Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στουρνάρη 47- Μασατζίδικο-

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
G

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ναι, απο Σολωμού 54 την θυμάμαι
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1

Επίσκεψη σήμερα το απόγευμα. Στην πόρτα η Άννα που ήταν πριν στην Μπουμπουλίνας. Από κοπέλες είδα την Βίκυ (επίσης πρώην Μπουμπουλίνας), την Ελένη που δούλευε παλιά Σολωμού, την Μόνικα Ρουμάνα μελαχροινή κορμάρα και την Ελληνίδα Χριστίνα, μελαχροινή απίστευτη μουνάρα με φυσικές βυζάρες, τρομερά θηλυκή. Πέρασα με τη Χριστίνα επηρεασμένος από τον φίλο παραπάνω που έγραψε για αυτήν. Η κοπέλα έχει Το Εκπληκτικό Σώμα. Μου είπε ότι έχει τελειώσει γυμναστική ακαδημία. Στο δωμάτιο ήταν τρομερά καυλιάρα. Μέχρι που στο τέλος έχυσε (είχε φοβερά υγρά).
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
488
Κριτικές
7
Like
233
Πόντοι
281
Επίσκεψη σήμερα το απόγευμα. Στην πόρτα η Άννα που ήταν πριν στην Μπουμπουλίνας. Από κοπέλες είδα την Βίκυ (επίσης πρώην Μπουμπουλίνας), την Ελένη που δούλευε παλιά Σολωμού, την Μόνικα Ρουμάνα μελαχροινή κορμάρα και την Ελληνίδα Χριστίνα, μελαχροινή απίστευτη μουνάρα με φυσικές βυζάρες, τρομερά θηλυκή. Πέρασα με τη Χριστίνα επηρεασμένος από τον φίλο παραπάνω που έγραψε για αυτήν. Η κοπέλα έχει Το Εκπληκτικό Σώμα. Μου είπε ότι έχει τελειώσει γυμναστική ακαδημία. Στο δωμάτιο ήταν τρομερά καυλιάρα. Μέχρι που στο τέλος έχυσε (είχε φοβερά υγρά).
η αννα με τις βυζαρες ηταν???
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16


μεσημβρινή επίσκεψη και πήρα τρίο Βίκυ, Χριστίνα και Μόνικα :pipa1: :fuck1:...είπα και εγώ να κάνω ένα δωράκι στον εαυτό μου :grin: το πακέτο 200 ευρώπουλα :sunglasses:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
μεσημβρινή επίσκεψη και πήρα τρίο Βίκυ, Χριστίνα και Μόνικα :pipa1: :fuck1:...είπα και εγώ να κάνω ένα δωράκι στον εαυτό μου :grin: το πακέτο 200 ευρώπουλα :sunglasses:
  :rockon:  μπραβο ρε sote.    καλα ξηγηθηκεs.    τα κοριτσια εδειξαν τον απαραιτητο  ζηλο , και θεμιτο ανταγωνισμο?  προσπαθησε η μια να ξεπερασει την αλλη ?  χρησιμοποιησαν ολα τα ατου και τα κολπα τουs?        ποια εκοψε πρωτη το νημα? 
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
   :rockon:   μπραβο ρε sote.    καλα ξηγηθηκεs.    τα κοριτσια εδειξαν τον απαραιτητο  ζηλο , και θεμιτο ανταγωνισμο?   προσπαθησε η μια να ξεπερασει την αλλη ?  χρησιμοποιησαν ολα τα ατου και τα κολπα τουs?         ποια εκοψε πρωτη το νημα? 

ξεκίνησα τη συνεδρία με Μόνικα, συνέχισα με βυζαρού Χριστίνα και τελείωσα με σταθερή αξία τη Βίκυ ;) η απόδοσή τους πολύ καλή και δεν λείψαν και τα μεταξύ τους παιχνίδια! ;)
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
ξεκίνησα τη συνεδρία με Μόνικα, συνέχισα με βυζαρού Χριστίνα και τελείωσα με σταθερή αξία τη Βίκυ ;) η απόδοσή τους πολύ καλή και δεν λείψαν και τα μεταξύ τους παιχνίδια! ;)

η ευλογη απορια ειναι πως συνδυασες το φοβο της Μονικα και την απαραιτητη χρηση λαστιχου στον πεοθηλασμο με το γυμνο deep throat της Βικυς....? ε?
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
η ευλογη απορια ειναι πως συνδυασες το φοβο της Μονικα και την απαραιτητη χρηση λαστιχου στον πεοθηλασμο με το γυμνο deep throat της Βικυς....? ε?

τι θέλει να πεί ο ποιητής??? :think: :think: :think:
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
μεσημβρινή επίσκεψη και πήρα τρίο Βίκυ, Χριστίνα και Μόνικα :pipa1: :fuck1:...είπα και εγώ να κάνω ένα δωράκι στον εαυτό μου :grin: το πακέτο 200 ευρώπουλα :sunglasses:
ξεκίνησα τη συνεδρία με Μόνικα, συνέχισα με βυζαρού Χριστίνα και τελείωσα με σταθερή αξία τη Βίκυ ;) η απόδοσή τους πολύ καλή και δεν λείψαν και τα μεταξύ τους παιχνίδια! ;)

Έχεις ένα τίγρη στη μηχανή σου, soto - moto ...???!!! :rolleyes: ;) :grin: :thumbsup:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
και κάτι για την βίκυ.Η κοπέλα είναι απλά κούκλα,τέλεια απο κάθε άποψη και πάνω απ'ολα καλό παιδί,καλή ψυχή που λέμε!!!!και τί να πεί κανείς για το πρόσωπό της!απλά κούκλα!!!!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
βικυ σου πάει που αδυνάτισες πολύ,κήπ γκόινγκ....
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
και κάτι για την βίκυ.Η κοπέλα είναι απλά κούκλα,τέλεια απο κάθε άποψη και πάνω απ'ολα καλό παιδί,καλή ψυχή που λέμε!!!!και τί να πεί κανείς για το πρόσωπό της!απλά κούκλα!!!!!!
βικυ σου πάει που αδυνάτισες πολύ,κήπ γκόινγκ....

Να κι οι ... αδυναμίες ...!!! ;)



... για την βίκυ.Η κοπέλα είναι ... πάνω απ'ολα καλό παιδί,καλή ψυχή που λέμε!!!! ... απλά κούκλα!!!!!!

Συμφωνώ και επαυξάνω! :rockon:

 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom