Νέα

Στούντιο που έριξαν τις τιμές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kingoffuck
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 207
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Έχω να γράψω από το παλιό forum αλλά σας διαβάζω που και που.
Η αλήθεια είναι ότι τα studio ειδικά (έχω να πάω σε μπουρδέλο να πηδήξω πάνω από 6 χρόνια και όποτε πήγα για βόλτα την έκανα για πολλούς λόγους), έχουν βελτιωθεί αρκετά τα τελευταία χρόνια και ειδικά σε κάποια από αυτά οι τιμές δεν πρέπει να πέσουν (εννοώ ότι studio πεντακάθαρα με ντους-πετσέτες-παντόφλες κλπ με καλούς χώρους-κρεβάτια που δεν τρίζουν) θα μπορούσαν απλά στο βασικό πρόγραμμα να έχουν μια παροχή παραπάνω πχ μασάζ και ίσως περισσότερο χρόνο η προσεκτικότερη επιλογή κοριτσιών αλλά οι τιμές ας μείνουν εκεί. Κάποια βέβαια studio (στα οποία δεν ασχολούμαι καν), χωρίς ντους και γενικότερα πιο κοντά στην κατηγορία μπουρδέλο πρέπει να πάνε τουλάχιστον στα 30 ευρώ. Όσον αφορά τα μπουρδέλα νομίζω ότι 10-15 για μετάξι και 15-20 για φυλής (πάλι δεν είναι όλοι οι χώροι ίδιοι) είναι καλά. θέλω να πω ότι ανάμεσα στα studio υπάρχουν διαφορές δεν μπορούν όλα να είναι στα πενήντα ευρώ, αλλά ούτε και όλα να πάνε στα 40 η στα 30 (μαλάκας είναι ο ιδιοκτήτης που ρίχνει χρήμα στο μαγαζί του?).   

Έχεις δίκιο. Άμα βαφτίζω το μαγαζί μου στντ και καλά για να ανεβασω τις τιμές, αλλά από παροχές είμαι για τα μπάζα είναι κοροιδία. Και εγώ μπορεί να πιστεύω ότι είμαι ο Superman, αλλά δεν είμαι. Εγώ προσωπικά κάνω μεταβολή όσο καλή και εάν είναι η κοπέλα. Τα μαγαζιά υπάρχουν επειδή είναι οι πελάτες που τους δίνουν υπόσταση. Οπότε μηδέν ευρώ σε αυτά και πίεση για χαμηλότερες τιμές σε αυτά που αξίζει κανείς να πατήσει το πόδι του μέσα.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Δέν κατάλαβα άκόμα γιατί νά πέσουνε οί τιμές??

Είλικρινά δέν τό καταλαβαίνω......


Όποιος δέν μπορεί νά γαμμμμμμμμμήση άράζη σπίτι του.....

ΤΕΛΟΣ !!!!!!

Είδάλως Μετάξι μέ ένα δεκάρικο !!!!!!

ή νά έρωτηθή ό speed γιά Λιοσίων !!!!!!!


Μας έπεισες φίλε, εντάξει...
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.053
Πόντοι
1.585
Χτες το βράδυ κάναμε μια βόλτα  3 συναγωνιστές στην Κασσάνδρας , Σπύρου Πάτση , Ιερά κ πέριξ,
αυτό που αντικρύσαμε ήταν η μεγάλη ερημιά κ η απαξίωση , πλήρης είναι η αποχή των πελατών αλλά κ των περαστικών από τα συγκεκριμένα ιδρύματα.

Είχαμε κ μια συζήτηση με 2 σερριφισες οι οποίες επιβεβαίωσαν την σοβαρή αναδουλειά τους.
Μας πρότειναν να περάσουμε με 40 € , ακομα κ με μασαζ , αρνηθήκαμε όμως κ αυτην την προσφορά θεωρώντας πως κ τα  40 € είναι πλέον σεβαστό ποσό την εποχή που διανύουμε.

Είναι θέμα χρόνου  πιστεύω να μειωθούν οι τιμές στο 30άρι - στο απλό - στα studio αν θέλουν να παραμείνουν ανοιχτά , διαφορετικά ούτε τα φώτα που καίνε δε θα βγάζουν.
Οι υπηρεσίες δε νομίζω να χειροτερέψουν γιατί πάλι λόγω κόστους ευκαιρίας θα υπάρχουν εναλλακτικές...
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Χτες το βράδυ κάναμε μια βόλτα  3 συναγωνιστές στην Κασσάνδρας , Σπύρου Πάτση , Ιερά κ πέριξ,
αυτό που αντικρύσαμε ήταν η μεγάλη ερημιά κ η απαξίωση , πλήρης είναι η αποχή των πελατών αλλά κ των περαστικών από τα συγκεκριμένα ιδρύματα.

Είχαμε κ μια συζήτηση με 2 σερριφισες οι οποίες επιβεβαίωσαν την σοβαρή αναδουλειά τους.
Μας πρότειναν να περάσουμε με 40 € , ακομα κ με μασαζ , αρνηθήκαμε όμως κ αυτην την προσφορά θεωρώντας πως κ τα  40 € είναι πλέον σεβαστό ποσό την εποχή που διανύουμε.

Είναι θέμα χρόνου  πιστεύω να μειωθούν οι τιμές στο 30άρι - στο απλό - στα studio αν θέλουν να παραμείνουν ανοιχτά , διαφορετικά ούτε τα φώτα που καίνε δε θα βγάζουν.
Οι υπηρεσίες δε νομίζω να χειροτερέψουν γιατί πάλι λόγω κόστους ευκαιρίας θα υπάρχουν εναλλακτικές...

Ειλικρινά θα χαρώ να τα δω να κλείνουνε το ένα μετά το άλλο, γιατί τόσα χρόνια νόμιζαν ότι 50 Ευρώ είναι και λίγα για να δίνει κανείς για λίγα λεπτά σεξ.Έτσι, να δείτε κι εσείς λίγο πώς βγαίνουν τα χρήματα...
 

Επισκέπτης
Ειλικρινά θα χαρώ να τα δω να κλείνουνε το ένα μετά το άλλο, γιατί τόσα χρόνια νόμιζαν ότι 50 Ευρώ είναι και λίγα για να δίνει κανείς για λίγα λεπτά σεξ.Έτσι, να δείτε κι εσείς λίγο πώς βγαίνουν τα χρήματα...

Πράγματι.Ολα τα μπουρδέλλα πού αυτοχαρακτηρίστηκαν στούντιο για ευνόητους λόγους, τα τελευταία χρόνια μάζεψαν πολύ χρήμα.Πάρα πολλοί έφαγαν.
Σαν είδος το στούντιο είναι η μεγαλύτερη φούσκα.Σκέτη απάτη.Εκαναν τον κύκλο τους.
Δεν έχουν μέλλον και σύντομα θα εξαφανιστούν.Είναι αδύνατο να ανταγωνισθούν τα αληθινά μπουρδέλλα σε συνθήκες ανταγωνισμού.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.134
Πόντοι
14.565
Aναλύσεις του κώλου.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Πράγματι.Ολα τα μπουρδέλλα πού αυτοχαρακτηρίστηκαν στούντιο για ευνόητους λόγους, τα τελευταία χρόνια μάζεψαν πολύ χρήμα.Πάρα πολλοί έφαγαν.
Σαν είδος το στούντιο είναι η μεγαλύτερη φούσκα.Σκέτη απάτη.Εκαναν τον κύκλο τους.
Δεν έχουν μέλλον και σύντομα θα εξαφανιστούν.Είναι αδύνατο να ανταγωνισθούν τα αληθινά μπουρδέλλα σε συνθήκες ανταγωνισμού.

Το ξεσκαρτάρισμα δεν σημαίνει και εξαφάνιση της κατηγορίας
 

Επισκέπτης

Απ' ότι φαίνεται τα έδιναν.Εδωσε πολύ χρήμα η Ε.Ε. τα τελευταία χρόνια.ΝΙΤRO, Kωστόπουλος,lifestyle,διακοποδάνεια,Χρηματιστήρια,χαιλίκια.Κάποιοι έπεισαν το μαλακοκαύλη Νεοέλληνα να μην σέβεται τον κόπο του.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Εγω πιστευω πως τα στουντιο ειναι πολυτέλεια.

ΣΤην εποχη που ζούμε με δεδομένες
τις οικονομικές συνθήκες τα στουντιο ειναι πολυτέλεια.
Και αυτο ισχυει για ΟΛΟΥΣ. Ειτε βγαζουν 500 ειτε 50000 το μηνα.




 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310

ίσως...

ναι.....

όχι....

αυτοί πάντως τα ζητούσαν

μπορεί να κάνω λάθος αλλά νομίζω ότι έκανε τόσο όχι και τόσο παλιά αλλά ίσως και πριν 1-2 μήνες που είχα πάει (εγώ δεν τα έδωσα, εάν θυμαμαι καλά είχα παρει το απλό)
 

Επισκέπτης
Να πας να δώσεις 50 ευρώ σ'έναν καθαρό χώρο,σε ένα ωραίο κορίτσι για να το γαμήσεις κι είναι πολυτέλεια η πράξη και φούσκα ο χώρος;
Ντάξει καλώς,ότι πείτε.
 

Επισκέπτης
Να πας να δώσεις 50 ευρώ σ'έναν καθαρό χώρο,σε ένα ωραίο κορίτσι για να το γαμήσεις κι είναι πολυτέλεια η πράξη και φούσκα ο χώρος;
Ντάξει καλώς,ότι πείτε.
Τα 100 ευρώ για κώλο είναι φούσκα ή πολυτέλεια; :sunglasses:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Να πας να δώσεις 50 ευρώ σ'έναν καθαρό χώρο,σε ένα ωραίο κορίτσι για να το γαμήσεις κι είναι πολυτέλεια η πράξη και φούσκα ο χώρος;
Ντάξει καλώς,ότι πείτε.
Δωσε τον ορισμο του ''ΩΡΑΙΟΥ'' να καταλαβουμε....
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Να πας να δώσεις 50 ευρώ σ'έναν καθαρό χώρο,σε ένα ωραίο κορίτσι για να το γαμήσεις κι είναι πολυτέλεια η πράξη και φούσκα ο χώρος;
Ντάξει καλώς,ότι πείτε.

Ναι πολυτελεια ειναι. Γιατι σνομπαρεις
ενα καρο συμβατικα γκομενακια απεξω που θα σου κατσουνε
και τσαμπα αμα δεν εισαι μαλακας... για να πας να δωσεις 50 ευρω
για 10 λεπτα.

Αν δεν ειναι αυτο πολυτελεια τοτε για σενα ο ορισμος της πολυτελειας ποιος ειναι?
να χεις δικο σου χαρεμι?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ναι πολυτελεια ειναι. Γιατι σνομπαρεις
ενα καρο συμβατικα γκομενακια απεξω που θα σου κατσουνε
και τσαμπα αμα δεν εισαι μαλακας... για να πας να δωσεις 50 ευρω
για 10 λεπτα.

Αν δεν ειναι αυτο πολυτελεια τοτε για σενα ο ορισμος της πολυτελειας ποιος ειναι?
να χεις δικο σου χαρεμι?  :2funny: :2funny: :2funny:
Εδω πρεπει να παρει θεση ο μαυρεας...

URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom