Νέα

Ετεροφυλική Στο καμπινγκ με τη γυναικα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fanis55555
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 617K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Γιατί μερικοί πιστεύετε οτι τα γουρούνια είναι αθώοι ;

  • Γιατί ειμαι ασχετος και απάντησα στην τύχη.

    Ψήφοι: 7 8,1%
  • Γιατι στην αρχη της το εκαναν με το ζορι αλλα μετα της άρεσε πάρα πολύ.

    Ψήφοι: 19 22,1%
  • Γιατί η γυναίκα σου ήθελε να κάνει σεξ με κάποιον απο τα γουρούνια και ετσι εκατσε και

    Ψήφοι: 51 59,3%
  • Γιατί η γυναίκα σου δεν ήθελε να το κανει μαζι τους αλλά καλά της έκαναν τα γουρούνια γιατι τ

    Ψήφοι: 9 10,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.657
Like
1.260
Πόντοι
366
εχει πεσει πολυ μελετη βλεπω...
(18 Members and 48 Guests are viewing this topic.)

 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
εχει πεσει πολυ μελετη βλεπω...
(18 Members and 48 Guests are viewing this topic.)

Έχει πιάσει πολλούς η κρίση βλέπεις και σκέπτονται σοβαρά την εναλλακτική λύση του camping. Οπότε, μελετούν για να ξέρουν τι μπορεί να συμβεί σ'αυτούς ή τις γυναίκες τους..... :grin:
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
3
Like
1.379
Πόντοι
496
Πρωτα να αναφερω πως η γυναικα  ηθελε να τα καταπιει ολα...,και γιαυτο το λογο πηγε να παιξει χαρτακι....για να τους πεθανει στην εξαερωση τυπε,της γεμισανε την κωλαρα και το μουνι της φρεσκο κατσικισιο χωριατικο ψωλοχυμα,σιγουρα το καταευχαριστηθηκε.
,παντως σαν ιστορια ετσι ενδιαφερον ηταν,απορω πως δεν εβαλε μπρος ττο αμαξι και να τους πατησει οπως ηταν με την σκηνη :grin: αχορταγη η γυναικαρα ψωοφουσε για αλλαγη κωλοτρυπας :grin:

κλαιω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Εμένα μ' άρεσε η φάση με τον δύτη που πέρασε από κάτω. James Bond, φάση.
Δεν νομιζω να ηταν τυχαιο μαλλον αυτος ευθυνεται για το ατυχημα στην θαλασσα, ηταν ο κουμπαρος του Μακη.
Τεραστιο σεντονι παντως το αφησα στον βιασμο.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
images
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Κάλα πες μου τι να κάνω εσύ δεν θα ακουμπάς
-εντάξει
και ξαναβγάζω το σορτσάκι και η Λένα για κακή μας τύχη μένει με σχεδον ολο τον κώλο γυμνό μπροστά σε άλλον άντρα αφου φορούσε μόνο ενα κόκκινο στρινγκ κάτω απο το σορτσάκι
-Λοίπον προσπάθησε να το βγάλεις χωρίς να μίνει το κέφάλι μέσα
-αααααααα  τελείωνε επιτέλους πονάω !
και εκεί που προσπαθούσα  μου λέει ο Μάκης -Οχι έτσι θα μείνει το κέφάλι μέσα και θα μολυνθεί!
σιγα μην αφηνε ο Μακης ενα τσιμπουρι ,ηθελε να σπασει μονος του την παρθενια στη μολυνση στο κωλαρακι της Λενας με την γυαλιστερη απο γλυτσα τριχοειδες κακτοειδες πουτσα με αγκαθια στο κορμο του  :grin:
 
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
88
Like
2
Πόντοι
0
Δηλαδή από όσα κατάλαβα δεν τον πείραξε που του ξεκώλιασασν την γυναίκα, αλλά α) ότι δεν εχει το μέγεθος του πούτσου του Μάκη β) ότι θα τον χώριζε γιατί δεν την έσωσε από τον "βιασμό" και γ) ότι έγινε ρεζίλι από τις φωνές της.... :think: :jerking:. Δηλαδή το θέμα του νομίζω ήταν τελικά υπαρξιακό...
 
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
88
Like
2
Πόντοι
0
κατι μου λεει οτι ο Μακης ο γουρουνοπουτσος γαμησε και τον φανουλη /πανουλη

Εγώ πιστευω όπως είπε ένας φίλος πριν...ότι μάλλον καύλωσε και θα τον έπαιξε..για να τον πήδηξε ο Μάκαρος...δύσκολα. ήταν κρυμμένο το αγόρι!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Περιπου 4 σελιδεs Α4  πυκνογραμμενεs κιολαs......Πεσμου οτι δεν τιs εκανεs copy-paste  απο καπου ......και καθισεs κι εγραψεs ολο αυτο μονοs  σου
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
σιγα μην αφηνε ο Μακης ενα τσιμπουρι ,ηθελε να σπασει μονος του την παρθενια στη μολυνση στο κωλαρακι της Λενας με την γυαλιστερη απο γλυτσα τριχοειδες κακτοειδες πουτσα με αγκαθια στο κορμο του  :grin:

τριχοειδή κακτοειδή πούτσα μεθ' άkανθων
ή τριχοειδές κακτοειδές πέος  :rolleyes: διαλέγεις και πάιρνεις  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Περιπου 4 σελιδεs Α4  πυκνογραμμενεs κιολαs......Πεσμου οτι δεν τιs εκανεs copy-paste  απο καπου ......και καθισεs κι εγραψεs ολο αυτο μονοs  σου

Τυπε το διαβασα ολο και ο τυπος μου προσφερε αφθονο γελιο
Αν και με ορθογραφικα λαθη...ειναι τεραστιο ταλεντο !!!!!!!!!!  :rockon:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
Βασικα.. μαλλον ζηλευε ο αρθογραφος....  ηθελε κ αυτος ξεκωλιασμα... :cheesy:
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Φιλε μηπως σε ξεκολιασανε και σενα και ντρεπεσαι να μας το πεις ? Δε θα επρεπε .......Μια παρεα ειμαστε ολοι εδω μεσα ..........
 

Eraser

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.330
Like
2
Πόντοι
16
Λες και γράφει ο ... πρόεδρος του Εδεσσαικού είναι. :uglystupid:
......
Αυτό ακριβώς!
 

mortaki

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2011
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε, για να ειναι πληρες τοραπορτο σου, και για να βοηθηθουν και τα αλλα μελη, εδω μεσα, πρεπει σιγουρα να μας πεις.
1.Ονομα και που ειναι ακριβως το camping
2Τιμες? Ολοι εδω μεσα δινουν τιμες για οπου πηγαινουν.Πες μας τιμες.Πως χρεωνει?ανα σκηνη? αυτοκινητο, ατομο,καμπερ? πως θα χρεωθουμε?
3.Ο Μακης και ο Ρενος ειναι παντα εκει? Ολους τους μηνες?πρεπει να κανουμε καποια προηγουμενη συνενοηση? ή παμε ετσι
4.επισης και ειναι βασικο.Μπορουν να σερβιρουν και καποιο πρωινο?κεικ, πορτοκαλαδα? Σε διπλανο thread ειναι προαπαιτουμενο.
Σ ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom