Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio Κατεχάκη 8

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kingolgrc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 153
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Και η Χαρα απο το στουντιο της Αθανασιας ειναι στην Κατεχακη.
 

Smellmyfetish

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2008
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
δεν 8α κάτσω πολύ καιρό στην αθήνα. Παρακαλώ ενημερώστε αναφορικά τι δυνατότητες-υπηρεσίες παίζουν σε σύγκριση με μπουρδέλα. Σας ευχαριστώ
 

paykiller

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
205
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
επειδη μενω ελληνορωσσων μαθετε οτι ο κοσμος δεν το χει παρει χαμπαρι.αν το παρει δεν βλεπω να βγαζει πασχα!!!!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
16
γιατί το λες αυτό; είναι παράνομο;
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπέρα σε όλους. Επειδή δεν είμαι ενημερωμένος στο τι παίζει στα στούτιο, μπορεί κάποιος να αναλύσει τι υπηρεσίες προσφέρονται κ για πόση ώρα; τι φάση είναι; ευχαριστώ ;)
θα στο πω πολυ χοντροκομενα και γρηγορα...ειναι σαν να πεις οτι πας σε ενα μπουρδελο πολυτελειας με ολα τα συναφη μαζι....
 

marky

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.930
Επίσκεψη σήμερα στο στούντιο 8, κοπέλα η Αννα,  γύρω στα 32-33 με ελληνική προφορά, καλό σώμα γενικά, σιλικονάτο αλλά όμορφο βυζί, δυνατό πήδημα, τελείωμα σε πλάγια στάση. Συνιστάται γι αυτούς που τους αρέσουν...οι έντονες συγκινήσεις και λιγότερο για τους GFE φανς.
Πολύ προσεγμένος και ζεστός χώρος, όπως έχω ξαναπει, αλλά δυστυχώς μεγάλο μειονεκτημα που δεν απαντάει σε τηλέφωνο για να μαθαίνεις το πρόγραμμα. Ακόμα ψάχνω τη Μαρία...
Σύντομα θα γράψω και κανονική κριτική.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
16
K εγώ τη Μαρία απο Αθανασία ψάχνω αλλά τίποτα σήμερα πήρα τη Χαρά παρασυμρένος από τα διθυραμβικά σχόλια γι αυτήν. Δεν έμεινα καθόλου ικανοποιημένος εντελώς τυπική και διαδικαστική καμιά σχέση με άλλες Ελληνίδες πχ Μαρία, Πάολα. Αύριο απόγευμα θα έχει την Αννα και πρωί τη Ζωη χωρίς να είναι και εντελώς σίγουρη η τσατσά ξέρουμε κάτι για τη Ζωή;
 

woody76

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις συναγωνιστης ποτε παιζει η ψηλη η Ελινα;Εχω περασει δυο φορες και τις δυο ηταν η Χαρα.Για την Ελινα εχω ακουσει οτι λεει πολυ.
 

georgegrgr

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2002
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
Η Ζωη ειναι αυτη με ενα τατοο στο δεξι κωλομερι? την πηρα τη κυριακη.. Καλη ηταν αλλα μου φανηκε καπως.. Ρε μπας κ ειναι εγχειρισμένη? Εχει αγριο προσωπο κ γενικα οταν εμπαινα δεν μπορουσα να τον βαλω ολο μεσα!
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους?μηπωσ γνωριζει κανεισ αν δουλευει ακομα η ελινα,μια πολυ ψηλη με σωματαρα?ευχαριστω
 

invisible81

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Απο τα χειροτερα μερη απο πλευρας παρκαρισματος, μια ωρα γυρω γυρω και θεση πουθενα, η καλυτερη λυση ειναι να πας πρωι κα να το βαλεις ή στο 401 ή λιγο παρακατω στο νοσοκ γενηματας.
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
Εχουμε κανενα νεο απο την μελινα?
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
Γραψτε λαθος ελινα εννοουσα.
 

Zouzounompixtis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα αδερφια...... Απο περασμα που εκανα με κολλητο σημερα το βραδυ ,υπηρχε μια γερμανιδα ,καινουργια ελεγε η θεια εκει , στο μαγαζι ονοματι Σονια.....Σπαστα ελλινικα ,  Ηλικιας 35-40 ξανθια  κατσαρο μαλλι , υψος 1,65 και περιπου 65-70 κιλα.. Ο κολλητος με 100 ευρο εκανε και πρωκτικο...... δεν τον ειδα και πολυ ζεστο ομως οταν φυγαμε....Εγω που τιν ειδα δεν τρελαθηκα...... Προς ενημερωση!!!!
 

Pioneer1

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν δουλεύει κάποια Λάουρα (κύπρια) αυτη την εποχή στο εν λόγω στούντιο?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom