Νέα

Σύρος η... μπουρδελιάρα!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα free
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 235
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.277
Κριτικές
22
Like
2.013
Πόντοι
1.796
Εγώ το Γαλησσά δεν τον άλλαζω για τίποτα..

Προς Womanaholic: Γωνία για να φύγεις προς Ερμούπολη υπάρχει γωνιακό σουβλατζίδικο με το τεμάχιο μέσα.. Τουλάχιστον υπήρχε.. Έχω να έρθω δυστυχώς πάνω από 4 χρόνια...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Εγώ το Γαλησσά δεν τον άλλαζω για τίποτα..

Προς Womanaholic: Γωνία για να φύγεις προς Ερμούπολη υπάρχει γωνιακό σουβλατζίδικο με το τεμάχιο μέσα.. Τουλάχιστον υπήρχε.. Έχω να έρθω δυστυχώς πάνω από 4 χρόνια...


Εεε;;; Γωνία για να φύγεις προς Ερμούπολη από πού, απ' το Γαλησσά εννοείς; Σουβλατζίδικο; Τεμάχιο; Με γρίφους μιλάς γέροντα, γίνε πιο συγκεκριμένος κι αν δεν μπορείς εδώ στείλε pm ;)
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Παραθέρισα στην Σύρο την πρώτη εβδομάδα του Σεπτεμβρίου. Ως γυμνιστης που είμαι, πήγαινα για μπάνιο μόνο στην παραλία Πακού στον Γαλησσά. Είχε κάποιες λίγες κουνελοπνίχτρες η παραλία αλλά δυστυχώς υπήρχε και παρουσία πουσταράδων που νομίζουν πως όποιος κάνει γυμνός μπάνιο είναι τιούτος. Τέλος, αρνητικό της παραλίας είναι το φαινόμενο του άπλυτου που υπάρχει εκεί, αναρχοκομμουνιστές άπλυτοι και άεργοι δηλαδή που κάνουν επί μήνες ελεύθερο camping. 
 
OP
OP
free

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
Παραθέρισα στην Σύρο την πρώτη εβδομάδα του Σεπτεμβρίου. Ως γυμνιστης που είμαι, πήγαινα για μπάνιο μόνο στην παραλία Πακού στον Γαλησσά. Είχε κάποιες λίγες κουνελοπνίχτρες η παραλία αλλά δυστυχώς υπήρχε και παρουσία πουσταράδων που νομίζουν πως όποιος κάνει γυμνός μπάνιο είναι τιούτος. Τέλος, αρνητικό της παραλίας είναι το φαινόμενο του άπλυτου που υπάρχει εκεί, αναρχοκομμουνιστές άπλυτοι και άεργοι δηλαδή που κάνουν επί μήνες ελεύθερο camping.  

Χθες βρέθηκα εκεί. Μόνο πολύ ώριμες. Ενα πιπινάκι με τρελλά πιασίματα εμφανίστηκε την ώρα που έφευγα να προλάβω το πλοίο  :headbang:

Συμφωνώ με τους άπλυτους και τα παραγκο-τσαντήρια τους. Χαλάνε όλη την εικόνα.
 

adwnis13

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2015
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα σας ταξιδευω προς συρο .. καποιος για ενημερωση σε ολους τους τομεις σχετικα με παιχνιδι ?
 

adwnis13

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2015
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα σας ταξιδευω προς συρο .. καποιος για ενημερωση σε ολους τους τομεις σχετικα με παιχνιδι ?
Ρώτα ρε ότι θες!!! Και εμείς στη Σύρο μένουμε ξέρουμε αρκετά πράγματα....
kalhspera sas ! 8a briskomai sto nhsi apo aurio to meshmeri ! mias kai eiste gnwstes uparxei kati aksiologo kai exemu8o gia tis krues nuxtes tou febrouariou ?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Έχω να πάω από την πενταήμερη στο λύκειο..!
*Παλιές καλές εποχές.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Kalhspera sas ! 8a briskomai sto nhsi apo aurio to meshmeri ! mias kai eiste gnwstes uparxei kati aksiologo kai exemu8o gia tis krues nuxtes tou febrouariou ?

Παιζει τπτ?κι αν ναι σε ποια περιοχη του νησιου????

Ρε παιδιά 13 σελίδες είναι όλο κι όλο το thread, ανατρέξτε στις προηγούμενες και θα βρείτε απαντήσεις σε όλα τα ερωτήματά σας και πιο αναλυτικά μάλιστα απ' το αν σας τα αναφέραμε όλα σε ένα post
 

dudesexdude

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2016
Μηνύματα
30
Like
32
Πόντοι
0
Ρε μάγκες τι γίνεται στο νησί;; Υπάρχει καμία πουτανα η μπουρδελα η στούντιο;; Θα είμαι στο νησί για λίγες μέρες...δεν θα ξελαμπικαρω καθόλου;; Βοήθεια!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom