Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
έχει ένα ελάττωμα όμως...ξέρει αυτή!!!
δεν ξερω εγω ξερω ότι για μασαζ είχαμε πει ελαβα παααρα πολύ καλο μασαζ πολύ καλη διαθεση που ελπιζω να μην την χασει ποτε κ με εκανε κ χαλαρωσα αρκετα για να ξεφυγω λιγο
αν κ εχω καιρο που πηγα κ δεν εχω καταφερει να ξαναπαω ακομα θυμαμε κάθε λεπτομερια από την συναντηση κ τους τροπους της που πραγματικα ξεχωριζουν στον χωρο
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
σε ευχαριστώ,ολα καλά!λάθη κάνουμε,καλο θα ήταν να με ρωτούσες για οτιδήποτε πριν βγαλεις δημοσια οποιοδήποτε εσφαλμένη εντύπωση.δεν πειράζει..δεν υπάρχει πρόβλημα!σε περιμένω με την πρώτη ευκαιρία,φιλια
ειλικρινα συγνωμη απλα θυμομουν κατι που ειχε ειπωθεί κ εφαγα σκαλωμα δεν το εκανα για να σε μειωσω
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
8
Like
624
Πόντοι
306
Κορυφη το κοριτσι.....
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
μαικ,ποσα χρονια εχεις να πας στην στεφη?....
εναμιση η 2 επιχειρησα άλλες 2 φορες που ημουν αθηνα αλλα ηταν κλεισμενη λογικο βεβαια τελευταια στιγμη που ειχα παρει τηλ... ααα κ κατι που ξεχασα να πω... κ την πρωτη φορα απροοπτο ηταν ανεβηκα αθηνα κατά τις 6 το απογευμα κ ηταν κλεισμενη κ επειδή ειχε σκαρτη μια ωρα ενδιάμεσα στα ραντεβού πηρε μερικα τηλεφωνα η κοπελα μολις ακουσε ότι δεν ημουν από αθηνα κ εφερε το επομενο ραντεβού πιο πισω κ με εβαλε ενδιάμεσα
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.816
Κριτικές
125
Like
21.656
Πόντοι
28.900
τι θυμάσαι κ εσύ περσινα  σταφύλια κυριολεκτικά!σιγά μην σε μαστιγωνα κιόλας!αφού ξέρεις πόσο γλυκό κορίτσι είμαι ;)


Όντως είσαι γλυκό κορίτσι. Όλοι το ξέρουμε αυτό.
Κανείς και απίθανο μασάζ!!!
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Αυτή η καύλα που προσφέρουν τα χέρια και το άγγιγμα της...δεν την έχω συναντήσει πουθενά έως τώρα...
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.410
Like
16.730
Καλημέρα σε όλους κ χαρούμενες γιορτές! σήμερα στον χώρο μου θα ακούγεται μόνο χριστουγεννιάτικη υπόκρουση ως playlist! :)
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.146
Κριτικές
6
Like
6.717
Πόντοι
1.336
Δε ντύνεσαι και Αγιοβασιλίτσα να δέσει το γλυκό?  ;)
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6

Συνημμένα

  • tumblr_p4vx0dZg7F1wmrekio1_500.png
    tumblr_p4vx0dZg7F1wmrekio1_500.png
    246,2 KB · Εμφανίσεις: 69

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Δεν θα πω πολλά για να κουράσω... εξαιρετικός χώρος... εξαιρετική κοπέλα εξαιρετική περιποίηση.. χαλάρωση στο φουλ... Κάθε φορά που πάω Είναι και καλύτερα γιατί προφανώς καταλαβαίνει και τα θέλω μου ...
 

therapistic

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
50
Like
94
Πόντοι
0
Ετσι θα μας κάνεις μασαζ
:think: :tits2: :wanker:
 

Συνημμένα

  • BeautyPlus_20181215131342585_save.jpg
    BeautyPlus_20181215131342585_save.jpg
    229,8 KB · Εμφανίσεις: 96

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Επειδή δεν υπάρχει καρτέλα κριτικών για την Βίκυ/Στεφανία, θα γράψω την κριτική μου εδώ.
Συνάντηση με την κοπέλα προ μηνός – ίσως και παραπάνω. Ο χώρος της , μόνο εκεί δέχεται, στο Μαρούσι, στα όρια με Φιλοθέη.  Λογικά, απ’ ότι κατάλαβα πρέπει να είναι και το σπίτι της εκεί.  Γλυκιά κοπέλα, στρουμπουλή, χαμογελαστή και ευδιάθετη καθ όλη  την διάρκεια του ραντεβού.  Πέρασμα στον κάτω χώρο (ημιυπόγειο), όπου μετά το ντους ξάπλωσα στο μασαζοκρέβατο. Μασάζ αρκετά καλό, όπου έδειξε ιδιαίτερη επιμονή στους ώμους που ήταν πολύ πιασμένοι, και πραγματικά έκανε καλή δουλειά. Συνέχεια στο κρεβάτι, με αρκετά καλή πίπα, και σεξ. Τελείωμα στο στόμα της, όπου κάποιες ψιλές ξέφυγαν και την πήραν στο πρόσωπο, αλλά δεν έδειξε να ενοχλείται. Διάρκεια συνάντησης , 1 ώρα και 15 λεπτά, περίπου, κόστος 80 ευρώ (με μία εκτόνωση).
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Χώρος : 8.5 (η προσέγγιση είναι σχετικά δύσκολη, αν δεν κάθεσαι εκεί κοντά – η Κηφισίας στην κάθοδο μου έσπασε τα νεύρα…)
Εμφάνιση : (α) Πρόσωπο : 6.5  Είναι  μια γλυκιά κοπέλα με σχετικά συμπαθητικό πρόσωπο. Τίποτα λιγότερο – τίποτα περισσότερο
(β) Σώμα : 6 Όπως είπα είναι μπαμπάτσικη , και οι μπαμπάτσικες μ’ αρέσουν, αλλά από τη μέση και κάτω, έχει αρχίσει και ξεφεύγει.
Επικοινωνία : 8.5
Μασάζ : 8.5
Σεξ : 7
Όλα τα παραπάνω αποτελούν υποκειμενική γνώμη. Οι εκτιμήσεις των υπολοίπων μπορεί να διαφέρουν.

 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Επειδή δεν υπάρχει καρτέλα κριτικών για την Βίκυ/Στεφανία, θα γράψω την κριτική μου εδώ.
Συνάντηση με την κοπέλα προ μηνός – ίσως και παραπάνω. Ο χώρος της , μόνο εκεί δέχεται, στο Μαρούσι, στα όρια με Φιλοθέη.  Λογικά, απ’ ότι κατάλαβα πρέπει να είναι και το σπίτι της εκεί.  Γλυκιά κοπέλα, στρουμπουλή, χαμογελαστή και ευδιάθετη καθ όλη  την διάρκεια του ραντεβού.  Πέρασμα στον κάτω χώρο (ημιυπόγειο), όπου μετά το ντους ξάπλωσα στο μασαζοκρέβατο. Μασάζ αρκετά καλό, όπου έδειξε ιδιαίτερη επιμονή στους ώμους που ήταν πολύ πιασμένοι, και πραγματικά έκανε καλή δουλειά. Συνέχεια στο κρεβάτι, με αρκετά καλή πίπα, και σεξ. Τελείωμα στο στόμα της, όπου κάποιες ψιλές ξέφυγαν και την πήραν στο πρόσωπο, αλλά δεν έδειξε να ενοχλείται. Διάρκεια συνάντησης , 1 ώρα και 15 λεπτά, περίπου, κόστος 80 ευρώ (με μία εκτόνωση).
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Χώρος : 8.5 (η προσέγγιση είναι σχετικά δύσκολη, αν δεν κάθεσαι εκεί κοντά – η Κηφισίας στην κάθοδο μου έσπασε τα νεύρα…)
Εμφάνιση : (α) Πρόσωπο : 6.5  Είναι  μια γλυκιά κοπέλα με σχετικά συμπαθητικό πρόσωπο. Τίποτα λιγότερο – τίποτα περισσότερο
(β) Σώμα : 6 Όπως είπα είναι μπαμπάτσικη , και οι μπαμπάτσικες μ’ αρέσουν, αλλά από τη μέση και κάτω, έχει αρχίσει και ξεφεύγει.
Επικοινωνία : 8.5
Μασάζ : 8.5
Σεξ : 7
Όλα τα παραπάνω αποτελούν υποκειμενική γνώμη. Οι εκτιμήσεις των υπολοίπων μπορεί να διαφέρουν.
Πολύ ωραία κ αναλυτική κριτική φιλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom