Νέα

Σύρος η... μπουρδελιάρα!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα free
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 235
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Από εκεί είμαι τύπε. Εκεί γεννήθηκα αλλά έφυγα για Αθήνα στα 6 μου. Το καλοκαίρι πηγαίνω για 10 μέρες μαξ. Δεν είναι για παραπάνω. Να δω γονείς, συγγενείς και φίλους και τέλος. Το μπαράκι στις Αγκαθωπές τ έκλεισαν για τεχνοκρατικούς λόγους, το άλλο στο Δελφίνι απ εκεί που τ είχε μια παρέα και πήγαινες και γουσταρες τώρα τ έχουν πάρει κάποιοι άλλοι και τελευταία φορά που πήγα και παράγγειλα καφέ αυτό που μου έφεραν ήταν αιτία πολέμου. Πάλι καλά που κάτι κάνουν τ Αστέρια και είναι κάπως καλά.
Ρόδον! Πω ρε τύπε τι μου θύμησες τώρα! Μέσα δεκαετίας 90, πάνικ. Ή το Χαϊγουέι με τις ροκιές του.
Έλα μωρέ ποιο ναυπηγείο τώρα; Αφού και αυτό μερικοί τοπικοί άρχοντες θέλουν να το κλείσουν. Τους χαλάει η αμμοβολή (αν και καθαρή αμμοβολή το ναυπηγείο δε χτυπάει). Τους χαλάει την εικόνα το ναυπηγείο. Ο κακός χαμός που γίνεται στο λιμάνι με τα όπου ν είναι παρκαρισμένα αυτοκίνητα ή αυτό το πράγμα που γίνεται στο νησάκι και το λιμερχείο μπροστά με τ όπως ν είναι παρκαρισμένα αυτοκίνητα δε τους χαλάει. Έχουν σκάσει και κάτι μαλάκες νέοι σ ηλικία τοπικοί άρχοντες και λένε "να κλείσει το ναυπηγείο να επενδύσουμε στον τουρισμό". Ποιον τουρισμό ρε παπάρα; Έχει η Σύρος της παραλίες της Μυκόνου; Πλάκα κάνουμε; Έτσι και βάλει λουκέτο το ναυπηγείο ούτε οι κότες δε θα μείνουν στο νησί. Τι λέμε τώρα; Καλώς ή κακώς η ευμάρεια του νησιού ήταν, είναι και θα είναι άμεσα συνδεδεμένη με το ναυπηγείο. Όταν ερχόντουσαν στο ναυπηγείο τα ρωσικά πλοία και καθόντουσαν μηηηηηηηηηηηηηηηηηνες τα κωλόμπαρα (μιας και μιλάμε γι αυτά) είχαν κάτι κομμάτια μέσα που όταν πήγαιναν σε κάτι Κίνι, κάτι Μέγα Γυαλούς μέχρι και οι γλάροι και τα καβούρια χτυπούσαν μαλακία

:2funny: :2funny: :2funny: Και μιας και είπαμε για το "Ρόδον", κάτι λίγο off topic: Στο 30:24 σ' αυτό το video πλάνα απ' το "Ρόδον" το 1995. Έλεγαν ότι εκείνη την εποχή ήταν το δεύτερο μεγαλύτερο θερινό club της Ελλάδας μετά το Cavo Paradiso, δεν ξέρω αν ισχύει η πληροφορία
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
:2funny: :2funny: :2funny: Και μιας και είπαμε για το "Ρόδον", κάτι λίγο off topic: Στο 30:24 σ' αυτό το video πλάνα απ' το "Ρόδον" το 1995. Έλεγαν ότι εκείνη την εποχή ήταν το δεύτερο μεγαλύτερο θερινό club της Ελλάδας μετά το Cavo Paradiso, δεν ξέρω αν ισχύει η πληροφορία
Ρε τύπε σε ποια παραλία γαμιούνται;  :grin: :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Καλημερίζω τους συναγωνιστές, έχω έρθει μια βδομάδα τώρα από το νησί όπου είχα κατέβει 11 μέρες αλλά ξέχασα να γράψω... Δεν έχω και πολλά νέα για το θέμα μας, πέραν του ότι επιχείρησα να επισκεφτώ το "Λα λούνα" (πρώην "Νύχτα") που είναι ίσως πλέον το μοναδικό αξιοπρεπές μαγαζί του νησιού και ήταν κλειστό... Και μάλλον δεν ήταν τυχαίο καθώς έλειπε ακόμα και το πόμολο από την πόρτα. Οι μόνιμοι κάτοικοι του νησιού που πιθανότατα γράφουν εδώ θα ήθελα να με ενημερώσουν αν πάντα κλείνει το χειμώνα και ανοίγει μόνο Πάσχα - καλοκαίρι ή αν συνέβη κάτι... Ρωτάω γιατί εγώ Πάσχα - καλοκαίρι που συνήθως κατέβαινα στο νησί, πάντα ανοιχτό το έβρισκα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Ενημέρωση από Σύρο: Αν κάποιος έρθει στο νησί ας μην έχει πλέον προσδοκίες απ' ο,τιδήποτε έχει να κάνει με τον αγοραίο έρωτα. Η πάλαι ποτέ "Νύχτα" που αργότερα λειτούργησε για κάποια χρόνια σαν "Λα λούνα", έχει πλέον μια ταμπέλα "Cabaret Aristocrats" αλλά είναι κλειστή, επειδή έλειπα καιρό απ' το νησί φαντάζομαι ότι θα λειτούργησε μ' αυτό το όνομα ίσως υπό νέα διεύθυνση, δε θα τράβηξε και θα έκλεισε. Μόνο ένα κωλόμπαρο πλέον στο νησί, αυτό δίπλα στην πυροσβεστική, το οποίο όμως ούτως ή άλλως είναι χαροπάλη. Πιθανότατα λειτουργεί και της Αγνής με μια - δυο γριές να δουλεύουν, δεν μπήκα καν στον κόπο να τσεκάρω.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Της αγνης που ειναι;;;

Όπως απομακρύνεσαι από την Πλατεία Μιαούλη από το στενό δίπλα στο "Γερμανό" στο πρώτο δρομάκι που θα δεις στο αριστερό σου χέρι, θα το δεις... Μην μπεις καν στον κόπο εκτός αν είσαι φίλος των granny.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Ενημέρωση από τα κωλόμπαρα της Σύρου μετά από μπαρότσαρκα στις 3/9: Στης "Αγνής" δεν πάτησα καν αλλά απ' ό,τι έμαθα χάλια μαύρα, κλασσικά. Το "Λα λούνα" (πρώην "Νύχτα") άλλαξε όνομα και πλέον λέγεται "Aristocats". Από τα μέσα Ιουλίου που ήμουν στο νησί μέχρι και το τέλος Αυγούστου ήταν κλειστό. Άνοιξε με το που μπήκε ο Σεπτέμβριος. Μπήκα μέσα και μ' έπιασε θλίψη, μόλις τέσσερις κοπέλες στην μπάρα κι αυτές μπαζάκια, άδειο από πελατεία και άντρας (!!!) πίσω απ' την μπάρα, ίσως ήταν και το αφεντικό... Έφυγα εννοείται. Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ όμως είναι το μαγαζί δίπλα στην πυροσβεστική το οποίο πλέον λέγεται Caramella... Το έχει αναλάβει η Ίνα, μια κοπέλα μουνάρα και πανέξυπνη που είχε δουλέψει εκεί έξω απ' την μπάρα την περίοδο που δεν πατούσε άνθρωπος και "φυσάει" πλέον! Ωραίος χώρος, μερικές ενδιαφέρουσες παρουσίες, της πουτάνας από κόσμο, πολύ καλές τιμές (5 το ανδρικό και 7 ή 8 ευρώ το γυναικείο, δε θυμάμαι ακριβώς γιατί άργησα να κάνω το post και πάνε κάποιες μέρες), επιπλέον έχει εγκατασταθεί κι ένα κλουβί σε κάποιο σημείο του μαγαζιού όπου κάποιες κοπέλες κάνουν στριπτίζ απ' ό,τι έμαθα αν και τη μέρα και την ώρα που πήγα εγώ (Πέμπτη και γύρω στη 1:00) δεν είχε κάτι. Φοβερή μουσική για τους εραστές του ρεπερτορίου της νύχτας, καθαρά ποτά, ατμόσφαιρα οικογενειακή. Το Caramella πλέον είναι μακράν το καλύτερο κωλόμπαρο στην Ερμούπολη. Εγώ κέρασα μια μικρή σαμπάνια την Ειρήνη, μια κοπέλα που δούλευε για χρόνια μέσα και έξω από την μπάρα στο "Γρύλλο" στην Αγία Παρασκευή Αττικής για τους γνώστες και την ήξερα από τότε. Μόλις έφυγε μου ήρθαν 2-3 κοπέλες ευγενέστατες όλες, τις οποίες αναγκάστηκα να διώξω γιατί δεν ήθελα να ξοδέψω άλλα χρήματα. Από 'δω και πέρα όμως όποτε πατάω το πόδι μου στο νησί μια επίσκεψη στο εν λόγω ευαγές ίδρυμα θα την κάνω σίγουρα...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.312
Κριτικές
15
Like
5.835
Πόντοι
1.496
Ενημέρωση από τα κωλόμπαρα της Σύρου μετά από μπαρότσαρκα στις 3/9: Στης "Αγνής" δεν πάτησα καν αλλά απ' ό,τι έμαθα χάλια μαύρα, κλασσικά. Το "Λα λούνα" (πρώην "Νύχτα") άλλαξε όνομα και πλέον λέγεται "Aristocats". Από τα μέσα Ιουλίου που ήμουν στο νησί μέχρι και το τέλος Αυγούστου ήταν κλειστό. Άνοιξε με το που μπήκε ο Σεπτέμβριος. Μπήκα μέσα και μ' έπιασε θλίψη, μόλις τέσσερις κοπέλες στην μπάρα κι αυτές μπαζάκια, άδειο από πελατεία και άντρας (!!!) πίσω απ' την μπάρα, ίσως ήταν και το αφεντικό... Έφυγα εννοείται. Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ όμως είναι το μαγαζί δίπλα στην πυροσβεστική το οποίο πλέον λέγεται Caramella... Το έχει αναλάβει η Ίνα, μια κοπέλα μουνάρα και πανέξυπνη που είχε δουλέψει εκεί έξω απ' την μπάρα την περίοδο που δεν πατούσε άνθρωπος και "φυσάει" πλέον! Ωραίος χώρος, μερικές ενδιαφέρουσες παρουσίες, της πουτάνας από κόσμο, πολύ καλές τιμές (5 το ανδρικό και 7 ή 8 ευρώ το γυναικείο, δε θυμάμαι ακριβώς γιατί άργησα να κάνω το post και πάνε κάποιες μέρες), επιπλέον έχει εγκατασταθεί κι ένα κλουβί σε κάποιο σημείο του μαγαζιού όπου κάποιες κοπέλες κάνουν στριπτίζ απ' ό,τι έμαθα αν και τη μέρα και την ώρα που πήγα εγώ (Πέμπτη και γύρω στη 1:00) δεν είχε κάτι. Φοβερή μουσική για τους εραστές του ρεπερτορίου της νύχτας, καθαρά ποτά, ατμόσφαιρα οικογενειακή. Το Caramella πλέον είναι μακράν το καλύτερο κωλόμπαρο στην Ερμούπολη. Εγώ κέρασα μια μικρή σαμπάνια την Ειρήνη, μια κοπέλα που δούλευε για χρόνια μέσα και έξω από την μπάρα στο "Γρύλλο" στην Αγία Παρασκευή Αττικής για τους γνώστες και την ήξερα από τότε. Μόλις έφυγε μου ήρθαν 2-3 κοπέλες ευγενέστατες όλες, τις οποίες αναγκάστηκα να διώξω γιατί δεν ήθελα να ξοδέψω άλλα χρήματα. Από 'δω και πέρα όμως όποτε πατάω το πόδι μου στο νησί μια επίσκεψη στο εν λόγω ευαγές ίδρυμα θα την κάνω σίγουρα...
Πολυ καθησες,εναμιση μηνα.Ωραια η Συρος,ευχαριστως ξαναπηγαινα διακοπες ,αν και εμεινα μονο Ερμουπολη.Γαλησσα εχεις παει;Εχει πιο περα λεει μετα την Αγια Πακου μια παραλια απομερη,τον Αρμεο.Μαζευει γυμνιστες και εχω διαβασει εχει και Ελληνιδες και ξενες.Αξιζει;Εχεις παει να δεις τι γινεται;
 

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
... Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ όμως είναι το μαγαζί δίπλα στην πυροσβεστική το οποίο πλέον λέγεται Caramella...

Κατ' αρχήν να ευχαριστήσω τον σύντροφο Womanaholic για την ενημέρωση, γιατί βρέθηκα στα μέσα της προηγούμενης βδομάδας για μια νυχτα Σύρο και χωρίς την καθοδήγησή του παπάρια θα έβρισκα. Αντ' αυτού βρήκα πολύ εύκολα το Caramella, το οποίο όμως δεν μου έδωσε και τόσο καλές εντυπώσεις. Λίγο μπαζοφαρμούλα μου φάνηκε, με κορίτσια-γιουβαρλάκια και αρκετά μεγαλωμένα τα περισσότερα. Εξαίρεση μια μαυρούλα η Τζοάννα που λέει 22 και δεν πρέπει να'ναι πάνω από 25-28 μου φάνηκε, με την οποία πέρασα πολύ ωραία καμιά ωρίτσα, ωραία παρέα με ελεύθερα πιασίματα όσο μαζευόταν τα κεράσματα, αν και το έχασα σε κάποια φάση που την έπιασε υστερία να μου λέει για τη θρησκεία και πώς στο Καμερούν είναι ένας ιεροκήρυκας που σώζει κόσμο. Τρία ποτά την κέρασα την κοπελίτσα και κάναμε ωραία πλάκα (κι ωραίο χούφτωμα, τρίψιμο κλπ), το σύνολο 24 ευρώ γι' αυτήν, που είναι πολύ καλύτερα απ' τα 60 που ήθελε σώνει και καλά μια γριοβουλγάρα που ήρθε και μου κατσικώθηκε στην αρχή κι ήθελε ντε και σώνει να την πάρω σαμπάνια. Πάντως απ' ό,τι κατάλαβα δεν ψωνίζεις από εκεί για έξω.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Πολυ καθησες,εναμιση μηνα.Ωραια η Συρος,ευχαριστως ξαναπηγαινα διακοπες ,αν και εμεινα μονο Ερμουπολη.Γαλησσα εχεις παει;Εχει πιο περα λεει μετα την Αγια Πακου μια παραλια απομερη,τον Αρμεο.Μαζευει γυμνιστες και εχω διαβασει εχει και Ελληνιδες και ξενες.Αξιζει;Εχεις παει να δεις τι γινεται;

Από Σύρο έχω καταγωγή ρε συ και πηγαίνω στο νησί από το 1984 που ήμουν ενός έτους... Οπότε όπως καταλαβαίνεις όχι απλώς έχω πάει Γαλησσά αλλά έχω περάσει υπέροχα μέρες και νύχτες εκεί. Αρμεό πήγα μόλις φέτος πρώτη φορά για μπάνιο γιατί είναι αρκετά δύσβατο το μονοπάτι μέχρι να φτάσεις εκεί, στείλε μου pm για να σου πω εντυπώσεις.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Κατ' αρχήν να ευχαριστήσω τον σύντροφο Womanaholic για την ενημέρωση, γιατί βρέθηκα στα μέσα της προηγούμενης βδομάδας για μια νυχτα Σύρο και χωρίς την καθοδήγησή του παπάρια θα έβρισκα. Αντ' αυτού βρήκα πολύ εύκολα το Caramella, το οποίο όμως δεν μου έδωσε και τόσο καλές εντυπώσεις. Λίγο μπαζοφαρμούλα μου φάνηκε, με κορίτσια-γιουβαρλάκια και αρκετά μεγαλωμένα τα περισσότερα. Εξαίρεση μια μαυρούλα η Τζοάννα που λέει 22 και δεν πρέπει να'ναι πάνω από 25-28 μου φάνηκε, με την οποία πέρασα πολύ ωραία καμιά ωρίτσα, ωραία παρέα με ελεύθερα πιασίματα όσο μαζευόταν τα κεράσματα, αν και το έχασα σε κάποια φάση που την έπιασε υστερία να μου λέει για τη θρησκεία και πώς στο Καμερούν είναι ένας ιεροκήρυκας που σώζει κόσμο. Τρία ποτά την κέρασα την κοπελίτσα και κάναμε ωραία πλάκα (κι ωραίο χούφτωμα, τρίψιμο κλπ), το σύνολο 24 ευρώ γι' αυτήν, που είναι πολύ καλύτερα απ' τα 60 που ήθελε σώνει και καλά μια γριοβουλγάρα που ήρθε και μου κατσικώθηκε στην αρχή κι ήθελε ντε και σώνει να την πάρω σαμπάνια. Πάντως απ' ό,τι κατάλαβα δεν ψωνίζεις από εκεί για έξω.

Να 'σαι καλά. Κοίτα, επειδή τώρα είναι χειμώνας είναι πιθανό να έχουν φύγει μερικά καλά κομμάτια, δεν ξέρω αν το γνωρίζεις αλλά συνήθως τα καλοκαίρια πολλές κοπέλες που δουλεύουν σε κωλόμπαρα σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη οι ατζέντηδες τα στέλνουν σε μαγαζιά στα νησιά και μετά το χειμώνα επιστρέφουν και στους νησιώτες μένουν τα αζήτητα. Η Ίνα και η φίλη μου η Ειρήνη ήταν εκεί τη βραδιά που πήγες; Όσο για το αν ψωνίζεις από εκεί για έξω μπορώ να σου πιστοποιήσω ότι ψωνίζεις, δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά έμαθα κάποια πραγματάκια το βράδυ που είχα πάει. Με πολλά λεφτά όμως κι αφού σε "γδύσουν" πρώτα, οπότε αν δε βαστάει η τσέπη σου αν ξαναπάς μην το επιδιώξεις και περιορίσου σε καβλάντα κ.τ.λπ.
 

knoxville

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
γνωριζε ποτε κανεις μια νικολεττα που ηταν δασκαλα στην συρο¨?
 

apisteutos1982

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2007
Μηνύματα
20
Like
10
Πόντοι
0
κανεις να εχει επισκεφθει κολομπαρο στην συρο προσφατα να μας δωσει τα φωτα του?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
κανεις να εχει επισκεφθει κολομπαρο στην συρο προσφατα να μας δωσει τα φωτα του?

Για το "Caramela" στην είσοδο του λιμανιού δίπλα στην Πυροσβεστική εγγυώμαι κι ας έχω κάτι μήνες να πάω (με βάση δεδομένα επαρχίας πάντα). Τώρα να έχει ανοίξει κάτι από πέρσι το Σεπτέμβρη δεν το γνωρίζω...
 

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Ημουνα για μερικες μερες Συρο και περασα απο Caramela και Aristocats. Γενικα πολυ λιγες κοπελες δουλευαν αφου οπως μου ειπαν λογω 15 αυγουστου κτλ ειχαν φυγει διακοπες κτλ. Επισης καθολου πελατες. Το caramela μου αρεσε περισσοτερο αφου το αλλο ειναι στην ουσια αποτυχημενο στριπτιζαδικο. Μια ουκρανεζα στο Caramela ηταν ωραιο μωρο παντως. Κερασα μερικα ποτα και εφυγα, δεν ζητησα τιποτα οποτε δεν εχω πληροφοριες να δωσω.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Επίσκεψη χθες το βράδυ σε Caramela και Aristocats μετά από ένα χρόνο απουσίας από το νησί... Πρώτη στάση στο Caramela γύρω στις 4:00. Η εικόνα που αντίκρισα με απογοήτευσε καθώς ήταν στον αντίποδα αυτής που είχα συνηθίσει τα δύο προηγούμενα καλοκαίρια: Μόλις τρεις ή τέσσερις κοπέλες στο μαγαζί, εκ των οποίων πιασμένες μόνο οι δύο, μια MILF ξανθιά και μια άλλη με άφρο μαλλί. Άλλες δύο εκ των οποίων η μία που τη θυμάμαι καλά ήταν μια αδύνατη μελαχρινή MILF βάραγαν μύγες. Δύο πελάτες όλοι κι όλοι, μαζί με την ξανθιά μπαζο - MILF μπαργούμαν και τον DJ συμπλήρωναν τη φτωχή εικόνα του μαγαζιού, καμία σχέση με το χαμό που γινόταν τις δύο πρώτες χρονιές που δούλεψε το μαγαζί η Ινέσσα. Απ' ό,τι κατάλαβα η Ινέσσα πρέπει να έχει αποτραβηχτεί κάπως και γι' αυτό ίσως το μαγαζί πάει κατά διαόλου, η ξανθιά μπαργούμαν που ρώτησα η οποία πρέπει να είναι και συνιδιοκτήτρια πλέον μου είπε ότι μπορώ πια να τη βρω μόνο τις Δευτέρες και τις Πέμπτες. Η Ειρήνη η Λαρισαία έχει σταματήσει καιρό τώρα και απ' ό,τι έμαθα σταμάτησαν και η Αντζέλικα και η Ναταλί.

Απογοητευμένος δεν μπήκα καν στον κόπο να καθίσω και έφυγα αμέσως για το "Aristocats" στο Καρνάγιο, πρώην "Λα λούνα" μετά τη μετακόμισή του από το ανηφοράκι του Lido και πρώην "Νύχτα" πιο παλιά για τους γνώστες. Το "Aristocats" υποτίθεται ότι είναι στριπτιζάδικο πλέον. Με το που μπήκα η εικόνα ήταν εξίσου απογοητευτική όσον αφορά την κίνηση στο μαγαζί καθώς μες το χώρο βρίσκονταν όλα κι όλα πέντε άτομα: Ο Ρουμάνος ιδιοκτήτης που εκτελεί και χρέη DJ, δυο πελάτες - ο ένας σε καναπέ κι ο άλλος στην μπάρα - και δυο κοπέλες. Αυτές όμως οι κοπέλες ούτε που θα μπορούσε να φανταστεί κανείς ότι θα μπορούσαν να δουλεύουν σ' ένα χώρο σαν αυτόν, μιλάμε για μουνάρες... Μια MILF μελαχρινή Ρουμάνα η Άντζελα με πολύ ωραίο σώμα, εκπληκτικές δυνατότητες πάνω στην μπάρα που χόρεψε δείγμα ότι είναι επαγγελματίας και με προϋπηρεσία σε EROTICA και RASPUTIN στην Αθήνα απ' ό,τι μου είπε (δύο κορυφαία στριπτιζάδικα της Αθήνας για όσους δε γνωρίζουν εκ των οποίων το ένα λειτουργεί ακόμα). Η άλλη η Μισέλ, μελαχρινή Ρουμάνα στα 20 κάτι ΣΚΕΤΗ ΚΟΛΑΣΗ... Πανέμορφο και γλυκύτατο προσωπάκι με σοφιστικέ γυαλί και παράλληλα ένα πληθωρικό σώμα με τρελές καμπύλες και πιασίματα σκέτος πειρασμός, βυζάρες, μπουτάρες, κωλάρα, η αντίθεση με το προσωπάκι της "μαθήτριας" με τρέλανε πραγματικά απ' την ώρα που μπήκα και έτυχε να χορεύει πάνω στην πίστα εκείνη τη στιγμή και ψαχνόμουν πώς είναι δυνατόν ένα τέτοιο κομμάτι να δουλεύει σ' ένα και καλά στριπτιζάδικο στη Σύρο... Το μόνο κακό με τη Μισέλ είναι ότι βρίσκεται μόνο τρεις βδομάδες στην Ελλάδα και ως εκ τούτου γνωρίζει μόνο 4 - 5 βασικές λέξεις στα ελληνικά οπότε είναι και λίγο "μαγκωμένη" και λιγότερο επικοινωνιακή από την Άντζελα. Παρεμπιπτόντως, η Άντζελα μου είπε ότι το δεκαπενταύγουστο είχαν φτάσει να δουλεύουν μέχρι και 8 κοπέλες στο μαγαζί και δούλευε με πολύ περισσότερο κόσμο, δε γνωρίζω αν μου είπε την αλήθεια. Εν τέλει κέρασα δύο διπλά ποτά των 20 ευρώ την Άντζελα που ελευθερώθηκε πιο γρήγορα από τον προηγούμενο πελάτη της απ' ό,τι η Μισέλ, τα είπαμε σε ευχάριστο κλίμα και στο τέλος την έβαλα και να χορέψει για 'μένα στον καναπέ επίσης με 20 ευρώ (σημειωτέον και οι δύο κοπέλες πέταξαν μόνο το από πάνω του μαγιό που φορούσαν και οι κινήσεις για τον πελάτη είναι σχετικά περιορισμένες). Στη συνέχεια φώναξα και τη Μισέλ να χορέψει για 'μένα κάτι για το οποίο λαχταρούσα όλη την ώρα που καθόμουν με την Άντζελα και μάλιστα το κατάλαβε κι αυτή. Ένα 20άρικο το οποίο δεν έκλαψα καθόλου γιατί κορμιά σκέτους πειρασμούς σαν της Μισέλ δε βρίσκεις εύκολα στη Σύρο. Εν τέλει έφυγα κατά τις 7:00 το πρωί από εκεί κι ενώ είχε ξημερώσει με το αφεντικό να μου κάνει τεμενάδες.

Αυτές οι εντυπώσεις από την "αμαρτωλή νύχτα" της Σύρου, ελπίζω να βοήθησα.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια αφου μιλατε για τη συρο μηπως ξερετε που χαθηκε η καυλιαρα η ξανθια που ειχε το πειπτερο μπροστα στο νοσοκομειο στο ηρωων?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom