Νέα

Συνοδευομενη γκομενα που σας κοιταζει. Τι θα κανατε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dirty69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
5.459
Κριτικές
49
Like
7.213
Πόντοι
23.470

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Μην είσαι μαλάκας....
Σηκώνεσαι και πας πρώτος στην τουαλέτα...Εαν ακολουθήσει σημαίνει οτι τα θέλει ο κώλος της , της ζητάς το τηλέφωνό της και μόλις το πάρεις πας κατευθείαν στον γκόμενό της και του λες να την μαζέψει λίγο τη μπαζόλα γιατί μόλις δει ψωλή ορμάει....
Επίσης εαν σε προλάβει και πάει πρώτη αυτή, πας από πίσω , της δίνεις το τηλέφωνό σου με το τελευταίο ψηφίο αλλαγμένο, και κόβεις κίνηση.
Εαν έρθει στην γκόμενά σου και σου κάνει σκηνικό της λες "Τι λες μωρή πατσαβούρα που σου έδωσα το τηλέφωνό μου.Για πάρε το νούμερο να δεις αν θα χτυπήσει..." και την κάνεις ρόμπα.Εαν δεν έρθει να κάνει σκηνή σημαίνει οτι γουστάρει οπότε αν βρεις χρόνο της δείχνεις με τα δάχτυλα το τελευταίο ψηφίο όταν ο άλλος χαζεύει....
Tύπε μου πρεπει να ειμαστε ''καλοι'' με
τις γκομενες που θέλουν τον πούτσο μας
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
σε μια τετοια στιγμη αν εισαι  μονος σου χωρις γκομενα  τα ρισκαρεις  ολα και οτι γινει δεν υπαρχει λογικη η  θα  πει η γκομενα στον γκομενο της να τον δοκιμασει για να δει θα αντιδρασει και πως  η θα θελησει η γκομενα  να  παιξει  διοτι βαρεθηκε τον γκομενο κατι αλλο  δεν υπαρχει  αν εχεις γκομενα το  ρισκο  μεγαλωνει
 

Dikoume

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2016
Μηνύματα
840
Like
122
Πόντοι
6
γιωργο μην κανεις μαλακιες και σε σπασει στο ξυλο κανα ντούκι  :)
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
τυπε τα  παντα συμβαινουν αλλα υπαρχει η πιθανοτητα ο γκομενος  να ειναι αδυναμος και τον διαλυσεις στο ξυλο και να τον ξεφτυλησεις στην  γκομενα  του  
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Ρε μαγκες, η κουβεντα δεν ειναι να πλακωθουμε στο ξυλο με τους γκομενους για ενα μουνοπανο!!!

Η κουβεντα ειναι πως θα της περασουμε κανα μανακι της τυπισας, και ας γαμιεται με τον αλλον , στην πουτσα μου ρε τυποι!!

Δεν θελω να την πιασω γκομενα, γκομενα εχω.

Η πουτανα μου θελω να ειναι, απλα για να της τον χωνω
 

Dikoume

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2016
Μηνύματα
840
Like
122
Πόντοι
6

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.169
Πόντοι
206
Μου έχει τύχει να με κοιτάζουν συνοδευόμενες αλλά ήμουν μόνος. έριχνα και εγώ όταν μου δινόταν ευκαιρία κάνα βλέμμα αλλά μέχρι εκεί δεν έδινα συνέχεια.
Δεν θα το προχώραγα περισσότερο όπως και να χει. Το θεωρώ μαλακία.

Εκτός και αν στο δώσει στο πιάτο/στην πέσει χύμα όταν λείπει ο δικός της.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
τυπε    δεν θα ρισκαρα   για μια γκομενα να πλακωθο   δυνατος δεν  ξερω αλλα ριχνω οταν χρειαζεται  και ξερω καλες κινησεις
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
ειπαμε η θα την ριξεις την   γκομενα η θα πας για  αλλα μεση λυση  τυπε δεν υπαρχει     αλλα η γκομενα μπορει να θελει να πλακωθειτε  ωστε να σπασει πλακα 
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
ειπαμε η θα την ριξεις την   γκομενα η θα πας για  αλλα μεση λυση  τυπε δεν υπαρχει     αλλα η γκομενα μπορει να θελει να πλακωθειτε  ωστε να σπασει πλακα 

εμ για αυτο το ανοιξα το θεμα, πωσ να την κανεισ την φαση χωρισ καγκουριες πλακωματα και ρομπιεσ
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
η γκομενα ειναι πονηρη  και μπορει να στην φερει  προσεχεις πριν κανεις  κινηση    γιατι δεν ξερεις με  ποια μπορει να μπλειξεις  εγω ειχα ενα γνωστο  που εκανε κινηση  η γκομενα και τους εβαλε να πλακωθουν και γελαγε η  γκομενα 
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
ξεχασες να σκεφτεις τη ρολο βαραει η γκομενα   ειναι πονηρη  μπορει να  θελει να ρεζιλευτειτε  και η δυο  και ο γκομενος και  αυτος που θα κανει την κινηση    η να σε ρεζιλεψει στην γκομενα  σου      η εσυ αν την ρεζιλεψεις στον  γκομενο  της 
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
ξεχασες να σκεφτεις τη ρολο βαραει η γκομενα   ειναι πονηρη  μπορει να  θελει να ρεζιλευτειτε  και η δυο  και ο γκομενος και  αυτος που θα κανει την κινηση    η να σε ρεζιλεψει στην γκομενα  σου      η εσυ αν την ρεζιλεψεις στον  γκομενο  της   

φιλε,

δεν ξεχασα τιποτα απο αυτα.

Αφου εγραψα για αυτους τους ενδοιασμους μου στην αρχη. Απλα ανοιξα το θεμα μην εχει κανενασ αλλοσ κανενα ασφαλη τροπο για αυτεσ τισ φασεισ
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
αν εχεις ενδοιασμους δεν ρισκαρεις και  πας για αλλα ασφαλης τροπος δεν υπαρχει  υπαρχουν ολα τα ενδεχομενα για φαντασου να σε κανει ρεζιλι στην γκομενα σου τη κανεις   
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
η γκομενα ειναι πονηρη  και μπορει να στην φερει   προσεχεις πριν κανεις  κινηση    γιατι δεν ξερεις με  ποια μπορει να μπλειξεις   εγω ειχα ενα γνωστο  που εκανε κινηση  η γκομενα και τους εβαλε να πλακωθουν και γελαγε η  γκομενα   
Εσύ δεν γελαγες?
Μα ποσο μαλάκες αυτοι που πλακωνονται για γκομενες
Ιδανικα θα επρεπε να ψοφησουν απο τα εκατερωθεν χτυπηματα
για την βελτίωση του ειδους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom