Νέα

Σταμάτησε για... χέσιμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Deicidious
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
Λοιπόοον... πάω σήμερα στο Φυλής 131, που ξανάνοιξε. Πετυχαίνω ένα τρελό μπάζο, την Άννα, ύψος γύρω στο 1,50, μεγάλη κοιλιά, ξανθιά, αλλά... σούπερ βυζί (πεσμένο) και πολλές υποσχέσεις. "Δε γαμιέται;", λέω, και μπαίνω. Με πιάνει στην κουβέντα (πάρα πολύ φιλική, είναι η αλήθεια) και ξεκινάει το γλείψιμο. Μόλις μου είχε σηκωθεί και πάει να μου βάλει το προφυλακτικό, τινάζεται πάνω σαν να τη χτύπησε κεραυνός!  :headbang: :headbang: :headbang:
"Τι έγινε;", ρωτάω. "Πρέπει να πάω τουαλέτα", λέει, "αλλιώς χάθηκα!". Οκ, λέω, σαστισμένος, και περιμένω. Περνάνε... 18 λεπτά! Εμφανίζεται ανακουφισμένη. "Τι έπαθες;", ρωτάω. "Είχα φάει πριν από μισή ώρα πατάτες τηγανητές και ομελέτα, ήπια και ένα ποτήρι κόκα κόλα, και ΜΕ ΘΕΡΙΣΕ!!!"  :shit: :shit: :shit:   
Ε, από τα γέλια, δεν μου σηκωνόταν με τίποτα. Τελικά, πήρε μια (πολύ καλή) πίπα και έφυγα. 
:rockon: :rockon: :rockon:

γιατί ρε μάστορα τι εγινε δηλαδής? :tickedoff: οι ποθτάνες δεν ειναι ανθρώπινα όντα ? :boobies:
δεν χέζουν ,δεν κλάνουν κλπ?? :shit:
εσύ αμα γάμαγες καμμιά καταπιόλα και σου ρχόταν ρεψοκλανίδι επειδής εφαγες φασολάδα γίγαντες στο φουρνο  με παστουρμά ογκρατέν και τζατζίκι τι θα κανες ?? :think:
τις εχεις ρωτήσει ποτες ενώ κανουν τσιμοθκι σε απλυτους λουτσους που εχουν να κανουν μπανιο
απο τον κατακλυσμο του Νωε,εχουν φάει και κλανίδι απο μπακαλιάρο σκορδαλιά και ρεψίδι απο
ψαρομπυρες, υδηποτα και whiskya (ουισκια)απο το κάθε μεθυσμένο ?? :s&m_3:

εξάλου μετα δεν σου πήρε τσιμοθκι με πιπα καλή?? :pipa2:
γουατσ ντι μπρόμπλεμ ναοθμ?? :tickedoff:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Τελικα για να γαμησεις σε μπουρδελο πρεπει να εισαι κασκαντερ!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :dancing: :dancing:

επίσης να έχεις ασφάλιση βαρέων και ανθυγιεινών για  μεγαλύτερη σύνταξη όταν αποσυρθείς  :2funny: :2funny: :2funny:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
γιατί ρε μάστορα τι εγινε δηλαδής? :tickedoff: οι ποθτάνες δεν ειναι ανθρώπινα όντα ? :boobies:
δεν χέζουν ,δεν κλάνουν κλπ?? :shit:
εσύ αμα γάμαγες καμμιά καταπιόλα και σου ρχόταν ρεψοκλανίδι επειδής εφαγες φασολάδα γίγαντες στο φουρνο  με παστουρμά ογκρατέν και τζατζίκι τι θα κανες ?? :think:
τις εχεις ρωτήσει ποτες ενώ κανουν τσιμοθκι σε απλυτους λουτσους που εχουν να κανουν μπανιο
απο τον κατακλυσμο του Νωε,εχουν φάει και κλανίδι απο μπακαλιάρο σκορδαλιά και ρεψίδι απο
ψαρομπυρες, υδηποτα και whiskya (ουισκια)απο το κάθε μεθυσμένο ?? :s&m_3:

εξάλου μετα δεν σου πήρε τσιμοθκι με πιπα καλή?? :pipa2:
γουατσ ντι μπρόμπλεμ ναοθμ?? :tickedoff:

βάλε τάξη στα πράγματα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Λοιπόοον... πάω σήμερα στο Φυλής 131, που ξανάνοιξε. Πετυχαίνω ένα τρελό μπάζο, την Άννα, ύψος γύρω στο 1,50, μεγάλη κοιλιά, ξανθιά, αλλά... σούπερ βυζί (πεσμένο) και πολλές υποσχέσεις. "Δε γαμιέται;", λέω, και μπαίνω. Με πιάνει στην κουβέντα (πάρα πολύ φιλική, είναι η αλήθεια) και ξεκινάει το γλείψιμο. Μόλις μου είχε σηκωθεί και πάει να μου βάλει το προφυλακτικό, τινάζεται πάνω σαν να τη χτύπησε κεραυνός!  :headbang: :headbang: :headbang:
"Τι έγινε;", ρωτάω. "Πρέπει να πάω τουαλέτα", λέει, "αλλιώς χάθηκα!". Οκ, λέω, σαστισμένος, και περιμένω. Περνάνε... 18 λεπτά! Εμφανίζεται ανακουφισμένη. "Τι έπαθες;", ρωτάω. "Είχα φάει πριν από μισή ώρα πατάτες τηγανητές και ομελέτα, ήπια και ένα ποτήρι κόκα κόλα, και ΜΕ ΘΕΡΙΣΕ!!!"  :shit: :shit: :shit:   
Ε, από τα γέλια, δεν μου σηκωνόταν με τίποτα. Τελικά, πήρε μια (πολύ καλή) πίπα και έφυγα. 
:rockon: :rockon: :rockon:
Παλι καλα που δεν τα εκανε και πανω της :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τι τραβαμε και εμεις οι φτωχοι πλην τιμιοι μπουρδελιαρηδες!!!!!

πρέπει να δημιουργηθεί ένα ταμείο ασφάλισης γιατί μερικοί από εμάς παίζουνε την ζωή τους κορόνα-γράμματα σε τέτοια μπουρδέλα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Λοιπόοον... πάω σήμερα στο Φυλής 131, που ξανάνοιξε. Πετυχαίνω ένα τρελό μπάζο, την Άννα, ύψος γύρω στο 1,50, μεγάλη κοιλιά, ξανθιά, αλλά... σούπερ βυζί (πεσμένο) και πολλές υποσχέσεις. "Δε γαμιέται;", λέω, και μπαίνω. Με πιάνει στην κουβέντα (πάρα πολύ φιλική, είναι η αλήθεια) και ξεκινάει το γλείψιμο. Μόλις μου είχε σηκωθεί και πάει να μου βάλει το προφυλακτικό, τινάζεται πάνω σαν να τη χτύπησε κεραυνός!  :headbang: :headbang: :headbang:
"Τι έγινε;", ρωτάω. "Πρέπει να πάω τουαλέτα", λέει, "αλλιώς χάθηκα!". Οκ, λέω, σαστισμένος, και περιμένω. Περνάνε... 18 λεπτά! Εμφανίζεται ανακουφισμένη. "Τι έπαθες;", ρωτάω. "Είχα φάει πριν από μισή ώρα πατάτες τηγανητές και ομελέτα, ήπια και ένα ποτήρι κόκα κόλα, και ΜΕ ΘΕΡΙΣΕ!!!"  :shit: :shit: :shit:   
Ε, από τα γέλια, δεν μου σηκωνόταν με τίποτα. Τελικά, πήρε μια (πολύ καλή) πίπα και έφυγα. 
:rockon: :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΕΠΙΚΟ
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Επικό ξέθαμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom