Νέα

Studios κι η τιμολογιακή πολιτική τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prigkhpas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 87K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πιστευετε οτι πρεπει να πεσουν οι τιμες των στουντιο?

  • οχι

    Ψήφοι: 6 5,1%
  • ναι

    Ψήφοι: 34 29,1%
  • αρκετα

    Ψήφοι: 17 14,5%
  • 10 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 19 16,2%
  • 20 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 41 35,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    117

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Καλή πληροφορία αυτή...δεν το' χα ακούσει.Αρα δεν χάνουν από 5 ο καθείς αλλά 10 η κοπέλα...τι όρεξη να' χει μετά? αλλά με 30 στο happy hour δεν χανει τίποτα το μαγαζί? εδώ σε θέλω δικέ μου...? φυσικά δεν δεχτούν αρκέτες να το κάνουν αν χάνουν μόνο αυτές
Καλά αν συμβαίνει αυτό θα πρέπει και οι κοπέλες να πατήσουν πόδι, αλλά και να μοιράζουν τη χασούρα πάλι δεν πρέπει να ρωτήσει την κοπέλα?
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
Έχεις και εσύ δίκιο έτσι όπως το θέτεις, αλλά και πάλι νομίζω οτι είναι καλύτερα να απαιτήσουμε με πιο οργανωμένο τρόπο μείωση των τιμών γιατί υπάρχουν περιπτώσεις όπου εκ των πραγμάτων δεν μπορείς να κάνεις παζάρια...
σίγουρα θέλει οργάνωση αλλά και κινήσεις από μέρους μας αν δεις για το στούντιο που μιλάμε...ένας από μας το ζήτησε στο thread....όχι o oneofus  :)
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
Καλά αν συμβαίνει αυτό θα πρέπει και οι κοπέλες να πατήσουν πόδι, αλλά και να μοιράζουν τη χασούρα πάλι δεν πρέπει να ρωτήσει την κοπέλα?
Αν η χασούρα είναι της κοπέλας την ρωτάει(αν και πιστεύω ότι το δέχεται αν ο πελάτης δεν είναι κανα φρικιό ή βρωμίλος) αν μοιράζουν τη χασούρα τότε γιατί να την ρωτήσει?? Δηλαδή αν ένα μαγαζί που πουλάει πράματα και κίνδυνεύει να κλείσει και ο υπάλληλος να χάσει την δουλειά του και του πει το αφεντικό να ρίξει πχ 5% τις τιμές και 5% τον μισθό του για να επιβιώσουν  στον ανταγωνισμό....δεν θα το κάνει??Αφού και οι 2 χάνουν...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Το ίδιο πράγμα είναι ουσιαστικά. Αφού δεν θα πηγαίνουμε σε αυτά που χτυπάνε το απλό πρόγραμμά με 50άρικο. Επίσης πιστεύω οτι αν μειωθεί το απλό, πρέπει να μειωθούν και τα άλλα προγράμματα για να μην υπάρχει άνιση μεταχείριση των πελατών...
Εννοείται !!!
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Αν η χασούρα είναι της κοπέλας την ρωτάει(αν και πιστεύω ότι το δέχεται αν ο πελάτης δεν είναι κανα φρικιό ή βρωμίλος) αν μοιράζουν τη χασούρα τότε γιατί να την ρωτήσει?? Δηλαδή αν ένα μαγαζί που πουλάει πράματα και κίνδυνεύει να κλείσει και ο υπάλληλος να χάσει την δουλειά του και του πει το αφεντικό να ρίξει πχ 5% τις τιμές και 5% τον μισθό του για να επιβιώσουν  στον ανταγωνισμό....δεν θα το κάνει??Αφού και οι 2 χάνουν...
Δεν είναι ακριβώς έτσι. Στην περίπτωση αυτή η κοπέλα έχει ισχυρότερο λόγο απο τον υπάλληλο. Νομίζω...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ποια είναι η αποψή σου εσένα πουσαι και παλιά καραβάνα εδώ? 40 αντι για 50 με ιδιο χρόνο/υπηρεσίες στις μέρες μας δεν ειναι λογική τιμή???
Προφανώς. Πάντως θυμάμαι πριν 2-3 χρόνια τα στούντιο είχαν στάνταρ πρόγραμμα. 50 ευρώ και συμπεριλάμβανε 69. Δεν υπήρχαν σεξ σόου , μασαζάκι και άλλα τέτοια. Κάνω λάθος ?  :think:
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
Δεν είναι ακριβώς έτσι. Στην περίπτωση αυτή η κοπέλα έχει ισχυρότερο λόγο απο τον υπάλληλο. Νομίζω...
Δεν νομίζω ότι έχουν όλες τα κότσια να μπορούν να χουν λόγο...είναι όλες νόμιμα στη χώρα,έχουν όλες διαβατήριο ή μήπως τους το πήραν και τώρα έχουν τίποτα χρωστούμενα...άρα πως να μιλήσουν?? Εγώ πιστεύω ότι στα στούντιο έχουν ισότιμο λόγο...αν ξερει κανείς παλιότερος ας μας διαφωτίσει...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Πρόταση για τιμολόγιο στούντιο :
Κανονικό (εννοείται το 69 συμπεριλαμβάνεται) : 50 ευρώ
Σεξ σόου : 60 ευρώ
Φουλ πρόγραμμα μισής ώρας: 80 ευρώ
Δεν βάζω ελεύθερα και κουλούρια γιατί εξαρτάται από την κοπέλα...
Εναλλακτικά :
Κανονικό (χωρίς 69): 40 ευρώ
Με 69 : 50 ευρώ
Σεξ σόου : 60 ευρώ
Φουλ πρόγραμμα μισής ώρας: 80 ευρώ
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι στο κάθε πρόγραμμα συμπεριλαμβάνονται και τα παραπάνω. Δηλαδή με το 60 έχεις και του 50 κ.ο.κ.
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Εναλλακτικά :
Κανονικό (χωρίς 69): 40 ευρώ
Με 69 : 50 ευρώ
Σεξ σόου : 60 ευρώ
Φουλ πρόγραμμα μισής ώρας: 80 ευρώ
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι στο κάθε πρόγραμμα συμπεριλαμβάνονται και τα παραπάνω. Δηλαδή με το 60 έχεις και του 50 κ.ο.κ.
+1
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Και στο Φυλής 104 ακούστηκε για 40 ευρώ με μασαζάκι.

τοσο ειναι εδω και μηνες μαναρακι το απλο + μασαζ, 40ε ;)

να συμπεριλαβουν στο 50αρι καποια extra οπως το 69..
υπαρχουν περιθωρια μην τρελαθουμε
και κατι αλλο προς ολους μας ας μην δινουμε τοσο ευκολα τα 100αρια ας ειμαστε πιο συγκρατημενοι με την τσεπη μας ετσι ωστε να δωσουμε μεγαλυτερη αξια στα προγραμματα των 50 ευρω...

50ε εχει το 69 ματια μου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
Πρόταση για τιμολόγιο στούντιο :
Κανονικό (εννοείται το 69 συμπεριλαμβάνεται) : 50 ευρώ
Σεξ σόου : 60 ευρώ
Φουλ πρόγραμμα μισής ώρας: 80 ευρώ
Δεν βάζω ελεύθερα και κουλούρια γιατί εξαρτάται από την κοπέλα...
Εναλλακτικά :
Κανονικό (χωρίς 69): 40 ευρώ
Με 69 : 50 ευρώ
Σεξ σόου : 60 ευρώ
Φουλ πρόγραμμα μισής ώρας: 80 ευρώ
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι στο κάθε πρόγραμμα συμπεριλαμβάνονται και τα παραπάνω. Δηλαδή με το 60 έχεις και του 50 κ.ο.κ.
+2    ΑΛΛΟΣ ΚΑΝΕΙΣ???
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
τοσο ειναι εδω και μηνες μαναρακι το απλο + μασαζ, 40ε ;)

50ε εχει το 69 ματια μου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
για εσάς Φ104 και Α106 τα είπαμε και μπράβο σας!!! Τώρα λέμε να γενικευτεί το πραμα...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045
Καλά, αυτά τα δύο είχαν εξαρχής 30 ευρώ λόγω του ότι βρίσκονται δίπλα ακριβώς στα μπουρδέλα με 20 ευρώ.
 

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Σαν ιδέα είναι προφανώς θελκτική. Να μειωθούν οι τιμές, και συμφωνώ με τον συναγωνιστή που λέει πως άλλο το παζάρι και άλλο το κανονικό μποϊκοτάζ. Γιατί αλλιώς θα σου φερθεί και η κοπέλα αν της κόψεις 10 ευρώ μόνο εσύ και αλλιώς αν είναι μειωμένο το ποσό ούτως ή άλλως.

Από την άλλη, φοβάμαι πως ο χρόνος θα μειωθεί σίγουρα, θα υπάρχει πιο πολύς κόσμος και δε θα μπορεί η κοπέλα να κάτσει με τον κάθε πελάτη όσο και πριν, εκεί λοιπόν πρέπει να βρεθεί και κάποια δικλείδα ασφαλείας, δηλαδή μια σκέψη που μου έρχεται τώρα στο μυαλό είναι κάτι σαν χρονοδιάγραμμα, δηλαδή μπαίνει ο πελάτης και δεν επιτρέπεται πάνω από 20 λεπτά, το οποίο φαίνεται φασιστικό, αλλά όπως παντού, ο φασισμός και η ελευθερία είναι συμπληρωματικά, όσο χάνεις από το ένα, κερδίζεις από το άλλο. Ο πελάτης λοιπόν που σκάει μύτη στο σπίτι και βλέπει άλλους 3 να περιμένουν, θα γνωρίζει πως θα περάσει σε 1 ώρα. Πόσο θεμιτό είναι αυτό?

Φυσικά αυτό λύνεται με πιο πολλές κοπέλες σε κάθε βάρδια, αλλά νομίζω πως είναι παράνομο ε?

Γενικά εγώ είμαι υπέρ της μείωσης τιμής στα 30 αλλά θα δεχτώ τις συνέπειες όσες και αν είναι.
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
Σαν ιδέα είναι προφανώς θελκτική. Να μειωθούν οι τιμές, και συμφωνώ με τον συναγωνιστή που λέει πως άλλο το παζάρι και άλλο το κανονικό μποϊκοτάζ. Γιατί αλλιώς θα σου φερθεί και η κοπέλα αν της κόψεις 10 ευρώ μόνο εσύ και αλλιώς αν είναι μειωμένο το ποσό ούτως ή άλλως.

Από την άλλη, φοβάμαι πως ο χρόνος θα μειωθεί σίγουρα, θα υπάρχει πιο πολύς κόσμος και δε θα μπορεί η κοπέλα να κάτσει με τον κάθε πελάτη όσο και πριν, εκεί λοιπόν πρέπει να βρεθεί και κάποια δικλείδα ασφαλείας, δηλαδή μια σκέψη που μου έρχεται τώρα στο μυαλό είναι κάτι σαν χρονοδιάγραμμα, δηλαδή μπαίνει ο πελάτης και δεν επιτρέπεται πάνω από 20 λεπτά, το οποίο φαίνεται φασιστικό, αλλά όπως παντού, ο φασισμός και η ελευθερία είναι συμπληρωματικά, όσο χάνεις από το ένα, κερδίζεις από το άλλο. Ο πελάτης λοιπόν που σκάει μύτη στο σπίτι και βλέπει άλλους 3 να περιμένουν, θα γνωρίζει πως θα περάσει σε 1 ώρα. Πόσο θεμιτό είναι αυτό?

Φυσικά αυτό λύνεται με πιο πολλές κοπέλες σε κάθε βάρδια, αλλά νομίζω πως είναι παράνομο ε?

Γενικά εγώ είμαι υπέρ της μείωσης τιμής στα 30 αλλά θα δεχτώ τις συνέπειες όσες και αν είναι.
Γι' αυτό και εμείς λέμε 40 με τον ίδιο χρονο και υπηρεσίες που έχει αυτό με 50.Για 10 ευρώ δεν χάνει κανείς...θέληση απτα μαγαζάκια χρειάζεται!!!
Μακάρι να γινόταν 2 και 3 κοπέλες αλλά ναι είναι παράνομο και λίγα είναι τα στούντιο που παρανομούν για να το κάνουν αυτό!Εχουν καλά κέρδη βέβαια εννοείται...
 

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Στα 40 πράγματι θα είναι λιγότερος ο κόσμος, όμως θα είναι πάλι παραπάνω από τώρα, και τώρα, έχουμε πίεση χρόνου.
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Πρόταση για τιμολόγιο στούντιο :
Κανονικό (εννοείται το 69 συμπεριλαμβάνεται) : 50 ευρώ
Σεξ σόου : 60 ευρώ
Φουλ πρόγραμμα μισής ώρας: 80 ευρώ
Δεν βάζω ελεύθερα και κουλούρια γιατί εξαρτάται από την κοπέλα...
Εναλλακτικά :
Κανονικό (χωρίς 69): 40 ευρώ
Με 69 : 50 ευρώ
Σεξ σόου : 60 ευρώ
Φουλ πρόγραμμα μισής ώρας: 80 ευρώ
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι στο κάθε πρόγραμμα συμπεριλαμβάνονται και τα παραπάνω. Δηλαδή με το 60 έχεις και του 50 κ.ο.κ.
δικαιη προταση..το μονο που μενει ειναι να εφαρμοστει..
 

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Δε το βλέπω, μακάρι.

Τώρα σκέφτηκα κάτι αστείο, γιατί εδώ δε συμμετέχουν οι γυναίκες του forum? Δεν εννοώ τις ιερόδουλες φυσικά αλλά τις κανονικές γυναίκες που μπαίνουν εδώ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom