γι ανα πάρψ μια γεύση του τί γίνεται πίσω απο τη τουριστική κουρτίνα.

Θα ποστάρω μερικές τέτοιες φωτογραφίες απο ένα μικρό σχετικά απομακρυσμενο χωριό στην αρχή της Τροπικής Ζούγκλας.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Περπατώντας λοιπον σε ένα μικρό επαρχιακό χωματόδρομο έξω απο ένα χωριουδάκι βλέπεις εικόνες σαν και αυτή.

Φτωχά, αρκετά βρώμικα αλλά καιχαρούμενα παιδάκια να παίζουν ξένιαστα ολόγυρα.

Εγινα το ''αξιοθέατό'' τους !!!

Χωροπηδούσαν γύρω μου και με ''κορόιδευαν'' μιμούμενοι τις κινήσεις και τις κραυγές μαιμούδων.

Τους έκαναν πολύ εντύπωση οι τρίχες στα χέρια μου και στα πόδια μου ( φορούσα κοντό παντελόνι ) και τους φαινόμουν σαν γορίλας.

Αλλά σιγά μην κρατήσει κανείς κακια σε αυτά τα παιδάκια.

Εικόνες παιχνιδιού και ξενασιάς που μάλλον δεν θα ξαναδούμε ποτέ στις κοινωνίες της Ευρώπης !!
 

Συνημμένα

  • 20160811_123007.jpg
    20160811_123007.jpg
    281,4 KB · Εμφανίσεις: 44
  • 20160811_123020.jpg
    20160811_123020.jpg
    326,1 KB · Εμφανίσεις: 45

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom