Νέα

Συμπληρώματα διατροφής που βοηθάνε στο σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tonnie
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
αν και εγω αμα δω στριπ-αριστό μωρο  :2funny: :2funny: mου γινεται καγκελοπορτα "απαλουμιν" για οσους εχουν πραγματικα την αναγκη θα σας προτεινα να κανετε μια βολτα απο τους οικολογους και να ζητησετε απο τον διατροφολογο που βρισκεται εκει συγκεκριμενες μερες και ωρες(εχει 3,4 μεσα στην εβδομαδα..συνηθως απογευματινες ωρες) να σας πει καποιες συμβουλες σχετικα παντα με συμπληρωματα φυσικα τα οποια προαγουν και την γενικοτερη υγεια και οχι μονο την σεξουαλικη ορμη.Τα βασικα συστατικα αυτων των συμπληρωματων ειναι η ασταξανθινη,η αγριοτριανταφυλλια και η βιταμινη C! :rockon:

Υ.Γ. εγω παντως αν χτυπησω ασταξανθινη τοτε με βλεπω να παιρνω φραπε και τον καναπε himself! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Παίδες επαναφέρω το θέμα... γνώμη για το MACA έχετε; κάνει τπτ;;
Βασικά αυτό που θέλω είναι κάτι φυτικό... να με μποσταρει για την 2η φορά... γιατι την 1η φορά... τα δίνω όλα τσακ μπαμ απτην καυλα ... για να ξεκινήσω μετά 2η ... πρέπει να περάσει πολλή ώρα όμως δυστυχώς....
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Παίδες επαναφέρω το θέμα... γνώμη για το MACA έχετε; κάνει τπτ;;
Βασικά αυτό που θέλω είναι κάτι φυτικό... να με μποσταρει για την 2η φορά... γιατι την 1η φορά... τα δίνω όλα τσακ μπαμ απτην καυλα ... για να ξεκινήσω μετά 2η ... πρέπει να περάσει πολλή ώρα όμως δυστυχώς....
MACA superfoods το έχουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom