Νέα

Τα καλύτερα μέρη για έξοδο με μωρό. Καφέ, μπαρ, εστιατόρια, κλάμπ, μπουζούκια!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Oxi ρε τυπε. Απλως ειχα παει τη πρωτη εκει,μια Σπανιολα που την ειχα κανει καμακι στη Πλακα, τρελαθηκε με το φεγγαροφωτο, και οταν η ομαδα κερδιζει δεν αλλαζεις συνθεση. :grin:
τυπε γιατι δεν ξαναβρηκες γκομενα :think:
 

Klonos69

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
θυμαμαι μικρος ειχα παει με γκομενα που ειχα στο μικρολιμανο μεγαλη παρασκευη κ στα πρωτα μαγαζια πριν της καφετεριες που εχει τα κυριλε εστιατορια διπλα στην θαλασσα ηταν ενας κ εριχνε παναγιες σ τυπο στην υποδοχη μαγαζιου


ισως επειδη βαζανε παρανομα τα τραπεζα για να καβαντζωνουν θεσεις παρκινγ τα μουνοπανα


τερμα ο ιστιοπλοικος κ πανω δεξια ανηφορικα κατι μπαρακια κ ενα χχχ χοτελ


γενικα αθλια περιοχη κ τοτε κ τωρα απλα ηταν τρεντυ

ντοπα πες μου μια ωραια περιοχη με θαλασσα να παω να κοιταω τα ζευγαρακια που πινουν φρεντουτσινο.
 

Klonos69

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
τυπε στις μερες μας με καντινα και βρωμικο δε γαμας ουτε πακι  :dunno:
Εκτος αν πεσεις σε καμμια μαφια, βρωμοελεινιδα τυπε, οπως εγω, και αντι για βρωμικο, τρως την βρωμοελλεινιδα στη μαπα μια ζωη.
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Εκτος αν πεσεις σε καμμια μαφια, βρωμοελεινιδα τυπε, οπως εγω, και αντι για βρωμικο, τρως την βρωμοελλεινιδα στη μαπα μια ζωη.

Μην ανησυχείς τύπε μου. Δεν είσαι ο μοναδικός. Έχεις μεγάλη παρέα από μέλη εδώ μέσα, απλά οι περισσότεροι ντρέπονται να το ομολογήσουν...   ότι η γυναίκα του είναι μία ακόμα ελεεινήδα
:S  :S
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Καλημέρα σέ όλους καί όλες. Verde στού Παπάγου δίπλα στό Λύκειο Παπάγου καί τήν Άγία Σκέπη. Πολύ μεγάλος χώρος μέσα-έξω, ώραίο πάρκο, άλλά λιγάκι τσιμπημένες οί τιμές.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Αυτα ειναι μερη για ανω των 30 ηλικιες και καλοντυμενους με κοστουμι γραβατα ιταλικο παπουτσι και κυριλε αμαξι.

Δεν θα το έλεγα, εάν βγάλεις τα 2 εστιατόρια στο moorings ο κόσμος που θα δεις είναι κυρίως νέοι, 25-30+. Δηλαδή κατι 50+ ειναι η μειοψηφία. Και σαν ντύσιμο, κυρίως casual.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Την καντίνα τέρμα στον λαιμό Βουλιαγμένης την έχουν σηκώσει και αυτές στο Καβούρι τον καφέ τον πληρώνεις
σε τιμές Κολωνακίου. Οπότε δεν αξίζει και πρέπει να είσαι πολύ μαλάκας για να πας με γκόμενα εκεί.
Εκτός αν είναι τρεις τη νύχτα όπου δεν υπάρχει τίποτε άλλο ανοιχτό. αλλά και σε αυτή τη περίπτωση μπορείς να πάρεις μια μπύρα από ένα περίπτερο.

:zombie: :zombie:
 

Klonos69

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Μην ανησυχείς τύπε μου. Δεν είσαι ο μοναδικός. Έχεις μεγάλη παρέα από μέλη εδώ μέσα, απλά οι περισσότεροι ντρέπονται να το ομολογήσουν...   ότι η γυναίκα του είναι μία ακόμα ελεεινήδα
:S   :S
Ομοιοπαθης; :grouphug:
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.440
Πόντοι
216
Εκτος αν πεσεις σε καμμια μαφια, βρωμοελεινιδα τυπε, οπως εγω, και αντι για βρωμικο, τρως την βρωμοελλεινιδα στη μαπα μια ζωη.
Υπομονη τυπε, μια ζωη ειναι, θα περασει...
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Για καφέ (και καποια πιάτα φαγητό) σε "μη πρωτοκλασσάτες" περιοχές, γαμάτο μέρος, στο ... Καματερό είναι τούτο:


Στο Χαϊδάρι το Telescope.

(τα καλά του να γνωρίζεις οδοντίατρους σε όλες τις περιοχές).
 

Geo12S

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2017
Μηνύματα
145
Like
16
Πόντοι
1
Κατι καλο μεταξύ Παλιο Φαληρο κ Γλυφαδα?
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
5
Like
5.418
Πόντοι
1.056
Για πείτε καμιά καλή ταβέρνα για κρεατοφαγία στα βορειοανατολικά (Ωρωπό, Σκάλα Ωρωπού, Κάλαμο, Μαλακάσα κ.λπ.).
Και σχετικά φθηνή ε;
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.821
Πόντοι
456
Αρζεντινα στον Μαραθώνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom