Νέα

Στούντιο που έριξαν τις τιμές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kingoffuck
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 207
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Λατρεμένη μου φιλουνάδα, η μεγαλύτερη τιμή ειναι που ειμαι στα ονειρά σου :smitten: :smitten:

υγ.  :think: σκέπτωμε να πουλήσω την παρθενία μου έναντι πινακίου φακής

Καν το Σατομπριάν ................................................................





Μη ευτελιζόμαστε!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.664
Κριτικές
61
Like
40.039
Πόντοι
22.785
Λατρεμένη μου φιλουνάδα, η μεγαλύτερη τιμή ειναι που ειμαι στα ονειρά σου :smitten: :smitten:

υγ.  :think: σκέπτωμε να πουλήσω την παρθενία μου έναντι πινακίου φακής

Ακου ..... μόνο ένας Τάκης Βαλασιάδης θά σέ σώση  ;) ;)
 

Επισκέπτης
Εγώ διαφωνώ με την μείωση στην τιμή των παρεχόμενων υπηρεσιών στα studio. Για να βελτιώσουν το value for money μπορούν να επεκτείνουν τον χρόνο που κάθετε η πουτάνα μαζί με τον πελάτη, π.χ. να τον αφήσουν και για μια δεύτερη εκτόνωση.

Mην έχεις άγχος.Η αγορά έχει πανάρχαιους και πανίσχυρους νόμους.
Ο πελάτης πληρώνει και ο πωλητής εισπράτει.Ο πελάτης πιέζει για μείωση και ο πωλητής αντιστέκεται.Ποτέ πελάτης δεν αρνείται μείωση τιμής.
Αν τώρα εσύ μπορείς να δώσεις δέκα ευρώ παραπάνω για να απολαύσεις κάτι τι παραπάνω -άν έτσι κρίνεις- μπορείς να το κάνεις.
Ο κιμπάρης δίνει καί φιλοδώρημα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.664
Κριτικές
61
Like
40.039
Πόντοι
22.785
Mην έχεις άγχος.Η αγορά έχει πανάρχαιους και πανίσχυρους νόμους.
Ο πελάτης πληρώνει και ο πωλητής εισπράτει.Ο πελάτης πιέζει για μείωση και ο πωλητής αντιστέκεται.Ποτέ πελάτης δεν αρνείται μείωση τιμής.
Αν τώρα εσύ μπορείς να δώσεις δέκα ευρώ παραπάνω για να απολαύσεις κάτι τι παραπάνω -άν έτσι κρίνεις- μπορείς να το κάνεις.
[size=20pt]Ο κιμπάρης δίνει καί φιλοδώρημα.[/size]

Κοίταξε νά δής πού θά σέ συμπαθήσω στό τέλος !!!!
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.359
Πόντοι
4.587
Aς μην ανησυχεί κανείς εδώ μέσα για το μέλλον των στούντιος. Πολλές κοπέλες ανακυκλώνονται από δέλα σε στούντιο και άντε πάλι  ανάποδα. Δυστυχώς η κατάληξη των στούντιος θα είναι η εκ των πραγμάτων αναγκαστική μείωση των τιμών, αν θέλουν να κρατήσουν την πελατεία. Σε άλλη περίπτωση πολλά στουντιοκόριτσα θα πάρουν αναγκαστικά τον δρόμο για Φυλής ή και Μετάξι, και γιατί όχι, εξάλλου τα περισσότερα από κει ξεκίνησαν.
 

TIC

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Ένα άλλο πολύ σοβαρό θέμα είναι η υγεία (και όχι απλώς η καθαριότητα) που άπτεται όλων των κατηγοριών πελατών κτλ. και εγώ το θεωρώ ένα θέμα από μόνο του.

-Εμείς τι θέλουμε/ζητούμε/κάνουμε με αυτές? (φταίμε και ημείς –όχι υμείς!)
-Οι γυναίκες τί υπηρεσίες μας παρέχουν? Η αύξηση της τιμής (όταν αγοράζουμε το ακριβότερο πρόγραμμα δηλ.) εγγυάται θέματα υγείας? Προφανώς όχι! Ίσως ελαφρά εμμέσως μόνο, αλλά σε καμιά περίπτωση σε 100%.
-Τηρούνται οι κανόνες και οι νόμοι περί υγείας όπως πρέπει? (και δεν με ενδιαφέρει και πολύ το θέμα της αδειοδοτησης των μαγαζιών προσωπικά θα ήθελα να ήταν πολλές οι άδειες και να μήν υπάρχουν ψευτοκανόνες με αποστάσεις κτλ.).
-Εστω ότι τηρούνται οι κανόνες, μπορούμε να το ελέγξουμε στην πράξη?
-Εστω ότι τηρούνται οι κανόνες, είμαστε ευχαριστημένοι με τους κανόνες? Αισθανόμαστε ασφαλείς?
- ...

χρειάζεται να συνεχίσω?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Aς μην ανησυχεί κανείς εδώ μέσα για το μέλλον των στούντιος. Πολλές κοπέλες ανακυκλώνονται από δέλα σε στούντιο και άντε πάλι  ανάποδα. Δυστυχώς η κατάληξη των στούντιος θα είναι η εκ των πραγμάτων αναγκαστική μείωση των τιμών, αν θέλουν να κρατήσουν την πελατεία. Σε άλλη περίπτωση πολλά στουντιοκόριτσα θα πάρουν αναγκαστικά τον δρόμο για Φυλής ή και Μετάξι, και γιατί όχι, εξάλλου τα περισσότερα από κει ξεκίνησαν.
Μεγαλη αληθεια ειπες !!!!
 

Επισκέπτης
Άγαπημένε last...... πές μου μία τιμή πού θά ήσουνα εύχαριστημένος.
Όταν είχα γράψει εγώ τις τιμές που, κατά προσωπική άποψη, θεωρώ σωστές, εσύ στο μόνο που αρκέστηκες ήταν να με ρωτήσεις αν έχω ιδίαν άποψη με κοπέλα του χώρου αγαπημένε μου amjik.
Τώρα γιατί ρωτάς για τις τιμές τον συναγωνιστή; Προτίθεσαι να σχολιάσεις αυτή τη φορά;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.664
Κριτικές
61
Like
40.039
Πόντοι
22.785
Όταν είχα γράψει εγώ τις τιμές που, κατά προσωπική άποψη, θεωρώ σωστές, εσύ στο μόνο που αρκέστηκες ήταν να με ρωτήσεις αν έχω ιδίαν άποψη με κοπέλα του χώρου αγαπημένε μου amjik.
Τώρα γιατί ρωτάς για τις τιμές τον συναγωνιστή; Προτίθεσαι να σχολιάσεις αυτή τη φορά;
Όχι άγαπημένε Ροκαβλόν κανένας σχολιασμός ,
ούτε ήτο έριστικό τό έρώτημα πρός τόν άγαπημένο μου
lastmoikan , άπλά άνεβάζω πυρετό πού τό 98% τού sait
θέλη νά γαμμμμμμμμήση ...... ΤΖΑΜΠΕ !!!!

Υ.Γ Βαρέθηκα νά άπαντώ ........
 

Επισκέπτης
Και δεν ανεβαίνει καθόλου ο πυρετός που το 98% των στούντιο ζητούν ένα μεροκάματο και βάλε για 10 λεπτά απόλαυσης, αγαπημένε μου amjik;
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16

όλες σε στούντιο , ντέλα , του δρόμου κλπ πρέπει να πάνε στα 20 ευρώ η μισή ώρα. Να κερδάνε 100 ευρω tax free με 5 επισκέψεις και να διαθέτουνε 2,5 ώρες είναι λίγα λεφτά ? Χτίσανε πολυκατοικίες, εξοχικά με πισίνες από μας τους μλκ νισάφι πιά.



Τα studio πλεον πρεπει να πανε το απλο προγραμμα 20 ευρω.
 

nobody

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχω να γράψω από το παλιό forum αλλά σας διαβάζω που και που.
Η αλήθεια είναι ότι τα studio ειδικά (έχω να πάω σε μπουρδέλο να πηδήξω πάνω από 6 χρόνια και όποτε πήγα για βόλτα την έκανα για πολλούς λόγους), έχουν βελτιωθεί αρκετά τα τελευταία χρόνια και ειδικά σε κάποια από αυτά οι τιμές δεν πρέπει να πέσουν (εννοώ ότι studio πεντακάθαρα με ντους-πετσέτες-παντόφλες κλπ με καλούς χώρους-κρεβάτια που δεν τρίζουν) θα μπορούσαν απλά στο βασικό πρόγραμμα να έχουν μια παροχή παραπάνω πχ μασάζ και ίσως περισσότερο χρόνο η προσεκτικότερη επιλογή κοριτσιών αλλά οι τιμές ας μείνουν εκεί. Κάποια βέβαια studio (στα οποία δεν ασχολούμαι καν), χωρίς ντους και γενικότερα πιο κοντά στην κατηγορία μπουρδέλο πρέπει να πάνε τουλάχιστον στα 30 ευρώ. Όσον αφορά τα μπουρδέλα νομίζω ότι 10-15 για μετάξι και 15-20 για φυλής (πάλι δεν είναι όλοι οι χώροι ίδιοι) είναι καλά. θέλω να πω ότι ανάμεσα στα studio υπάρχουν διαφορές δεν μπορούν όλα να είναι στα πενήντα ευρώ, αλλά ούτε και όλα να πάνε στα 40 η στα 30 (μαλάκας είναι ο ιδιοκτήτης που ρίχνει χρήμα στο μαγαζί του?).   
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.664
Κριτικές
61
Like
40.039
Πόντοι
22.785
Και δεν ανεβαίνει καθόλου ο πυρετός που το 98% των στούντιο ζητούν ένα μεροκάματο και βάλε για 10 λεπτά απόλαυσης, αγαπημένε μου amjik;

:think: Θά μιλήσω γιά έμένα ....
χρόνος συνευρεσης τό λιγότερο 40 λεπτά άγαπημένε μου
Ροκαβλόν !!!!!!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.189
Πόντοι
2.310
Aς μην ανησυχεί κανείς εδώ μέσα για το μέλλον των στούντιος. Πολλές κοπέλες ανακυκλώνονται από δέλα σε στούντιο και άντε πάλι  ανάποδα. Δυστυχώς η κατάληξη των στούντιος θα είναι η εκ των πραγμάτων αναγκαστική μείωση των τιμών, αν θέλουν να κρατήσουν την πελατεία. Σε άλλη περίπτωση πολλά στουντιοκόριτσα θα πάρουν αναγκαστικά τον δρόμο για Φυλής ή και Μετάξι, και γιατί όχι, εξάλλου τα περισσότερα από κει ξεκίνησαν.

ότι το κοντινό και το λιγότερο κοντινό μέλλον θα είναι από ζόρικο έως ζοφερό (ανάλογα με την περίπτωση) είναι σίγουρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom