Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Ομολογώ ότι είμαι εντυπωσιασμένος. Σε ένα νήμα που φυτοζωούσε πλάκωσε καταιγίδα! Μετρώ μέσα σε 55 ώρες 67 σχόλια με τις αντίστοιχες σελίδες! Και έκτοτε συνεχίζει! Νομίζω ότι δικαιούνται ψυχολογικής και κοινωνιολογικής μελέτης - ή μήπως επιβάλλεται?
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
177
Κριτικές
6
Like
853
Πόντοι
361
την έχω ακούσει να μιλάει Αλβανικά...
άλλωστε η Μαρίνα από Αλβανία δεν είναι?
Εμένα πάντως Αλβανίδα μου έχει πει ότι είναι. Και μια διόρθωση....δεν ρωτάει καν, το βάζει μόνη της στο κωλο το Βικακι!
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
50
Like
117
Πόντοι
0
Ομολογώ ότι είμαι εντυπωσιασμένος. Σε ένα νήμα που φυτοζωούσε πλάκωσε καταιγίδα! Μετρώ μέσα σε 55 ώρες 67 σχόλια με τις αντίστοιχες σελίδες! Και έκτοτε συνεχίζει! Νομίζω ότι δικαιούνται ψυχολογικής και κοινωνιολογικής μελέτης - ή μήπως επιβάλλεται?
Δικαιολογημένα είναι το καλύτερο μαγαζί στην Ελλάδα
 

Marinamssg

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
13
Like
158
Πόντοι
0
Αδερφές είναι .......
Mη χειρότερα με το κάθε πικραμένο. Τι παριστάνεις; το δήμαρχο; Και νομίζεις ότι ξέρεις;
Ποια τα λέει αυτά; Η θεία και η ανιψιά από το κέντρο της Αθήνας;
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Ομολογώ ότι είμαι εντυπωσιασμένος. Σε ένα νήμα που φυτοζωούσε πλάκωσε καταιγίδα! Μετρώ μέσα σε 55 ώρες 67 σχόλια με τις αντίστοιχες σελίδες! Και έκτοτε συνεχίζει! Νομίζω ότι δικαιούνται ψυχολογικής και κοινωνιολογικής μελέτης - ή μήπως επιβάλλεται?
Οσο και ασχημα να κανει η σεριφησα,τα πελατακια εκει θα πανε να γαμηουν,χεχεχε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
50
Like
117
Πόντοι
0

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
Ρε μαγκες σαπουνόπερα θα γυρίσετε κι έχετε φαγωθεί αν η Μαρινα και η Βίκη είναι αδερφες, ξάδερφες, συνηφαδες;;; Το ζητούμενο είναι ότι είναι γυναικαρες με κορυφαίες υπηρεσίες και το ότι φευγετε ΠΑΝΤΑ, μετά από τη συνεδρια μαζί τους, ικανοποιημενοι και ξαλαφρωμενοι! Και το σημαντικότερο ότι δώσατε 80€ και άξιζαν με το παραπάνω! Τι το ψάχνετε λοιπόν;;!! Τι κουτσομπολιά είναι αυτά ρε 'σεις; Έχετε χάσει την ουσία των πραγμάτων!
Σημασία έχει το αξεπέραστο και ογκώδες μειονέκτημα εκεί που ακούει στο όνομα "το βουνό"...
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
αυτή την εντύπωση έχω, όπως παλιότερα οι Λευκορωσίδες Μαίρη και Λέυλα νομίζω επίσης...
αλλά είτε σωστός είμαι ή και λάθος να κάνω, στ' αρχίδια μας φυσικά δεν μας νοιάζει από που είναι ή αν είναι συγγενείς!
μας φτάνει να ρουφάνε γλυκά το καυλί μας και να το κρατάνε ζεστό μέσα στην κωλοτρυπίδα τους.
Που να 'σαι Μαιρούλα , γύρνα πίσω στα χαρμάνια...
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
50
Like
117
Πόντοι
0
Η αλισα που προσφερε κουλουράκι κάποτε , υπάρχει ακόμα εκεί ? Που βρίσκεται ξέρει κανείς ?
Επαναλαμβάνω. !!! Ναι μεγάλη εμπειρία και τίμια με σταθερές υπηρεσίες ακούραστη . Η Ρούλα ισάξια και καλύτερη ! Επίσης εξσιρετικες Κυρίες , με σεβασμό στον πελάτη , αντιθέτως με ορισμένες που αρχίζουν να καβαλάνε και καλάμι χαχα , δίνοντας ένα μόνο κουλορακι!!
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
50
Like
117
Πόντοι
0
Σιγα μην ειναι και της Ευρωπης...
Βεβαίως ! Έχεις καλύτερο σε τιμοκατάλογο , υπηρεσίες και ποικιλία ? Και με βουνό να σε κρατάει σε αγωνία ? Εάν ναι πες το μας χαχα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
382
Κριτικές
43
Like
1.819
Πόντοι
1.011

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
360
Like
527
Πόντοι
81
Μέχρι τι ώρα είναι το μαγαζί;έχει κάποιο σάιτ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom