Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
όχι όχι... αααχ βρε μπηχτόριους...
και σε είχα σε εκτίμηση...
θα μου πείς ο καλός ο πούτσος όλα τα χύνει...
οκ....
αλλά....
οκ....
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
όχι όχι... αααχ βρε μπηχτόριους...
και σε είχα σε εκτίμηση...
θα μου πείς ο καλός ο πούτσος όλα τα χύνει...
οκ....
αλλά....
οκ....

μην με έχεις σε εκτίμηση. Έχω πάει και με 70αρα που φτερνίστηκε και της έφυγαν δόντια από περιοδοντίτιδα :vomit:
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
κάποιο νεο για τζέσικα.. :knockinb: :knockinb:επέστρεψε?? :huh: :huh:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Επισκεψη πριν απο λιγο στο ιδρυμα.... :heavymetalbig: Πηγα πρωτα  στον 6ο οροφο οπου και παρεμεινα.....                      Παρελασαν οι εξης λαδοκορες...Αναμπελ η μαυρουλα του ιδρυματος...Κλαρα πιο ανανεωμενη και πιο τσαχπινα απο καθε αλλη φορα....Ρεγγινα,η εκφυλη ξανθια του οροφου....Λιζα η μικροκαμωμενη,μελαχρινη με το αριστο προγραμμα.Ντιανα η γνωστη σταθερη μιλφ.Βασιλικη η γνωστη "μεταγραφη" απο το Φρατζη 7!Και τελος "νεα" παρουσια οπου μετρα μολις δυο μερες....Η Σαρα,μελαχρινη ρωσσιδα με μακρια μαλλια, ωραιο σωμα με φυσικο στηθος,λευκη επιδερμιδα και ναζιαρικο προσωπο....Φορουσε την ασπρη ρομπα του "ομιλου",κοκκινες σεξυ γοβες,λευκο σετ εσωρουχων και ηταν ελαφρα μακιγιαρισμενη με κοκκινο χρωμα στα χειλη....Ασορτι με τις γοβες της....!!!Τιμηθηκε με πολυ καλες εντυπωσεις...!Μασαζ ηρεμο και χαλαρωτικο αλλωστε πρωτοεμφανιζομενη....Σεξ σε πολυ καλο επιπεδο με πολυ καλη συμμετοχη!Λεπτομερειες στην κριτικη! :rockon:
 

Modern Man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2018
Μηνύματα
440
Κριτικές
15
Like
451
Πόντοι
311
Επισκεψη πριν απο λιγο στο ιδρυμα.... :heavymetalbig: Πηγα πρωτα  στον 6ο οροφο οπου και παρεμεινα.....                      Παρελασαν οι εξης λαδοκορες...Αναμπελ η μαυρουλα του ιδρυματος...Κλαρα πιο ανανεωμενη και πιο τσαχπινα απο καθε αλλη φορα....Ρεγγινα,η εκφυλη ξανθια του οροφου....Λιζα η μικροκαμωμενη,μελαχρινη με το αριστο προγραμμα.Ντιανα η γνωστη σταθερη μιλφ.Βασιλικη η γνωστη "μεταγραφη" απο το Φρατζη 7!Και τελος "νεα" παρουσια οπου μετρα μολις δυο μερες....Η Σαρα,μελαχρινη ρωσσιδα με μακρια μαλλια, ωραιο σωμα με φυσικο στηθος,λευκη επιδερμιδα και ναζιαρικο προσωπο....Φορουσε την ασπρη ρομπα του "ομιλου",κοκκινες σεξυ γοβες,λευκο σετ εσωρουχων και ηταν ελαφρα μακιγιαρισμενη με κοκκινο χρωμα στα χειλη....Ασορτι με τις γοβες της....!!!Τιμηθηκε με πολυ καλες εντυπωσεις...!Μασαζ ηρεμο και χαλαρωτικο αλλωστε πρωτοεμφανιζομενη....Σεξ σε πολυ καλο επιπεδο με πολυ καλη συμμετοχη!Λεπτομερειες στην κριτικη! :rockon:
Κανένα νέο απο την Τζέσικα έχεις
 

kologeor

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
23
Like
44
Πόντοι
0
Επισκεψη μεσημερι τεταρτης στοκαι 3ο και επιλογη της λειλας, το μικρο αντεχει δυνατο σφυροκοπημα χωρις να δυσανασχετει.
Στη παρελαση εθεαθη και μια μελαχρινη με το ονομα Ευα, εχεις κανεις καποια εμπειρια?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.639
Κριτικές
190
Like
48.800
Πόντοι
41.443
Επισκεψη μεσημερι τεταρτης στοκαι 3ο και επιλογη της λειλας, το μικρο αντεχει δυνατο σφυροκοπημα χωρις να δυσανασχετει.
Στη παρελαση εθεαθη και μια μελαχρινη με το ονομα Ευα, εχεις κανεις καποια εμπειρια?

για την Ευα εχουν γραφτει κριτικες εδω
 

babinio 77

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2017
Μηνύματα
58
Like
8
Πόντοι
0
καλησπερα ξερουμε το μαγαζι ειναι ανοιχτο σημερα??
 

ciko mares

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2013
Μηνύματα
327
Like
212
Πόντοι
21
Νομίζω ότι κανείς δεν γνωρίζει πότε θα εμφανιστεί η Τζέσικα στο μαγαζί :tickedoff:
Ένα πουλάκι μου είπε, χωρίς να το έχω διασταυρώσει, ότι το Τζεσικάκι έκοψε το δαχτυλάκι της με το μαχαίρι και αυτός είναι ίσως ένας από τους λόγους που καθυστερεί να εμφανιστεί. Είδομεν..  :) :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom