Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
3
Like
1.471
Πόντοι
216
Έχει δοκιμάσει κανείς την μαυρούλα του 6ου την Άνναμπελ...???

ναι, τυπε!
Ειναι πολυ ευχαριστη και προσχαρη γενικα, μικρουλα (που δεν ειναι του ειδους μου, γενικα). Δεν θα σου κανει τα αεροπλανικα που κανει η Τζεσικα πχ, ουτε και θα χασεις την Γη κατω απτα ποδια σου, αλλα εχει κατι.
Περιποιητικη, πεντακαθαρη και γλυκια!
Οπως προειπα, δεν ειναι του ειδους μου, αλλα θεωρω πως για πιπινολατρες που ψηνουν σοκολατιτσα, ειναι καλη!

 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
3
Like
1.471
Πόντοι
216
Επισης από τον 6ο προσφατα δοκιμαστηκε Αλεξανδρα (κοκκινομαλλα Ρωσιδα).
Προσωπικα την θεωρω πανεμορφη, το προσωπο της με τρελαινει, αλλα ρε γαμωτο, δεν μου βγαινει με τις μικρες πλεον...θελω μιλφοειδη ΜΟΝΟ!
Ενιωσα σα να γαμαω την γκομενα που ειχα στα 23 μου.
Αρκετα ερωτιαρα παντως, και συμπαθητικη...

BTW η Ρεγγινα του 6ου τι λεει μαγκες? Εμενα δεν μου αρεσε, αλλα μου ειπε η υπηρεσια οτι κανει παπαδες-ισχυει?

 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Επισης από τον 6ο προσφατα δοκιμαστηκε Αλεξανδρα (κοκκινομαλλα Ρωσιδα).
Προσωπικα την θεωρω πανεμορφη, το προσωπο της με τρελαινει, αλλα ρε γαμωτο, δεν μου βγαινει με τις μικρες πλεον...θελω μιλφοειδη ΜΟΝΟ!
Ενιωσα σα να γαμαω την γκομενα που ειχα στα 23 μου.
Αρκετα ερωτιαρα παντως, και συμπαθητικη...

BTW η Ρεγγινα του 6ου τι λεει μαγκες? Εμενα δεν μου αρεσε, αλλα μου ειπε η υπηρεσια οτι κανει παπαδες-ισχυει?
απο σωμα τι λέει η αλεξάνδρα΄??προγραμμα full?? :knockinb: :knockinb:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Επισης από τον 6ο προσφατα δοκιμαστηκε Αλεξανδρα (κοκκινομαλλα Ρωσιδα).
Προσωπικα την θεωρω πανεμορφη, το προσωπο της με τρελαινει, αλλα ρε γαμωτο, δεν μου βγαινει με τις μικρες πλεον...θελω μιλφοειδη ΜΟΝΟ!
Ενιωσα σα να γαμαω την γκομενα που ειχα στα 23 μου.
Αρκετα ερωτιαρα παντως, και συμπαθητικη...

BTW η Ρεγγινα του 6ου τι λεει μαγκες? Εμενα δεν μου αρεσε, αλλα μου ειπε η υπηρεσια οτι κανει παπαδες-ισχυει?
Τη Ρεγγινσ την εχω δοκιμασει σε διπλο με κλαρα!!!Όντως ηταν σουπερ....!!!
 

day622

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2016
Μηνύματα
132
Like
101
Πόντοι
1
Επισης από τον 6ο προσφατα δοκιμαστηκε Αλεξανδρα (κοκκινομαλλα Ρωσιδα).
Προσωπικα την θεωρω πανεμορφη, το προσωπο της με τρελαινει, αλλα ρε γαμωτο, δεν μου βγαινει με τις μικρες πλεον...θελω μιλφοειδη ΜΟΝΟ!
Ενιωσα σα να γαμαω την γκομενα που ειχα στα 23 μου.
Αρκετα ερωτιαρα παντως, και συμπαθητικη...

BTW η Ρεγγινα του 6ου τι λεει μαγκες? Εμενα δεν μου αρεσε, αλλα μου ειπε η υπηρεσια οτι κανει παπαδες-ισχυει?
τη πετυχα μετα απο δυημερο πραγματηκα περασα πολυ καλα καναμε και παπαδες κι οτι νανε.απο την εμπειρια στο σπορ την θεωρω πολυ καλη επιλογη
 

Chef69

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2010
Μηνύματα
159
Κριτικές
4
Like
27
Πόντοι
1
ναι, τυπε!
Ειναι πολυ ευχαριστη και προσχαρη γενικα, μικρουλα (που δεν ειναι του ειδους μου, γενικα). Δεν θα σου κανει τα αεροπλανικα που κανει η Τζεσικα πχ, ουτε και θα χασεις την Γη κατω απτα ποδια σου, αλλα εχει κατι.
Περιποιητικη, πεντακαθαρη και γλυκια!
Οπως προειπα, δεν ειναι του ειδους μου, αλλα θεωρω πως για πιπινολατρες που ψηνουν σοκολατιτσα, ειναι καλη!
Παίζει γλωσσόφιλο και πίπα άνευ?? Γιατί δυστυχως μεχρι τώρα έχω φάει φόλες με τις μαύρες!! Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.351
Κριτικές
42
Like
7.336
Πόντοι
3.446
Επισης από τον 6ο προσφατα δοκιμαστηκε Αλεξανδρα (κοκκινομαλλα Ρωσιδα).
Προσωπικα την θεωρω πανεμορφη, το προσωπο της με τρελαινει, αλλα ρε γαμωτο, δεν μου βγαινει με τις μικρες πλεον...θελω μιλφοειδη ΜΟΝΟ!
Ενιωσα σα να γαμαω την γκομενα που ειχα στα 23 μου.
Αρκετα ερωτιαρα παντως, και συμπαθητικη...

από τα μεγαλύτερα παλτά έβερ!!!!!πανέμορφη μεν, αλλά για μασαζογλεντζέδες δεν κάνει το κορίτσι.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
3
Like
1.471
Πόντοι
216
Παίζει γλωσσόφιλο και πίπα άνευ?? Γιατί δυστυχως μεχρι τώρα έχω φάει φόλες με τις μαύρες!! Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!

ναι παιζουν μια χαρα! και ειναι και πολυ ευγενικη επισης!
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
3
Like
1.471
Πόντοι
216
από τα μεγαλύτερα παλτά έβερ!!!!!πανέμορφη μεν, αλλά για μασαζογλεντζέδες δεν κάνει το κορίτσι.

οκ, παλτο δεν την ελεγα προσωπικα! Αλλα δεν ενιωσα και τιποτα, η αληθεια είναι-αλλα αυτό το εχω γενικοτερα με τις μικρότερες, γι αυτό αποφευγω!
Τι προσωπαρα όμως εχει η ατιμη, γαμωτο.....
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
εχει δοκιμασει κανεις αυτη τη καινουρια την καρλα στον 6ο? μου εκανε κλικ στο σαλοναρισμα αλλα επειδη ειναι και νεα/καινουρια φοβαμαι μη βγει "παλτο" σαν καποιες απο τις αλλες νεαρες του οροφου..
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
εχει δοκιμασει κανεις αυτη τη καινουρια την καρλα στον 6ο? μου εκανε κλικ στο σαλοναρισμα αλλα επειδη ειναι και νεα/καινουρια φοβαμαι μη βγει "παλτο" σαν καποιες απο τις αλλες νεαρες του οροφου..
Η Καρλα εχει απο τελη Νοεμβριου περιπου στο ιδρυμα...Εχω γραψει κριτικη σε διπλο με την Ρεγγινα...Νομιζω Κλαρα τη λενε...Αν λεμε τη κοκκινομαλλα...?
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
3
Like
1.471
Πόντοι
216
εχει δοκιμασει κανεις αυτη τη καινουρια την καρλα στον 6ο? μου εκανε κλικ στο σαλοναρισμα αλλα επειδη ειναι και νεα/καινουρια φοβαμαι μη βγει "παλτο" σαν καποιες απο τις αλλες νεαρες του οροφου..

προχωρα αφοβα, τυπε!
Ετιμηθη σημερα σε διπλο με Ρεγγινα (ηθελα να δοκιμασω και τις δυο, και το παιξα ετσι)! Θρησκευτικη εμπειρια!
Με δεσαν με χειροπεδες στο κρεβατι και με ξεκοκκαλισαν, τυποι! Η συνεχεια με βρηκε να κανω σπριντ στην Συγγρου χαρουμενος!

Εμενα δε, η Καρλα μ αρεσε πολυ, βασικα...

Ειδα και το Λιζακι εν το μεταξυ, και ρε γαμωτο μου, το θελα κι αυτο σημερα!
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
κυριακη ανοιχτα? :rolleyes:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
προχωρα αφοβα, τυπε!
Ετιμηθη σημερα σε διπλο με Ρεγγινα (ηθελα να δοκιμασω και τις δυο, και το παιξα ετσι)! Θρησκευτικη εμπειρια!
Με δεσαν με χειροπεδες στο κρεβατι και με ξεκοκκαλισαν, τυποι! Η συνεχεια με βρηκε να κανω σπριντ στην Συγγρου χαρουμενος!

Εμενα δε, η Καρλα μ αρεσε πολυ, βασικα...

Ειδα και το Λιζακι εν το μεταξυ, και ρε γαμωτο μου, το θελα κι αυτο σημερα!
Ετσι!!!Σουπερ διπλο Κλαρα-Ρεγγίνα!!!
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1

Karabalikas

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Like
71
Πόντοι
0
Μπορεί να μου στείλει κάποιος τα τηλέφωνα με ΡΜ; Ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Σήμερα με τόσο κόσμο από επαρχία στο Σύνταγμα αναμένεται κοσμοσυροή στα ανοικτά λαδάδικα και εδώ φυσικά.
Οπότε μάλλον χρειάζεται υπομονή για όσους το τολμήσουν σήμερα... :cheesy:

Ειδα και το Λιζακι εν το μεταξυ, και ρε γαμωτο μου, το θελα κι αυτο σημερα!

Το Λιζάκι δύναμη!!! Είναι και ευκολοοδήγητο το κάνεις ότι θέλεις  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom