Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
388
Κριτικές
43
Like
1.828
Πόντοι
1.071
Έχεις δίκιο αλλα μιας και το έγραψε δεν πρέπει να πει κατι.....π.χ. 2 ώρες τρόπος του λέγειν.....ή κατι τέλος πάντων.....
Στο συγκεκριμένο μαγαζι δεν νομίζω ότι ξεχνάνε πελάτες.....
Βεβαια απ την αλλη ...και να εφευγε..θα επρεπε να κοιταξει αλλου...να ψαξει σε 2-3 μαγαζια...να επιλεξει...και αν..να ξαναπεριμενει..οποτε πανω κατω τον ιδιο χρονο ο ανθρωπος θα χανε...οποτε εκατσε και περιμενε..τη σιγουρη επιλογη του...
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
453
Πόντοι
36
Καποια σχεση ομως με τα αφεντικα... ισως συγγενική... παιζει να εχει...
αλλιως δεν εξηγείται να κρατανε αυτο το σουργελο τοσο καιρο... που αντι να κρατάει τους πελατες... τους εχει διώξει ολους....
Ήθελα να ήξερα τα αφεντικά δεν διαβάζουν εδώ να δουν ότι όλοι έχουν παράπονα από την χοντρ.....εεεε από αυτήν Ήθελα να πω. Δεν γίνεται να μιλάει έτσι και να διώχνει κόσμο. Έχει από πίσω στηρίγματα γιαυτό μιλάει ετσι
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
453
Πόντοι
36
Μα κατι αποριες...
Οι απορίες ειναι λογικοτατες φιλε. Και μην ειρωνευεσαι.Γιατί αν δεν είναι αφεντικό και είναι απλα υπάλληλος και τα αφεντικά δεν ξέρουν ότι συμπεριφερεται άσχημα και διώχνει πελάτες, τότε θα πρέπει να το μάθει καινά της γίνουν συστάσεις. Και εσύ αν είσαι υπάλληλος φιλε και μιλας άσχημα σε πελάτες το ίδιο θα σου κάνουν. Αν είσαι αφεντικό και μου μιλήσεις έτσι θα σου μιλούσα αναλόγως και ξέρεις ότι θα χάσεις πελάτες. Γιαυτό και δεν την ενδιαφέρει. Επειδή δεν είναι δικό της το μαγαζί. Εγώ προσωπικά έχω πεί σε κοπέλα για την συμπεριφορά της και μου είπε ότι το ξέρει. Αν το κάνουν και άλλοι θα φτάσει στα αυτιά των υπευθύνων και θα κανονισουν αυτοι το θέμα. Ίσως το πουν και οι ίδιες οι κοπελες. Η γυναίκα είναι αναγωγη
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
37
Like
20.342
Πόντοι
4.646
Μίας καί φτάσαμε πάλι νά μιλάμε εδώ για την υποδοχή καί όχι για κοπέλες καί υπηρεσίες θέλω νά τονίσω για άλλη μια φορά ότι όλα διαβάζονται εδώ καί από τίς κοπέλες καί από υπεύθυνους κλπ.....
Εάν γραφτεί κάτι για κάποια κοπέλα και τύχει νά μήν τό δεί ή επόμενη λαδοκορη πού τό είδε τής τό λέει ότι γράψανε :wink:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.585
Κριτικές
190
Like
48.397
Πόντοι
41.443
Εγώ προσωπικά έχω πεί σε κοπέλα για την συμπεριφορά της και μου είπε ότι το ξέρει. Αν το κάνουν και άλλοι θα φτάσει στα αυτιά των υπευθύνων και θα κανονισουν αυτοι το θέμα. Ίσως το πουν και οι ίδιες οι κοπελες. Η γυναίκα είναι αναγωγη
εμενα σε συζητηση που ειχα παλιοτερα, για περιστατικο που ειχε τυχει και σε μενα με την συγκεκριμενη τσατσα,με κοπελλα που εργαζεται ακομα στο μαγαζι,μου ειχε πει οτι και η ιδια και οι υπολοιπες κοπελλες την γουσταρουν την συγκεκριμενη τσατσα,γιατι λειτουργει υπερ των κοριτσιων στη δουλεια,σε αντιθεση λεει με τη Σοφια του αδελφου καταστηματος,που λειτουργει λεει υπερ των πελατων.
δεν ξερω αν ηταν αληθεια ή οχι,ουτε αν ισχυει ή οχι και δεν με ενδιαφερει κιολας,απλα αναφερω τι μου ειπωθηκε τοτε.



σε αλλα νεα,πηγα υστερα απο τρια χρονια κι εκανα συνεδρια στο μαγαζι.
πηγα βεβαια εκ του ασφαλους,γιατι γνωριζα οτι απουσιαζει το βουνο και δεν γουσταρα να την ξαναδω αν ηταν εκει.
παρουσες χθες η Λιζα και η Ελενη.
τιμηθηκε η Ελενη ενθυμουμενος και τις καλες κριτικες των συναδελφων @baroc και @Kaloeros .
προκειται περι αξιολογου μιλφ με καλες υπηρεσιες,καλη εμφανιση και φιλοτιμη στον αγωνα.
αργοτερα θα γραψω δυο λογια για την εμπειρια μου.
ο χωρος λιγο εχει χαλασει σε σχεση με αυτα που θυμομουν στα δωματια.
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
453
Πόντοι
36
εμενα σε συζητηση που ειχα παλιοτερα, για περιστατικο που ειχε τυχει και σε μενα με την συγκεκριμενη τσατσα,με κοπελλα που εργαζεται ακομα στο μαγαζι,μου ειχε πει οτι και η ιδια και οι υπολοιπες κοπελλες την γουσταρουν την συγκεκριμενη τσατσα,γιατι λειτουργει υπερ των κοριτσιων στη δουλεια,σε αντιθεση λεει με τη Σοφια του αδελφου καταστηματος,που λειτουργει λεει υπερ των πελατων.
δεν ξερω αν ηταν αληθεια ή οχι,ουτε αν ισχυει ή οχι και δεν με ενδιαφερει κιολας,απλα αναφερω τι μου ειπωθηκε τοτε.



σε αλλα νεα,πηγα υστερα απο τρια χρονια κι εκανα συνεδρια στο μαγαζι.
πηγα βεβαια εκ του ασφαλους,γιατι γνωριζα οτι απουσιαζει το βουνο και δεν γουσταρα να την ξαναδω αν ηταν εκει.
παρουσες χθες η Λιζα και η Ελενη.
τιμηθηκε η Ελενη ενθυμουμενος και τις καλες κριτικες των συναδελφων @baroc και @Kaloeros .
προκειται περι αξιολογου μιλφ με καλες υπηρεσιες,καλη εμφανιση και φιλοτιμη στον αγωνα.
αργοτερα θα γραψω δυο λογια για την εμπειρια μου.
ο χωρος λιγο εχει χαλασει σε σχεση με αυτα που θυμομουν στα δωματια.
Μα αν πάει κάποιος και πει θέλω αυτήν και η κυρατσα του μιλήσει άσχημα θα σηκωθεί να φυγει ο πελάτης. Δεν έχει να κερδίσει κάτι. Και την επόμενη φορά θα το πει στην κοπελα οτι ήρθα για εσένα και αυτή με έδιωξε.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
37
Like
20.342
Πόντοι
4.646
Μα αν πάει κάποιος και πει θέλω αυτήν και η κυρατσα του μιλήσει άσχημα θα σηκωθεί να φυγει ο πελάτης. Δεν έχει να κερδίσει κάτι. Και την επόμενη φορά θα το πει στην κοπελα οτι ήρθα για εσένα και αυτή με έδιωξε.
Ναι θά τό πει ε καί; Πιστεύεις ότι κάτι θά γίνει ή θά αλλάξει κάτι;
Απολύτως τίποτα καί στό λέω με κάθε βεβαιότητα.
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
453
Πόντοι
36
Ναι θά τό πει ε καί; Πιστεύεις ότι κάτι θά γίνει ή θά αλλάξει κάτι;
Απολύτως τίποτα καί στό λέω με κάθε

Ναι θά τό πει ε καί; Πιστεύεις ότι κάτι θά γίνει ή θά αλλάξει κάτι;
Απολύτως τίποτα καί στό λέω με κάθε βεβαιότητα.
Κάτι παραπάνω θα ξερεις εσύ. Κάποιο τηλέφωνο υπάρχει για να μην τραβιέται ως εκεί κάθε φορά τουλαχιστον; Μπορεί κάποιος να μου στειλει με πμ; έψαξα αλλά δεν βρήκα κάτι.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
37
Like
20.342
Πόντοι
4.646
Κάτι παραπάνω θα ξερεις εσύ. Κάποιο τηλέφωνο υπάρχει για να μην τραβιέται ως εκεί κάθε φορά τουλαχιστον; Μπορεί κάποιος να μου στειλει με πμ; έψαξα αλλά δεν βρήκα κάτι.
Νά σού στείλω αν θέλεις με πμ.
Είναι καί αυτό μια λύση για να μην χαλιεσε άδικα.
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
50
Like
117
Πόντοι
0
Παιδιά μην ασχολούμαστε με το βουνό ! Η διοίκηση πρέπει να φροντίσει να προσφέρουν όλες κουλούρι στο βασικό πρόγραμμα και επίσης να φέρει φρέσκο αίμα από την γειτονική υπέροχη εξωτική βαλκανική χώρα , με τα υπέροχα καθαρόαιμα !!
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Παιδιά μην ασχολούμαστε με το βουνό ! Η διοίκηση πρέπει να φροντίσει να προσφέρουν όλες κουλούρι στο βασικό πρόγραμμα και επίσης να φέρει φρέσκο αίμα από την γειτονική υπέροχη εξωτική βαλκανική χώρα , με τα υπέροχα καθαρόαιμα !!
Γουστάρεις κωλαρακι ε!,?εισαι μεγάλος
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.767
Κριτικές
15
Like
11.412
Πόντοι
3.846
Παιδιά μην ασχολούμαστε με το βουνό ! Η διοίκηση πρέπει να φροντίσει να προσφέρουν όλες κουλούρι στο βασικό πρόγραμμα και επίσης να φέρει φρέσκο αίμα από την γειτονική υπέροχη εξωτική βαλκανική χώρα , με τα υπέροχα καθαρόαιμα !!
Ποια είναι η βαλκανική χώρα που τόσο σου λείπει;
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
453
Πόντοι
36
Παιδιά μην ασχολούμαστε με το βουνό ! Η διοίκηση πρέπει να φροντίσει να προσφέρουν όλες κουλούρι στο βασικό πρόγραμμα και επίσης να φέρει φρέσκο αίμα από την γειτονική υπέροχη εξωτική βαλκανική χώρα , με τα υπέροχα καθαρόαιμα !!
Δεν μπορείς να υποχρεώσεις μια εργαζόμενη κοπέλα να παρέχει αυτήν την υπηρεσία. Αλλά το να βάλει στη θέση της την θεία μπορεί.
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
50
Like
117
Πόντοι
0
Δεν μπορείς να υποχρεώσεις μια εργαζόμενη κοπέλα να παρέχει αυτήν την υπηρεσία. Αλλά το να βάλει στη θέση της την θεία μπορεί.
Δεν μιλάμε για υποχρεωτική εφαρμογή , μιλάμε για προσφορά και αύξηση πωλήσεων !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποια είναι η βαλκανική χώρα που τόσο σου λείπει;
Βρίσκεται Βορειοδυτικά των συνόρων ! Με τα υπέροχα κορίτσια της !
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
388
Κριτικές
43
Like
1.828
Πόντοι
1.071
Οι απορίες ειναι λογικοτατες φιλε. Και μην ειρωνευεσαι.Γιατί αν δεν είναι αφεντικό και είναι απλα υπάλληλος και τα αφεντικά δεν ξέρουν ότι συμπεριφερεται άσχημα και διώχνει πελάτες, τότε θα πρέπει να το μάθει καινά της γίνουν συστάσεις. Και εσύ αν είσαι υπάλληλος φιλε και μιλας άσχημα σε πελάτες το ίδιο θα σου κάνουν. Αν είσαι αφεντικό και μου μιλήσεις έτσι θα σου μιλούσα αναλόγως και ξέρεις ότι θα χάσεις πελάτες. Γιαυτό και δεν την ενδιαφέρει. Επειδή δεν είναι δικό της το μαγαζί. Εγώ προσωπικά έχω πεί σε κοπέλα για την συμπεριφορά της και μου είπε ότι το ξέρει. Αν το κάνουν και άλλοι θα φτάσει στα αυτιά των υπευθύνων και θα κανονισουν αυτοι το θέμα. Ίσως το πουν και οι ίδιες οι κοπελες. Η γυναίκα είναι αναγωγη
Βρε δεν ειρωνευομαι δικιο εχεις!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βρε δεν ειρωνευομαι δικιο εχεις!
Αυτο επηρεαζει ολους μας αρνητικα!!!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.767
Κριτικές
15
Like
11.412
Πόντοι
3.846
Δεν μιλάμε για υποχρεωτική εφαρμογή , μιλάμε για προσφορά και αύξηση πωλήσεων !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Βρίσκεται Βορειοδυτικά των συνόρων ! Με τα υπέροχα κορίτσια της !
Κάτι έχεις χάσει τυπε γιατί καμία βαλκανική χώρα δεν προσφέρει τόσο υπέροχα κορίτσια σε σχέση με κεντρική ή Ανατολική Ευρώπη.
Μάλλον δεν έχεις κυκλοφορήσει και πολύ έξω από τη χώρα.
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
50
Like
117
Πόντοι
0
Κάτι έχεις χάσει τυπε γιατί καμία βαλκανική χώρα δεν προσφέρει τόσο υπέροχα κορίτσια σε σχέση με κεντρική ή Ανατολική Ευρώπη.
Μάλλον δεν έχεις κυκλοφορήσει και πολύ έξω από τη χώρα.
Απλά αυτή την εποχή, προτιμάμε την γειτονική κουζίνα !
 

kwlotripidakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
93
Κριτικές
43
Like
501
Πόντοι
290
Καλησπέρα λαδέμποροι.... Πέρασα σήμερα απο το μαγαζί (1η φορά που το επισκέπτομαι) κι η τσατσά μου παρουσίασε 4-5 κορίτσια πολύ μέτρια.... Δεν συγκράτησα ονόματα. Η μόνη που ξεχώρισα σαν εμφάνιση ήταν η Μόνικα. Πλήρωσα 80€ για 1 ώρα.
Η Μόνικα είναι σχετικά ψιλή κοπέλα(περί το 1.75), καστανό μαλλί και μελαχρινό σώμα, θα την έκανα περίπου 27 ετών. Έχει ωραία πόδια και μερικα κιλά παραπάνω στον ποπό. Βυζί 2μισάρι με ανύπαρκτη ρόγα...
Μου δήλωσε ότι είναι απο Αργεντινή και Ελληνικά και αγγλικά μιλάει ελάχιστα αλλά κάνει προσπαθεια να συνεννοηθεί. Το μασάζ της τελίως αδιάφορο......
Όσον αφορά το σεξ κι εκεί τα πράγματα δεν ήταν πολύ καλά καθώς πονούσε και δεν με άφηνε να ανεβάσω στροφές και να τη γαμήσω δυνατά. Πίπα με προφύλαξη, φιλιά όχι, κώλος όχι.
Ήταν η πρώτη μου επίσκεψη σε μασατζίδικο και έμεινα με ανάμεικτες εντυπώσεις....
*Γιατί δεν υπάρχει καμία κριτική και καμία αναφορά σε αυτή την κοπέλα; Άν έχει κάποιος το τηλέφωνο του καταστήματος παρακαλώ να μου το στείλει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom