Νέα

Σταμάτησε για... χέσιμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Deicidious
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
παντως πρεπει να καβλωσε η γκομενα πιο πολυ με το χεσιμο παρα με το γαμησι :2funny: :2funny: :2funny:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
ρε κορυφαία ιστορία..!
πολύ γέλιο  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
προταση να γινει βιντεο κλιπ οπως και το γνωστο "ειμαστε φτιαγμενοι ο ενας για τον αλλον" :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
δωσε κουραδια στον λαο σου
φαντασου να κανατε 69 και να στα πεταγε στην μαπα
πηγες για να την χυσεις και τελικα θα σε εχεζε αυτη
φοβερη εμπειρια
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Παντως το κορυφαιο το εχω πετυχει εγω!!
με εβαλε στο δωματιο η τανα... και εκει που αρχισαμε βλεπω διπλα στο κρεββατι εναν σκυλο!!!!!κομπλαρω...μου λεει μην φοβασαι εχει συνιθισει!! εγω ομως δεν εχω συνιθισει να με παιρνει ματι σκυλος την ωρα που  :cum: :cum: οποτε την εκανα!! :2funny: :2funny:
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
δωσε κουραδια στον λαο σου
φαντασου να κανατε 69 και να στα πεταγε στην μαπα
πηγες για να την χυσεις και τελικα θα σε εχεζε αυτη
φοβερη εμπειρια


ρε μεγαλε...sorry κιολας...αλλα αυτο το νουμερο που εχεις στην φωτο, γιατι το εβαλες? και το ονομαζεις και απολυτο αρσενικο.... :huh: :idiot:
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Παντως το κορυφαιο το εχω πετυχει εγω!!
με εβαλε στο δωματιο η τανα... και εκει που αρχισαμε βλεπω διπλα στο κρεββατι εναν σκυλο!!!!!κομπλαρω...μου λεει μην φοβασαι εχει συνιθισει!! εγω ομως δεν εχω συνιθισει να με παιρνει ματι σκυλος την ωρα που  :cum: :cum: οποτε την εκανα!! :2funny: :2funny:
χαχα καλο...ξερεις ποσες καθως πρεπει τον παιρνουν και το κανισακι ειναι απο διπλα?ουυυυυυυυυυυυ
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
Ρε τι γέλιο είναι αυτό :2funny: :2funny: :2funny:Πάντως την επόμενη φορά έχε μαζί σου και ένα φελό,ποτέ δεν ξέρεις :2funny: :2funny: :2funny:
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175

την θυμαστε αυτην την γαματη ιστορια? :think:

που ειναι αυτο το ατομο ρε μαγκες χαθηκε.......
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Λοιπόοον... πάω σήμερα στο Φυλής 131, που ξανάνοιξε. Πετυχαίνω ένα τρελό μπάζο, την Άννα, ύψος γύρω στο 1,50, μεγάλη κοιλιά, ξανθιά, αλλά... σούπερ βυζί (πεσμένο) και πολλές υποσχέσεις. "Δε γαμιέται;", λέω, και μπαίνω. Με πιάνει στην κουβέντα (πάρα πολύ φιλική, είναι η αλήθεια) και ξεκινάει το γλείψιμο. Μόλις μου είχε σηκωθεί και πάει να μου βάλει το προφυλακτικό, τινάζεται πάνω σαν να τη χτύπησε κεραυνός!  :headbang: :headbang: :headbang:
"Τι έγινε;", ρωτάω. "Πρέπει να πάω τουαλέτα", λέει, "αλλιώς χάθηκα!". Οκ, λέω, σαστισμένος, και περιμένω. Περνάνε... 18 λεπτά! Εμφανίζεται ανακουφισμένη. "Τι έπαθες;", ρωτάω. "Είχα φάει πριν από μισή ώρα πατάτες τηγανητές και ομελέτα, ήπια και ένα ποτήρι κόκα κόλα, και ΜΕ ΘΕΡΙΣΕ!!!"  :shit: :shit: :shit:   
Ε, από τα γέλια, δεν μου σηκωνόταν με τίποτα. Τελικά, πήρε μια (πολύ καλή) πίπα και έφυγα. 
:rockon: :rockon: :rockon:
επρεπε να της ελεγες να μην σκουπισει τον κωλο της μετα το χεσιμο και να την γαμισεις απο τον κωλο!το ζεστο σκατο ειναι σα λαδι και γλυστραει ωραια ο πουτσος!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Παντως το κορυφαιο το εχω πετυχει εγω!!
με εβαλε στο δωματιο η τανα... και εκει που αρχισαμε βλεπω διπλα στο κρεββατι εναν σκυλο!!!!!κομπλαρω...μου λεει μην φοβασαι εχει συνιθισει!! εγω ομως δεν εχω συνιθισει να με παιρνει ματι σκυλος την ωρα που  :cum: :cum: οποτε την εκανα!! :2funny: :2funny:
εγω ειχα κατι παρομοιο με την κακασχημη.ειχε φερει σπιτι μου ενα γκρι γατακι και τη γαμαγα και το γατακι μας κοιταζε!μετα απο πολυ ωρα και μερικα γαμησια.γαμαγα...γαμαγα και δεν μπορουσα να χυσω.και τον εβγαλα και τον επαιζα για να χυσω.το γατακι κοιταζε και ηταν ετοιμο να επιτεθει στο κινουμενο χερι με την πουτσα :bigdick:!!!!πολυ γελιο!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
o συνάδελφος δεν είπε αν θα την ξανατιμήσει...
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
τρομερή ιστορία αλλά και ο συνάδελφος πραγματικός ήρωας αφού κατάφερε να φέρει εις πέρας τέτοια επικίνδυνη αποστολή  :2funny: :2funny:
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Λουκανικοπιτα με Milko πρωι πρωι - θάνατος χέσιμο !!!!!

εμεις τρωγαμε σαν παρεα λουκανικοπιτα κ μιλκο στο φουρνο στην αραχωβα (εκει στο στενεμα του δρομου, στ'αριστερα) οταν ανεβαιναμε πανω για το χιονοδρομικο κατα τις 7.30 (sharp!) αλλα δεν μας επιανε κατι ...ιδιαιτερο! βεβαια τωρα παλι που το ξανασκεφτομαι δεν ηταν
λουκανικοπιτα που προτιμουσαμε αλλα η απαιχτη ζαμπονοτυροπιτα που ειχε ...οποτε
ισως και αυτο να εφταιγε τελικα! λουκανικο αντι ζαμπον!
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
899
Πόντοι
2.687
τρομερή ιστορία αλλά και ο συνάδελφος πραγματικός ήρωας αφού κατάφερε να φέρει εις πέρας τέτοια επικίνδυνη αποστολή  :2funny: :2funny:

Τελικα για να γαμησεις σε μπουρδελο πρεπει να εισαι κασκαντερ!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom