Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.418
Like
16.882
ελπίζω να μην χρειάζεται να παριστάνεις πάλι το gps :tooth:
όχι μην αγχωνεσαι..πανευκολο είναι κ με άπλετο πάρκινγκ ή δυνατότητα με συγκοινωνίες..βρες εσύ ευκαιρία ν με επισκεφτείς κ όλα καλά!
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
όχι μην αγχωνεσαι..πανευκολο είναι κ με άπλετο πάρκινγκ ή δυνατότητα με συγκοινωνίες..βρες εσύ ευκαιρία ν με επισκεφτείς κ όλα καλά!
κ το παλιό πανευκολο ήταν κ το gps με έβγαζε στο διαόλου τη μαμά... Πάλι καλά ομωλογω είχες υπομονή κ το αντικατέστησε επάξια... Απορώ ακόμα πως είχα γλίτωσει το ξυλο :tooth: :tooth: :tooth:
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
37
Like
1.508
Πόντοι
2.411
Αυτά τα πέδιλα στην φωτογραφία είναι αρρώστια μεγαλη, και όλη η συλλογή βέβαια που έχεις.... :lheel:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.418
Like
16.882
κ το παλιό πανευκολο ήταν κ το gps με έβγαζε στο διαόλου τη μαμά... Πάλι καλά ομωλογω είχες υπομονή κ το αντικατέστησε επάξια... Απορώ ακόμα πως είχα γλίτωσει το ξυλο :tooth: :tooth: :tooth:
τι θυμάσαι κ εσύ περσινα  σταφύλια κυριολεκτικά!σιγά μην σε μαστιγωνα κιόλας!αφού ξέρεις πόσο γλυκό κορίτσι είμαι ;)
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
τι θυμάσαι κ εσύ περσινα  σταφύλια κυριολεκτικά!σιγά μην σε μαστιγωνα κιόλας!αφού ξέρεις πόσο γλυκό κορίτσι είμαι ;)
μα είναι να μην το θυμάμαι με έβγαλε Ομόνοια κ με συνέχιζε κάτω... Για να μην αναφέρω την κωλοτραπεζα εκεί που την είχαν βάλει κ δεν φαίνονταν με τίποτα... Κ όλα αυτά με κίνηση... Ξεχνιούνται? :2funny:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.418
Like
16.882
Αυτά τα πέδιλα στην φωτογραφία είναι αρρώστια μεγαλη, και όλη η συλλογή βέβαια που έχεις.... :lheel:
μμμμμμμ ωραία!θα μου πεις ποιο κομμάτι από την συλλογή θα ήθελες να φορέσω λοιπόν την επόμενη φορά!! πολλά φιλια
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
574
Κριτικές
21
Like
1.178
Πόντοι
1.076
μμμμμμμ ωραία!θα μου πεις ποιο κομμάτι από την συλλογή θα ήθελες να φορέσω λοιπόν την επόμενη φορά!! πολλά φιλια

aaaa δεν ηξερα πως δεχεσαι κ στυλιστικες παραγγελιες Στεφανια!!
next time θελω κ εγω να μου κανεις το χατηρι!!  :2funny: :2funny:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.418
Like
16.882
aaaa δεν ηξερα πως δεχεσαι κ στυλιστικες παραγγελιες Στεφανια!!
next time θελω κ εγω να μου κανεις το χατηρι!!  :2funny: :2funny:
ναι αν δεν το εκφράσεις...πες το κ βλέπουμε την διαμόρφωση του performance!!!
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
παρολο που δεν λεω πραγματα για τα κορίτσια θα πω κατι οσο αφορα την στεφανια
στανταρ στο μασαζ δεν είναι επαγγελματιας αλλα
όταν ειχα κλησει κ η συμφωνια ηταν καθαρα για μασαζακι της ειχα εξηγησει 2 προβλήματα που ειχα 1 μετατωπιση σπονδυλου κ δευτερο το οποιο μαλιστα με τυρανουσε εκεινο το διαστημα ηταν από βγαλσιμο ομου ένα νευρου που με πιανει μερικες φορες μετα από  απότομες κινησεις  η υπερβολικη κουρασηπαρολο που δεν είναι επαγγελματιας οφειλω να ομολογησω θες από εμπειρια θες από τυχη βρηκε καρφι το νευρο που με ενοχλουσε εκεινο το βραδυ κ την επομενη ο όμως δεν κουνιοταν από τον πονο(συνηθησμενο το ιδιο παθαινα κ με τους φυσιοθεραπευτες οσες φορες πηγα) την μεθεπομενη όμως το χερι ηταν μια χαρα
ξαναλεω θες από τυχη θες από εμπειρια το εεκανε κ μου εκανε εντυπωση το γεγονος ότι από επαγγελματιες φυσιοθεραπευτες πολλες φορες εκανα 3-4 ραντεβού για να το πετυχουν
κατά τα αλλα τα ξερετε  γλυκολογη ηρεμη(καλα με μενα παραηταν ηρεμη κ υπομονετικη γιατι μεχρι να φτασω εκει μαρτυρησαμε :2funny:) κ με ζεστο χαμογελο που μπορει να μην είναι η ουαου κουκλα αλλα σε κανει να το ξεχνας
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
παρολο που δεν λεω πραγματα για τα κορίτσια θα πω κατι οσο αφορα την στεφανια
στανταρ στο μασαζ δεν είναι επαγγελματιας αλλα
όταν ειχα κλησει κ η συμφωνια ηταν καθαρα για μασαζακι της ειχα εξηγησει 2 προβλήματα που ειχα 1 μετατωπιση σπονδυλου κ δευτερο το οποιο μαλιστα με τυρανουσε εκεινο το διαστημα ηταν από βγαλσιμο ομου ένα νευρου που με πιανει μερικες φορες μετα από  απότομες κινησεις  η υπερβολικη κουραση παρολο που δεν είναι επαγγελματιας οφειλω να ομολογησω θες από εμπειρια θες από τυχη βρηκε καρφι το νευρο που με ενοχλουσε εκεινο το βραδυ κ την επομενη ο όμως δεν κουνιοταν από τον πονο(συνηθησμενο το ιδιο παθαινα κ με τους φυσιοθεραπευτες οσες φορες πηγα) την μεθεπομενη όμως το χερι ηταν μια χαρα
ξαναλεω θες από τυχη θες από εμπειρια το εεκανε κ μου εκανε εντυπωση το γεγονος ότι από επαγγελματιες φυσιοθεραπευτες πολλες φορες εκανα 3-4 ραντεβού για να το πετυχουν
κατά τα αλλα τα ξερετε  γλυκολογη ηρεμη(καλα με μενα παραηταν ηρεμη κ υπομονετικη γιατι μεχρι να φτασω εκει μαρτυρησαμε :2funny:) κ με ζεστο χαμογελο που μπορει να μην είναι η ουαου κουκλα αλλα σε κανει να το ξεχνας
διευκρινηση εννοω ότι δεν είναι φυσιοθεραπευτρια με διπλωμα τουλάχιστον τοτε η ιδια ειχε πει δεν εχει καποιο διπλωμα πλεον μπορει να εχει αλλαξει κατι
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.418
Like
16.882
διευκρινηση εννοω ότι δεν είναι φυσιοθεραπευτρια με διπλωμα τουλάχιστον τοτε η ιδια ειχε πει δεν εχει καποιο διπλωμα πλεον μπορει να εχει αλλαξει κατι
καλημέρα! χαίρομαι τουλάχιστον που αναγνωρίζεις ότι αντιμετωπισα με απόλυτη επιτυχία τα δύσκολα μυοσκελετικά προβλήματα που είχε το σα σου.. κ αυτό απ την πρωτη κιόλας συναντηση..
Τώρα το πτυχίο μου οπότε θέλεις στ δειχνω γιατί μία φορά με πριν χρόνο και ίσως παραπάνω με γνωρίσες..εκτός αν πιστεύεις ότι γίνεται μασάζ απ θαύμα! σίγουρα όχι απ τύχη πάντως..κ το σίγουρο είναι ότι υπέρ αγαπώ το μασάζ οπότε όλα παίζουν ρόλο!
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
καλημέρα! χαίρομαι τουλάχιστον που αναγνωρίζεις ότι αντιμετωπισα με απόλυτη επιτυχία τα δύσκολα μυοσκελετικά προβλήματα που είχε το σα σου.. κ αυτό απ την πρωτη κιόλας συναντηση..
Τώρα το πτυχίο μου οπότε θέλεις στ δειχνω γιατί μία φορά με πριν χρόνο και ίσως παραπάνω με γνωρίσες..εκτός αν πιστεύεις ότι γίνεται μασάζ απ θαύμα! σίγουρα όχι απ τύχη πάντως..κ το σίγουρο είναι ότι υπέρ αγαπώ το μασάζ οπότε όλα παίζουν ρόλο!
τοτε γραψε λαθος κουκλι μου συγνωμη ειχα καταλαβει λαθος κ νομιζα ότι ησουν πρακτικος το μονο σιγουρο είναι ότι πραγματικα το εχεις από την προσωπικη μου εμπειρια κ μαλιστα  σε πολύ μεγαλο βαθμο

καλημέρα σου κ συγνωμη για το ατόπημα μου
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
τοτε γραψε λαθος κουκλι μου συγνωμη ειχα καταλαβει λαθος κ νομιζα ότι ησουν πρακτικος το μονο σιγουρο είναι ότι πραγματικα το εχεις από την προσωπικη μου εμπειρια κ μαλιστα  σε πολύ μεγαλο βαθμο

καλημέρα σου κ συγνωμη για το ατόπημα μου
πραγματικά,πρόκειται περί εξαιρετικής περίπτωσης!!! Σπάνια απόλαυση,πέρα από τα συνηθισμένα!!!!
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
πραγματικά,πρόκειται περί εξαιρετικής περίπτωσης!!! Σπάνια απόλαυση,πέρα από τα συνηθισμένα!!!!
φιλε  η συγκριση μου είναι με βαση φυσιοθεραπευτες κ εχω αλλαξει 4-5 οποτε με πιανει το νευρο
οποτε ναι είναι εξαιρετικη περιπτωση
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
φιλε  η συγκριση μου είναι με βαση φυσιοθεραπευτες κ εχω αλλαξει 4-5 οποτε με πιανει το νευρο
οποτε ναι είναι εξαιρετικη περιπτωση
έχει ένα ελάττωμα όμως...ξέρει αυτή!!!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.418
Like
16.882
τοτε γραψε λαθος κουκλι μου συγνωμη ειχα καταλαβει λαθος κ νομιζα ότι ησουν πρακτικος το μονο σιγουρο είναι ότι πραγματικα το εχεις από την προσωπικη μου εμπειρια κ μαλιστα  σε πολύ μεγαλο βαθμο

καλημέρα σου κ συγνωμη για το ατόπημα μου
σε ευχαριστώ,ολα καλά!λάθη κάνουμε,καλο θα ήταν να με ρωτούσες για οτιδήποτε πριν βγαλεις δημοσια οποιοδήποτε εσφαλμένη εντύπωση.δεν πειράζει..δεν υπάρχει πρόβλημα!σε περιμένω με την πρώτη ευκαιρία,φιλια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom