Νέα

Συνοδευομενη γκομενα που σας κοιταζει. Τι θα κανατε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
Αμα γαμιουνται αμεσως δεν σας αρεσει γιατι δεν εχει κυνηγι
Αμα δεν γαμιουνται ειναι μαλακισμενες.
Παιδια αποφασιστε γιατι τα μπερδευουμε τα κοριτσια!
Υ.Γ. Τωρα που που εγινε η θαλασσα γιαουρτι , χασαμε τα κουταλια....
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Γκόμενα που παίζει έτσι είναι για τα μπάζα.

Και εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι γιατί άλλο είναι μία γκόμενα που έχει γκόμενο ή είναι παντρεμένη να σου καθίσει και κανείς δεν το ξέρει και περνάς καλά χωρίς υποχρεώσεις.

Εδώ σε τέτοιες περιπτώσεις που μειώνει τον τυπά με το οποίο ήταν έτσι (μαθηματικά) βέβαιο θα μειώσει και εσένα έστω και να σε ξενερώσει με καμία ξυπνητζίδικη φράση....

Οποτε αστα... εξ αλλου βρωμαει ο τοπος απο θυληκα, την σήμερον ημέρα όποιος έχει βενζίνη γαμάει... :cheesy:

τυπε, να της γαμησω την μουνα θελω οχι να ειναι γκομενα μου


γκομενα εχω
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Όπως το πες φιλε. Όποιος έχει βενζίνη γαμάει.
Τι έχουν πάθει οι γυναίκες??Πλέον το γαμήσι ειναι πανευκολο.
Έχω φτάσει στο σημείο να θέλω κάποια να το παίξει λίγο δυσκολη για να με ιντριγκάρει.
Δεν ξέρω αν συμφέρουν , αλλά πλέον τα κάνουν όλα (χωρίς κανένα φραγμό).

κατουρα και λιγο τυπε

:hi:

 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Αμα γαμιουνται αμεσως δεν σας αρεσει γιατι δεν εχει κυνηγι
Αμα δεν γαμιουνται ειναι μαλακισμενες.
Παιδια αποφασιστε γιατι τα μπερδευουμε τα κοριτσια!
Υ.Γ. Τωρα που που εγινε η θαλασσα γιαουρτι , χασαμε τα κουταλια....

προσωπικα θελω να γαμιουνται αμεσως

 

th-sarantaris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Πριν αρκετά χρόνια σε μπαράκι, εγώ με δυό φιλαράκια από τον στρατό τα πίναμε στο μπαρ και από τραπέζι η γκόμενα που ήταν με τον δικό της "έπαιζε" με το ένα φιλαράκι μου, σηκώνεται αυτή για τουαλέτα, περνάει από μπροστά μας και τον κοιτά με νόημα, πάει και το φιλαράκι μου από πίσω να της την "πέσει" κι όταν επέστρεψε είχε χαρτάκι με διεύθυνση σπιτιού και τηλέφωνο για να πάει να την πηδήξει :fuck2:, με την προυπόθεση να πηδήξει και τον φίλο της  :fuck2:
Έφαγε τρελή ξενέρα το φιλαράκι μου :headbang:, με το να "ψωνίζει" η γκόμενα για τον φίλο της. Μας έλεγε μήπως να πάμε και οι τρεις αλλά δεν γουσταρούμε αντρικά κωλαράκια και το αφήσαμε να περάσει.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.012
Like
1.426
Πόντοι
216
Το πιο πιθανό αν σε παίζει με τα μάτια της είναι ότι ψάχνει αφορμή να φύγει απ' την σχέση της ή τον κερατώνει ήδη και αυτός δε παίρνει χαμπάρι.

Εσύ λοιπόν αντί να ακολουθήσεις αυτήν στις τουαλέτες, κάνεις το αντίστροφο πηγαίνοντας εκεί με αυτόν και εξηγώντας του ότι η καραπηδιόλα του ψοφαέι για πούτσο αλλά όχι τον δικό του. Αν είναι μάγκας θα την παρατήσει επί το πέος και θα της χρεώσει και τα ποτά. Αν όχι, είναι βλάκας και του αξίζει ότι πάθει.

Προπάντων δεν είσαι μουνόπανο αλλά δείχνεις την αλληλεγύη σου και ανεβαίνεις level στη συνείδηση του κόσμου
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.440
Πόντοι
216
Μονο στα χέρια θα πιαστεί με το κέρατα, τπτ αλλο
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ολες κοιταζουν οταν βγαινουν με το γκομενο τους. Ψαχνουν αυτοεπιβεβαιωση. Αλλα και περα απο αυτο: Η γυναικα παντα συγκρινει αυτον που εχει διπλα της με αυτους που την κοιτανε. Αν οι αλλοι ειναι καλυτεροι πηγαινει για αναβαθμιση.
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Μην είσαι μαλάκας....
Σηκώνεσαι και πας πρώτος στην τουαλέτα...Εαν ακολουθήσει σημαίνει οτι τα θέλει ο κώλος της , της ζητάς το τηλέφωνό της και μόλις το πάρεις πας κατευθείαν στον γκόμενό της και του λες να την μαζέψει λίγο τη μπαζόλα γιατί μόλις δει ψωλή ορμάει....
Επίσης εαν σε προλάβει και πάει πρώτη αυτή, πας από πίσω , της δίνεις το τηλέφωνό σου με το τελευταίο ψηφίο αλλαγμένο, και κόβεις κίνηση.
Εαν έρθει στην γκόμενά σου και σου κάνει σκηνικό της λες "Τι λες μωρή πατσαβούρα που σου έδωσα το τηλέφωνό μου.Για πάρε το νούμερο να δεις αν θα χτυπήσει..." και την κάνεις ρόμπα.Εαν δεν έρθει να κάνει σκηνή σημαίνει οτι γουστάρει οπότε αν βρεις χρόνο της δείχνεις με τα δάχτυλα το τελευταίο ψηφίο όταν ο άλλος χαζεύει....
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
ΜΟΝΟ ΤΑΝΕΣ

Ποιος θελει να μπλεξει με την καθε ασχετη μαλακισμενη πατσαβουρα.....

Δεν αξιζουν οι μη πουτανες μην τις δινετε αξια....

Αφηστε τις ιστοριες για αγριους μαλακες....

Τωρα αν οι γυναικες που θελουν μονο λεφτα + μουρη - κοινωνικο στατους και ΟΧΙ ΣΕΞ ειναι αυτες που θελετε μαλλον πρεπει να το κοιταξετε....

ΜΟΝΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ

Ολες οι αλλες  :piss: :shit: :thefinge:
σωστα τα λες τυπε αυτά να τα ακουν οι αγαπουληδες που τους εδωσαν αξια και οι γκομενες το παιζουν  ντιβες.μονο τανες για μενα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Υπαρχουν και γυναικες που δεν ψαχνουν για επιβαιβεωση οπως και αντρες..διαφορετικη ιστορια βέβαια..σεβονται και εκτιμουν αυτο που εχουν διπλα τους και προσπαθουν για κατι καλό στην σχεση τους...καποιοι συναγωνιστές έχοντες εμπειρία ξερουν τι εννοώ !! Και πραγματικά ετσι οπως ειναι τα πραγματα αν το στερουμασταν το σεξ για κανα δυο χρονακια ισως και να το εκτιμουσαμε περισσοτερο τωρα καταντησαμε χειροτερα κι απο τα ζωα..
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.972
Κριτικές
33
Like
6.979
Πόντοι
3.496
H μονογαμια...με το περας του χρονου, φερνει την αγαμια..!!
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Το πιο πιθανό αν σε παίζει με τα μάτια της είναι ότι ψάχνει αφορμή να φύγει απ' την σχέση της ή τον κερατώνει ήδη και αυτός δε παίρνει χαμπάρι.

Εσύ λοιπόν αντί να ακολουθήσεις αυτήν στις τουαλέτες, κάνεις το αντίστροφο πηγαίνοντας εκεί με αυτόν και εξηγώντας του ότι η καραπηδιόλα του ψοφαέι για πούτσο αλλά όχι τον δικό του. Αν είναι μάγκας θα την παρατήσει επί το πέος και θα της χρεώσει και τα ποτά. Αν όχι, είναι βλάκας και του αξίζει ότι πάθει.

Προπάντων δεν είσαι μουνόπανο αλλά δείχνεις την αλληλεγύη σου και ανεβαίνεις level στη συνείδηση του κόσμου

Τι αγαπουλης εισαι ρε τυπε!!

χαχαχχα

Φυσικα και θα την ξεκολιασω στα γαμησια και ας ειναι ο αλλος κερατας


Πουτσα ατελειωτη θα της εριχνα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
αν εχεις γκομενα μαζι σου δεν κανεις κινηση διοτι η αλλη μπορει να σου κανει πουστια στην γκομενα      αν δεν συνοδευεσαι κανεις κινηση να παρεις το τηλεφωνο και να κανονισετε να βρεθητε οταν θα λειπει ο γκομενος    και πρεπει η γκομενα να λεει να μην ειναι βλακεια ωστε να ρισκαρεις 
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
Μην είσαι μαλάκας....
Σηκώνεσαι και πας πρώτος στην τουαλέτα...Εαν ακολουθήσει σημαίνει οτι τα θέλει ο κώλος της , της ζητάς το τηλέφωνό της και μόλις το πάρεις πας κατευθείαν στον γκόμενό της και του λες να την μαζέψει λίγο τη μπαζόλα γιατί μόλις δει ψωλή ορμάει....
Επίσης εαν σε προλάβει και πάει πρώτη αυτή, πας από πίσω , της δίνεις το τηλέφωνό σου με το τελευταίο ψηφίο αλλαγμένο, και κόβεις κίνηση.
Εαν έρθει στην γκόμενά σου και σου κάνει σκηνικό της λες "Τι λες μωρή πατσαβούρα που σου έδωσα το τηλέφωνό μου.Για πάρε το νούμερο να δεις αν θα χτυπήσει..." και την κάνεις ρόμπα.Εαν δεν έρθει να κάνει σκηνή σημαίνει οτι γουστάρει οπότε αν βρεις χρόνο της δείχνεις με τα δάχτυλα το τελευταίο ψηφίο όταν ο άλλος χαζεύει....

δηλαδη τυπε αν το τελευταιο ψηφιο ειναι 9 της σκαs 2 μουτζες μειον 1 αντιχειρα? :grin:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
αν εχεις γκομενα μαζι σου δεν κανεις κινηση διοτι η αλλη μπορει να σου κανει πουστια στην γκομενα       αν δεν συνοδευεσαι κανεις κινηση να παρεις το τηλεφωνο και να κανονισετε να βρεθητε οταν θα λειπει ο γκομενος     και πρεπει η γκομενα να λεει να μην ειναι βλακεια ωστε να ρισκαρεις   


:hi:

σωραιος τυπε!!

Καπως ετσι το σκεφτομαι και εγω


Το θεμα ειναι οτι η χθεσινη μουνα ελεγε ....και η καυλα με ειχε πεθανει μαγκες ...ηθελα να της παρω το τηλεφωνο για να την γαμησω τρελλα
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
η θα το ρισκαρες και θα ετρωγες πορτα η θα στο εδινε ωστε να την γαμησεις οταν θα  απουσιαζει ο γκομενος η θα  σου ελεγε καπου να συναντηθειτε  καποια μερα   
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
η γυναικες θελουν επιβαιωση η θα κερατωναν τον γκομενο τους για καποιον καλυτερο η μπορει να κερατωσαν τον γκομενο τους για καποιον χειρωτερο αλλα με  καλο  κρεβατι   
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
η θα το ρισκαρες και θα ετρωγες πορτα η θα στο εδινε ωστε να την γαμησεις οταν θα  απουσιαζει ο γκομενος η θα   σου ελεγε καπου να συναντηθειτε  καποια μερα     

τυπε, αντε σου λεω οτι εκει που πηγαινε στην τουαλετα την ακολουθαγες.

Πως θα της εσκαγες το παραμυθι εσυ ????
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.972
Κριτικές
33
Like
6.979
Πόντοι
3.496
Το θεμα γυναικα, ειναι σαν πονταρει καποιος πολλα' σε κουτσο αλογο..
Που αργα η' γρηγορα θα τα χασει ολα'' στο πονταρισμα.. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom