Νέα

Studio Love Δραμα {7οχλμ. Δραμας-Καβαλας}

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouklakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 218
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bade

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
73
Like
14
Πόντοι
0
einai asteri sinadelfi x8es piga asteraki :knockinb:
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36
Oνομα??Για κανε μια περιγραφη
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Η ΕΥΑ (Η Μπαρμπι της Κομοτινης)  περισσοτερα αυριο στην κριτικη

καλη Κυριακη σε ολους  :-* :-* :-*

Υ.Γ.

Ουτε φωτος απο την ΕΥΑ (Μπαρμπι) δεν  με αφησε η ιδια  :S
...μονο υποσχεσεις ειναι ο Μπος του μαγαζιου θα θα θα ... :S
...μονο τηλ. η σμς κι ολο τα μασαει ... :S

του τα ψαλα (ενημερωθηκε) το βραδυ  πριν πεσω για υπνο ...

αυτα αυριο περισσοτερα ...

 

bade

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
73
Like
14
Πόντοι
0
aaa hr8e to asteri 8a pame ama einai.akousa kala logia.......... :tits2:
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Καταθεση  το Σαββατο 28.04.12  βραδυ 21.30 με 22.00 μετα απο τα σπιτακια της Δραμας .

Ο Αδαμ εφαγε το πικρο μηλο της Ευας και βγηκε απο τον Παραδεισο...

Η Ευα Ουγγαρεζα (Ρομα) . Ξανθια με μετρια  τιτς    για χουφτωμα !
Μεχρι να συνεοηθουμε στο σαλονι μας πηρε το τεταρτο   .
Εχει και ενα τατου στον αριστερο της  ωμο !

Προγραμματα : 30 ευρω απλο  πιπα με καποτα και    :zfuck:
                 και 50 ευρω γυμνο τσιμπουκι και    :zfuck:

....κωλο δεν δινω με ειπε .

Πηρα το προγραμμα των  50 ευρω .

Μονο το γυμνο τσιμπουκακι της αξιζε , τα αλλα ολα μετρια συμμετοχη.
Προκαταρτικα των 3 λεπτων .  :S
Σωμα καλο αλλα γενικη συμμετοχη με το ζορι την  βαζω ενα 6 !  :S . Αξιζει λιγοτερο ... :S
Βογγητα στο μαμησι ... 2 στασεις , βιαζοταν με ειπε δηθεν ειχε πελατες εξω .Παραμονη στο Δωμα 15 λεπτα ηθελε πιο μπροστα να με ξεπεταξει αλλα δεν τα καταφερε   :grin:
Με ειπε η Ευα  να παω μεσημερι μετα τις 12,00 να μου κανει και 30 λεπτα κρεβατι .


Στο 69 μας τα χαλασε  :S
Δεν εκατσε καν να γυρισει στην σταση 69 απλα ξαπλωνει και με ειπε να την γλυψω εγω το μουνι της που δεν με αφησε ... :S  μειον (-)
και στο γλυψιμο βυζιων ενω τα πηγαινε στο γλυψιμο βυζιων καλα μετα αρχισε τα πονιδια .μειον(-)
Γλυφωμουνι της κακιας ωρας αν μη μη και να με αφηνει να γλυφω ολο και πιο πανω κατεληξα να γλυφω την ουρηρθρα της με τη  γλωσσα παρα το καθαρο μουνακι της.



Υ.Γ. Οταν θα ερχεται στην Δραμα  θα την φωναζετε  Ευα
οταν ξαναπαει Κομοτινη θα λεγετε Μπαρμπι αυτα ενημερωτικα .


Δεν ανεβαζω την κριτικη γιατι ο ιδιοκτητης δεν θελει τα αρνητικα μου σχολια !
Δεν το ευχαριστηθηκα το γαμησι  , εχασα  και τα 50 ευρω  μου :S
και τον ενημερωσα εγκαιρως και  εχω ακομα παραπονο ...




του ευχομαι καλη επιτυχια στο μαγαζι και οποιος θελει συναδελφος ας γραφει  κριτικη/ες στο μελλον ..
... και να του κανει πληρης ρεπορταζ .

 

bade

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
73
Like
14
Πόντοι
0
ego pou piga synadelfi kali mou htan eyxaristi gousta einai ayta. :tits2:
 

akanes5

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2011
Μηνύματα
10
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ego pou piga synadelfi kali mou htan eyxaristi gousta einai ayta. :tits2:
δεν νομιζω φιλε πηγα χτες μεσημερι και εφαγα  γερη πατατα . Εχω μια απορια εσυ ολο αστερι λες και διαβασα τα προηγουμενα μηνυματα σου φασκεις και αντιφασκεις .Μονο ακουσες δεν γαμησες .
Θα ανεβασω και κριτικη να την διαβασεις μην ακους πολλα κερασια κρατα μικρο πανερι .
 

akanes5

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2011
Μηνύματα
10
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Χτες  ώρα  3 μ.μ  στο  στούντιο  δεν είχε  κανέναν  πελάτη  ,  αλλά  είχα  μια προαίσθηση  ότι  δεν  θα περάσω καλά .  Μιας  που ήρθα  σκέφτηκα δεν  ρίχνεις  ένα  ,  είδα  και το  πανέμορφο  στούντιο  τέτοια  δεν έχουμε  στην  πόλη μας  ,  μόνο αχούρια  και  ενθουσιάστηκα  και  πέρασα.
Στην πόλη μας  στις  Σέρρες  δεν έχει  προς το παρόν τίποτα  το αξιόλογο  από κοπέλες.
Το  στούντιο  είναι πεντακάθαρο  . 
Βρήκα  την Εύα  , ξανθιά  με  μέτριο  στήθος  ωραίο  σώμα  φάτσα  όχι και τόσο  δεν με άρεσε .
Με είπε κάνει  απλό 30 ευρώ και  χωρίς καπότα  τσιμπούκι και  69 με  50 ευρώ .
Πήρα  το  πρόγραμμα  με  50 ευρώ.
Δεν  τα μιλεί και καλά τα ελληνικά  συνεννοηθήκαμε  πάντως .
Όταν  μπήκε  , δεν μπήκε  ορεξάτη .  Με κάνε  με  βιασύνη  την  πίπα  ούτε καν  προκαταρτικά .  Την  ζήτησα  το 69  που συμφωνήσαμε  και με αρνήθηκε  .
Άσε  ούτε  τα βυζιά  της  με άφηνε  να τα πιάνω  ούτε να τα  γλύφω  όλο  ποναει  με λέγε .
Στο γαμησι  έβγαζε  ψεύτικα  βογγητά  με το που τέλειωσε  το 5 λεπτο  στην πρώτη στάση  κιόλας  με  λέει τέλειωνε  έχω πελάτη  .  Να  σας πω  δεν είχε  ούτε  κουνούπι  μέρα μεσημέρι  κυριακάτικα    τρεις  η ώρα  .
Την  είπα  ακόμα δεν αρχίσαμε  πάει  να κάτσει  στα  τέσσερα  τον βάζει  ισα ισα  με δυο κουνήματα  να  δικαιολογηθεί  στις  στάση  που με δώσε  και  σηκώνετε και  φεύγει  .
Τελείωσε  η ώρα  με είπε  με αυτά  τα λεφτά  που δίνεις  τι περιμένεις    να σου κάνω  .
Δεν  είχε  τσατσα ούτε  κανένας  ήταν  στο  σαλόνι    να  διαμαρτυρηθώ  έφυγα  απογοητευμένος  και  άπραγος  χωρίς  να  χύσω  από  αυτό  το  στούντιο  .
Συμπέρασμα  η  Εύα  σκέτο  κομοδίνο  . 


 

posidonasdrama

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συναλδελφοι.Ειμαι ο Ποσειδωνας απο την Δραμα .Καλο μηνα.
Διαβαζω τις ενημερωσεις σας ως επισκεπτης  , σημερα πηρα την αποφαση να γινω μελος να σας ενημερωνω και εγω οσο μπορω.
Ενα  μπραβο στους κομαντο που τελουν εργο και ενημερωνουν εδω στο σαιτ.
Επισκεφτηκα το Στουντιο Λοβε οταν ειχε την Τσεχα την Στελλα και την Γερμανιδα την Νικολ.
Μονο απο την Στελλα ειμεινα ευχαριστημενος . Η Γερμανιδα κρυωκολη και τεμπελα .
Αλλα και αυτη που φερανε απο Κομοτινη δεν αξιζει να πατε.
Αυτη η ΕΥΑ ξεπερνα την Γερμανιδα στην τεμπελια .
Χωρις παρεξηγησεις η αληθεια να λεγεται .
Εχεται δικιο συναδελφοι δεν γνωριζω τις σας κανει στην Κομοτινη αλλα εδω , δεν περασα καλα ειμαι ο τριτος πελατης που θα βγει παραπονουμενος .
Λεφτα δινουμε και με την κριση σημερα δυσκολα τα βγαζουμε.
Θα προσπαθησω να γραψω μια κριτικη να δειτε και μενα πως με συμπεριφερθηκε η Ευα.
Να σας πω και ενα τελευταιο που ειπε ενας συναδελφος δεν γαμαμε τον χωρο οσο και να λαμπει ακομα αυτος ,  μην σας παρασυρη ο χωρος , αλλα τα κοριτσια και οταν δεν φερνει καλα οπως τωρα τελευταια για μενα το μαγαζι  δεν με εκφραζει.

 

posidonasdrama

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Θα παρακαλεσω τον αρχηγο να ανεβασει την κριτικη του και μην τον ακουει τις απειλες απο τον τυπο που εχει το μαγαζι . Εμας ποναει η τσεπη οχι η δικια του .Αρχηγε αστον να γαβγιζει.
Εγινα σαφης συναδελφοι .


 

posidonasdrama

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα πηγα στις επτα η ωρα το απογευμα .
Ουτε τσατσος/α  ουτε τον ιδιοκτητη ειδα .
Η Ευα φενετε συμαπθητικο κοριτσι μονο στην υποδοχη .Δεν μιλαει καλα τα ελληνικα.
Ειναι ξανθια με μετρια βυζια.
Με ειπε και μενα στην υποδοχη οτι κανει 30 ευρω το απλο και 50 ακαποτο και 69 .
Εγω πηρα το απλο .Την εδωσα τα 30 ευρω και μπηκα στο δωματιο.
Χαμογελασε και μπηκε στο δωματιο.Ο χωρος , τα δωματια ειναι καθαρα.
Η πιπα της πολυ νευρικη και γρηγορη με το παιζε και με το χερι της δεν με αρεσε η πιπα της.Εδω τρωει φαουλ.
Μετα παμε στις στασεις ολο και ολο δυο . Εκατσε στα τεσερα και μετα ηρθε απο  πανω μου αλλα μολις λιγο πηγαινα να την ακουμπησω τα βυζια της , ολο στοπ και στοπ  σταματαει το γαμησι και φευγει.Εδω τρωει Χ η Ευα.
Εφυγα απογοητευμενος απο το Στουντιο και δεν θα ξαναπαω στο μελλον.




 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Σημερα πηγα στις επτα η ωρα το απογευμα .
Ουτε τσατσος/α  ουτε τον ιδιοκτητη ειδα .
Η Ευα φενετε συμαπθητικο κοριτσι μονο στην υποδοχη .Δεν μιλαει καλα τα ελληνικα.
Ειναι ξανθια με μετρια βυζια.
Με ειπε και μενα στην υποδοχη οτι κανει 30 ευρω το απλο και 50 ακαποτο και 69 .
Εγω πηρα το απλο .Την εδωσα τα 30 ευρω και μπηκα στο δωματιο.
Χαμογελασε και μπηκε στο δωματιο.Ο χωρος , τα δωματια ειναι καθαρα.
Η πιπα της πολυ νευρικη και γρηγορη με το παιζε και με το χερι της δεν με αρεσε η πιπα της.Εδω τρωει φαουλ.
Μετα παμε στις στασεις ολο και ολο δυο . Εκατσε στα τεσερα και μετα ηρθε απο  πανω μου αλλα μολις λιγο πηγαινα να την ακουμπησω τα βυζια της , ολο στοπ και στοπ  σταματαει το γαμησι και φευγει.Εδω τρωει Χ η Ευα.
Εφυγα απογοητευμενος απο το Στουντιο και δεν θα ξαναπαω στο μελλον.


όταν λες ακάποτο τι ακριβώς εννοείς;
 

posidonasdrama

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
50 ευρω ακαποτο τσιμπουκι συναδελφε .


 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Θα παρακαλεσω τον αρχηγο να ανεβασει την κριτικη του και μην τον ακουει τις απειλες απο τον τυπο που εχει το μαγαζι . Εμας ποναει η τσεπη οχι η δικια του .Αρχηγε αστον να γαβγιζει.
Εγινα σαφης συναδελφοι .
Καλως ηλθες στο φορουμ Ποσειδωνα   :rockon:  καλο μηνα και σε σενα και  καλα Βολια και να μας ενημερωνεις .
Να το παρει το ποταμι θα την ανεβασω ,  αρα δεν ειμαι ο μονος που φαγε πατατες Δοξατου  :grin:

 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
einai asteri sinadelfi x8es piga asteraki :knockinb:
ποτε πηγες ?  :think:

4 μαυρες κριτικες εως τωρα  :S  οποιοι συναδελφοι πηγαν στην ΕΥΑ και δεν περασαν καλα   :S ελευθερα ανεβαστε κριτικες .

...και οσοι περασαν καλα να μας πουν την εμπειρια τους ,  απο περιεργεια και μονο να μαθουμε .

το καλο καλο να λεγετε και η φολα φολα  ;)

 

bade

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
73
Like
14
Πόντοι
0
ANOIXE LOVE STUDIO 2 DIPLA NEW KOPELA  :knockinb:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
657
Like
255
Πόντοι
26
Χτες  ώρα  3 μ.μ  στο  στούντιο  δεν είχε  κανέναν  πελάτη  ,  αλλά  είχα  μια προαίσθηση  ότι  δεν  θα περάσω καλά .  Μιας  που ήρθα  σκέφτηκα δεν  ρίχνεις  ένα  ,  είδα  και το  πανέμορφο  στούντιο  τέτοια  δεν έχουμε  στην  πόλη μας  ,  μόνο αχούρια  και  ενθουσιάστηκα  και  πέρασα.
Στην πόλη μας  στις  Σέρρες  δεν έχει  προς το παρόν τίποτα  το αξιόλογο  από κοπέλες.
Το  στούντιο  είναι πεντακάθαρο  . 
Βρήκα  την Εύα  , ξανθιά  με  μέτριο  στήθος  ωραίο  σώμα  φάτσα  όχι και τόσο  δεν με άρεσε .
Με είπε κάνει  απλό 30 ευρώ και  χωρίς καπότα  τσιμπούκι και  69 με  50 ευρώ .
Πήρα  το  πρόγραμμα  με  50 ευρώ.
Δεν  τα μιλεί και καλά τα ελληνικά  συνεννοηθήκαμε  πάντως .
Όταν  μπήκε  , δεν μπήκε  ορεξάτη .  Με κάνε  με  βιασύνη  την  πίπα  ούτε καν  προκαταρτικά .  Την  ζήτησα  το 69  που συμφωνήσαμε  και με αρνήθηκε  .
Άσε  ούτε  τα βυζιά  της  με άφηνε  να τα πιάνω  ούτε να τα  γλύφω  όλο  ποναει  με λέγε .
Στο γαμησι  έβγαζε  ψεύτικα  βογγητά  με το που τέλειωσε  το 5 λεπτο  στην πρώτη στάση  κιόλας  με  λέει τέλειωνε  έχω πελάτη  .  Να  σας πω  δεν είχε  ούτε  κουνούπι  μέρα μεσημέρι  κυριακάτικα    τρεις  η ώρα  .
Την  είπα  ακόμα δεν αρχίσαμε  πάει  να κάτσει  στα  τέσσερα  τον βάζει  ισα ισα  με δυο κουνήματα  να  δικαιολογηθεί  στις  στάση  που με δώσε  και  σηκώνετε και  φεύγει  .
Τελείωσε  η ώρα  με είπε  με αυτά  τα λεφτά  που δίνεις  τι περιμένεις    να σου κάνω  .
Δεν  είχε  τσατσα ούτε  κανένας  ήταν  στο  σαλόνι    να  διαμαρτυρηθώ  έφυγα  απογοητευμένος  και  άπραγος  χωρίς  να  χύσω  από  αυτό  το  στούντιο  .
Συμπέρασμα  η  Εύα  σκέτο  κομοδίνο  . 

Ρε μάγκες αυτή η Εύα αν είναι η Μπάρμπι της Κομοτηνής εντύπωση μου κάνει που λέτε κομοδίνο.Κομοτηνή όταν έρχεται σοβαρά τώρα είναι απο τις καλύτερες σε συμπεριφορά όταν έρχεται.Ούτε βίαζεται ούτε τίποτα.Μια φορά υπύρχε πελάτης απέξω και μου έλεγε άστον να περιμένει.Γενικά πάντως μάλλον εδώ αλλάζει χαρακτήρα τι να πώ.
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ποτε πηγες ?  :think:

4 μαυρες κριτικες εως τωρα  :S  οποιοι συναδελφοι πηγαν στην ΕΥΑ και δεν περασαν καλα   :S ελευθερα ανεβαστε κριτικες .

...και οσοι περασαν καλα να μας πουν την εμπειρια τους ,  απο περιεργεια και μονο να μαθουμε .

το καλο καλο να λεγετε και η φολα φολα  ;)


Οπως τα γραφεις ειναι φιλε μου,και εδω στην κομοτηνη τα ιδια εκανε,μονο με κανα δυο που γουσταριζε η ιδια ηταν φιλικη,εγω την πηδηξα και νομιζα οτι το εκανα με φουσκωτη κουκλα,δεν μπορεσα να τελιωσο,και για να μην φυγω παραπονεμενως μου τον πηρε και μου τον επαιζε με το χερι,αγαρπα,αδεξια,και με ταχυτητα του στιλ-αντε να τελιωνουμε.βρε ουστ.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom