Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio Κατεχάκη 8

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kingolgrc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 153
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Υπάρχουν και 1 ή 2 οι οποίες είναι πολύ καλές σαν άνθρωποι για να τα λέμε όλα, όχι μόνο τα αρνητικά  ;)
Γενικά σε κάποια στούτνιο (δεν έχω πάει και σε όλα) αρκετές φορές η υπηρεσία είναι ''ελαφρώς'' ιδιάζουσα
περίπτωση... Απλώς είναι τραγικό να επισκέπτεται κάποιος μια κοπέλα είτε την γνωρίζει είτε όχι και να
αντιμετωπίζει τέτοιες αλλά και διαφορετικού είδους καταστάσεις. Και να πω επίσης πως ποτέ δεν έχω κάνει
παζάρι στην τσα2 και ποτέ δεν έχω κάνει την σχετική βόλτα για να δω τι παίζει (το αναφέρω γιατί κάποιες
φορές ίσως αυτό να θεωρείται ενοχλιτικό).
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Παντως πριν λιγο που πηρα τηλ η τσατσα ηταν ευγενεστατη, σε σημειο που μου εκανε και εντυπωση!!!
 

peterk

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
ποιο είναι το site του μαγαζιου?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Για τους λατρεις του αυταρχικου ενημερωθηκα σημερα ότι κατεχακη 8 το βραδι θα βρισκεται μια κοπελα που της αρεσει αυτό που κανει η ρεα
 

Συνημμένα

  • pic_1021129831786011099lathen.jpg
    pic_1021129831786011099lathen.jpg
    56,9 KB · Εμφανίσεις: 152

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
απο τα χειροτερα studio ever  :headbang:
 

hard_rocker

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
112
Κριτικές
63
Like
2.597
Πόντοι
7.181
Απάντηση στο thread μετά από πολύ καιρό και όχι για καλό δυστυχώς. Είδα ότι σήμερα δούλευε η Αφροδίτη που είχε καλές κριτικές και λέω ας πάω να καταθέσω. Μπάινω, κάθομαι με ρωτάει ο τσάτσος (ο οποίος ήταν νευρόσπαστος) αν ξέρω από άλλα καταστήματα την κοπέλα, του απαντάω αρνητικά και στο καπάκι με ρωτάει αν θέλω να περάσω...! Του λέω μήπως να δώ πρώτα την κοπέλα. Εντάξει μου λέει και πάει να τη φωνάξει. Περιμένω, περιμένω ακούω την κοπέλα να φλυαρεί ασταμάτητα στο τηλέφωνο. Βήχω, ξαναβήχω να δηλώσω την παρουσία μου, τίποτα. Είχε περάσει κανά δεκάλεπτο οπότε λέω δε θα παρακαλάω να δώσω τα λεφτά μου. Πήγα στο Βρηλισού 36 και πήρα τη γνωστή σε όλους μας ΠΕΝΥ. Αυτά.
 

skouter-akis

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
56
Like
34
Πόντοι
0
Αυτη η ντεζυ που ειναι στην λιστα των κοριτσιων στην ιστοσελιδα παιζει καθολου εκει?? η καπου αλλου εστω...ξερει κανεις??
 

dirty sαnchez

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2014
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
16
ξερει κανεις συναγωνιστης γιατι το αυτο ιδρυμα δεν αναρτει πλεον τις κορασιδες στη σελιδα του (?)  :huh: ειναι κοντα μηνας, που το παρακολουθω. ειχα περασει και μια, και το'πα στην καργια την τσατσα αλλα τιποτα δεν αλλαξε..

ξερει κανεις ποια κοριτσια παιζουν αυτον τον καιρο ? καποια ενημερωση..?

[size=8pt]σοβαρη ελληνικη επιχειρηση.. [/size] :(
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
ξερει κανεις συναγωνιστης γιατι το αυτο ιδρυμα δεν αναρτει πλεον τις κορασιδες στη σελιδα του (?)  :huh: ειναι κοντα μηνας, που το παρακολουθω. ειχα περασει και μια, και το'πα στην καργια την τσατσα αλλα τιποτα δεν αλλαξε..

ξερει κανεις ποια κοριτσια παιζουν αυτον τον καιρο ? καποια ενημερωση..?

[size=8pt]σοβαρη ελληνικη επιχειρηση.. [/size] :(

Έχεις π.μ. !
 

dirty sαnchez

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2014
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
16
ευχαριστω  :rockon: το προηγουμενο κοπηκε :huh:
 

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
ήθελα να βάλω μια κριτική για την Katy () που δεν υπάρχει στη σελίδα του studio, μπορώ να την προσθέσω εγώ, ή πρεπει να τοκάνει κάποιος αντμιν;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom