Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στουρνάρη 47- Μασατζίδικο-

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
προσωπικα με βικυ θα δυσκολευτω να κανω προγραμμα γιατι φοβαμαι τον ερωτα που θα προκύψει!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
    θα τον ξεπερασειs  την αλλη μερα , με καποια αλλη.  τοσεs υπαρχουν. 

οχι μή το λές!αυτή η κοπελιά έχει κάτι το πολύ γλυκό και ωραίο!!!!!δεν θέλω να είμαι απλά στυγνός εραστής μαζί της!θέλω και το ρομάντζο μου! :cheesy:
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • zoa-1[1].jpg
    zoa-1[1].jpg
    40,6 KB · Εμφανίσεις: 31

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Έχεις ένα τίγρη στη μηχανή σου, soto - moto ...???!!! :rolleyes: ;) :grin: :thumbsup:

σιγά ρε συ επειδή έκανε ένα γαμήσι με 3 ταυτόχρονα?μια φορά έχυσε αυτό μετράει!βάλε με και μένα με 25!πάλι μια φορά θα χύσω σε συνεδρία 45λεπτη!μην τον εξυψώνεις γιατί σε λίγο δεν θα φτάνουν οι κόρες του ιδρύματος και θα αναγκαστούμεν να ψάχνουμε από κάτω ή στα γύρω διαμερίσματα!!!!!!
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
σιγά ρε συ επειδή έκανε ένα γαμήσι με 3 ταυτόχρονα?μια φορά έχυσε αυτό μετράει!βάλε με και μένα με 25!πάλι μια φορά θα χύσω σε συνεδρία 45λεπτη!μην τον εξυψώνεις γιατί σε λίγο δεν θα φτάνουν οι κόρες του ιδρύματος και θα αναγκαστούμεν να ψάχνουμε από κάτω ή στα γύρω διαμερίσματα!!!!!!

δύο φορές ;)
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
τοτε πιάσε έναν τίγρη της βεγγάλης από τους μεγάλους ε βαλεντίνε!!!!!!σε σένα μιλάω! :grin:

Ο soto είναι σε ... καλό δρόμο!!! :thumbsup:
Βεβαίως, πάντα υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης ...!!! :cheesy:



... γιατί σε λίγο δεν θα φτάνουν οι κόρες του ιδρύματος και θα αναγκαστούμεν να ψάχνουμε από κάτω ή στα γύρω διαμερίσματα!!!!!!

Παρεμπιπτόντως και μεταξύ μας, σε καλό θα τους βγεί ...!!! :grin:
Κοινώς, μ' ένα σπμάρο δυό τρυγόνια! ;)

 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
περασα και γω παραμονη απο το ιδρυμα αλλα πηγα αργα απογευμα και μου ειπε οτι σε λιγο κλεινουμε και αν θελω να περασω μονο με την ιδια την σεριφισα!!!!εγω ειχα δει την μονικα αλλα μου λεει παει σε πελατη και μετα θα ειναι αργα θα κλεισουν!!!ρε λαμογια ποιοσ πηγε 7 + και προλαβε το πουτανακι???πρωτη φορα περασα απο κει ωραιοσ χωροσ!!!!στα υποψιν για σημερινη απογευματινη βολτα!!για την μονικα τι εχουμε??? απο προσωπο σωμα ειναι σουπερ!!!!στο  :pipa2: :fuck1: τι λεει??
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
για ολες εχετε αναφερει για τις επιδοσεις τους εκτος απο τη Ρουμανα τη Μονικα. Για δωστε καμμια περιγραφη ρε παιδες απο εμφανιση και υπηρεσιες τι λεει. Προφανως δεν ειναι η Μονικα που ηταν κατα διαστηματα στο παλιο Ζανοσπιτο.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
OP
OP
G

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Δεν άντεξα και εκανα και αυτη την εβδομαδα μια επισκεψη στην Ελληνίδα την Χριστίνα (και όχι Ελένη που είχα αναφέρει). Τι τεμάχιο είναι αυτό ρε παιδιά; Δίνει άλλη διάσταση στον χαρακτηρισμό "τούμπανο". Τα είδα όλα....
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
για την μονικα εχεισ αποψη??λεει τπτ το πουτανακι??
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
περασα και γω παραμονη απο το ιδρυμα αλλα πηγα αργα απογευμα και μου ειπε οτι σε λιγο κλεινουμε και αν θελω να περασω μονο με την ιδια την σεριφισα!!!!εγω ειχα δει την μονικα αλλα μου λεει παει σε πελατη και μετα θα ειναι αργα θα κλεισουν!!!ρε λαμογια ποιοσ πηγε 7 + και προλαβε το πουτανακι???πρωτη φορα περασα απο κει ωραιοσ χωροσ!!!!στα υποψιν για σημερινη απογευματινη βολτα!!για την μονικα τι εχουμε??? απο προσωπο σωμα ειναι σουπερ!!!!στο  :pipa2: :fuck1: τι λεει??

είναι λίγο άβγαλτη ακόμη, αλλά θα τη στρώσουμε ;) :pipa1: :fuck1:
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
δηλαδη φιλε μου το 80αρι δεν το τιμαει??προσπαθει καθολου η σου βγαζει το λαδι??κανει ακαποτο??
 
OP
OP
G

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Απο εμφανιση και η Μονικα ειναι πολυ καλη. Μου θυμιζει καποια τραγουδιαρα πολυ ξεκωλο αλλα δεν θυμαμαι ονομα
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
δηλαδη φιλε μου το 80αρι δεν το τιμαει??προσπαθει καθολου η σου βγαζει το λαδι??κανει ακαποτο??

όχι θα ήμουν άδικος αν έλεγα ότι δεν το τιμάει το 80αρι,προσπαθεί και έχει τα προσόντα να εξελιχθεί σε πολύ καλό εργαλέιο ;) ακάποτο με δυσκολία κάνει. :-
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
απο εμφανιση σκιζει το πουτανακι εχει ωραιο στησιμο!!αλλα στο ψητο :fuck1: :pipa2: τι να λεει??το λεει το τραγουδι???αχααχα!!!το πηγαινει το γραμμα το ξεκωλο??
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
απο εμφανιση σκιζει το πουτανακι εχει ωραιο στησιμο!!αλλα στο ψητο :fuck1: :pipa2: τι να λεει??το λεει το τραγουδι???αχααχα!!!το πηγαινει το γραμμα το ξεκωλο??

το πηγαίνει το γράμμα το ξέκωλο και με λίγη εκπάιδευση θα το πηγαίνει με κούριερ!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Rascal26

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
364
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Όροφος;
Και τιμή; 80;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom