Νέα

Studio Love Δραμα {7οχλμ. Δραμας-Καβαλας}

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouklakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 218
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Στέλλα η  μουναρα απο Τσεχια

Χτες  βράδυ μετά τις  19,45 κατάθεση  στην Στέλλα.
Με  το GPS  που κάνα στο θρεντ Δράμας  το βρήκα με την μια το Στούντιο !
Η Στέλλα ξανθός μουναρος  1,70  μ .  από Τσεχία 23-25 χρονών με μεγάλα τιτς   :tits2: και έχει τατοο στο δεξί  της  βυζί της .
Με υποδέχτηκε  ο ιδιοκτήτης  του  Στούντιο.  Του ανάφερα  και για το σαιτ   και χάρηκε πολύ δεν το γνωριζε με ειπε  το μαθε  από μένα.
Η Στελλα εχει  ένα προσωπάκι σαν λαγουδάκι   όταν  πάει  να γελάσει   βγάζει τα δυο δοντάκια της έξω  και με καύλωνε  με τα χάδια της. Σου βγάζει θετική ενέργεια το κορίτσι  στην ευγένεια και στο κρεβάτι  . Γενικά  οι Τσεχες το έχουν  , μου θύμισε την Ντενισσα  στις κινήσεις  !  
Μόνο  δεν δίνει  γλωσοφιλα και κωλο ! Όλα τα άλλα τα κάνει , με συνεοηση για την ταρίφα.
Πολύ καλή στην δουλειά της   έγινε κατάθεση των 30 ευρώ το απλό..
Με το ίδιο  σύστημα   δουλεύουν  και οι άλλες κοπέλες .
30 ευρώ το απλό πιπα και  γαμησι   !Τα υπολοιπα  με τις  κοπελες  κάθε μια κανει διαφορετικα  γουστα  με ειπε ο ιδιοκτητης.
Από προκαταρτικά  η Στέλλα   αξιζει . +10
Πιπα  πολύ καλή  +10
Μου κάνε  και καραμπαλινκ   ! +10
Στις στάσεις  τα πήγαμε αψογα, τις  καναμε   όλες ,     μεχρι  που μούσκεψε το μουνακι της.
Μετά από λίγο  ήρθα  κι γω  στην  πλάγια  στάση  είναι  η αγαπημένη μου στάση και της  Στέλλας  της άρεσε  μου είπε.
Δεν βιάζεται καθόλου  στο κρεβάτι με άφηνε να πιάνω να φιλώ  να δαγκώνω τα βυζιά της και τις ρώγες της.
Το ίδιο και η Στέλλα με δάγκωνε και με τσιμπαγε τις ρώγες μου.
Από καθαριότητα  χώρου  +10  !  
Συμπεριφορά  τσατσου  {ιδιοκτήτη}  άψογη .
Παρκινγκ   έχει αρκετό   χώρο  !
Η  Στελλα  θα κατσει  ακομα λιγες μερες οσοι προλαβατε  σπευσατε   συναδελφοι !
Ηταν  από τις  3.1.2012  στο Στουντιο  κριμα αμα το ξερα πιο  μπροστα  θα πηγαινα  σχεδον  κάθε ΣΚ !
Έφυγα  ευχαριστημένος   θα ξαναπαω  φυσικα  και  να δω  και τις άλλες  κοπέλες  που θα φερει !
Την προτείνω  σε όλους  . Σπεύσατε  πιπινο-κυνηγοί
 

Siggi

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
πολύ ωραίος χώρος και η Στέλλα ακούγεται καλή περίπτωση, αλλά προτεραιότητα έχει η Νατάσσα (στερεας ελλάδος) και αυτή μέτα αν την προλάβω :p
 

gtp_x

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μπραβο kouklakis για το ρεπορταζ  :rockon:
Πως πετυχαινεις ομως συνεχεια τους ιδιοκτητες ρε φιλε?  :think:
Βλεπω χλιδα μεσα στα δωματια, καλα ενταξει εγω εχω να παω σε αυτο απο προπερσυ που ηταν μια απιστευτη φολα. Eλπιζουμε να αλλαξε η κατασταση και με τις γκομενες  :rockon:
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
μπραβο kouklakis για το ρεπορταζ  :rockon:
Πως πετυχαινεις ομως συνεχεια τους ιδιοκτητες ρε φιλε?  :think:
Βλεπω χλιδα μεσα στα δωματια, καλα ενταξει εγω εχω να παω σε αυτο απο προπερσυ που ηταν μια απιστευτη φολα. Eλπιζουμε να αλλαξε η κατασταση και με τις γκομενες  :rockon:
να σε καλα φιλε gtp_x  :rockon:

Πως τους πετυχαινω ? καλη ερωτηση , αυτο ειναι μυστικο δεν μπορω να στο πω  :grin:

Χλιδα και οικονομικα , που θα βρεις τετοια και σε επαρχια ποιος το περιμενε , αν πας  αλλου θα  σας πιασουν τον κωλο  :grin:  εχει και ωραια ντουζιερα , ο νηπτηρας ,  ολα λαμπουν , τα δωματια νομιζεις βρισκεσαι στην Χαβαι  , ζεστος χωρος , παντοφλες εχει αν θες να μην γυρνας ξυπολυτος , αν προσεξες τις φωτος ..τα εχει με αλλα λογια ολα και τοπ καθαρα  +10 ! :thumbsup: :rockon: :rockon:
Μονο για την Γερμανιδα την Νικολ  λενε αρνητικα δεν την ειδα , ουτε την δοκιμασα , παντως ο ιδιοκτητης για την Ουγγαρεζα εχει να λει πολυ καλα λογια  ...!
Παντως Ουγγαρεζες και Τσεχες ειναι πολυ καυλιαρες  :fuck2:

Υ.Γ. Θα βαλει και Τζακουζι στην διαρκεια ετσι με πληροφορησε ... :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
πολύ ωραίος χώρος και η Στέλλα ακούγεται καλή περίπτωση, αλλά προτεραιότητα έχει η Νατάσσα (στερεας ελλάδος) και αυτή μέτα αν την προλάβω :p
φιλε μου εσυ αποφασιζεις και οι δυο ειναι ολα τα λεφτα ,  με διαφορα ηλικιας μονο  ;)
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Τώρα το λές....? Ήμουν εκεί 1-7/9/2010.

Για να δούμε, πότε θα ξαναβρεθώ από εκείνα τα μέρη....
Εμ τωρα... :grin: αφου πηγα για 1η φορα την Κυριακη δηλ. προχτες . Συγνωμη που δεν σε απαντησα χτες  ;) Ειχα παρα πολλες ενημερωσεις και δεν προλαβα να σε απαντησω ειμουν και κουρασμενος απο ταξιδι και απο το  :knockinb:
 

Siggi

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
φιλε μου εσυ αποφασιζεις και οι δυο ειναι ολα τα λεφτα ,  με διαφορα ηλικιας μονο  ;)

μου έχει καρφωθεί η Νατάσσα στο μυαλό και θέλω να πάω. Αν την προλάβω καλώς. Ηλικιακά έχουν μεγάλη διαφορά αλλά μου αρέσουν και οι μεγάλες γυναίκες και τα πιπίνια...(μεγάλες εννοώ μέχρι έκει γύρω στα 40 όχι και γιαγιάδες αχαχαχαχαχα)
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
μου έχει καρφωθεί η Νατάσσα στο μυαλό και θέλω να πάω. Αν την προλάβω καλώς. Ηλικιακά έχουν μεγάλη διαφορά αλλά μου αρέσουν και οι μεγάλες γυναίκες και τα πιπίνια...(μεγάλες εννοώ μέχρι έκει γύρω στα 40 όχι και γιαγιάδες αχαχαχαχαχα)
να πας στην Νατασσα εγω την επερνα καθε ΣΚ περσυ  , οσο ειναι ακομα εδω πανε !
Καλα κρατιεται στην ηλικια της η Νατασσα  ;)

Και εγω τα ιδια γουστα εχω , μονο οταν βλεπω γιαγιαδες την κανω λουις  :badair: χαχαχαχ  :2funny:
αλλα και  τα πιπινια με αρεσουν πολυ ! :cheesy:
 

Siggi

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
να πας στην Νατασσα εγω την επερνα καθε ΣΚ περσυ  , οσο ειναι ακομα εδω πανε !
Καλα κρατιεται στην ηλικια της η Νατασσα  ;)

Και εγω τα ιδια γουστα εχω , μονο οταν βλεπω γιαγιαδες την κανω λουις  :badair: χαχαχαχ  :2funny:
αλλα και  τα πιπινια με αρεσουν πολυ ! :cheesy:

αχαχαχαχα φυσικά και όχι γιαγιάδες! την έχω δει την Νατάσσα πέρασα μ' ένα φίλο για να πάει εκείνος και τον έπεισα να πάει στη Νάτασσα και δεν το μετάνοιωσε!!!
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Χτες επισκευτηκα το Στουντιο ηταν η Στελλα η Τσεχα δεν καταθεσα απλα βγαλαμε κι αλλες νεες φωτος και ειχαμε μουχαμπετι με τον ιδιοκτητη ειμουν και κουρασμενος απο καταθεσεις πριν παω κει.Οποτε δεν αντεχα για 3ο :knockinb: !

Η Νικολ η Γερμανιδα θα ειναι απο την αλλη Κυριακη 05/02/2012 κοντα σας . Η Ουγγαρεζα θα την αναμενομαι κι αυτην ...

 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    50,2 KB · Εμφανίσεις: 44
  • 2.jpg
    2.jpg
    44 KB · Εμφανίσεις: 44
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Η πρωτη ειναι οταν φευγεις απο το Στουντιο πριν κατεβειτε τις σκαλες !!1
Η δευτερη το σαλονι μπαινοντας δεξια γιατι και αριστερα μολις μπαινεις κατω απο την Τιβι εχει κι εκει να καθονται οι πελατες !!!
Θα τα δειτε στις επομενες φωτος ...
 

Συνημμένα

  • 3.jpg
    3.jpg
    49,3 KB · Εμφανίσεις: 42
  • 4.jpg
    4.jpg
    45,5 KB · Εμφανίσεις: 40
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
παλι το σαλονι μπαινοντας δεξια αριστερα εχει μια  φιαλη για νερο οποιος διψαει πριν η μετα το  :knockinb:
στην αλλη φωτο εχει σε ενα καθρεπτη τις τιμες σουβενιρ δεν ισχυουν με ειπε οι τιμες , γιατι καθε μια εχει αλλα γουστα , πανω κατω περιπου να υπολογιζετε συναδελφοι..
 

Συνημμένα

  • 5.jpg
    5.jpg
    53,7 KB · Εμφανίσεις: 46
  • 6.jpg
    6.jpg
    51,1 KB · Εμφανίσεις: 39
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
εδω φαινετε  καλυτερα ο σουβενιρ "τιμοκαταλογος " στον καθρεπτη πανω !!!

 

Συνημμένα

  • 7.jpg
    7.jpg
    52 KB · Εμφανίσεις: 45
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
δωματιο 2ο το πιο χλιδατο δωματιο θα δειτε κι αλλες φωτος απο αυτο που δεν εχετε ξαναδει σε στουντιο πολυ μοντερνο  :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • 8.jpg
    8.jpg
    63,5 KB · Εμφανίσεις: 43
  • 8a.jpg
    8a.jpg
    42,6 KB · Εμφανίσεις: 39
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
το δωματιο 2ο με μπλε φωτισμο  :sunglasses:
 

Συνημμένα

  • 8bb.jpg
    8bb.jpg
    44 KB · Εμφανίσεις: 44
  • 8cc.jpg
    8cc.jpg
    44,7 KB · Εμφανίσεις: 42
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
συνεχεια ...
 

Συνημμένα

  • 8dd.jpg
    8dd.jpg
    30,7 KB · Εμφανίσεις: 41
  • 8ee.jpg
    8ee.jpg
    38,4 KB · Εμφανίσεις: 39
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Εχω κι αλλες φωτο  απο το Στουντιο Λοβε  λιγο υπομονη συναδελφοι ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom