Νέα

Ετεροφυλική Στο καμπινγκ με τη γυναικα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fanis55555
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 617K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Γιατί μερικοί πιστεύετε οτι τα γουρούνια είναι αθώοι ;

  • Γιατί ειμαι ασχετος και απάντησα στην τύχη.

    Ψήφοι: 7 8,1%
  • Γιατι στην αρχη της το εκαναν με το ζορι αλλα μετα της άρεσε πάρα πολύ.

    Ψήφοι: 19 22,1%
  • Γιατί η γυναίκα σου ήθελε να κάνει σεξ με κάποιον απο τα γουρούνια και ετσι εκατσε και

    Ψήφοι: 51 59,3%
  • Γιατί η γυναίκα σου δεν ήθελε να το κανει μαζι τους αλλά καλά της έκαναν τα γουρούνια γιατι τ

    Ψήφοι: 9 10,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Την μεθεπόμενη μέρα είδα τον Μάκη να πλησιαζει τη σκηνή της Λένας μαζί με έναν τυπο αρκετά χοντρό σαν κι αυτόν αλλά πιο ψηλό λίγο νεότερος σε ηλικία ενώ ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι πρωτη φορα τον είχα δει χθες το βράδυ στο κλαμπ μαζί με το Μάκη παλι .αφου την φώναξαν, αυτή βγήκε απ τη σκηνή ο πανος έλειπε αυτή αρχισε να μιλάει μαζί τους ενώ έδωσε χειραψία στον τυπο που ήταν άγνωστος εγώ πηγα σε μια φάση να δω τι γίνεται αλλά μ έδιωξε ο Μάκης. Δεν άκουσα πολλα απ αυτά που έλεγαν αλλά σίγουρα κι αυτός δεν θα είχε διαφορετικές προθεσεις απ του Μάκη. Ήταν το μόνο σίγουρο ότι την εγδυνε με τα μάτια του ενώ κάτι έλεγαν για μπάνιο και για τη θάλασσα που ήταν πολυ ωραια.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.328
Κριτικές
8
Like
10.977
Πόντοι
3.786
διαβάζω για να δω τι θα γίνει στο τέλος. Κοίτα πρέπει να μπουν καινούρια πρόσωπα στην ιστορία, κανένα ζευγάρι Γερμανοί τουρίστες, κανένας πρώην ΟΥΚας που ψάρευε λίγο πιο πέρα, τίποτα λεσβίες από Ισπανία - να γίνει πιο ενδιαφέρον.

και ο τίτλος - πολύ 80s ,πολύ βλαχιά. Κάντο λίγο πιο cult "η Λένα θέλει τρένα" ή "Κατα-ξε-σκήνωση", τίποτα σε "Οργανωμένο κάμπινγκ, απρόβλεπτο fucking" ή "Στενό μουνί, φαρδιά σκηνή" - τέτοια πράγματα. Έχουν αλλάξει οι εποχές για να είναι το κείμενο ανταγωνιστικό θέλει προσπάθεια.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
διαβάζω για να δω τι θα γίνει στο τέλος. Κοίτα πρέπει να μπουν καινούρια πρόσωπα στην ιστορία, κανένα ζευγάρι Γερμανοί τουρίστες, κανένας πρώην ΟΥΚας που ψάρευε λίγο πιο πέρα, τίποτα λεσβίες από Ισπανία - να γίνει πιο ενδιαφέρον.

και ο τίτλος - πολύ 80s ,πολύ βλαχιά. Κάντο λίγο πιο cult "η Λένα θέλει τρένα" ή "Κατα-ξε-σκήνωση", τίποτα σε "Οργανωμένο κάμπινγκ, απρόβλεπτο fucking" ή "Στενό μουνί, φαρδιά σκηνή" - τέτοια πράγματα. Έχουν αλλάξει οι εποχές για να είναι το κείμενο ανταγωνιστικό θέλει προσπάθεια.
Χα χα θέλει προσπαθεια για να γράψει κανεις ιστορία, αλλά αυτή εδώ δεν είναι σενάριο ήταν κάτι που έγινε μπροστά μου. Εχω γνωρίσει κι άλλες διπροσωπες γυναίκες αλλά σαν την Λένα δεν έχω ξαναδεί, στην αρχή όταν την πετυχα στη σκηνή του Μάκη να την ξεσκιζουν και να τους περνει πιπες δεν μπορουσα να το πιστεψω αλλά και δεν μπορουσα να καταλάβω γιατί το έκανε , εμφανισιακά δεν ήταν ουτε ο Μάκης ουτε ο Ρένος καλυτεροι απ τον πανο , συν ότι εκείνο το βράδυ πριν γίνει ότι έγινε είχαμε βγει μαζί και της την έπεσε ένας άντρας που ήταν καλυτερος εμφανισιακά απ τον Μάκη και το ρενο γιατί δεν πηγε με αυτόν. Βέβαια σε μια φάση στο κλαμπ που ήμασταν φάνηκε η διάθεση της να έπεσε πολυ και σαν να είχε σπαστει με κάτι πολυ αλλά δεν κατάλαβα με τι;
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Τότε δεν είχα καταλάβει μετά βέβαια όταν είδα το προβλημα του άντρα της και ποσο μικρό μόριο έχει τότε αρχισα να την καταλαβαίνω. Βέβαια μετά έμαθα και τα υπόλοιπα που ήταν πολυ σημαντικά και έπεσαν το ρόλο τους στο ότι έγινε.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Την μεθεπόμενη μέρα είδα τον Μάκη να πλησιαζει τη σκηνή της Λένας μαζί με έναν τυπο αρκετά χοντρό σαν κι αυτόν αλλά πιο ψηλό λίγο νεότερος σε ηλικία ενώ ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι πρωτη φορα τον είχα δει χθες το βράδυ στο κλαμπ μαζί με το Μάκη παλι .αφου την φώναξαν, αυτή βγήκε απ τη σκηνή ο πανος έλειπε αυτή αρχισε να μιλάει μαζί τους ενώ έδωσε χειραψία στον τυπο που ήταν άγνωστος εγώ πηγα σε μια φάση να δω τι γίνεται αλλά μ έδιωξε ο Μάκης. Δεν άκουσα πολλα απ αυτά που έλεγαν αλλά σίγουρα κι αυτός δεν θα είχε διαφορετικές προθεσεις απ του Μάκη. Ήταν το μόνο σίγουρο ότι την εγδυνε με τα μάτια του ενώ κάτι έλεγαν για μπάνιο και για τη θάλασσα που ήταν πολυ ωραια. Εγώ όντως πηγα να φυγω αλλά η περίεργα με κράτησε. Και κρυφτηκαν εκεί κοντά να δω τη συνέχεια. Όπως μιλουσαν ο Μάκης και ο άλλος άντρας με τη Λένα. Κάπου κάπου γελούσαν ενώ φαινόταν ότι έλεγαν σαχλαμάρες. Τελικά μετά από λίγο η Λένα μπήκε στη σκηνή της. Τότε σκέφτηκα ότι θα τους έδιωξε ευγενικά. Σιγά μην ήθελε συνέχεια μέ το Μάκη και την παρέα του. Άλλωστε όσο καλά και να είχε περασει το προηγουμενο βράδυ. Αποκλείεται να ήθελε να συνεχίσει. Συν ότι θα φοβόταν να μην το μάθημα ο άντρας της ο Φάνης. Όμως παρολο που αυτή μπήκε στη σκηνή. Το περιεργο ήταν πως ο Μάκης και ο άλλος άντρας δεν έφευγαν εμειναν εκεί έξω. Τελικά μετά από λίγο είδα τη Λένα να ξαναβγαίνει από τη σκηνή της και έπαθα σόκ . Η Λένα είχε βγει φορώντας μπικίνι ενώ από κάτω το βρακι του μπικίνι ήταν μπραζιλ. Αυτή παντα φορουσε κλασικό μπικίνι. Τώρα το μπραζιλ δεν ξέρω που το βρήκε. Μετά κοντοσταθηκε δίπλα τους ενώ αυτή την κοίταξαν μπρος πισω και κάτι της έλεγαν. Ενώ μετά έφυγαν όλοι μαζί και η Λένα τους ακολουθησε. Εγώ μιας και δε δουλευα σήμερα. Δεν έχασα ευκαιρία και τους ακολουθησα.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.526
Like
5.265
Πόντοι
2.306
Την μεθεπόμενη μέρα είδα τον Μάκη να πλησιαζει τη σκηνή της Λένας μαζί με έναν τυπο αρκετά χοντρό σαν κι αυτόν αλλά πιο ψηλό λίγο νεότερος σε ηλικία ενώ ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι πρωτη φορα τον είχα δει χθες το βράδυ στο κλαμπ μαζί με το Μάκη παλι .αφου την φώναξαν, αυτή βγήκε απ τη σκηνή ο πανος έλειπε αυτή αρχισε να μιλάει μαζί τους ενώ έδωσε χειραψία στον τυπο που ήταν άγνωστος εγώ πηγα σε μια φάση να δω τι γίνεται αλλά μ έδιωξε ο Μάκης. Δεν άκουσα πολλα απ αυτά που έλεγαν αλλά σίγουρα κι αυτός δεν θα είχε διαφορετικές προθεσεις απ του Μάκη. Ήταν το μόνο σίγουρο ότι την εγδυνε με τα μάτια του ενώ κάτι έλεγαν για μπάνιο και για τη θάλασσα που ήταν πολυ ωραια. Εγώ όντως πηγα να φυγω αλλά η περίεργα με κράτησε. Και κρυφτηκαν εκεί κοντά να δω τη συνέχεια. Όπως μιλουσαν ο Μάκης και ο άλλος άντρας με τη Λένα. Κάπου κάπου γελούσαν ενώ φαινόταν ότι έλεγαν σαχλαμάρες. Τελικά μετά από λίγο η Λένα μπήκε στη σκηνή της. Τότε σκέφτηκα ότι θα τους έδιωξε ευγενικά. Σιγά μην ήθελε συνέχεια μέ το Μάκη και την παρέα του. Άλλωστε όσο καλά και να είχε περασει το προηγουμενο βράδυ. Αποκλείεται να ήθελε να συνεχίσει. Συν ότι θα φοβόταν να μην το μάθημα ο άντρας της ο Φάνης. Όμως παρολο που αυτή μπήκε στη σκηνή. Το περιεργο ήταν πως ο Μάκης και ο άλλος άντρας δεν έφευγαν εμειναν εκεί έξω. Τελικά μετά από λίγο είδα τη Λένα να ξαναβγαίνει από τη σκηνή της και έπαθα σόκ . Η Λένα είχε βγει φορώντας μπικίνι ενώ από κάτω το βρακι του μπικίνι ήταν μπραζιλ. Αυτή παντα φορουσε κλασικό μπικίνι. Τώρα το μπραζιλ δεν ξέρω που το βρήκε. Μετά κοντοσταθηκε δίπλα τους ενώ αυτή την κοίταξαν μπρος πισω και κάτι της έλεγαν. Ενώ μετά έφυγαν όλοι μαζί και η Λένα τους ακολουθησε. Εγώ μιας και δε δουλευα σήμερα. Δεν έχασα ευκαιρία και τους ακολουθησα.
Εσύ μπήκες τελικά στο παιχνίδι?
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Εγώ και να ήθελα δεν μπορουσα να μπώ μιας και ήμουν συγγενείς με το Μάκη. Αν και δεν είχα ποτε προβλημα με σχέση και γενικά δεν ημουν στερημένοι σεξουαλικά όπως η Λένα απ τον άντρα της
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Τελικά τους ακολουθησα διακριτικά και τους είδα να πηγαινουν στην άλλη άκρη του κάμπινγκ και και αφου βγήκαν έξω περπατησαν λίγο ακόμα. και τους είδα να κατευθυνονται προσ ένα τροχοσπιτο που ήταν εκεί κοντά παρκαρισνενο .ενω μετά τους είδα να μπένουν μέσα . Εγώ πηγα να πλησιάζω το τροχοσπιτο αλλά δίσταζαν να μην βγουν ξαφνικά και έτσι περιμενα και παρακολουθουσα από απόσταση. Τελικά μετά από δέκα λεπτά η πορτα του τροχοσπιτο άνοιξε και βγήκε από μέσα οακης με τον άλλον άντρα. Ενώ μετά τρελάθηκα όταν είδα τη Λένα να βγάνει κι αυτή από μεσα
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Τελικά τους ακολουθησα διακριτικά και τους είδα να πηγαινουν στην άλλη άκρη του κάμπινγκ και και αφου βγήκαν έξω περπατησαν λίγο ακόμα. και τους είδα να κατευθυνονται προσ ένα τροχοσπιτο που ήταν εκεί κοντά παρκαρισνενο .ενω μετά τους είδα να μπένουν μέσα . Εγώ πηγα να πλησιάζω το τροχοσπιτο αλλά δίσταζαν να μην βγουν ξαφνικά και έτσι περιμενα και παρακολουθουσα από απόσταση. Τελικά μετά από δέκα λεπτά η πορτα του τροχοσπιτο άνοιξε και βγήκε από μέσα οακης με τον άλλον άντρα. Ενώ μετά τρελάθηκα όταν είδα τη Λένα να βγάνει κι αυτή από μεσα
Η Λένα βγήκε κι αυτή απ το τροχοσπιτο μόνο που τώρα φορουσε άλλο μπικίνι. Το οποίο φαινόταν λίγο να ήταν πιο στενό και έσφιγγε τα στήθη της περισσοτερο . Μετα φυγανε οι τρεις τους και είδα πως κατευθυνονται προς τη θάλασσα. Εγώ τους ακολουθησα φυσικα
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Προχώρησαν αρκετά στην παραλια και πηγαν αρκετά ερημικα όπου σε αρκετή απόσταση δεν ήταν κανένας. Μετά είδα τον άγνωστο φίλο του Μάκη να βγάζει μια φωτογραφική μηχανή απ την τσάντα που είχε μαζί του και άρχισε να τραβάει φωτο τη Λένα ενώ της έδειχνε και της έλεγε να περνει διάφορες πόζες.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Ενώ μετά από λίγο και αφου την εβγαλε πολλες φωτο. Κάτι της είπαν. Και αυτή άρχισε να βγάζει το πανω μέρος από το μπικίνι της! Δεν πιστευα στα μάτια μου θα έκανε η Λένα τόπλες.!?!
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Τελικά όμως από κάτω από το σουτιέν φόραγε άλλο ένα . Μόνο που αυτό ήταν πολυ πιο αποκαλυπτικό και έκρυβε μόνο τις ρόγες της Λένας ενώ το στήθος της φάνταζε πλουσιο και καμαρωτό μπροστά στο Μάκη και τον άλλον άντρα. Ενώ η Λένα συνέχισε κατεβάζοντας και το κάτω μέρος του μαγιό. Και βγάζοντας το μπραζιλ. Είδα να φοράει από κάτω ένα μικροσκοπικό κορδόνι, στρινγκ μαγιό. Το οποίο έμπαινε μέσα στα κωλομάγουλα. Το περισσοτερο. Τότε αυτή έβαλε τα αλλά στην τσάντα της και άρχισε να ποζαρει πιο προκλητικα τώρα. Ενώ ο φίλος του Μάκη την έβγαζε φωτογραφίες.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Σε μια φάση όπως την έβγαζε φωτογραφίες σταμάτησε. Και έβγαλε απ την τσάντα του μια βίντεο κάμερα . Φαινόταν αρκετά ακριβή. Και άρχισε να την τραβάει βίντεο ενώ αυτή επερνε και παλι διάφορες ποζες και στάσης. Και την έβαζε να ποζαρει πολυ προκλητικα μερικές φορες
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Αφου τράβηξαν αρκετή ώρα. Φυγανε και γυρισαν στο τροχόσπιτο και μπήκαν μέσα μαζί με τη Λένα αρκετά βιαστικά.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Εγώ αυτή τη φορά πλησιασα και πηγα έξω απ το τροχόσπιτο και εριξα μια ματιά μέσα απ το παραθυρο. Τότε είδα το Μάκη και τον άλλον άντρα να πινουν κάτι ενώ και η Λένα κρατουσε στα χέρια της ένα πιτηρι και καθόταν σταυροπόδι κοντά τους. Ενώ έβλεπα ότι γελούσαν μεταξυ τους. Σε μια φάση πέρασαν κάτι τυποι άγνωστοι και σταμάτησαν κοντά στο τροχόσπιτο και μιλουσαν. Εγώ τότε απομακρυνθηκα ξαι κρυφτηκα εκει κοντά. Ενώ περιμενα να φυγουν οι ξένοι
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
119
Like
271
Πόντοι
21
Εγώ αυτή τη φορά πλησιασα και πηγα έξω απ το τροχόσπιτο και εριξα μια ματιά μέσα απ το παραθυρο. Τότε είδα το Μάκη και τον άλλον άντρα να πινουν κάτι ενώ και η Λένα κρατουσε στα χέρια της ένα πιτηρι και καθόταν σταυροπόδι κοντά τους. Ενώ έβλεπα ότι γελούσαν μεταξυ τους. Σε μια φάση πέρασαν κάτι τυποι άγνωστοι και σταμάτησαν κοντά στο τροχόσπιτο και μιλουσαν. Εγώ τότε απομακρυνθηκα ξαι κρυφτηκα εκει κοντά. Ενώ περιμενα να φυγουν οι ξένοι
Έχεις κρατημένα παλιά τεύχη από "διάβασε με" και "Ταρατατα";
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom