Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Καμία σχέση ούτε κάν.
Α οκ...κατι τέτοιο κατάλαβα απο τα λεγόμενα αλλά οντως δεν βγάζει και νόημα,,,,τεσπα λίγη σημασία έχει....μαρινα παραμένει παρά πολυ δυνατή....Βίκυ δεν εχω ιδέα....
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.052
Κριτικές
37
Like
20.941
Πόντοι
4.646
Α οκ...κατι τέτοιο κατάλαβα απο τα λεγόμενα αλλά οντως δεν βγάζει και νόημα,,,,τεσπα λίγη σημασία έχει....μαρινα παραμένει παρά πολυ δυνατή....Βίκυ δεν εχω ιδέα....
Μαρίνα εγγύηση σέ όλα καί από τούς καλύτερους χαρακτήρες.
Ή Βίκυ καλή έχει τό κοινό τής αλλά θά μπορούσε ακόμα πολύ καλύτερα.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Α οκ...κατι τέτοιο κατάλαβα απο τα λεγόμενα αλλά οντως δεν βγάζει και νόημα,,,,τεσπα λίγη σημασία έχει....μαρινα παραμένει παρά πολυ δυνατή....Βίκυ δεν εχω ιδέα....
ε τράβα να μάθεις, εμείς όσο και να περιγράψουμε...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Καμία σχέση ούτε κάν.
κάποιος κάποτε, είχε γράψει πως η Βίκυ είναι αδερφή?/ξαδέρφη? της Μαρίνας, δεν βρίσκω το ποστ, αλλά τότε τις έπαιρνα και τις δυό και τολμώ να πω πως είχα διακρίνει με τα μάτια μου τα στοιχεία που δικαιώνουν μια τέτοια άποψη...
Αλλά και να είναι συγγενείς, προφανώς και μπορεί να μην θέλουν να είναι γνωστό, ιδίως αν είναι αδερφές. Εξού και η εμμονή της Βίκυς να λέει πως είναι από την Γεωργία... για να μην γίνει η ταύτιση με την Μαρίνα
λες και πειράζει... αν είναι αδερφές...
προσωπικά προφέσσορα το ''καμία σχέση ούτε καν'' δεν με πείθει επίσης...
θα μπορούσες να το λες απλά επειδή σου είπαν αυτές πως δεν είναι συγγενείς... άρα Άκυρο
ή επειδή ξέρεις ότι όντως είναι συγγενείς και απλά δεν θέλουν να είναι γνωστό... πάλι Άκυρο
και να βγεί η Μαρίνα να πει η Βίκυ δεν είναι αδελφή μου γιατί να πιστέψουμε πως λέει την αλήθεια?

καταλήγω λοιπόν πως ποτέ δεν θα μάθουμε... και ότι επιλέγουμε να πιστεύουμε αυτό που μας αρέσει...
εγώ τις σκέφτομαι ως αδελφούλες και ψήνομαι για διπλό...
αλήθεια τις έχει πάρει κανείς μαζί? εγώ όχι...
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.052
Κριτικές
37
Like
20.941
Πόντοι
4.646
κάποιος κάποτε, είχε γράψει πως η Βίκυ είναι αδερφή?/ξαδέρφη? της Μαρίνας, δεν βρίσκω το ποστ, αλλά τότε τις έπαιρνα και τις δυό και τολμώ να πω πως είχα διακρίνει με τα μάτια μου τα στοιχεία που δικαιώνουν μια τέτοια άποψη...
Αλλά και να είναι συγγενείς, προφανώς και μπορεί να μην θέλουν να είναι γνωστό, ιδίως αν είναι αδερφές. Εξού και η εμμονή της Βίκυς να λέει πως είναι από την Γεωργία... για να μην γίνει η ταύτιση με την Μαρίνα
λες και πειράζει... αν είναι αδερφές...
προσωπικά προφέσσορα το ''καμία σχέση ούτε καν'' δεν με πείθει επίσης...
θα μπορούσες να το λες απλά επειδή σου είπαν αυτές πως δεν είναι συγγενείς... άρα Άκυρο
ή επειδή ξέρεις ότι όντως είναι συγγενείς και απλά δεν θέλουν να είναι γνωστό... πάλι Άκυρο
και να βγεί η Μαρίνα να πει η Βίκυ δεν είναι αδελφή μου γιατί να πιστέψουμε πως λέει την αλήθεια?

καταλήγω λοιπόν πως ποτέ δεν θα μάθουμε... και ότι επιλέγουμε να πιστεύουμε αυτό που μας αρέσει...
εγώ τις σκέφτομαι ως αδελφούλες και ψήνομαι για διπλό...
αλήθεια τις έχει πάρει κανείς μαζί? εγώ όχι...
Αγαπητέ ή άποψη σού σεβαστή, εγώ κατέθεσα την δική μου πώς ξέρω ότι δεν έχουν καμία σχέση συγγένειας και όχι επειδή μπορεί ή ίσως να μου τό είπε κάποια από τίς δύο, αλλά καί νά έχουν ή νά θέλουν να μείνει κρυφό δεν με ενδιαφέρει ούτε στό ελάχιστο νά σού πω την αλήθεια.
Με ενδιαφέρει ή οποία κοπέλα νά είναι καλή στον αγώνα καί με κάποια σωστή συμπεριφορά σέ εμένα σάν πελάτη.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Αγαπητέ ή άποψη σού σεβαστή, εγώ κατέθεσα την δική μου πώς ξέρω ότι δεν έχουν καμία σχέση συγγένειας και όχι επειδή μπορεί ή ίσως να μου τό είπε κάποια από τίς δύο, αλλά καί νά έχουν ή νά θέλουν να μείνει κρυφό δεν με ενδιαφέρει ούτε στό ελάχιστο νά σού πω την αλήθεια.
Με ενδιαφέρει ή οποία κοπέλα νά είναι καλή στον αγώνα καί με κάποια σωστή συμπεριφορά σέ εμένα σάν πελάτη.
ναι το ίδιο λέμε, δεν έχει καμία σημασία...
αν βέβαια τις βάλω στο διπλό να γλυφομουνιάζονται στο 69 και γω να την παίζω, θα δούμε πόσο καλό θέατρο παίζουν!
either way, being sisters or not...
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
70
Like
137
Πόντοι
0
Βίκυ δεν εχω πάρει,,,με αποτρέπει άσχημα στο πρόσωπο και ειδικά τα δόντια...
Ο νόμος της Γαρίδας , πετάς το κεφάλι τρως το σώμα , άξιζει ο μεζές !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπες αφιβα
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
70
Like
137
Πόντοι
0
ναι το ίδιο λέμε, δεν έχει καμία σημασία...
αν βέβαια τις βάλω στο διπλό να γλυφομουνιάζονται στο 69 και γω να την παίζω, θα δούμε πόσο καλό θέατρο παίζουν!
either way, being sisters or not...
Είσαι μερακλής και έχεις δίκιο
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
46
Like
2.212
Πόντοι
1.076
Εχω καιρο να περασω δε το χω προσεξει..εχω αλλη απορια..υπσρχει μαγαζι και στον 3ο και στον 6ο οροφο??
Αλλη απορια..μια αλεξανδρα και ειδικα μια σοφια υπαρχουν εκει?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αλλη απορια..μια αλεξανδρα και ειδικα μια σοφια υπαρχουν εκει?
Κσλα θελω και αθτη τη μαρινα να δω που ολοι γραφετε..αλλα σιγα μη τη πετυχω...
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
46
Like
2.212
Πόντοι
1.076
ναι το ίδιο λέμε, δεν έχει καμία σημασία...
αν βέβαια τις βάλω στο διπλό να γλυφομουνιάζονται στο 69 και γω να την παίζω, θα δούμε πόσο καλό θέατρο παίζουν!
either way, being sisters or not...
Μα γιατι το συζητατε κ το τεναρετε..αντε βρε ολοι μια οικογενεια εχουμε γινει...τα ιδια κωλαρακια σπρωχνουμε...και τα κοριτσια αδερφουλες!!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.952
Κριτικές
15
Like
11.731
Πόντοι
3.846
Τιποτα για μενα δε θα ταν 3 οροφοι ακομη..να την απεφευγα...τζαμπα τις κανουμε τις γυμναστικες...
Τυπε δεν είναι τσατ το φόρουμ να γράφεις 4 διαφορετικά μηνύματα στη σειρά.
Μάζεψε τι θες να πεις και κάνε ένα ποστ.
Ειδικά για κάτι ποστ που είναι εντελώς περιττά.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
46
Like
2.212
Πόντοι
1.076
Τυπε δεν είναι τσατ το φόρουμ να γράφεις 4 διαφορετικά μηνύματα στη σειρά.
Μάζεψε τι θες να πεις και κάνε ένα ποστ.
Ειδικά για κάτι ποστ που είναι εντελώς περιττά.
Καλα ντε σε ενοχλησα? Ερωτηση εκανα γιατι νομιζα οτι ηταν 2 μαγαζια στο 3ο και στον 6ο..ενταξει κσνουμε κσι λιγο πλακα..οπως κανουν κι αλλοι..δε βλεπω να κανουν και πιο σπουσαια ποστ απ τα δικα μου..θα κοιταω αλλη φορα να γραφω πιο συγχωνευμενα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.306
Πόντοι
206
εννοείται...
το καλό με την Βίκυ είναι ότι αφού σε νοιώσει, το προσφέρει μόνη της!
σου πετάει και ένα ''τώρα θέλω να μου γαμήσεις τον κώλο'' και σε τρελλαίνει...
την έχει δασκαλέψει καλά η μεγάλη...
συμφωνώ κι εγώ πως θα μπορούσε να την παίζει στα ίσια...
το μόνο που δεν καταλαβαίνω είναι η εμμονή της να υποκρίνεται πως είναι από την Γεωργία...
Την ξερω απο τις πρωτες μερες,μου ειχε πει οτι ειναι απο Αλβανια,και εμενε Γλυφαδα
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
70
Like
137
Πόντοι
0
Την ξερω απο τις πρωτες μερες,μου ειχε πει οτι ειναι απο Αλβανια,και εμενε Γλυφαδα
Πληροφορίες και γνώσεις άχρηστες, εδώ το ΘΕΜΑ προς ανάλυση είναι πως ο φούρνος ψήνει τα κουλούρια και πως μπαίνει και ψήνετε το κεφαλάκι στον μπρος και πίσω φούρνο, τα υπόλοιπα είναι περιττά , απλά το παίζεται παλιές καραβανες με τις απαρχές που σας σερβίρουν χαχα !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πληροφορίες και γνώσεις άχρηστες, εδώ το ΘΕΜΑ προς ανάλυση είναι πως ο φούρνος ψήνει τα κουλούρια και πως μπαίνει και ψήνετε το κεφαλάκι στον μπρος και πίσω φούρνο, τα υπόλοιπα είναι περιττά , απλά το παίζεται παλιές καραβανες με τις απαρχές που σας σερβίρουν χαχα !
Παπατζες ήθελα να γραψω
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
629
Κριτικές
4
Like
1.170
Πόντοι
206
Η αλισα που προσφερε κουλουράκι κάποτε , υπάρχει ακόμα εκεί ? Που βρίσκεται ξέρει κανείς ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom